Volkswagen Amarok погано починається в холодну погоду. Електронні датчики

Огляди власників Volkswagen Amarok: усі мінуси, недоліки, плюси

Великий, м’який, зручний, прохідний автомобіль. Помістіть зменшену передачу. Плюси включають ремонт високоякісної гарантії на початку гарантійного періоду. Вони змінили гідравліку без питань на рульове управління, переробляли заднє вікно, відремонтували електроніку в системі управління двигуном та регульовану зчеплення.

Але я їхав трохи більше 90 тисяч. км. І були великі проблеми. Амарок, зроблений в Аргентині, підлягає повному перефарбовуванню. Тіло в багатьох місцях не має ґрунтовки та (або) намальованого з порушеннями технологій. Двигун вийшов з ладу, вони кажуть, що він не підлягає ремонту. Служба стверджує, що причина.це погане дизельне паливо. Ручка передач впала, і тут вони «звинувачували» мене, маючи тридцять років водіння як у світлих, так і в вантажівках вітчизняного та іноземного виробництва, в тому, що я неправильно перемикаю передачу. Автомобіль “сирий”, незавершений.

Енергетика.Інтенсивна приємна підвіска для позиційного пікапа, що дозволяє спокійно проводити наші дірки, не обтягуючи зуби, економний болісний мотор. Бак був достатньо від Владіка до Пластуна та назад.Досить чутливий радіо, просторий інтер’єр, окремий клімат для передніх пасажирів, повітряні протоки задніх пасажирів.Круїз.контроль, система допомоги в системі, механічне блокування задньої вісь, контроль доріжок, нагрівання сидінь, металевий захист двигуна знизу. На деяких оригінальних запасних частинах написи “зроблені в IPonia” :))

Одна контурна система для ущільнення дверних прорізів, ви можете спокійно приклеїти пальці між дверима та тілом, вода тече під дощем, двері скрипають, низько стандартна гума, якщо замість 245/70/16, щоб поставити 265/70/16 починає терти рамку, колеса прикріплені з болтами (старечий дизайнер божевілля). Слабкі відгуки про рульове управління.Заміна зламаного колеса (якщо заднє колесо пронизане) перетворюється на цирк одного актора.

Ненадська паливна система до 35-40 тисяч пробігу через нашу столярну справу (дизельне паливо виключно з NK Alkycles), паливний насос системи Comon Reli гине, жирні з тонкими фішками всієї паливної системи, ремонт дилера коштував 200 тисяч (Справа не є гарантією за використання палива євро-2, вам потрібен євро 4). Система палива змінила всі форсунки. Насос можна окремо можна знайти на 50-60 тисяч.

М’яка клатч, зрозуміла гідравлічна потужність, 163 літри.З. Хороша маневреність. Не видуває доріжку, плавання немає. Енергетика.Інтенсивна підвіска: Акуратно стрибає через будь.які поліцейські ліжка. Хороший звук у салоні. Проблеми споживання палива: 2-літровий двигун з двома турбінами в поєднанні з 6 датами МкПП для нас близько 10-12 літрів на сотні в місті.

Авто січня 2012 року. Ніхневартовський. Пробіг 30 000 км. (Відпустка Криму 15000 км.).Зовнішній вигляд. 2. Енергетична.інтенсивна підвіска. 3 просторий салон. чотири. Продумане робоче місце. 5. Перехресні здібності. 6. Двигун, що від гори, до гори, з навантаженням і без нього. (Необхідно не заправлятись на “дядько Вася”, а в AZS-TNK, Lukoil тощо.D.). Що стосується двигунів, випадок гарантійної машини сертифікований у Росії. 7. Інтервал інтерсування 15000 км. (Дилер поставив 10 000 км- показав послугу, сварився. але. ). вісім. Оббивка салону злегка очищається. 9. Webasto в базі даних. десять. Є достатньо повідомлень (дверей, під сидінням, центральним)

Двері ущільнюються. 2. Шановні Допа та споживачі 3. Обов’язкова установка камери заднього перегляду. чотири. Споживання- я не знаю, хто має 8 літрів на сто, літо 10-11 літрів., Зима 15-17 л/100 км. 5. Служба в одному диво! 6. на 10 тонн. км я додаю олію 1-1,5 л.

Webasto працює лише як обігрівач, я також хотів би варіанти попереднього забуху. Постійно дурний дисплей MF. У будь.який час кнопки управління та сенсорний екран перестають реагувати, вам доведеться перевантажувати до двох разів на тиждень. Кунг і задня сторона другої після того, як друга зима почала бути дурною, Кунковський загинув після третього. Пластикове покриття рейок на кунсах після другої зими. Заміна середнього світла. Хеммор на пару годин, такий комфортний. Я б зірвав його руки.

65 тисяч при переході з 4.го на 5.й без будь.яких хрусків зламали вилку включення передач. Результат був порушений картером коробки передач. Контракт плюс заміна 82 т. (Гарантія вже закінчилася) 70 та 110 тонн виявилися вібрацією. Кардановий баланс 2×5500 = 11 тисяч. 72 тисячі почали освітлювати чек. Мені довелося відключити іспит і переробляти мізки ще 13 шин. 80 т заміна задніх гальмівних барабанів (зношіть над верхньою межею. До цього було змінилося барабани BT-50 на 220 тис.). Тільки оригінальний плюс два кабелі 38 тисяч. 90 тонн заміни всіх ременів (стандартних, але дорогих) 45 тир. 100 т. почав стукати двомасового маховика, завареного. Ще 9 тир. 110 тонн почали з’являтися першими «жуками» на тілі 122 тонн.

Я купив нове дворубне споживання кумедного літа в змішаному циклі 8,5 літрів взимку взимку 9,5, якщо важкі морози 10.Тоді я роблю чиновників кожні 10 тис., Масло взагалі не їсть.Починається в будь.якому морозі, прискорені по шосе 170 йде як рукавичка.Заради інтересу, величезний багажник поставив євро.привид з порцеляновими плитками, введеними без проблем, перетягуючи човен, я заїжджаю на квадрік, задоволений усім. probyg на момент 38700 проблем без проблем.

Зручна підвіска, гідна шумки, хороша керованість, адекватне споживання палива- при завантаженні 700 кг. На задній частині в салоні три людини (300 кг) = 10.5 л (температура.25) На шосе. Просторий теплий салон з досить чіткою ергономікою. Всі системи допомоги для водія при русі роботи ідеально. Веб.сайт із повним часом, хоча я хотів би змінити алгоритм її роботи.

Великі витрати на них. обслуговування та ремонт навіть у дилера. Погана якість передачі РТІ. Дзеркала ззаду не складаються, що створює проблеми з урахуванням і настільки великих розмірів автомобіля. Одно дверна ущільнення- при відкритті снігу на 100% потрапляє на місця. Перехресні вирізки заднього кардана не змінюються окремо- лише вся карданська збірка. Програми в пункті пропуску погано включені. Погано ліквідований не вторинний.

Витік ущільнювачів передачі: задня коробка передач- 30 т. км. Заміна (7 т.R.), Роздатковий матеріал: На валу переднього мосту-60 т.км. Заміна (5 т.R.), 65 т.км.-на валу приводу задньої осі, заміна (7 т.R.Робота здійснювала дилер після закінчення гарантії. Задні амортизатори за 50 тонн.км.(9 т.R., Змінився) впорскування повітря на стандартному Вебасто на пробігу 65 тонн.км.(18 т.R. з роботою) до цього Вебасто двічі перейшов у замок, який міг видалити лише дилер у 1 тонну. r за раз. Заміна масла для трансмісії на 60 Т.км. У контрольно.пропускному пункті RKPP задня коробка передач мосту чорніша за чорну.Я сам це змінив. Вартість оригінальних масел становить 2 тонни.R., На літр усього: 12 т.R.

Volkswagen Amarok погано починається в холодну погоду

Volkswagen Amarok (2013). Складний запуск гарячого двигуна

Причини бідного запуску для гарячого

Відповідно до статистики, основними причинами поганого запуску двигуна після простою при високій температурі є:

-Збагачена паливна суміш, яка утворюється завдяки поганому бензину якісності (його світлові фракції випаровуються, і отримують своєрідний «бензиновий туман») несправний датчик охолоджуючої рідини. При високій температурі навколишнього середовища ймовірність його неправильної роботи. це ймовірність її неправильного займання. Це може бути неправильно виставлене або виникають проблеми із блокуванням запалювання.

Перше, що потрібно зробити так, щоб двигун зазвичай запущений на гарячому. Заправляйте на перевірених АЗС, а також відстежують стан паливної системи вашого автомобіля. Якщо після навіть короткого простою двигун не запускається в вогні, то спочатку відкрийте дросель (натисніть на педаль прискорювача) або вийміть кришку фільтра і залиште його відкритим на пару хвилин. За цей час бензин випарений зникне, і ви можете, як правило, запустити двигун. Якщо така процедура не допомогла, то необхідно шукати несправності серед вищезазначених вузлів та механізмів.

Вузли, які можуть стати причинами проблем

-Низькоякісне паливо, випаровування його легких фракцій.Невдалий датчик охолоджуючої рідини.Датчик положення колінчастого вала.Датчик повітряного потоку.Паливі форсунки.Паливний насос.Паливний насос високого тиску.Регулятор холостого ходу.Контроль тиску палива.Дизель бездіяльно.Модуль запалювання

Чому підігрітий кіоск

Деякі автомобілісти стикаються з ситуацією, коли вже занедбаний і нагрітий двигун раптом зупиняється. Більше того, це відбувається після того, як датчик зафіксував набір нормальної робочої температури. Для цього може бути кілька причин.

-Погане якість палива. Ця ситуація є типовою, наприклад, якщо ви заїжджаєте від АЗС, а через короткий проміжок часу двигун починає «кашель», автомобілі Twits і Kids. Вихід тут очевидно. для стікання палива низької якості, видування паливної системи та заміни паливного фільтра. Також доцільно замінити свічки, але якщо вони нові, ви можете зробити їх чистку. Природно, ви не повинні закликати на такі АЗС у майбутньому, і якщо ви зберегли чек, ви можете зателефонувати туди і подати претензію на якість палива.

-Паливний фільтр. За допомогою затриманого двигуна слід також перевірити стан паливного фільтра. І якщо, згідно з правилами, він вже повинен бути замінений, то вам потрібно це зробити, незважаючи на те, чи його ще не забили чи ні.

-Повітряний фільтр. Тут ситуація схожа. Двигун може “злучити” збагачену суміш і незабаром після початку. Перевірте його стан і, якщо необхідно, замініть. До речі, саме так можна зменшити споживання палива.

-Бензиновий насос. Якщо він не працює в повній пропускній здатності, то двигун зазнає палива, і відповідно, через деякий час він зупиниться.

-Генератор. Якщо він повністю або частково провалився, він перестав давати зарядку акумулятора. Водій може не відразу помітити цей факт, запустити двигун і піти. Однак він піде лише до повного звільнення акумулятора. На жаль, починати запускати двигун на ньому більше не буде можливим. У деяких випадках ви можете спробувати затягнути ремінь генератора. Якщо ця процедура не допомогла, вам потрібно зателефонувати на буксирування або зателефонувати друзям, щоб ваш автомобіль перетягував до гаража або сто.

Не починати з гарячого інжекторного двигуна

Оскільки двигун інжектора дещо складніший, ніж карбюратор, відповідно, причини, чому такий двигун не запускається, буде більшим. Зокрема, вони можуть бути несправністю таких вузлів та механізмів:

Датчик температури теплоносія (теплоносій). У спекотну погоду він може зазнати невдачі та подати неправильну інформацію в ECU, зокрема, що температура теплоносія вище, ніж регулятор колінчастого вала (DPKV). Його відмова призведе до неправильної роботи ECU, що, в свою чергу, не дозволить двигуна для двигуна масового повітря (DMRV). У спекотну погоду датчик може не впоратися з завданнями, призначеними для нього, оскільки різниця температури вхідних та вихідних повітря буде незначною. Крім того, завжди існує ймовірність його часткової або повної невдачі шліфувальних форсунок. Тут ситуація схожа на двигун карбюратора. Невелика частка бензину при високій температурі випаровується, утворюючи збагачену паливну суміш. Відповідно, двигун зазвичай не може запустити паливний насос. Зокрема, необхідно перевірити роботу регулятора управління його перевернутим простором (PXX) запалювання палива палива.

Він погано запущений на гарячому дизельному двигуні

На жаль, дизельні двигуни також іноді можуть не почати гаряче. Найчастіше причини цього явища. це несправності таких вузлів:

Датчик теплоносія. Тут ситуація схожа на ту, яка була описана в попередньому розділі. Датчик може вийти з ладу, і, відповідно, передати в ECU неправильну інформаційну адвоката на посаду колінчастого вала. Ситуація, подібна до інжектора двигуна масового потоку повітря. Аналогічно насосний насос високого тиску. Зокрема, це може статися через значний знос втулки та насосний вал насоса. Повітря потрапляє в насос з.під сальника, тому стає неможливим набирати робочий тиск у Холонгері Хартії холостого двигуна дизельного двигуна тиску палива запалювання.

Не починається з двигуна гарячого карбюратора

Причини, чому карбюратор більш.менш чіткий на гарячому, мінливість бензину здебільшого винна. Суть полягає в тому, що коли двигун прогрівається до робочої температури, карбюратор також нагрівається, і після вимкнення протягом 10-15 хвилин паливо починає випаровуватися, тому важко запустити машину.

Операція Amarok взимку 2018 року в морозах нижче.тридцять

Після старого нового року в Алмати, джеми були “морозами внизу.30.ті, це було навіть для.35c, що є достатньо нетиповим для алматів. Моє дизельне паливо легке.функціональне, зима, не.фризинг, але трубки до насадок протягом ночі все ще підбираються. Взагалі, що я зробив. збрехав на паливних трубах на льоду чашок гарячою водою, щоб трохи зігріти, потім він спокійно запустив машину.

І коли морозів пройшли, ввечері це було температурою.12c, їхав по кільця в лівому ряду, і машина раптом зупинилася, і почав запускатись, не примусив двигун, машина взяла машину з буксируванням.

Далі, для морозу, акумулятор закінчився для нього протягом 7 років. Розбавив одну банку в льоду. На тиждень він пішов у командира. Я прийшов битися за життя транспортного засобу. 🙂

Перш за все, я передав стару батарею, заплатив і поставив новий домашній пусковий пристрій Kazakhstani W-Star 100ACH 810A, лівий мінус, розміри 353x175x190.

До цього часу стало тепліше, температура почала підніматися більш ніж нуля протягом дня, я спробував почати. Від залізничного з’єднувача від датчика тиску ви викидаєте. запускається, підключіть його назад до двигуна, якщо ви спробуєте почати з підключеного датчика тиску. він не починається. Без датчика тиску двигун працює не дуже добре.

“Vasya Diagnostic” демонструє несправність 5244. Датчик тиску палива, P0193 00 [036]. коротке замикання для плюс.

У машині 61 тисяч пробігу, перш ніж це зупинити все, що спрацювало як годинник, сканер більше не виявляє помилок, паливо. dtzima.

Взагалі, я пішов купувати і замінив датчик тиску в паливній пандусі, поставив Autotielle, код схожий на Boshevsky 03L906054A, опір між 1.м та 2.м контактом нового датчика 585 Ом, він був 408 Ом у старому. Після заміни датчика вийшла помилка (на приладовій панелі) вийшла.

Але все.таки, двигун внутрішнього згоряння є Truilo, він особливо відчувався в холостому ходу.

Я намагався зібрати ланцюг для промивання паливних насосів та форсунок, використовуючи рідину для миття форсунок. DT з резервуара загорнув зворотну трубу через потяг. Подання та повернення з паливного насоса, повернення рейок і форсунок, приведених у купер, з промивною рідиною “Lavr DT”. Але щось рушило, не почалося не. Це можна побачити на вході насосного блоку вартий датчика тиску, там має бути близько 3,5bar, ймовірно, необхідно було обслуговувати рідину за допомогою EL. Паливний насос. Потрібно буде побачити підставку.

Він також зняв vasyadiagnost Graphics циклічного корму на насадках на холостому ходу та 1200 колії/хв.

Я вирішив спочатку зняти клапан регулятора тиску в рейку, щоб промити його, щоб його очистити. може щось виглядати і змінювати. Перед тим, як зайняти 4.ту насадку.

Загалом, він виграв наслідки морозу. Зніміть промивання регулятора тиску, дотик в експлуатації двигуна внутрішнього згоряння вже не було. Наступне було наступне.Клапан регулятора тиску не був близьким до кінця. Тиск у паливній рейці, особливо в районі 4.ї насадки, значно впав порівняно з іншими трьома насадками, ECU льоду намагався відрегулювати це з сильними змінами в робочому циклі 4.ї насадки, яка була відображається на рівномірності двигуна внутрішнього згоряння. Взагалі, зараз все працює рівномірно, виливає промивання добавок для палива в танку, я все одно збираю підставку і все ще спеціально катаю і форсунки, і TNVD, і рейку, і повернення з форсунок. Тоді я знову видалити графіку циклічного годування, і побачу, що змінилося.

Я радий, що я не отримаю послугу мозку Bosch і яку машину вам потрібен код насадки. Що. Я не твій розум для них. Мені потрібна кількість таких і таких і Баста. Ви можете запропонувати, ні, ні. я буду купувати. Я не розумію, як конкретна насадка Bosch № це залежить від марки машини. Коротше кажучи, нехай Бош і Ваг. Відпочинок. Поки що я не їхній клієнт “і вони ніколи не бачать, що нас прикуті до весла на галерах. “:)

І під час нашого часу нижче.30.ті роки Морозов заморожені ліки. 20c, тепер температура потрапила в ділянку протягом дня, і пральна машина не працює, виявилася спаленою запобіжником від 8 до 7.5а двигун миття насоса, замінено, і все зараз працює.

Взагалі, для морозу лише датчик тиску палива в граблі не стримували. 35 бекон. Я купив ключ плаща за 27. 7BAKOV.

Поки він був зайнятий сканером, що він виявив, що радіо.магнітофон RNS310, вони змінили його за гарантією, не зареєстровано в системі. Я буду мучити чиновників. Як би не виявилося, що вживаний RNS до мене ковзав, оскільки вони цього не призначили. Буде гумор. Хоча пристрій не захищений, нехай вони прописують так, як вони хочуть.

Зараз я хочу поставити настройку MFD в Amaks з можливістю відкидання помилок.

Це графіки циклічного подачі форсунок на холостому ходу, графік 4-ї насадки має найбільшу амплітуду змін (на триразовому льоду перед промиванням регулятора тиску)

Це графіки циклічного подачі форсунок протягом 1200 мкг/хв промивання)

Пізніше я опублікую графіки корму Cyclovoy на дурному паливі.

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Паливо та зима

Особливо часто дизельний двигун запускається в осінній зимовий період, коли температура повітря різко падає, а «арктичне» паливо ще не з’явилося на АЗС. Як результат, літо “дизельне паливо” просто замерзає. При низьких температурах він кристалізується і перетворюється на парафін, який забивають на паливні шосе та фільтри.

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Подальший рух з таким фільтром, як на фотографії вище, просто неможливий. У деяких автомобілях нагріті фільтр. Але він економить лише при запуску. Через пару секунд автомобіль знову зупиняється. Дуже важко розігріти весь резервуар із замороженим паливом. Не всі машини мають попередній нагрівач. Яка різниця між літом та зимовим паливом? У присутності добавок, які знижують поріг парафінізації при низьких температурах. Щоб проблема не знайшла вас зненацька, перед настанням холодної погоди, отримайте добавку в дизельне паливо. Досвідчені автомобілісти рекомендують не залишати машину з половиною порожнім танком. Протягом ночі на стінах утворюється рідина та вода, що утворюються. Вона теж не впливає на початок двигуна найкращим чином. Взимку спробуйте зберегти більше половини. Більше того, керування порожнім танком часто вбиває насос. Це стосується не лише дизельного, але і для бензинових автомобілів.

Volkswagen amarok 1 покоління не запущено

Volkswagen Amarok (1 покоління) 2016-2022.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Amarok (1 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Необхідно відремонтувати або замінити стартер (заводський шлюб).

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Amarok з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос. Паливо постачальника насоса не вдалося, воно може перегрітися від тривалої роботи із засміченим паливним фільтром тонкого очищення, через низьку якість (брудне) паливо.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Знищуючись у джерелі живлення живлення живлення, необхідно перевірити всі запобіжники та дроти, що йдуть до бензинового насоса.

Охайно загоріло вогонь, експлуатація бензинового насоса не чути, клацання реле газового насоса можна почути, стартер крутиться активно, автомобіль невдалий вже давно

Несправний бензиновий насос. Це відбувається через окислення колектора електродвигуна після тривалого простою в його роботі.

Охайність загорілася, почутий газовий насос, стартер крутиться активно, напередодні була машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Видаліть накопичення вологи з високої напруги свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Volkswagen amarok 1 покоління не запущено

Volkswagen Amarok (1 покоління) 2010-2015.

По.перше, ми проаналізуємо етапи звичайного початку двигуна за допомогою ключа запалювання або кнопки «Пуск/зупинка».

Ми потрапили за кермо за допомогою електронної клавіші, не натиснули кнопку

Система визнала ключ і розблокує блокування запалювання, основні параметри автомобіля де.енергетики, рульове стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Закрив педаль гальма і натиснув кнопку 3.й раз

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення ключа/системи для розміщення 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Amarok (1 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Amarok з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускатись, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Amarok з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Відсутність електронного ключа поблизу. Якщо замок обладнаний запалюванням кнопки, то, щоб увімкнути запалювання та запустити двигун за допомогою кнопки «Пуск/зупинка.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Amarok не починається. Volkswagen Amarok, 2.0 літра, 2012 рік на Drive2

Історія власника Volkswagen Amarok. розбиття транспортних засобів. Весь світ і радість! Це сталося з Амарок Неправо не починається. Все було так, 2 тижні тому я наповнюю повний танк на Газпром, я їзжу на місто на день, я ввелю машину ввечері і їду у відпустку. Я приїхав за день до вчорашнього дня, я початимеш. Все, як завжди, спіраль згасла, перевірка вийшла, ключ до початку. на заводі.

Стартер обертається, але двигун не починається

Причин такої поведінки може бути досить багато. Основні перераховані нижче. Ми розділили їх на дві категорії. Для початку ми розберемо ті, з якими може впоратися будь.який новачок:

Людський фактор: Ви забули вимкнути прокладку, яка блокує, наприклад, лише бензиновий насос. Вихлопна труба забита. Хороші люди вкладають у нього ганчірку або картоплю, або, можливо, ви просто заїхали в сніговик. є багато варіантів. Випускна труба повинна бути вивільнена.

Все вищезазначене, загалом, не є зривом, і вирішується у двох рахунках. І тепер ми проаналізуємо причини, пов’язані з технічною несправністю: якщо стартер перетвориться досить повільно, то причиною може бути потовщення в холодному маслі в двигуні. Або, можливо, акумулятор або його сильно окислені клеми виписані після довгої парковки. У той же час, напруга борсету може зануритися так, щоб блок управління двигуном відмовився працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід вилити протягом сезону, акумулятор заряджається або замінюється. Щось замерзло в газовій трубопроводі, дизельне паливо в резервуарі або фільтрі. Шукайте теплу коробку! Паливний насос несправний. Це легко перевірити, якщо ви не намагаєтесь дістати машину біля жвавого та галасливого шосе. Якщо є тихо навколо, то чутливе вухо здатне зловити відсутність характерного гудіння паливного насоса під час початку стартера. У кращому випадку поганий контакт у ланцюзі винна, в найгіршому ви будете замінені заміною насоса. Корона маховика обертається. Це іноді траплялося на автомобілях попередніх років виробництва, аж до VAZ-2109. Чується, що Бендікс стиснувся з короною, а корона з писком повертається на маховику. Заміна маховика надходить.

Стартер не входить до взаємодії з короною. Причина: знос деталей, зуби подрібнюються тощо.П. Коли спроба почати, чути брязкальце зубів. Будьте готові замінити корону або маховик.

Зігнутий Бендікс. Або його привід пролетів, або сам Бендікс неважливий. Чується, що стартерний двигун обертається з високою швидкістю, але більше немає спроб скрутити двигун. Будьте готові до ремонту або заміни самого стартера.

Забезпечення системи запалювання в бензинових машинах. Ми перевіряємо все. свічки, котушки, проводка тощо.П. Дизельна машина не має сяйво розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також у реле живлення. Самі свічки також слід перевірити. вам потрібно подумати.

Ремінь часу, розкиданий на клаптики. Це легко відчути: стартеру стало легко скрутити. Якщо вам пощастило (поршні не зустрічалися з клапанами). достатньо замінити пояс, якщо ні, то половина двигуна.

Ремінь часу стрибнув у кілька зубів, порушуючи правильні фази розподілу газу. Знову ж таки, у найкращому випадку вам потрібно буде повернути пояс на місце, але в найгірше ви знайдете дорогий ремонт. Підвищена стійкість до обертання колінчастого вала: хуліган на валах, вставки підшипників, частини групи поршня циліндрів, деформація вала. Перевірте, чи вдається вам скрутити двигун, коли автомобіль натискає на найвищу передачу в ручній коробці передач. За допомогою кулемета вам доведеться спробувати повернути двигун для кріплення шківа допоміжного приводу. Якщо двигун керує порівняно легко, щоб скрутити, то пошук причини потрібно буде продовжити.

Я заклинив генератор, насос для рульового керма, компресор кондиціонера. Несправна одиниця запобігає двигуну. Щоб перевірити, спочатку ви можете перевірити, чи ремінь напружується перевищує міру, намагаючись скрутити двигун. Якщо підозри підтверджені, ви можете зняти ремінь приводу допоміжної одиниці і спробувати дістатися до сотні. Звичайно, це вийде лише на автомобілях, де охолоджуючий рідкий насос обертає пояс. З неопрацюючим насосом, без циркулюючого теплоносія, навіть холодний двигун швидко закипить. Вночі вони намагалися вкрасти вашу машину, але щось пішло не так. Як результат, зловмисники покопилися, щось зламали і з соромом зникли. Тут, без діагностики, не можна вирішити проблему на сто.

Якщо стартер крутиться, і двигун не запускається, перш за все, слід перевірити живлення та систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки повинні проводитись лише тоді, коли стартер обертається рівномірно, не смикаючись. В іншому випадку (ривки Під час роботи стартера або клацання замість звичайного гудіння) проблему слід шукати, перш за все, у самому стартері.

Перевірка паливної системи повинна виконуватися послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратор):

Якщо у вас є інжектор, то, коли запалювання увімкнено в кабіні, слід почути гудіння електричного газового насоса. Якщо немає гудіння, то або двигун газового насоса вигоріла, або напруги на ньому немає. Тому необхідно перевірити самий паливний насос, а також його запобіжник.

За допомогою транспортних засобів карбюратора все є трохи складніше: бензиновий насос має привід від валу розподілу, тому для перевірки вам доведеться зняти кінець шланга з впускного пристосування карбюратора або витяжного пристосування бензинового насоса. Якщо важіль ручного перекачування газового насоса кілька разів перекачує, бензин повинен переходити від пристосування або шланга.

Щоб перевірити наявність бензину в пандусі інжектора, натисніть на клапан підгонки для підключення насоса: бензин повинен піти звідти.

Не забудьте перевірити, чи забито паливний фільтр. Можливо, двигуна просто не вистачає палива, тому він не почнеться.

Ще одна причина, чому стартер крутиться, а машина не починається. це засмічений дросель.

Виконуючи всі вищезазначені дії, ви можете спробувати запустити машину ще раз. Якщо стартер все ще крутиться, але автомобіль не починається, то вам потрібно перевірити систему запалювання.

Спочатку слід скрутити свічку і перевірити наявність іскрів на ній. Для цього потрібно покласти дріт високої напруги на вимкнену свічку, торкнутися свічки з металевою частиною двигуна і закрутити двигун за допомогою стартера (для цього вам знадобиться помічник). Якщо є іскра, то свічка працює.

Перевірка запалювання

Двигун може бути запущений, якщо розповсюджувач запалювання несправно. Ця несправність проявляється таким чином, що коли стартер обертає так звану налаштування, тобто немає ознак поодиноких спроб запалювати суміш палива в моторних циліндрах.

Також варто звернути увагу на виставку кута запалювання, ременя часу та його приводу. У деяких випадках варто перевірити стан системи змін у фазах розподілу газу (якщо такі є). Котушку запалювання можна перевірити за допомогою мультиметра.

Зменшення стиснення

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Зниження стиснення в одному або декількох циліндрах двигуна є наслідком природного зносу або пошкодження живлення. Двигун з низьким стисненням не розпочато “на холод”, оскільки спостерігається сильне збільшення зазору між деталями в циліндрі. Іншими словами, у камері згоряння неможливо досягти бажаного тиску, щоб запалити робочу суміш під час запуску.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як самостійно виміряти стиснення двигуна. З цієї статті ви дізнаєтесь про основні методи вимірювання стиснення в циліндрах, а також отримаєте ряд порад та рекомендацій щодо правильної реалізації цієї процедури.

Часті причини цієї несправності можуть бути руйнування поршня, зриву або поршневих кілець, тягар клапана часу, зношування стін циліндрів тощо.D. Низьке стиснення частіше проявляється під час холодного початку, але також може бути присутнім (при спробі запустити сильно зношений мотор “на гарячому”). Двигун з такою несправністю найважче почати при низьких температурах. Для точної діагностики слід виміряти стиснення.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Чому двигун може не починатися при низьких температурах: можливі причини та несправності. Як правильно запустити заморожений двигун після паркування.

volkswagen, amarok, почин, холодну, датчик

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.

Чому двигун дим чорний дим після запуску. Причини білого диму або синіх вихлопних газів. Діагностика некомпетентності, рекомендації.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

Запуск дизельного двигуна взимку. Антиглі.добавки в дизельному паливі, гасі та заміні паливного фільтра. Опалення паливного бака, свічки свічки, акумулятор.