Пробіг Volkswagen Polo Sedan Як перевірити. Інтерваль міжміського обслуговування

Обслуговування седана Volkswagen Polo на 15 тис. км бігу

Через 15 тисяч. Км пробігу седан “Volkswagen Polo” (Volkswagen Polo) коштуватиме власнику автомобіля приблизно 2000. 2500 (за винятком витрат на витратні матеріали).

Технічне обслуговування седана “Volkswagen Polo” на 15 тис. KM Run включає такі операції:

 • Двигун та його система
 • Перевірка стану паливних труб та шлангів
 • Перевірка системи охолодження двигуна
 • Перевірка стану захисних обкладинок передніх коліс
 • Перевірка коробки передач на відсутність пошкоджень та витоку
 • Перевірка стану шин та тиску повітря в шинах
 • Перевірка стану гальмівних механізмів передньої та задньої колеса
 • Перевірка стану гальмівних механізмів передніх коліс
 • Перевірка стану шлангів та труб гальмівної системи
 • Перевірка стану акумулятора
 • Перевірка зовнішнього освітлення, тривоги, звукового сигналу
 • Перевірка експлуатації очищувача та шайби лобового скла
 • Перевірка регулювання напрямку вогнів фар

Правила роботи для автомобілів VW Polo Sedan під час пробіжок 45 тис., 75 тисяч., 105 тисяч., 135 тисяч., 165 тисяч. км, подібні до правил роботи під час пробігу 15 тис. км. Кінцевий термін заміни гальмівних механізмів передніх та задніх коліс на правила технічного обслуговування VW Polo не обмежений, але виробник рекомендує замінити їх через 30 та 45 тис. км бігу відповідно.

Щоб замінити всі необхідні “витратні матеріали”, вам потрібно буде придбати:

Розрахунки не враховували витрати на роботу та витратні матеріали, потребу в яких можна визначити після перевірок компонентів, зборів та систем автомобіля, викладених відповідно до правил.

Одометр, лічильник пробігу та системний лічильник, а потім Assyst

Одометр показує загальний пробіг автомобіля. Лічильник пробігу показує щоденний пробіг автомобіля.

Лічильник системи To Assyst, залежно від щорічного пробігу, показує решту відстані кілометрів або решту часу пробігу в дні до наступного обслуговування (тоді).

Увага: Не плутайте вказівки системи, яка є призначкою з вказівкою на рівень моторного масла.

Коли запалювання увімкнено, через кілька секунд дисплей відображається на дисплеї.

Клацніть на перемикач режиму відображення, щоб переглянути щоденний запуск.

Перемикач режиму дисплея/контролер яскравості комбінації пристрою пристрою, 2. Відображення одометра, лічильника пробігу та система системи є ASSYST.

До нуля лічильника щоденного пробігу, переключіть дисплей у цей режим, натисніть і утримуйте перемикач режиму, поки лічильник не буде виписано.

Двічі натисніть на режим, щоб переглянути індикації системи, а потім Assyst, через 10 секунд дисплей перейде в режим одометра.

Маленький робочий символ,

символ для великої кількості роботи над цим. Ця вказівка ​​з’являється приблизно за місяць до наступного тоді.

Щоб скинути лічильник системи, тоді Assyst виконайте наступне:

Перегляньте інформацію про необхідність додавання моторного масла.

а) Поверніть ключ запалювання, щоб розмістити “2” і чекайте появи на дисплеї наступного читача системи Assyst “” “” “.

б) Клацніть на перемикач режиму двічі. На дисплеї з’явиться одне з наступних показань:

Увага: Занадто високий рівень масла може призвести до поломки двигуна або каталітичного нейтралізатора.

c) Якщо рівень масла неможливо правильно виміряти, напис “” буде блимати. Перевірте рівень за допомогою вимірювального зонда (див. Розділ “Технічне обслуговування та загальні процедури перевірки та коригування”).

Двигуни та коробки передач

Атмосферний двигун 1.6 серії CFNA (85 та 105 літрів.З.) працює на машинах “дореформ”. Різниця в потужності досягається лише відповідною версією прошивки блоку управління.

Основна і неприємна особливість. стук поршнів при передачі на холодний двигун; В процесі нагрівання він залишає. В основному, цей “підтримуючий вокал” з’являється після 50 000 км. Починаючи з квітня 2013 року, виробник почав встановлювати модернізовані поршні, але це не допомогло. Струк присутній навіть на машинах “до реформи” 2015 року, і ті, що старий поршень змінив під гарантією.

Але стук поршня не призводить до значного зносу дзеркал циліндрів. багато двигунів проходять без капітального ремонту до 400 000 км. Це підтверджує досвід таксорів.

У зоні зрушення поршня чітко видно відповідні сліди, що легко виявити за допомогою ендоскопа вже на пробігу 100 000 км. У той же час вони повільно прогресують і не перетворюються на знущання. Навіть на двигунах з високим пробігом, стукає листя після розігрівання. Тут, у пам’яті, схожа історія з Ford Engine Duratec 1 вискакує.6 TI-VCT. Він також шумно працює і починає брязкати поршень на невеликих пробіжках, що не особливо впливає на його ресурс.

Багато власників плутають стук поршня з шумом зношеної ланцюга часу. Це помітно подовжується і вимагає заміни лише ближче до 200 000 км. У цьому випадку були записані лише поодинокі випадки його стрибків або зриву.

Гідрокомплатори роблять свій внесок у вокальну частину двигуна. Після 30 000 км вони починають активно шум “на холоді”. Це особливість роботи, вам не потрібно змінювати їх через такий шум.

Водяний насос разом із навісним ременем та валиками. витратними матеріалами. Зазвичай їх змінюють на рівні 60 000–90 000 км. І важливо оновити все разом. Замінюючи лише пояс і валики, власники повертаються до служби з поточним або гудим насосом через пару тисяч кілометрів.

Поширене місце витоку антифризу. це пластикова трубка, розташована за впускним трубопроводом. Дуже часто його потрібно змінювати після 50 000 км.

Часто до 100 000 км, вихлопний колектор не живе. підключення каналів з другого та третього циліндрів розтріскується. ), отже, власники віддають перевагу вітчизняному виробничому підрозділу, без нейтралізатора. Цей антиекологічний крок повинен зробити від безнадії. Новий рідний колектор доведеться знову змінити після 100 000 км, і неможливо успішно відремонтувати його: метал занадто тонкий.

Ще одне поширене джерело збільшення шуму вихлопної системи. це прийомна труба, що спалює з часів гофри.

Кілька років тому операція заміни лівої опори двигуна була частиною. Рідна подушка зношується буквально після 10 000 км, які характерні коливання були підписані при запуску мотора. Нео.Паури надають неоргінальну підтримку і тим самим раз і назавжди усунули проблему. Тепер потік таких автомобілів практично не вдалося.

Поновлений атмосферний двигун 1 встановлюється на рестайльованому поло.6 серії CWVA (90 та 110 літрів.З., Потужність залежить лише від версії прошивки). Належить до більш свіжої родини EA211. Двигун позбавлений недоліків його попередника CFNA і має пояс у часі. Порівняно з “ланцюговим” попередником, мотор CWVA тихо.

Мінусів не було: CWVA характеризується збільшенням споживання нафти (з високою ймовірністю вам доведеться додати літр між тим тоді), який зменшується після 30 000 км, але все ще залишається нехарактерним для атмосферного двигуна цього обсягу. У той же час, про кожну десяту одиницю, споживання нафти не спостерігається. можливо, так проявляються особливості селективної збірки.

На сьогоднішній день пробіжки автомобілів з цим двигуном не надто великі, але ви можете покластися на позитивний досвід сторінок таксі, які працюють складніше третє покоління октавія. Вони почали ставити на них CWVA набагато раніше. Поки його не відзначали будь.яких слабких місць, за винятком збільшення споживання нафти, і вимагає лише утримання регуляторних норм.

Підтримуючий двигун 1.4 (125 л.З.) Серія CZCA доступна для поло з 2016 року. Він належить до родини EA211, як атмосферний двигун 1.6 CWVA.

Відповідно до відгуків чиновників та незалежних станцій обслуговування, лінія нового покоління стала набагато надійнішою. Наприклад, двигун 1.4 CZCA викликає помітно менше скарг, ніж 1.4 Какса (122 л.З.), який був встановлений, наприклад, на шостому поколінні Golf. Однак будь.який сучасний прискорений двигун має стандартні слабкі місця, вимагає спеціального зв’язку під час роботи та збільшення уваги в діагностиці, коли мова йде про вживану машину.

Робот із семи.швидкості з сухим зчепленням DSG DQ200 працює в парі з важким двигуном 1.чотири. У минулому ця скринька доставила багато проблем, але виробник виправив багато недоліків та збільшив ресурс своїх індивідуальних компонентів. Він почав ставити на седан Polo лише у 2016 році, до цього періоду він зазнав декількох серйозних модернізацій та неодноразових оновлень програмного забезпечення.

Основні несправності DQ200: швидкий знос зчеплення та підшипники сил коробки передач, а також відмова від мехатроніки. Коробка призначена для максимального крутного моменту 250 Н м і встановлюється на більших і потужних моделях. Отже, глобальні болячки DQ200 відносяться до поло з його не найбільш примусового двигуна в меншій мірі, але ви все одно повинні бути готові до них.

Клатч був модернізований кілька разів, і тепер його середній ресурс наближається до 100 000 км. Неофіційні послуги займають близько 55 000 для його заміни. Mechatronik все ще поводиться непередбачувано і може померти на будь.якому бігу. Заміна коштуватиме приблизно тих же 55 000, але деякі спеціалізовані сотні ремонту його за значно менші гроші. Найчастіше зношуються підшипники шостої та задньої коробки передач; На ринку є їх первісна рептичність, замісна робота коштує 40 000–45 000.

Механічна частина робота (компоненти звичайної ручної коробки передач) йдуть тривалий час і рідко потребують уваги. Головне. хоча б раз на 50 000 км, щоб змінити нафту в ньому. У той же час важливо налити приблизно 2,1 літра, а не офіційно рекомендований об’єм 1,7 літра. Надлишок нафти взагалі не завдасть шкоди одиниці. Навпаки, він продовжить термін експлуатації механічної частини, виключаючи нафтове голодування.

Шість.швидкісний aisin aisin aisin tf.60 (09g) належить до складу успішних та надійних одиниць. Окрім поло, він поєднується лише з атмосферними двигунами з низькою потужністю 1.6, тож дуже важко вбити цю коробку.

Підвіска

Поло Седан має багато відмінностей від своєї бази. хетчбек п’ятого покоління поло. Ілюстрація містить схему глобальної платформи автомобіля, але вся інформація стосується виключно її російського втілення.

Поло Седан має багато відмінностей від своєї бази. хетчбек п’ятого покоління поло. Ілюстрація містить схему глобальної платформи автомобіля, але вся інформація стосується виключно її російського втілення.

Передні стійки стабілізатора [1]. відверті витратні матеріали. Зазвичай їх достатньо для 30 000 км. А скрип втулків стабілізатора.це особливість поло.реформи “поло. І незрозуміло, чому вони починають скрипіти. Під час візуального обстеження видалені втулки ніколи не мають очевидних слідів зносу. Іноді скрик з’являється лише через 2000–3000 км після заміни. Частіше це трапляється в зимовий період.

Передні та задні амортизатори достатньо для 100 000 км [2]. Для цього пробігу передні стелажі втрачають свою ефективність (дуже легко стиснуті), а задні майже порожні, не маючи видимих ​​підземних.

Рульові стрижні [3] служать тривалий час, змінюйте їх надзвичайно рідко. Поради оновлення приблизно раз на 100 000 км.

Підшипники заднього маточини [4] потребують заміни приблизно на 100 000 км. Вони збираються з вузлаком, тому оригінальні деталі є. Краще придбати рідну запасну частину, ніж конкретну заміну, яка дещо дешевша, але дуже мало ходить.

Механізми задніх гальм на автомобілях перших років виробництва викликали скарги через низьку ефективність. У середині.2011 р. Виробник переглянув свою конструкцію, а також змінив промінь, а після модернізації проблема прийшла до нікчем.

Ресурс задніх мовчазних блоків переднього важеля-100 000 км. Підтримка м’яча зазвичай переживає цю лінію з великим запасом. З зносом мовчазних блоків набагато простіше і в кінцевому підсумку вигідніше змінити важільні збірки, він

Рульова стійка [5] починає стукати після 30 000 км на машинах попереднього польоту. правильний підтримуючий рукав зламаний пластиком. Перегородка із заміною рукава фторопластикою недорога. цю операцію можна навіть називати підтримкою вузла. Походження рейки проявляється на невеликих порушеннях (гребінець). Остаточний вирок виводяться на підйомник при перевірці реакції.

Задні барабанні гальма. примхливі [6]. Має сенс проводити профілактику (розбирання та прибирання) після кожного зимового сезону. В іншому випадку бруд накопичується в механізмах, брязкальця починається. Як результат, вам часто доводиться змінювати прокладки з невеликим зносом, які все ще могли б служити. На машинах, виготовлених до середини.2011 (з гальмівними механізмами старої конструкції), після 100 000 км, гальмівні циліндри починають текти.

Ловити фарбу

Лаки тіла дуже стійкі. Є дві слабкі секції. кут передніх крил у дверях та порогова зона, а також дах над верхнім край лобового скла.

Лаки тіла дуже стійкі. Є дві слабкі секції. кут передніх крил у дверях та порогова зона, а також дах над верхнім край лобового скла.

Половозробна робота була дуже міцною і набагато товстішою, ніж корейські однокласники. Але дві проблемні області на тілі все ще мають. На них ви можете легко визначити справжній пробіг автомобіля. Перший. це куточки передніх крил у зоні стику з передніми дверима та порогами. Якщо додаткові грязьові грязі не встановлюються вчасно, то фарбу в цьому місці швидко стираються з піскоструминної обробки. Друга слабка точка. дах у верхньому краю лобового скла. Краще заздалегідь прикрити його захисною прозорою плівкою. Однак така проблема є виключно естетичними наслідками. Це не впливає на резистентність до корозії. Навіть якщо чіп перед металом.

Можна поговорити про щось як про проблему лише у випадку хорошої статистики. У нас немає такої статистики на поло. У рамках гарантійного періоду наші технічні фахівці не дотримуються випадків корозії або проблем з фарбою, а також “пісочниці”. “Піщаний бруш” не має нічого спільного з цим: з ним поступове стирання шарів матеріалу. У цьому випадку ми говоримо про машини, багато з яких мають значний пробіг. Згідно з нашими спостереженнями, передні крила та лобове скло. це найчастіше відремонтовані та мінливі деталі, і часто причина пошкодження LKP не на заводі для цих і сусідніх частин, є результатом втручання несанкціонованої послуги.

Світильники загальних вогнів

Болять інших дітей, характерна для престилінг.автомобілів.це коротке життя розмірних вогнів на передніх фарах. Причину їх швидкого спалювання не вдалося знайти. Однак майстри клубних служб добре відомі з цією недугою. Відповідно до їх статистики, після рестайлінгу лампочки почали жити довше.

Можливо, це всі основні слабкі сторони седанів Volkswagen Polo. Взагалі, це дуже надійний автомобіль, і наскільки він популярний, зокрема в таксі, це підтверджує. Тож якщо вам потрібен недорогий і невибагливий седан, то Volkswagen Polo буде дуже хорошим варіантом. Головне. знайти живу копію.

VW Polo Sedan з пробігом: Що потрібно знати при покупці

Відкриття фабрики седанів VW в Калузі спростував спекуляції, що в Росії вони не змогли зібрати німецькі якості автомобілів. Майже вісім років цей компактний седан став справжнім хітом продажів як на первинних, так і на вторинних ринках. Технічний експерт з онлайн.сервісу автомобіля для технічного обслуговування та ремонту за фіксованою ціною Carfix розповідає, на що звернути увагу, купуючи вживаний “поло Sedan

Історія Поло розпочалася в 1975 році, коли перший автомобіль цієї моделі зійшов із складальної лінії в Німеччині Вольфсбург. У 2003 році з’явився Поло Седан. його збори розпочалися в Бразилії, а через сім років седан VW Polo на новому конвеєрі A05 (PQ25) на заводі в Калузі. Власне, це був перший німецький автомобіль, вироблений в Росії в повному циклі. з зварюванням та забарвленням тіла, а також спеціально адаптованим для нашої країни. Інженери враховували кліматичні умови роботи, стан доріг та якість палива.

Прототипи VW Polo Sedan пройшли тривалі випробування в різних частинах Росії. Як результат, автомобіль отримав посилену суспензію, амортизатори та джерела, а економічний двигун CFNA 1,6 літра була створена для палива нижчої якості порівняно з Європою. Тіло було оцинковано в найбільш підданих місцях корозії. До речі, саме тіло є однією з головних переваг вживаного «поло Sedan» перед його конкурентами.

Завдяки характеристикам, зрозумілим російським споживачем. Delted Cars до рестайлінгу (2010. 2015 випуску) коштували від 250 000 до 640 000. залежно від року, запуску та модифікації. Рестайновані седани (з 2015 року та молодшого) можна придбати за ціною 560 000. У той же час дилери пропонують нові автомобілі за порівнянними цінами.

Дивлячись на седан, що використовується поло, варто порівняти його ціну з подібним новим автомобілем. Ці машини дешевші повільно, в середньому, в перший рік ціна може впасти лише на 15%, при пробігу до 30 000 км. Купуючи без вагань, збийте ціну: величезна кількість вживаного седана VW Polo. якщо продавець улюбленого автомобіля виявиться непереборним, знайти інший не буде проблем.

Після рестайлінгу поява седана VW Polo став більш твердим, його передні та задні бампери, решітка радіатора була замінена. Була нова техніка освітлення. фари Bixenon та світлодіодні денні вогні, була додана функція повороту туманів. Споживачі стали доступними новими варіантами для забарвлення кабіни, а кнопка відкриття з’явилася на обкладинці багажника. перш ніж її можна було вимкнути лише ключем або з салону. До речі, у лютому 2016 року німецькі інженери розширили зимовий пакет спеціально для Росії. Вони почали встановлювати батареї з високою потужністю та більш потужний стартер на автомобілях: це дозволило забезпечити запуск машини при температурі раніше.36 градусів. Також у рестайльованій версії розширили лінійку двигунів.

З 2010 по 2015 рік седан VW Polo був обладнаний атмосферним двигуном CFNA з об’ємом 1,6 літра та потужністю 105 літрів.З. У 2014 році з’явилися його модифікація CFNB на 85 кінських сил, це дозволило власникам автомобілів платити менше податку. Однак обидві версії двигуна CFN 1.6 автомобілістів виявили серйозні конструктивні дефекти. І це незважаючи на те, що підрозділи постачалися з німецької фабрики рослин Chemnitz.

Основна проблема двигунів CFN 1.6. стук на холодному поршні на стінах циліндрів. У перші хвилини після запуску двигуна чути тинк. При нагріванні поршень розширюється, і звук зникає. Однак з часом хвороба прогресує, і стук залишається навіть у нагрітому машині. Сам факт удару поршня до стінки циліндра є ознакою початку руйнування двигуна. Стук відбувається у верхній мертвій точці при передачі поршнів. Графітове покриття спідниць поршня зношується до металу і починає руйнувати стіни циліндрів у місцях тертя. Офіційно група Volkswagen не розкриває причин дефекту, а, судячи з фрагментарних пояснень інженерів. Відповідно до іншої версії. недостатня кількість масла потрапляє в камеру згоряння.

Згідно з неофіційними даними, приблизно половина двигунів CFN починають збивати пробіг з 30 000 до 100 000 км. Однак дефект може з’явитися раніше. Незважаючи на скарги, турбота про Volkswagen не оголосила компанію реагування, пропонуючи заміну поршня для гарантійних машин. Оскільки гарантія на підрозділі становить п’ять років, останній седан поло з таким двигуном закінчиться в листопаді 2020 року, тому деякі власники автомобілів все ще мають шанс впоратися з поломкою безкоштовно. Сервісні центри замінюються на повний час поршнів 76.460 Ем для модифікованих 76.480 ET. Їх геометрія трохи змінюється і вага зменшується.

, І їх заміна коштуватиме ще 40 000. Тобто без гарантії вам доведеться дати ремонт близько 20% вартості вживаного автомобіля. У той же час, практика показує, що після кількох тисяч кілометрів пробігу з’являється стук після ремонту двигуна. Таким чином, двигун сервісу двигуна двигуна двигуна двигуна двигуна на 200 тис. Км, сумнівний. Багато автомобілістів, почувши стук, намагаються швидко продати машину. Зрештою, у найбільш неприємній версії вам доведеться повністю змінити двигун А робота з заміною коштуватиме 30 000. Це більше половини вартості машини.

Поршні. не єдина проблема двигунів CFN. Пробіг розтягується до 100 000 км пробігу і починає брязкати ланцюг часу, хоча він повинен служити щонайменше 150 000 км. Як результат, під капотом є шум дизельного двигуна. Тому ланцюг при купівлі вживаного автомобіля з таким пробігом краще змінити Його заміна в послугах автомобілів коштуватиме 30 000. Ще одне захворювання двигуна CFN. тріщина в випускному колекторі, через яку автомобіль “гарчить” голосно Заміна коштуватиме 8000. Найбільш невинна проблема одиниць CFN. це стукіт під час подорожі ударів. Як правило, він пов’язаний з несправністю лівої подушки двигуна. ,

Седан з маршрутом комп’ютерного поло

На суглобах обшивки варто звернути увагу на наявність асиметричного розриву, який розповість про минуле аварій. Міліметровий розрив з часом може розійтися до розміру пальця.

Повний розмір у моєму вході любить поло привіт усіх! Пробіг на сьогодні. KM. Біг.в продовженні.

volkswagen, polo, sedan, обслуговування

Я намагаюся не давати більше швидкості протягом усього часу, і це не потрібно в тих умовах, коли мені доводиться їздити. Лише пару три рази накопичились до революції.

Після сил Skoda 75 динаміка радує. Я боюся уявити, що станеться, коли зможе дати більш важко, але я, чесно кажучи, як подивитися на пробіг у любителя седана Volkswagen, вилити бензин з нуля.

Вказівки на комп’ютер маршруту Zeroless, натиснувши клавішу 20 у комбінації пристроїв. Під час руху з низькою швидкістю або під час тривалих зупинок у пробках, термометр неправильно показує зовнішню температуру повітря, тому його датчик нагрівається тепловим випромінюванням від радіатора системи охолодження двигуна.

У режимі щоденного запуску лічильник загальний пробіг автомобіля відображається з моменту останнього скидання лічильника. Робочий діапазон лічильника становить від 0,0 до 9 км.

Як дізнатися загальний пробіг на Volkswagen Polo?

Крім того, історія автомобіля важлива, де вона була подана, скільки власників було, чи було дотримано регулювання. При належному догляді та належній експлуатації двигун може пройти набагато більше, і якщо автомобіль працював, наприклад, як подивитися на пробіг на службі седана Volkswagen Polo Sedan, бо цей пробіг до двигуна може “піднятися” неодноразово.

Щоб отримати надійну інформацію про пробіг, передавати ту саму та звертається до Центру обслуговування, краще звернутися.

Однак така інформація доступна лише для автомобілів, придбаних у Росії.

volkswagen, polo, sedan, обслуговування

Одне з того, як подивитися на пробіг у точках седана Volkswagen, коли продається вживаний автомобіль. це його пробіг. Під час первинного огляду вам потрібно візуально оцінити стан автомобіля: навіть найточніший власник, ретельно пов’язаний зі своїм автомобілем, щодня торкається керма та ручок, і це не може не вплинути.

Тому, якщо все вищезазначене у важкому стані, а індикатори одометра сумнівно невеликі, ви можете підозрювати, що справжній пробіг скручений.

volkswagen, polo, sedan, обслуговування

Як визначити пробіг. Не кожен може візуально визначити скручений пробіг на пристрої, краще довіряти цю проблему професіоналам.

Седан з маршрутом комп’ютерного поло

volkswagen, polo, sedan, обслуговування

Седан Volkswagen Polo встановлює маршрутний комп’ютер, який дозволяє отримати таку інформацію:

volkswagen, polo, sedan, обслуговування

Інформація про комп’ютер маршруту відображається на інформаційному дисплеї в комбінації пристроїв, натиснувши клавішу Trip, встановлену в кінці важеля правого рульового вимикача. Натиснувши верхній або нижній край клавіші на дисплеї, відображаються різні режими роботи комп’ютера маршруту.

Вказівки на комп’ютер маршруту Zeroless, натиснувши клавішу 20 у комбінації пристроїв.

Показання термометра відображаються на дисплеї лише тоді, коли ключ у комутаторі (блокування) запалювання знаходиться в положенні “i”. Робочий діапазон вказівника з.40 до 80 ° C.

Під час руху з низькою швидкістю або під час тривалих зупинок у пробках, термометр неправильно показує зовнішню температуру повітря, тому його датчик нагрівається тепловим випромінюванням від радіатора системи охолодження двигуна. В режимі щоденного виручки

Загальний пробіг автомобіля відображається з моменту останнього скидання прилавку. Робочий діапазон лічильника становить від 0,0 до 999,9 км. В тривалість поїздки

Загальний час подорожі відображається з моменту останнього нуля.

У режимі відображення середньої швидкості показано значення середньої швидкості з моменту останнього нуля. Значення середньої швидкості руху відображаються лише після 100 м з моменту початку руху. До цього на дисплеї відображаються лише тире. Асигнування E1 оновлюються приблизно кожні 5 за допомогою.

У поточному режимі споживання палива (“миттєве” споживання) відображається поточне споживання палива, обчислюється кількістю споживаного палива, а відстань проходить у певний момент часу. Поточне споживання палива повторно розраховане та відображається кожні 2 з

Під час роботи двигуна під час паркування поточне споживання відображається в L/H.

Якщо швидкість автомобіля зменшиться до приблизно 10 км/год, споживання поточного не обчислюється і на дисплеї з’явиться запис “L 100km”.

У режимі середнього споживання палива відображається середнє споживання палива, обчислюється кількістю споживаного палива та відстані від моменту підключення акумулятора або дані нуль.

Натисніть і утримуйте натискання даних більше однієї секунди (див. Рис. один.8) У поєднанні пристроїв. Після натискання на цю клавішу близько однієї хвилини на дисплеї відображатиметься запис “l/ 100 км”, тоді розпочнеться перерахування та відображення середнього споживання палива. Робочий діапазон лічильника становить від 0,0 до 99,9 л/100 км.

Для отримання точної вказівки на лічильник середнього споживання палива необхідно керувати щонайменше 500 м

У режимі відображення відстані, який можна керувати на решті палива

У резервуарі відображається приблизна відстань, яка може бути вирушена на решту палива в резервуарі, враховуючи середню швидкість та поточне споживання палива. Ця відстань повторно розраховано та оновлюється щосекунди.

Навіть якщо на дисплеї відображається відстань, достатня для заправки, яку ви плануєте, поповніть її якомога швидше, якщо інсульт показника рівня палива знаходиться біля поділу шкали і, особливо, якщо сигнальна лампа резервного залишку спійманого палива спіймала вогонь.

Окрім зазначеної інформації, на дисплеї, після включення запалювання (ключ у комутаторі перетворюється в положення I) протягом п’яти секунд, зображення гайкового ключа та значення пробігу до наступного обслуговування (зміна масла) з’явиться на п’ять секунд.

На комп’ютері ON.BOARD наведено два режими пам’яті: для окремої поїздки та для всіх поїздок.

Включіть необхідний ключовий режим пам’яті a

На пам’ять, для окремої поїздки, інформація про поїздку з моменту ввімкнення запалювання, поки воно не вимкнеться. Якщо перерва між поїздками триває більше 2 годин. Вміст пам’яті автоматично відкидається.

На пам’яті для всіх поїздок, дані з будь.якої кількості окремих поїздок до 99 год. 59 хвилин або 9999 км пробігу зберігаються. Після перевищення будь.якого із зазначених значень пам’ять скидається і розрахунки повторюються.

Щоб переключити індивідуальні функції комп’ютера вмикання, натисніть кнопку Двоє.позиційного клавіші a. Щоб скинути функцію функції, виберіть необхідну пам’ять, натисніть клавішу B і утримуйте її натискання більше однієї секунди. Ключ B скидається наступними значеннями вибраної пам’яті:

Коли акумулятор відключається, збереження значень відкидаються. Якщо температура повітря на відкритому повітрі опуститься нижче 4 ° C, індикатор температури навколишнього середовища відображатиметься разом із значком сніжинки. Поява піктограми попереджає водія про ймовірність льоду на дорогах.

Попередження про необхідність проведення

Водій заздалегідь є майбутнім запланованим технічним обслуговуванням: коли запалювання увімкнено на більшості автомобілів, що підтримують цю функцію, відповідний сигнал нагадування активується на панелі приладів.

Для Volkswagen pol. Через кілька секунд після запалювання гайковий ключ зникає, і на його місці з’являється значок годинника і замість пробігу, кількість днів залишилася до служби.

Якщо термін служби технічного обслуговування закінчився, і власник автомобіля не намагався зупинитися на станції обслуговування, де фахівці, завершивши всі процедури, передбачені правилами, скиньте інтервал технічного обслуговування Volkswagen, звуковий сигнал буде почути, коли запалювання Увімкнено Will Sound. У цьому випадку гайковий ключ на дисплеї привертає увагу, моргаючи протягом декількох секунд.

Щоб дізнатись, як далеко проїхав автомобіль більш встановлений, після введення контакту з двигуном у холостому ходу натисніть кнопку 11, поки на дисплеї відображаються записані кілометри або кількість днів затримки (менше перед числами)).

Пробіг Volkswagen Polo Sedan Як перевірити

Запис Ilya Gilev виправлений

Без назви

Сергій Галушкін