Підключення сабвуфера до стандартного радіо -магнітофона Volkswagen Tiguan. Бюджет і прихований…

Підключіть сабвуфер до тигуанської зірки

Навіть якщо людина не є любителем музики, він, як правило, все ще слухає щось у машині: радіо чи треки, записані на “флеш.накопичувачі”. Але трапляється, що з часом звук фабричної аудіосистеми перестає домовитись. Я хочу більше обсягу, глибшого бас. Це означає, що настав час додати сабвуфер до стандартного радіо!

Якщо автомобіль має головний пристрій або, як його також називають старомодним способом, радіо, встановлене не у виробника, то розширення аудіосистеми не складно. Для цього вам потрібно підключити зовнішній підсилювач до виведення ліній, а сабвуфер з нього.

Зі стандартним радіо не такий простий. Справа в тому, що такі пристрої зазвичай не мають лінійних виходів (RCA або “тюльпанів”). А саме, підсилювачі підключені до лінійних виходів.

Чи можна підключити сабвуфер до стандартного радіо?

Дізнавшись, що ваш пристрій для головного часу не має лінійних результатів, не засмучуйтесь. Цю проблему можна вирішити. І підключення сабвуфера до стандартного радіо не так складно. Існують методи, які навіть недосвідчена людина може усвідомити.

Існує три варіанти підключення сабвуфера до стандартного радіо: Щоб видалити з нього лінійний вихід, використовуйте окремий перетворювач високого рівня або підключитися до входів високого рівня в підсилювачі. Розглянемо їх нижче.

Перший варіант

У першій версії проводиться процедура, яка називається “рядками”. У цьому випадку головний пристрій видаляється з автомобіля, розібрано та лінійні вихідні виходи з низьким рівнем відображаються з його плати.

Вони схожі на два звичайні одиниці RCA. Після такої операції до них може бути підключений підсилювач, а сабвуфер може бути підключений до підсилювача.

Людина, далеко від електроніки, навряд чи зможе це зробити самостійно. Тому простіше видалити головний пристрій та приписувати людям, які займаються ремонтом автомобільного аудіо. Після фрази “мені потрібно випадати лінійки”, зазвичай немає питань для експертів.

Невелика складність може бути процесом видалення стандартного радіо. Спочатку здається, що це переважне завдання. Насправді тут все просто. Вам просто потрібно прочитати інструкції, якщо це. Або знайти в Інтернеті посібник для видалення GU. Часто люди публікують фотографії чи відео, які допоможуть вам у цьому.

Зазвичай, щоб видалити стандартне радіо, потрібно відключити перехідну рамку, якщо є така потреба. Потім, за допомогою двох.чотирьох в’язальних голки, які вставляються в невеликі отвори на радіо, засувки стискаються, а GU знімають. Замість в’язання голки ви можете використовувати інші імпровізовані засоби, наприклад, тонкі металеві смужки або щось інше, залежно від моделі заголовка.

Другий варіант

Другий варіант ще простіший. Для кількості, яка може становити від 20 до 100, набувається перетворювач високого рівня, що є пластиковою коробкою з проводами, що стирчать з нього.

З одного боку. “тюльпани”, з іншого. дроти для акустики. Наприклад:

 • Аудіо.контроль LC7I,
 • З’єднується 2,
 • Hollywood HLC 3,
 • Конкурс Helix AFC,
 • Helix AAC Active,
 • CARPOWOR FGA 22HQ,
 • Stinger SG N12 та інші подібні моделі.

Тоді вам потрібно знайти дроти, що йдуть до задніх динаміків. Їх можна виявити безпосередньо на виході з заголовка. Щоб дізнатися, що це потрібні вам дроти, шукайте прокат для вашої моделі GU.

Їх також можна знайти в центральній стійці, перед їх дверима, це навіть буде простіше. Дроти для акустики підключені до перетворювача з одного боку. А “тюльпани”, використовуючи кабель міжблока, підключені до лінійного входу підсилювача.

Третій варіант

Третій варіант.підключити дроти, що переходять до задніх динаміків, до входів високого рівня на підсилювачі, якщо вони доступні. Якщо сабвуфер активний, тобто з вбудованим підсилювачем, входи в ньому також можуть бути присутніми.

Ви можете знайти акустичні дроти, які переходять до задніх динаміків так само, як і у другій версії. Більше того, відрізання їх повністю необов’язково. Досить видалити ізоляцію і, не вирізаючи кабель, підключіть підсилювач сабвуфера.

Звичайно, якщо динаміки знаходяться на задній полиці, а сабвуфер знаходиться в багажнику, то краще вибрати одне. Спільна робота Саби та задніх динаміків не рекомендується, оскільки низькочастотний динамік буде заважати полотнах, погіршуючи їх звук.

Якщо динаміки знаходяться в задніх дверях, їх не можна вимкнути, але спочатку слухайте.

Volkswagen Tiguan New (2018). Встановлення нової аудіосистеми (завершена)

Власник цього Tiguan вже встановив з нами аудіосистему в попередньому автомобілі. Він виявився одним із тих, хто демонтував весь авто.звук (включаючи проводку) зі старого автомобіля на момент продажу. І тепер у нас є завдання побудувати ту саму систему, на тому ж обладнанні, що і в попередньому проекті, лише в іншому автомобілі.

Автомобіль вже був у ізоляції шуму в іншій компанії. Ми лише ставимо звук.

Частково розбирайте салон. Я ставлю підсилювач та процесор під передні сидіння. Є місця.

І ось набір обладнання. Що приніс клієнт. Включаючи новий корпус для сабвуфера 8-KI від Audio CDT

Ми відкриваємо двері далі. Нагорі. проміжок вібраційної ізоляції. Все це. У смітті

Нижче взагалі немає нічого. Це результат шумоізоляції “потоку”, яка робиться в численних московських офісах. Коли шумоізоляція робиться саме для того, щоб зменшити зовнішній шум. Ніхто не думає про нюанси. пов’язаний з автоматичним звуком.

Витягніть акумулятор з акумулятора. проводка. Від старої машини

Тим часом ми займаємось повністю переробкою шуму дверей. Все старе. У смітті

Середній час буде розташований приблизно так

Внутрішній новий шар нашої вібраційної ізоляції.

Кільце під проміжком. Ми виклали напрямок

Кросовери задньої акустики. на дверях, на болтах

Живлення енергії. безпосередньо з клемою клеми

5 каналів буде розміщено на подіумі. Під пасажиром

Чернова повинно бути достатньо привезеним з останньої установки міжблоку кабелів

Але акустики не вистачало. Десь 10, десь на 20 см. Ми тягнемо новий. вихована мідь від Stin. он. Вибачте, від Свата. Що тепер. одне і теж. по суті

збочені і складали складні вставки

Вони будуть прикріплені до скла та до шкіри

Це такі маленькі частини. і 2 дні роботи

5.й канал встановлюється та поєднується

У корпусі встановлено невеликі іпотечні кредити

потім. Прикріпити ці події під метутером у них

там отвір. Ну, до тонізованого скла вони будуть зачеплені на двосторонній стрічці

Перехідні кільця для фронтових медіа. На герметик

Volkswagen Tiguan і Auto.Sound в ньому. Або уточнення того, що було!

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Volksvagen Tiguan на автозахисті далеко не вперше. Про машину та про її особливості багато чого відомі. Але ось такий випадок, що музика вже в машині, і вона прийшла лише для налаштування звуку, але все виявилося не таким простим, і система була вирішена спочатку, перш ніж налаштувати на налаштування.

Склад системи прибуття був надзвичайно не класичним. Як головне джерело, використовували Pioneer 5000th з аудіопроцесором на борту двох смуг. У той же час три.компонентна система була встановлена ​​як лобова акустика. Фокальна утопія стояла у дверях, як середній набір, як серія динаміки динаміки динаміки герца (AC та HF). Субвуфер Helix оселився в дизайні з напрямком у салоні автомобіля.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

1Din Головний пристрій виглядає дивно в Тігуані, але це лише на фотографії, а в житті це дуже акуратно

Уважний з вас буде спантеличений, що аудіопроцесор на борту радіо призначений для двополів? Справа в тому, що підсилювач на 6 каналах аудіосистеми для роботи на всій передній частині, завдяки його шматочкам, що розширюються на ньому, і середні обстановки та середні колонки підключені та підключені. Розділи самого підсилювача дозволяють це робити. Більше того, система була пов’язана не відповідно до класичної схеми, де на одному каналі затримки вибухівки висять та динаміки разом, але повністю “в криві”. На одному каналі затримки, що висіли, і висіли середніми, а на іншому До речі, моноблок аудіосистем також працював над сабвуфером, а напрямок сабвуфера до салону сам по собі є надзвичайно ризикованим рішенням.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Здавалося б, напрямок сабвуфера до танкера ідеальний, але насправді, навпаки

Як результат, я відмовився налаштувати автомобіль.до. Я не бачив у цьому багато сенсу, але негайно запросив власника зробити все на увазі, і після цього налаштувати систему, щоб не витрачати зайві гроші на мої обслуговування клієнтів.

Як результат, вони вирішили переосмислити систему таким чином. Helix DSP 2 тепер буде виконувати функції процесора, який вже повністю пронизаний трьомакомпонентним фронтом підрозділу. Проте, процесор на самому піонері залишався причетним до нас, але він працює лише на задніх динаміках, які з’єднані безпосередньо з магнітофона. Тепер у нас є 8.канальний процесор на борту три.компонентного переднього та сабвуфера плюс до всіх двох керованих каналів вільної на радіокустиці, якими ми також використовували.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

У стандартному фальшивому підлозі 7 каналів зміцнення та аудіопроцесор легко підходять

Що стосується самого фронту, то він також негайно вирішив довести це до думки. Фокальна середня утопія також полягає в тому, що епічна невдача. Однак вони також не грають у дверях. Ходили чутки, що вони могли грати в пердій, але це вже з поля фантазії Т.до. Реалізація FI коробки у дверях надзвичайно не вдячна, і ці чутки ніколи не підтверджені в моїй пам’яті, тому “незважаючи на амбіції” середніх даних, вони вирішили замінити їх акустикою німецької концептуальної серії Maestro ( Версія середніх даних для двох.сексу). Більше того, від продажу фокусної утопії до наших нових поляків матиме достатньо грошей на кілька наборів, і більшість грошей залишиться. Вибір для середнього GM впав з кількох причин, окрім тих, що вони самі, є чудовими, незважаючи на скромну ціну. По.перше, ці оратори можуть грати дуже цікаво і правильно при низькому обсязі, а саме, це те, що слухає музику в цьому тигуані. Другий пункт. Це незважаючи на те, що середні бази з композиції дволайнерної версії акустики концепції серії з Zhorni Mestro навіть є переважанням джерела посилання, що надзвичайно важливо з невеликими гучностями. Ну, найголовніше, що вам потрібно врахувати. Це те, що фронт. це підсилювач спереду, і вони не є цифровими версіями (як наша) дуже дефіцитні для басів. Ну, дуже дефіцитно. Тому поставити акустику з великою кількістю басів було надзвичайно необхідним.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Мідна низька вартість набагато краща, ніж топ.фокус. Ціна в цьому випадку нічого не усвідомлювала

Крім того, як HF, у нас були Tweeters Hertz Mille Pro. HF навіть не тісно коштує своїх грошей, на відміну від рахунків тієї ж серії. Я б сказав, що HF, які взагалі нічого не варті, і їх все одно їх потрібно було б змінити. А потім на удачу власник залишився в про.запасах HF, встановленого з Helix з індексом H1. Самі твітери, безумовно, не найкращий вибір або навіть далеко від найкращого. Але в той же час вони на кілька порядків сильніші, ніж “китайці” від Герца. Тому заміна герца спіральною була найбільш оптимальною рішенням, і навіть не потребує інвестицій.до. Вже були ті.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Стійки під HF SF зроблені найкрасивішим чином, але в той же час у їх функціональності більше не було мінусів інших

Після таких замін, наша система стала не лише компетентною у зв’язку, але й збалансованою звуком, де немає відвертих слабких посилань, і все вибрано відповідно до розуму. Така система не може не грати, якщо професіонал застосовує руку до налаштування, і саме це сталося, і вона співала.

Що стосується вдосконалень системи, з одного боку, ми змінили лише , і те, що було доступне для власника та середніх даних, які насправді коштують не стільки і дефіциту коштів від продажу фокусної утопії та там там. Звичайно, мені довелося придбати процесор, і це найдорожча «посилання», яка була потрібна, але коли система вже зроблена на рівні і майже закінчена один раз, витрачений один раз на все життя на звичайні «гвинтики» авто. Звукова система, і це не так страшно.

Неодноразові слухання

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

я пам’ятаю. Оскільки він сам писав і стукав спочатку на читачах “AZ”. Біг.в, мабуть, був успішним: протягом наступних п’яти років автомобіль відвідав близько 40 етапів змагань з автосалону та виграв гарні чашки та призи. Найвищими та останніми досягненнями фокусу були Гран-прі “для найкращого звучання” та назва “Спортсмен року” у фіналі AMT-2011 в Єекатерінбурзі.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Сьогодні, як би, неодноразові слухання за нещодавно виявлених обставин. І обставини такі. Навесні 2012 року я розпочав новий проект (зрозуміло, чому. тому що новий автомобіль), і, як виявилося, на відміну. Насправді, придбавши автомобіль VW Tiguan, я пройшов через Інтернет, включаючи (а точніше, починаючи з архіву AZ Archive. Виявилося, що в Тігуані просто немає видання звукової установки. Це стосується встановлення аудіосистеми конкурентного рівня, а не просту заміну стандартної акустики на додавання сабвуфера, тобто справжня незаймана. Було сумно розлучатися з переможним Ford, тому, незважаючи на лестощі пропозиції, він залишився в сім’ї. Тепер на ньому їде старший син. Частина аудіосистеми в ній оновлювали завоювані призи від спонсора (альпійська).

Коли театр починається з вішалки, так автоматичне звучання починається з шумоізоляції (SHVI). Для цього салон нового автомобіля був ретельно і ретельно розібраний. Під час впровадження SHVI всі кабелі були закладені (потужність, міжблока, акустична, сигналізація). У той же час, питання розміщення компонентів аудіосистеми були вирішені. Частина рішень, переїхала до Тігуана з фокусу, інші народилися по дорозі, автомобілі були дуже різними, і необхідно було повторно розподілити багато технічних та технологічних питань. Що залишається незмінним. це концепція. з мінімальним втручанням у фабричний інтер’єр та підтримку функціональності автомобіля таємно встановіть аудіосистему конкурентного рівня.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Перше, що я зробив у Тігуані, на відміну від фокусу, був розміщений головним дистриб’ютором у салоні, а не в моторному відділенні. Це було зроблено для підвищення безпеки. Розташування дистриб’ютора дуже важливе з точки зору його доступності та мінімальної тривалості силових кабелів. Вивчали майже всі можливі варіанти та виявили надзвичайно зручні. Дистриб’ютор був розташований з лівого боку керма в ніші над блоками повного часу запобіжників. Я зробив подібну роботу для мінус.дистриб’ютора, його місце було під лівим кікппаном. Переваги окремого джерела живлення кожного підсилювача від клем акумулятора були помічені на попередній машині. Взагалі, для безкомпромісного харчування перехрестя кабелів обрав максимальні можливості потужних терміналів підсилювачів. Таким чином, питання харчування було закрито.

Було вирішено розмістити лобові підсилювачі під передніми сидіннями, як у фокусі, я вважаю цей метод до цього дня оптимальним з точки зору зменшення до мінімуму довжини акустичних кабелів. Для фронтальних підсилювачів, яких не можна назвати “дітьми”, необхідно було доопрацювати дужки важелів рухомих сидінь, після чого все стало на місце з прогалинами 1. 2 мм. Взагалі, “розміщення”. це захоплюючий та креативний урок, вам доведеться переповнювати розробника автомобілів, не обтяжений дефіцитом, зберігаючи фабричну функціональність. Так, наприклад, електричне споживання сидінь для щільного пристосування до дна металевого листа з кріплення. Усі ці витрати на оплату праці більше, ніж перекриваються як звук через близьке розташування підсилювача до динаміків.

Я почну з простого, але важливого: розповсюджувач потужності в салоні

Стандартний пристрій Tiguana Head RCD-310 без вагань пішов на заміну. Для цього перехідні рамки, ізо-адаптери (харчування антени) і, насправді, сама Gu Clarion HX-D2 були потрібні. Для впровадження задньої підтримки GU встановлюється домашній фіксатор. Блок живлення знайшов притулок з правого боку центральної консолі. На GU не було камуфляжного накладки, імітуючи дешевий рекорд.стрічковий рекорд касет. Плани на майбутнє. підключення адаптера до шини CAN для управління GU з декількома кнопками через світлодіод у консолі стелі (дроти прокладаються там заздалегідь, щоб не встати двічі).

Як і у фокусі, обладнання багажника прикрашено у вигляді єдиного модуля “Субвуфера-потужного”, але тут ця конструкція отримала новий варіант втілення. Після серії експериментів та прослуховувань виявилося, що знаменитий TS-W12PRS здатний грати на екрані та дуже гідно. У зв’язку з цим багажник Тігуани практично не втратив обсяг, і місця легко перетворюються (лише зараз у певній послідовності). Сам модуль виготовлений якомога компактніше з меблевої ділянки та покрита сірим килимом, щоб відповідати обробці багажника. Як акустичні кабелі, використовували чотири мідні монобраїни з перерізом 10 кВ. мм кожен. Прокладка таких проводів (читання. товстий дріт, що не має величини). це окрема вправа під назвою “як не повернути підсилювач та термінали динаміки з коренем”. Потужність підсилювача сабвуфера здійснюється кабелем живлення 2 GA «до проходу» через буферну здатність 1,5 F. Відстань між клемами конденсатора та підсилювача становить менше 15 см. Звичайно, все ретельно зафіксовано, а задній полк серйозно доопрацьований, після чого він став щільним і звукокласним.

Конкрутане місце для віддаленого джерела живлення “голова”

Вирішальним етапом формування системи був вибір компонентів лобової три.бласної акустики. З усією повагою до виробників аудіо компонентів автомобілів, я мушу визнати: серед “домашніх” водіїв є зразки недосяжного рівня для них. Це сканування ілюмінатор. Безкомпромісна якість робить їх майже найскладнішими для встановлення. Наприклад, симетричні неодимічні магнітні системи використовуються в проектній конструкції LF та ST-Heads, завдяки якому глибина встановлення динаміків значно збільшилася. Отже, середньо-частота 12mu-4731t00 встановлена ​​в отворі діаметром 101 мм, але його глибина становить близько 70. Про дурниці нічого не можна сказати, пропорції однакові, але всі розміри в півтора рази більші. Білка D3004-662000, навпаки, майже рівна, але його діаметр становить 90 мм. Тим не менш, коли молодший син, повертаючись з стажування з Америки, запитав, що принести тата, що (тобто я) не вагався ні на секунду. Освітлювач. “По колу”.

Vag-com-що це

Vag-Com Діагностична система або VCDS-це спеціалізована послуга, пов’язана з діагностичними функціями пристрою. Ви також можете зустрітися з такою позначенням, як шестигранний-usb. Пристрій виглядає як звичайний кабель, з одного боку, він має з’єднувач для діагностики OBD2, з іншого USB. У діагностичному роз’єм використовується мікроцирк, який може розпізнати сотні електронних одиниць управління, які пов’язані з машинами VW.

Quadlock 8×0 035 444. Назва роз’єму, який використовувався для підключення мультимедійних пристроїв VAG з 2015 року. Щоб підключити Канни банки, цей пристрій використовує 12 білих штифтів. У чорному випадку 2 резервні штифти додатково розміщені. У синьому випадку Піна, якщо необхідно, допоможе підключити мікрофон, задні камери.перегляди. USB, входи AUX підключені за допомогою одних і тих же деталей, але зеленого.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Протокол високошвидкісного протоколу Cano ISO 11898-2 працює з електронною системою управління. Ще один варіант-це може ISO 11898-3 Lite Speed. Завдяки таким технологіям, заміна радіоприймача Volkswagen Tiguan займає мінімум часу.

Як встановити та увімкнути своїми руками

Якщо вам потрібно розібрати існуючий пристрій, важливо спочатку вимкнути запалювання та витягнути ключ із замка. Далі вам потрібно взяти засувки. Для цього вони часто беруть старі кредитні картки або будь.які інші подібні пристрої.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Дроти на пристроях досить довгі, щоб просто витягнути панель. Отже, не потрібно щоразу стріляти. Обов’язково видаліть відсік для пластикових карт та блок із вказівкою на відключення подушки безпеки пасажира. Далі стандартна процедура така:

 • Для зручності рекомендується вимкнути аварійні стулки та автомобільний одиницю індикаторів. Після цього обережно відкрутіть 2 мініатюрні гвинти, розташовані на поверхні пристрою.
 • Далі, рентгенівська облицювання, розташована на панелі, ретельно витягується.
 • Відкрутіть 4 самостійні гвинти, які тримають саме радіо.
 • Витягніть, вимкніть усі роз’єми.
 • Встановіть нове радіо, а старі структури збираються у зворотному порядку.
 • Залишається лише зареєструвати радіо в машині, щоб все почне працювати стабільно.

Підключення сабвуфера до стандартного радіо

Вітаю всіх читачів мого огляду. Я викладаю трохи пізнього літа на встановленні сабвуфера в “синій чайник”, а також його подальше з’єднання зі стандартним радіо.

В ідеальній схемі, щоб встановити сабвуфер у машині, вам потрібно:

1) Радіо з виходом під суб. тюльпани та окреме регулювання вирівнювача;

2) Сам сабвуфер, набір аудіо та живлення, а також запобіжник.

Оскільки в моїй машині існує стандартне радіо Restyle, з уже вбудованим підсилювачем та бажанням змінити його, а також наявність виходів у ньому під низьким. Ні, залишилось два варіанти:

1) Купуйте пристрій, так званий “високогіркий адаптер імпедансу”, який висить на пари динаміків, як правило, ззаду і вирізає всі частоти, крім низьких. Ну, потім тюльпани тягнуться від нього до підсилювача. І далі пасивний сабвуфер чіпляється за підсилювач.

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

2) Використовуйте активний сабвуфер із входом високого імпута, що дозволить вам безпосередньо подати сигнал від динаміків без перетворення.

Спочатку я хотів встановити на задній полиці штатний сабвуфер на задній полиці зі старших версій Chaser-A. Я вже купив набір радіо з екраном (без вбудованого підсилювача), рідним віддаленим підсилювачем, який живе під пасажирським сидінням, самим млицем, а також сіткою в полиці в кольорі мого салону. Але транспортна компанія вирішила пограти у футбол з посилкою. В результаті радіо утворювалося в кутку екрана, а стандартний підсилювач спалювали під час тестування зібраного набору. Оточений таким результатом. Не було бажання замовити другий набір, але в руці вражаючих розмірів (ширина 380 висота 375 довжина 600) мм мм не було бажання замовити другий набір. Через відсутність іншого вибору було вирішено його поставити.

Оскільки я не шанувальник скорочення повної проводки та намагання зробити кожну установку з можливістю відключення та залучення до подання запасів. Було вирішено придбати два адаптери Toyota. ISO, ISO. Toyota. Для того, щоб зробити гілку від ораторів на основі цього купу адаптера в майбутньому. подовжувач:

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Отже, нам потрібно взяти стандартний сигнал від задніх динаміків, а також сигнал запалювання ACC для активації підферифера (він же віддалений кабель). Згідно з схемою, ми беремо ці дроти LR, RR, LR-. Rr- та acc від адаптера та збільшити на них дроти.:

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Для того, щоб не шукати дроти, а не збирати їх на шматки, я придбав установку проводів у AURA AMP-2208. У ньому вже є все необхідне.

Єдине, що я купив окремо. Це встановлення для додаткового захисту проводів, а також більш естетичного вигляду. Як результат, після пайки та плетіння коси ми отримуємо цей результат:

підключення, сабвуфера, магнітофона, volkswagen, tiguan

Справа залишається невеликою. Зупиніться, а потім покладіть кабель живлення разом із просто сплетеною аудіо.косою. У Chaser найкраще вести кабелі зліва (пасажирська сторона). Ліворуч це легше і проходить живісний кабель з.під капота в кабіну, там є гумова пробка. Я використовував дріт і кабель SILM, щоб засунути його з.під капота в салон. Мені не довелося демонтувати плиту. Все вийшло і так. В майбутньому поріг розбирається, килим піднімається і задній диван знімається. щоб утримувати нові кабелі. Зробивши вищезазначене і з’єднуючи силу SABA, відповідно до схеми в інструкціях, ми отримуємо необхідний результат.

Незважаючи на вражаючі розміри Саби, я не думав, що він міг накачати салон. Оскільки перед ним. цілий метал назад за диван, а також паливний бак. Але результат перевершив мої очікування. Цей бубін ідеально скелі навіть при мінімальних умовах. Оскільки я не шанувальник сильного басу, і в музиці я люблю хороший баланс між середніми, низькими та високими частотами, радіо визначали так: BAS 3, TRE 2. На самій Сабі Крулькі висловив це так:

Встановлення активного сабвуфера під сидінням у Volkswagen Tiguan 2

Ми не засмучуємо власника нового автомобіля за допомогою інших людей на ньому.

Ми проаналізуємо салон і збираємо його назад, не нагадаючи про те, що автомобіль був повністю розібраний. Ми не залишимо жодних ознак аналізу.

Ми не залишаємо гачки і не порушуємо поршні, що аналізують салон автомобіля, оскільки ми працюємо з 2007 року.

У нас є всі необхідні документи для збереження. Ми також пропонуємо ціни на 10-20% нижче, ніж дилерів.

Volkswagen Tiguan 2 Auto Ward

Електронна пошта:

Адреса студії

127644, g. Москва, вулиця Ізора, 15 с. 5

Час роботи

Встановлення активного сабвуфера у VW Tiguan. Подальша установка цього активного сабвуфера від німецького виробника Eton, який, незважаючи на дуже невеликі розміри. Інвертор з діаметром 8 “, а середня цінність 100 Вт.ідеальний вибір для тих, кому не вистачає динаміки не тільки фабричного звуку, але й не хоче втрачати своє місце в машині автомобіля.

Зробіть.це встановлення стандартного стандарту Volkswagen Tiguan

Увага: Перш ніж відключити індикатор подушки безпеки пасажира та блок управління подушкою безпеки пасажира (розташований у рукавичці), обов’язково витягніть ключ із замка запалювання!! В іншому випадку отримайте помилку Airbeg (видалений vag-com або в службі дилера VW).

Ми починаємо з видалення стандартного RCD-310: ми беремо індикатор подушки безпеки пасажира та «протидію» (зручніше зробити це за допомогою плоскої викрутки або пластикової картки):

Під ними (див. П.1). 2 гвинти для кріплення декоративної рами:

Відкрутіть гвинти кріплення (див. П. 2) і потягніть кадр на себе:

Стандартне радіо.радіо.радіо кріпиться з 4 гвинтами:

Тип центральної консолі з записаною стрічкою:

Зніміть відсік рукавички (для зручності кріплення кабелів, антен GPS та виходу в рукавичку USB.портів); для цього:

a) Відкрутіть: 3 гвинти зверху всередині рукавички (см. Фото), 2 гвинти знизу під рукавичкою (не показано на фотографії) та відлучіть бічну штепсельну вилку торпеди (див. фотографія);

b) Ми підключимо його вручну: Внутрішня освітлювальна лампа рукавички, датчик управління пасажиром, ліхтар для освітлення ніг правого пасажира, охолоджена рукавичка та закритий датчик рукавички: датчик рукавички:

Ми починаємо підписувати роз’єми на радіо RedPower: все, як кажуть, шпилька до шпильки, але, Роз’єм антени FM/AM VW не вписується з набором роз’ємів радіо-ми злегка полірують файл:

Антена GPS була встановлена ​​під торпедою в центрі (за індикатором подушки безпеки пасажира):

Всі дроти, роз’єми, адаптери, опущені в нішу за кліматичним блоком, t.до. За радіо немає місця (на фотографії, показаній стрілками):

У відсіку рукавичок Tiguan ми демонтуємо стандартну штепсельну штепсельну штепсельну штепсельну вигук та встановлення USB-портів:

Volkswagen Tiguan. Модернізація стандартної аудіосистеми. Один рівень вгору (завершено)

Чому просто так назвать тему. Тому що ми говоримо про невелике втручання в машину. Ми встановлюємо нову передню акустику, спочатку підготуємо двері. Встановіть двоканальний підсилювач (який рідко зустрічається). І все.

Клієнт не збирається похитнути обсяг оточення. Просто людина хоче слухати високоякісну музику на звичайному рівні гучності та відповідати адекватному бюджету.

Клієнт вже придбав і поставив у машину стандартний реєстратор RNS510 з похідним “правителем”. Також я купив передню акустику кварту MB та двоканальний підсилювач Москоні Гладен.

Ми розбираємо двері. Є тонкість. Для того, щоб дістатися до внутрішньої сторони дверей. Потрібно зняти залізну карту зовнішніх дверей.

Видалити. UPSS. Два шматки шумоізоляції, що лежать на моєму столі, як вони співали і.Апіна.

Подіум для встановлення підсилювача. Підсилювач розміщується під сидінням пасажира

І тепер він вартий. Це Москоні Гладен AS65.2

Клієнт побачив. що ми ставимо лише вібраційну ізоляцію на зовнішню карту дверей і задавали це питання. Нам не шкода. Покладіть шар плетіння поверх залізної картки. Єдине питання полягає в тому, що зараз складніше видалити цю карту, t.до. Доступу до гвинтів немає, але що ви можете зробити заради звуку 🙂

Встановив решітку на передньому бампері. Важкий захист від комарів

Знову ж таки, на прохання клієнта кабель живлення був максимально прихований

Колба прихована під блоком із запобіжниками, а сама потужність взята зі стандартного болта

Встановив набір педалей

Проблема лише в одному. Фоніт радіо, який клієнт десь злетів. Більше того, фоніта цікава. Стандартне втручання генератора. Це зрозуміло, але також є перешкода у вигляді тріски, коли натискається на педаль гальма (коли запалюються задні ліхтарі) і коли стандартний ксенон увімкнено.

Тепер клієнт прийде, я рекомендую звернутися до того, хто котив голову. Це 100% косяка