Тігуан заміни ременя ГРМ на те, що пробіг. Список роботи до-2 (30 тис. км)

Заміна Tiguan Volkswagen Tiguan

Що ланцюжок часу, що графік часу. розтягується з часом. А пізніше вони розірвані. Якщо така неприємність сталася під час руху автомобіля. чекайте неприємностей. Справа може закінчитися на ремонт двигуна. Volkswagen Tiguan закликає нас у зоні ремонту, автомобіль вийшов з конвеєра в 2010 році, пробіг становить 85 тисяч кілометрів. Автомобільний механік повинен буде замінити ремінь термінів. Правила заміни ременя термінів. близько 120 тисяч кілометрів пробігу. Враховуючи внутрішні умови експлуатації, автоматична механіка зменшує цю цифру до 90 тисяч кілометрів. Тож власника Volkswagen Tiguan можна похвалити лише за свідомість. Краще перестаратися. Ніж пізніше заплатити за капітальний ремонт двигуна.

Машину кладуть на підйомник. Вся робота проводиться на холодному двигуні. Якщо тільки тому, що. вам потрібно злити антифриз. Поки автомобіль охолоджується, власник Volkswagen Tiguan вибирає запасні частини для ремонту. Склад автозапчастин нашого технічного центру може запропонувати кілька варіантів. Оригінальні запчастини. Та аналоги провідних європейських виробників.

Замовте будь-які оригінальні запчастини для автомобілів Volkswagen, а також їхні аналоги за телефоном 7 (812) 905-57-55

Разом з ременем ГРМ, насос охолодження зазвичай змінюється. Його термін служби приблизно однаковий. Для виконання роботи було обрано наступні запасні частини: ремінь часу, насос холодного насоса льоду Dolz. Варіант бюджету. Автохеханік збирається отримувати все необхідне для складу.

Тільки досвідчені професіонали працюють у технічному центрі вершини, мінімальний досвід. 10 років на автомобілях Volkswagen. Тому, замінивши ремінь часу, як насоси, труднощів не буде. Робота займе трохи більше часу, на машині встановлено Webasto, попередній перегород автомобіля двигуна. Авто механік повинен стікати антифриз. Потім його видаляють:

Потім, використовуючи спеціальний інструмент, фіксується колінчасте вал. Замінити водяний насос не важко. Досить відкрути “пара горіхів”. Зміна ременя ГРМ також не є проблемою. Відео розтягується в комплекті з ременем часу. Збірка здійснюється у зворотному порядку. Рекомендації з автоматичним механіком. Заміна передніх гальмівних дисків, носіть 80 відсотків. Залишається заповнити новий антифриз гепу. І проводити технічне обслуговування. Автомобіль залишається в зоні ремонту нашого технічного центру.

Цікавий факт: Ця модель Tiguan Volkswagen. це дизельний варіант. У Росії такі підрозділи постачалися лише спеціальним замовленням з Німеччини.

Тигуан. Запчастини та аксесуари для Volkswagen Tiguan (Tiguan)

У цій статті перераховані інтервали регуляторного обслуговування зі списком запасних частин, які потрібно замінити.

Для вашої зручності ми створили набори з оригінальних та аналогових запасних частин для деяких інтервалів технічного обслуговування.

Ви можете ознайомитись із вартістю наборів у розділі “Набори для”

Як і в інших моделях автомобілів, Volkswagen Tiguan необхідний для обслуговування регуляторів. Для кожного типу двигунів він виникає з різною кількістю кілометрів пробігу, і різні деталі підлягають заміні.

Отже, для 103 кілофетного двигуна 2.0 TDI, перше технічне обслуговування проводиться після 15 тисяч кілометрів пробігу. У той же час змінюються моторне масло, тигуанський масляний фільтр, масляний піддон і салонний фільтр.

Після 30 тис. Пробігу замініть моторне масло, масляний фільтр, штепсельну пробку для піддонів, паливо, салон та повітряні фільтри. Заміна передніх гальмівних прокладок проводиться через знос.

Через 45 тисяч кілометрів, моторне масло, масляний фільтр, штепсельна вилка з масляного піддону, зміну фільтра салону. Рекомендується перевірити задні гальмівні прокладки.

Через 60 тис. Фільтри моторного масла, масла та палива, штепсельна вилка для піддонів, салон та повітряний фільтр Tiguan.

Після 75 тисяч кілометрів пробігу, моторного масла, масляного фільтра, штепсельної пробки для піддонів та салону змінюється.

Після 90 тисяч кілометрів пробігу, моторного масла, масляного фільтра, штепсельної вилки з маслом, паливний фільтр, салонний фільтр, повітряний фільтр, ремінь ременя Тігуанська зміна. Також рекомендується замінити передні та задні гальмівні прокладки. Разом із заміною ременя ГРМ рекомендується замінити водяний насос (насос) тигуан.

Через 105 тисяч моторного масла, масляного фільтра, штепсельна пробка для піддонів, повітряний фільтр та фільтр салону.

Через 120 тисяч моторного масла, масляного фільтра, штепсельна пробка для піддонів, паливний фільтр, повітряний фільтр та зміна фільтра тигуанів. Також рекомендується замінити передні гальмові прокладки.

Через 135 тисяч змінюється моторне масло, масляний фільтр, масляний піддоновий і салонний фільтр. Також рекомендується замінити задні гальмівні прокладки.

Через 150 тисяч необхідно замінити моторний масло, масляний фільтр, штепсельну вилку з масляним піддоном, паливо, салон та повітряні фільтри. Рекомендується замінити передні гальмівні прокладки.

Для інших типів двигунів здійснюється регуляторне обслуговування дещо інакше. Наприклад, для бензинових двигунів 1,4 ТСІ та 2.0 TFSI після 30 тисяч пробігу рекомендується змінити свічки запалювання Tiguan. Крім того, для всіх типів двигунів необхідно через три роки після початку роботи для заміни гальмівної рідини. Після того, як йому рекомендується змінювати його кожні два роки.

Не пропустіть своє обслуговування Volkswagen Tiguan, навіть якщо це вже не гарантія. Своєчасна заміна витратних матеріалів, ключ до довговічності основних компонентів та зборів, ремонт яких коштуватиме набагато дорожче у разі поломки через несвоєчасне проходження стандартного запланованого обслуговування.

Увага: У нашій службі ви можете працювати над заміною масла в 6 автоматичній коробці передач. Вартість заміни становить 3000

Для такої машини буде правильним спочатку зняти піддон і замінити фільтр, а потім збирати та вилити нову рідину передачі.

 • Використовуючи ключ, відкрутіть зливну пробку з піддону передач
 • Шестикутник на 5 мм видаляє чашку переповнення і зливає решту масла з автоматичної коробки передач Tiguan

Порядок роботи

Процедура зняття встановлення ремені не потребує демонтажу, але точне регулювання фази розподілу газу необхідне. Динаміка, прийняття, ефективність та інші важливі параметри як бензинових, так і дизельних двигунів залежать від якості їх установки.

Без специфікації для фіксації валів та точних вимірювань кутів часу, неможливо правильно відрегулювати двигун, і похибка лише декількох градусів може призвести до нестабільної роботи або зриву, тому не рекомендується виконувати ці роботи самостійно.

Якщо ви не ремонтуєте

Недотримання тривалості обслуговування пояса та серйозного зриву двигуна (пошкодження механізму розподілу газу, групи поршня тощо.D.).

Абсолютно всі наші постійні клієнти цінують конкурентоспроможну ціну та високоякісну роботу.

Зупинившись на цій марці автомобілів, ми вивчали її, як ніхто інший, жодна дрібниця не ховається від нас.

Ваш автомобіль, незалежно від того, який ремонт потрібен.

Дилери пропонують дорогу заміну вузла? Ми ремонтуємо будь.які вузли Volkswagen. Не витрачайте гроші марно, де цього можна уникнути.

Наявність основних витратних матеріалів у послугах або доставка зі складу протягом 1 години.

Наслідки несвоєчасної заміни

Наслідки несвоєчасної заміни ременя часу призводять до його скелі. Коли створюється перерва в такій частині, створюється бавовна. Двигун кріпляється. Повторний двигун двигуна супроводжується металевим стуком, стартер легко обертається. Наслідки заміни різні:

Наслідки залежать від реакції власника автомобіля під час скелі на удачу. У найскладнішому випадку. зігнуті клапани, які потребуватимуть великого ремонту живлення.

Коли змінити пояс на Volkswagen Tiguan

З усіх приводних ременів, що використовуються в сучасних двигунах, ремінь механізму розподілу газу без перебільшення є найважливішим. Набір термінів Tiguan 2.0tdi можна замовити в інтернет.магазині http: // www.Запасні частини-тигуан./Stati.obzory-anonsy/komplekt-grm-dlia-tiguan-2-0tdi.HTML.

Наступного ременя Volkswagen Tiguan

Стандартна композиція набору ремонту включає:

На моделі Tiguan в системі механізму розподілу газу ремінь використовувався в двигунах 2.0tdi. Заміна повинна бути зроблена не більше 90 000 км пробігу автомобіля.

Важливо знати, що цей двигун мав 2 модифікації в автомобілях, виготовлених до 2011 року та після. Вони будуть відрізнятися від ременів.

Ремінь часу. це виробництво автомобілів. Це плоске гумове кільце, підкріплене поздовжніми нитками. Поперечні виступи рівномірно розташовані на внутрішній поверхні ременя на внутрішній поверхні пояса.

Звідси назва також походить. пояс передачі. Потрапляючи в канавки на шківах розподілу валів через поздовжній рух пояса зубів, розподільні вали змушують його обертатися.

За своєю метою пояс повинен не лише передавати обертання, але й синхронізувати його між валами двигуна. Це необхідно, щоб вхідні та витяжні клапани відкривались у суворо визначений час.

Суміш повітря з паливом, введеним циліндрами, і витрачали гази. Часто трапляється, що зношений і розтягнутий пояс стрибає до 1-2 зубів. І через несвоєчасне відкриття/закриття клапанів операція двигуна порушується.

Неважко уявити, що коли ремінь розривається, синхронізація обертання порушується в усьому світі, наступна шкода може призвести до дорогого ремонту.

Причини скелі та профілактики

Звичайно, найважливішим профілактичним показником скелі є своєчасне обслуговування двигуна та заміна ременя ГРМ. Однак, незважаючи на запас ресурсу, встановлений виробником, іноземні фактори можуть прискорити знос гумового продукту.

Періодично візуально огляньте покриття часу на предмет забруднення та змащення нафти. Своєчасно змініть насос системи охолодження, оскільки, коли вона застрягла, призначення термінів має бути негайно.

Важливо також використовувати лише високоякісні та перевірені запасні частини при проведенні технічного обслуговування. На відміну від ланцюга, гумовий пояс не створює сторонній шум і звучить, як зношено. Неможливо передбачити його невдачу і раптову скелю.

Умови заміни часу на 1.2-1.4 TSI EA211

Двигуни з призначенням листа CJZA, CXSA, CHPA, CMBA. Віднесено до двигунів серії EA211. Це сучасні двигуни, встановлені на популярному Audi A3, Golf 7. Octavia A7 та інші. Особливість проектування цих двигунів, в яких навантаження з ременя часу видаляються максимально, дозволяє змінювати тепло кожні 120-130 тис. Км.

Що стосується двигунів 1.6 CWVA. Ми не змінюємо насос охолодження разом із терміном, але ми проводимо заміну, якщо з цим вузлом є проблеми.

Зверніть увагу, ремені синхронізації для двигунів з турбонаддувом і для 1.6 CWVA. різний. Незважаючи на те, що ремені мають однакові розміри та кількість зубів, вони мають різні номери каталогів, різний вигляд та різне обчислене навантаження. Ми настійно не рекомендуємо використовувати відносно дешеву версію ременя з двигуна 1.6 на турбо двигунах.

тігуан, ременя, список, роботи

Заміна ланцюга на 1.2 TSI CBZB і 1.4 tsi caxa cava ea111

Для двигунів серії EA211 немає способів оцінити розтягнення ланцюга, які не пов’язані з діями, які все ще означають його заміну в діагностиці. Пракіка показує, що середній термін служби для цих двигунів. 90-110 тисяч км.

Одним із симптомів, що вказують на те, що настав час замінити ланцюг, який потрібно замінити сторонні звуки з картера ланцюга, під час першого запуску автомобіля. Крім того, за наявності помилок у синхронізації тегів розподільного вала та колінчастого вала, в блоці ECU ECU, ланцюг повинен бути замінений.

тігуан, ременя, список, роботи

Список роботи для цього

Нижче наведено перелік творів, які потрібно робити під час кожного технічного огляду.

1) 15 000 км

 • Масляний фільтр та моторне масло замінюються;
 • Перевірте гальмівні прокладки (включаючи їх товщину) та диски з усіх боків;
 • Khuls інтервалу обслуговування.

2) 30 000 км

 • Перевірка зовнішнього освітлення та всіх його компонентів;
 • Необхідно перевірити роботу коробки передач, двигуна, гальмового та охолодження рідини;
 • Зчеплення, гальмування, рульове управління та ручні гальмові роботи слід перевірити за допомогою тестового драйву.
 • Огляд стану буксирування;
 • Зробіть перевірку тиску і з’ясуйте природу зносу шин;
 • Операція системи очищення лобового скла повинна бути перевірена;
 • Обов’язкова заміна масляного фільтра та моторного масла.

3) 45 000 км

 • Перевірте гальмівні прокладки та диски, і у випадку їх сильної корозії чи стоншення зробіть заміну;
 • Проводити роботи над перевіркою двигуна, масляного фільтра та моторного масла слід замінити;
 • Інтервал обслуговування повинен бути скинутий;
 • Перевірте стан голови люка на даху;
 • Обертайте всі колеса.

4) 60 000 км

 • Перевірка стану підключення та рульової тяги, вісь, колеса, підшипників тіла та нижньої частини.
 • Необхідно перевірити стан гальмівної системи;
 • Необхідно перевірити амортизатори, гвинтові пружини та вихлопну систему автомобіля;
 • Перевірка внутрішнього освітлення автомобіля, включаючи рукавичку, стовбур та сигнальні світильники;
 • Пояс безпеки повинен бути перевірений та замінений, якщо необхідно;
 • Потрібно очистити та змащувати панорамний люк;
 • Для перевірки потрібні обшивка, прокладка проводів та дна автомобіля;
 • Масляний фільтр і моторне масло замінюються.

5) 75 000 км

 • Перевірка стану та зносу гальмівних прокладок разом з дисками з усіх боків;
 • Перевірте стан голови люка на даху;
 • Обертайте всі колеса.

6) 90 000 км

 • Перевірка стану та зносу гальмівних прокладок разом з дисками з усіх боків;
 • Обертайте всі колеса.
 • Перевірте стан голови люка на даху;
 • Масляний фільтр та моторне масло замінюються;
 • Необхідна перевірка акумулятора;
 • Гальмові та охолоджуючі рідини повинні бути перевірені та виміряні;
 • Необхідно перевірити коробку передач, двигун, двигун, передачу;
 • Перевірка зовнішнього освітлення та всіх його компонентів;
 • Зчеплення, гальмування, рульове управління та експлуатацію вручну гальмування слід перевірити за допомогою тестового драйву;
 • Зробіть перевірку тиску і з’ясуйте природу зносу шин;
 • Операція системи очищення лобового скла повинна бути перевірена.

7) 120 000 км

 • Огляд стану сполучної та рульової тяги, вісь, колеса, підшипників тіла та нижньої частини;
 • Перевірка стану та зносу гальмівних прокладок разом з дисками з усіх боків;
 • Потрібно перевірити вихлопну систему та амортизатори автомобілів;
 • Перевірка внутрішнього освітлення автомобіля, включаючи рукавичку, стовбур та сигнальні світильники;
 • Пояс безпеки повинен бути перевірений та замінений, якщо необхідно;
 • Потрібно очистити та змащувати панорамний люк;
 • Радіатор, тіло потрібно очистити.

Список роботи до-6

Після подолання 90 тисяч кілометрів регулювання технічного обслуговування VW Tiguan передбачає діагноз усіх автомобілів, заміни рідини на кермі, а також наповнення нової олії та антифриз. Експерти виконують такі перевірки:

 • вивчення систем безпеки;
 • контроль стану рульової системи та підвіски;
 • технічне обслуговування акумулятора;
 • перевірка електропроводки;
 • візуальний огляд тіла;
 • Вивчення стану двигуна та радіатора.

Це лише невелика частина дій, що проводяться під час огляду. Персонал служби автомобіля перевіряє стан передачі, напруженості та цілісності паливної лінії та ізоляції електричної проводки.

Статті, огляди

Про компанію. “Наша компанія” послуга Mt-Car “. Забезпечує досить велику кількість послуг для Audi, Volkswagen, автомобілів Skoda, таких як заплановане обслуговування, всебічна діагностика автомобіля, заміна ланцюгів приводу та приводу часу, ремонт та заміну деталей підвіски. Що

Ремонт підвіски.Своєчасний огляд та комп’ютерна діагностика вузлів та частини суспензії спрямовані на запобігання можливих несправностей або провалі елементів, відповідальних за поводження, стабільність та безпеку вашого автомобіля. Що

“Mt-Car

Пост.послуга послуги Warranty.

Вся інформація на Сайті є консультаційною (довідкою) за своєю природою і не є керівництвом дій. І ні за яких обставин є публічна пропозиція, визначена положеннями статті 437 Цивільного кодексу Російської Федерації. Вся інформація на Сайті є актуальною на дату публікації.

© 2011-2021 “MT-Car”. Всі права захищені. Репродукція, копіювання, передача вмісту цього веб.сайту без попередньої письмової згоди власника авторських прав заборонені та переслідуються законом. Розроблена Колессовою Екатерина.