ВАЗ 2112 плюси та мінуси

Зовнішній вигляд

Через оцинковані кузови десяток під час їх випуску було чимало шуму, проте, якщо йти вулицею можна помітити іржу і навіть наскрізні дірки на порогах машин. Є власники свіжих 2112, і не тільки цієї моделі 10-го сімейства, які вирішили не застосовувати для свого оцинкованого кузова антикорозійну обробку. З цієї причини днище подібних автомобілів дуже швидко покривалося іржею.

Дванадцята модель вийшла на 93 міліметри коротшою, ніж седанівська версія. Купірування торкнулося тільки область заднього звису, а ось база коліс двох машин збігається. Якщо порівнювати транспортні засоби вітчизняного складання в особі зубіла та ВАЗівської класики, дванадцята модель має хорошу навіть за нинішніми мірками аеродинаміку.

Лобовий опір становить 0.3. З 2003-го року було розпочато дрібносерійне складання ВАЗ-21123, що відрізняється від штатного варіанту 3-дверним кузовом. Двері ВАЗ-21123 на 200 мм довші, ніж у стандартної дванадцятої моделі. Автомобіль LADA 21122 мав восьмиклапанний мотор і 13-дюймові колеса, а потужніший варіант поставлявся з шістнадцятиклапанною силовою установкою та 14-дюймовими колесами.

Крім 3-дверного кузова, ВАЗ 21123 отримав більш розвинені колісні арки, тому любителям тюнінгу дозволено встановлювати на машину навіть 15-дюймові стильні катки. Якщо брати до уваги LADA Kalina, то її відносять до підрозділу, а ось 10- підрозділ і дванадцята модель зокрема схиляється до класу С.

ВАЗ 2112 по довжині більше на 320 міліметрів, ніж та сама LADA Kalina хетчбек. Однак габарити вітчизняного хетчбека не дозволяють повністю вписатися в сучасний Golf-клас. Трохи незвично і навіть неприємно, що під повітрозабірниками носового бампера компанія вирішила встановити радіатор охолодження, який чомусь не отримав додаткового захисту.

Чому я продав ВАЗ-2112? Мінуси б/у Лада 2112 з пробігом

Досить часто відбувається таке: камінь потрапляє в радіатор, пробиває його і викликає текти. Передня частина двінашки вирішили залишити без змін. Фари передбачали монтаж лінз. Капот, встановлений на 2-х амортизаторах, був на той час просто шиком у радянському автомобілебудуванні. Боки капота заходили на боковини, а сам капот мав складні загини, що трохи обтяжувало його випуск.

Бічна частина LADA 2112 вийшла насправді стрімкою та спортивною. Бок трохи зализаний, має влиті бампера та продуману аеродинаміку. До дизайну цієї машини всі звикли вже давно. Не можна говорити про те, гарний він чи ні, тому що це вже частина нашого життя. Абсолютною будь-який вітчизняний водій дізнається про цей транспортний засіб.

Після першого випуску більшість людей думали, що перед ними іноземний автомобіль. Всі відчували приємні відчуття від дизайну, проте сьогодні ВАЗ 2112 має чимало конкурентів. У народі вже забули про цю машину, але за дизайном вона особливо нічим не програє сучасним іномаркам.

З самого початку автомобіль і зовні і всередині замислювався як спортивний варіант штатної 2110. Намагаючись таким же чином стандартизувати машини, було прийнято рішення залишити такі задні ліхтарі, модну тоді смугу, що проходить через усю задню частину. Спойлер, який помістили на задні двері не є забаганкою дизайну, а скоріше необхідністю. Він виник через виникнення під час руху підйомної сили.

ВАЗ 2110: переваги та недоліки

2112, плюси, мінуси

Виробник представив три варіанти модифікації автомобіля, що відрізняються технічними характеристиками та типом кузова. Це 2110, 2111 та 2112. При цьому практично ідентичні переваги та недоліки у всіх модифікаціях.

Автомобілі отримали кілька видів силових агрегатів об&ємом від 1,5 до 1,6 л. Спочатку автомобілі забезпечувалися лише карбюраторами, а з 2000 року інжекторною системою. Це дозволило знизити витрати пального.

ВАЗ 2112 та ВАЗ 2110. Плюси та мінуси моєї двіночки.

Порівняно з попереднім поколінням ВАЗ 2110 отримала покращене оздоблення салону та більше місця.

Автомобіль має лише передній привід, який забезпечує чудову курсову стійкість на дорозі, незважаючи на невелику потужність.

ВАЗ 2112 мінуси та плюси: Чи варто купувати ВАЗ 2112: плюси та мінуси автомобіля

ВАЗ-2112 одна із численних модифікацій сімейства LADA 110. Виробництво почалося далекого 1998 року і тривало близько 10 років. За цей час машина встигла здобути велику популярність і визнання серед любителів вітчизняного автопрому, тому що увібрала в себе якості попередніх моделей і обзавелася новим дизайном, який навіть досі виглядає доречним і сучасним. Більш того, ВАЗ-2112 у тому числі є попередником легендарної LADA Priora.

READ  Установка поршневих кілець ВАЗ 2106

Короткий опис автомобіля

ВАЗ-2112, а точніше один з найбільш поширених його різновидів під кодовим номером 21120, пропонує наступні технічні особливості: двигун з 16 клапанами, 1,5 літрами об&єму, технологією розподіленого упорскування палива і 90 кінськими силами, підвіска з вентильованими передніми гальмами 160 міліметрів та бак об&ємом 43 літри. Інші моделі (наприклад, 21122) мають багато в чому схожі параметри.

Для того, щоб повноцінно оцінити привабливість такого варіанту, варто дивитися не лише на цифри, але також на досвід користування та загальні враження власників, яких за довгий час існування моделі набралося чимало. Розглянемо найчастіше згадані їх.

Переваги

 • Зовнішній вигляд. Коли ВАЗ-2112 тільки почали виробляти, дизайн машини багатьом здавався випереджаючим. У наші дні такий ефект практично зведений нанівець, але це не заважає ВАЗ-2112 виглядати впевнено: форма кузова плавна, аеродинамічна, не справляє враження цегли за рахунок обтічної і навіть віддалено представляється як спортивна. Збалансовані рішення в оформленні роблять модель привабливим варіантом як для любителів тюнінгу, так і людей, яким просто потрібен гідний засіб пересування без надлишків у дизайні.

Недоліки

ВАЗ-2112 варто купити, якщо машина потрібна терміново і тяготи обслуговування не лякають. За належної завзятості, багато неприємних моментів можна усунути, хоч і ціною додаткових коштів. Автомобіль заслуговує на увагу, і добре підійде як перший автомобіль, наприклад, молодій людині, або просто знадобиться для повсякденних поїздок в магазин з сім&єю або на дачу. Зрештою, ВАЗ-2112 за свою вартість відкриває дійсно багато можливостей, і пропонує саме те, що від нього очікуєш, але не більше.

Салон

Єропанель на 2114 рік стала встановлюватися приблизно з 2000 року. До останніх років випуску жодних змін в інтер&єр не вносилося, за винятком бортових комп&ютерів, підігрівів сидінь та електричних склопідйомників. Гучність панелі та розсихання з часом звичайна ситуація для 14-ї. Задній ряд сидінь у моделі великий мінус автомобіля. По суті салон мало чим відрізняється від дев&яткового, але має деякі плюси щодо поліпшення якості пластику.

Десятні європанелі багато в чому є збірним варіантом із європейських іномарок. Ергономіка кнопок, сучасна форма керма, наявність повного електропакета, електронних заслінок обдування, зручність сидінь та достатня кількість місця ззаду явні плюси двінашки. Якщо порівняти об&єм багажника, то 2114 виграє (430 проти 350 літрів).

Говорячи про старі панелі на 2112, порівняння з панелями чотири безглуздо. Безглузда форма кнопок, шумність панелі, низька якість пластику все це є в обох версіях панелей 14 і 12.

Модифікації ДВЗ

Завдяки наявності вільного простору всередині блоку та ГБЦ відразу після створення базової версії двовального 16-клапанного двигуна 2112 стали з&являтися його версії:

 • 21124 форсування ДВЗ до 89 л. з. за рахунок об&єму 1,6 л;
 • 21126 модернізація двигуна до потужності 98 л. з., обсяг 1.6 л;
 • 21128. максимальні об&єми камер згоряння 1,8 л, збільшення потужності до 105 л. з.

У цих версіях не гне клапани, капремонт потрібен значно рідше. Перша версія створювалася виключно задля збільшення обсягу та дотримання норм Євро-3. Заводський тюнінг вироблений за рахунок збільшення висоти блоку до 197,1 мм та збільшення ходу поршня.

У другій версії конструктори спробували забезпечити максимальний експлуатаційний ресурс вузлів. Для цього використовується спеціальне хонінгування циліндрів за методом Federal Mogul. Блок 21126 має сірий колір, а кількість класів ремкомплектів поршнів та гільз циліндрів знижено до трьох з кроком 0,01 мм.

Версія 21128 виготовляється не АвтоВАЗом, а стороннім виробником ЗАТ Супер-Авто. Характеристики двигуна значно покращені:

Циліндри розточені на 0,5 мм (діаметр 82,5 мм), розроблений оригінальний коленвал, що забезпечує хід поршня 84 мм, ширина кілець змінена до 2 мм (маслоснімне), 1,5 мм (компресійне нижнє) та 1 мм (компресійне верхнє). Прохідний переріз дроселя збільшено до 51 мм, встановлені форсунки Siemens підвищеної продуктивності.

Існують ще дві модифікації ДВС 2112:

 • 21127 створений у 2013 році, момент, що крутить, підвищений до 148 Нм, об&єм до 1,6 л, потужність до 106 л. з.;
 • 21179 перший варіант у лінійці виробників з об&ємом 1,8 л для Ларгуса та Вести.

У першій версії вирішено проблему плаваючих оборотів за рахунок заміни двома датчиками ДТВ (температура повітря) та ДАТ (абсолютного тиску) одного ДМРВ (масової витрати повітря).

У моторі 21179 вперше застосований фазообертач, створювався він на базі 21126, тому умовно вважається модернізацією покоління 2112.

Модифікації двигунів

Усього є 6 модифікацій двигуна у ВАЗ 2112:

ВАЗ 2112 плюси та мінуси

 • 21120 базовий варіант ДВЗ обсягом 1.5 літри. Недоліком є ​​наявність вільного простору всередині головки блоку циліндрів та самого блоку.
 • 21124 збільшена потужність (до 89 л).з.) та підвищений об&єм двигуна (до 1.6 літри).
 • 21126 потужність збільшили до 98 л.з. при об&ємі двигуна в 1.6 літри.
 • 21127 обсяг так само становить 1.6 літри, але потужність збільшена до 106 л.з.
 • 21128 потужність становить 105 конячок, що досягається за рахунок збільшення об&єму камери згоряння (1.8 літри). Проблему із загинанням клапанів було вирішено.
 • 21129 двигун має об&єм 1.8 літра, доданий фазообертач.
READ  Де знаходиться запобіжник бензонасоса на Niva Chevrolet

Недоліки ВАЗ 2110

Ахіллесовою п&ятою автомобіля, є пічка. При їзді до.15 градусів ще нічого, а от коли стовпчик термометра поповзе нижче, в салоні виходить справжній контраст. Ноги замерзають від холоду, а верхня частина тулуба страждає від спеки.

Про шумоізоляцію говорити не доводиться, якщо тільки доводити до ладу власними силами. Гримленням салону на російських машинах навряд чи когось здивуєш, і ВАЗ 2110 не виняток. Залізо в районі капота не товсте, і від частого натискання на капот при його закритті можуть з&явитися вдавлені місця.

Дорогу тримає цілком упевнено, що зумовлено обтічною формою автомобіля. Вище 130. 140 км / год, стає правда страшнувато, але в цілому не погано. Підвіска автомобіля міцна, розрахована для нашої країни. Гідропідсилювач керма до базової комплектації не входить, але його можна встановити як окрему опцію на замовлення.

який двигун краще? чому? ВАЗ 2106 1.6 або ВАЗ 21083 1.5?плюси і мінуси? кожного. який

У кожного є свої плюси і, мінуси Але двигун, який стоїть поздовжньо, не дає таких вібрацій на кузов, як стоїть поперек.

НУ ДАВАЙ ТАК: ВАЗ 2106 1.6- рядний 4циліндровий, 8клапанний, стоїть поздовжньо, стійкий, проте їсть більше ніж у 2108 (8.3. та 7.3 приблизно). інжектор або карбюратор-вибирай сам але як по мені то карбюратор-простіше, менше проводів і т.д. д і т. п. 2108-економічний, проте троїт часто і нестійкий, багато регулювати, особливо після 50 тис км, стоїть поперечно, простіше в конструкції (4 циліндр та 8 клапан) ВИБІРАЙ САМ.

від 8 найбільш обритий бадьорий але частіше потребує ремонту та обслуговування ВАЗ 2106 1.6 витривалий тяжкий але малооборотний дуже вірний надійний двигун

Двигун 2106 архаїчний, особливо ГРМ, без його постійного ремонту не поїздиш, то черевик, то ланцюг, невдалий привід маслонасоса і трамблера, єдина перевага ланцюг рветься набагато рідше ременя, і стійкіше працює на низьких оборотах, це важливо коли по бруду

Перші ВАЗ-2114 з&явилися у 2001 р., а масове виробництво почалося з 2003 р. і тривало до 2013 р. Основним виробником автомобіля є Волзький автомобільний завод.

ВАЗ-2114 відноситься до сімейства легкових автомобілів малого класу. Його рестайлінгова модель ВАЗ-2109, вироблена з 1984 року, стала продовженням родового сімейства передньопривідних автомобілів. Автомобіль, вдалий своїм компонуванням, трансмісією та двигуном став першою лінійкою АвтоВАЗу, не пов&язаною технічним запозиченням з Fiat-124.

У салоні ВАЗ-2114 було встановлено нову панель приладів (т. н. європанель), регульована кермова колонка по висоті, кермо від ВАЗ-2110, центральний замок дверей, модернізований обігрівач, передні електричні склопідйомники.

На території СРСР автомобілю надали назву Супутник і тільки на експортних машинах використовувалася назва Lada Samara. Після розпаду СРСР у Російській Федерації прийнято рішення всю лінійку передньопривідних автомобілів офіційно називати Lada Samara.

Відгуки ВАЗ 2112

Вирішили придбати ВАЗ 2112? Сумніваєтесь у виборі? Читайте відгуки власників ВАЗ LADA 112 на нашому сайті. дізнайтесь плюси та мінуси цієї моделі ВАЗ. Наш каталог автовідгуків допоможе Вам зробити правильний вибір з урахуванням досвіду та порад власників ВАЗ 2112. З року в рік як комплектація так і якість LADA 112 може змінюватися, тому ми передбачили пошук відгуків за роком випуску автомобіля. Щоб заощадити час, відсортуйте відгуки щодо корисності, яку визначили інші відвідувачі нашого сайту.

ВАЗ 2112 2004 р.в двигун 8 клап Російська збірка. Порівнював з 2110, 2109, 2115, Автомобіль хороший, робочий силовий агрегат. Порівняти з іншими варіантами ВАЗ. Чудо ракета, як для зручної спокійної їзди, так і для спортивних змагань на трасі. В машині возивши різного роду габаритні важкі речі. п. читати відгук

не очікував, що жигулі можуть бути такими. ЗВИЧАЙНО НЕ ІНОМАРКА. Але вже щось наближене до іномарки. читати відгук

Купив авто в 2006 році і відразу почалися проблеми поїхав на рибалку стали посеред поля щось з мотором було поїхав на СТО заплатив 500 грн потім по дрібницях були проблеми, в новому авто їх не повинно бути, продав зараз купив китайця Chery Amulet вщент више Comfort. і величезний салон, купив і. читати відгук

Хотілося б нагадати майбутнім покупцям що це все-таки вітчизняний автопром, який намагається наздогнати своїх конкурентів.Якщо вибирати між старенькою іномаркою, у якої може вилести дорогий ремонт з пошуком по різних каталогах запчастин, то на жигулі можна знайти їх просто скрізь на просторах всього. читати відгук

Кращий автомобіль від АвтоВАЗу. Практичний. Недорогий за ціною та обслуговування. Новим автомобілем не користувався. Вже друга б/у дверцята. Враховуючи, що 1.5 16V була у мене першою машиною в житті, в сервісменах розчарувався швидко. Досвід експлуатації вже другого екземпляра 12-го сімейства нового. читати відгук

READ  Заміна передніх стояків ВАЗ 2112

Короткий опис автомобіля

ВАЗ-2112, а точніше один з найбільш поширених його різновидів під кодовим номером 21120, пропонує наступні технічні особливості: двигун з 16 клапанами, 1,5 літрами об&єму, технологією розподіленого упорскування палива і 90 кінськими силами, підвіска з вентильованими передніми гальмами 160 міліметрів та бак об&ємом 43 літри. Інші моделі (наприклад, 21122) мають багато в чому схожі параметри.

Для того, щоб повноцінно оцінити привабливість такого варіанту, варто дивитися не лише на цифри, але також на досвід користування та загальні враження власників, яких за довгий час існування моделі набралося чимало. Розглянемо найчастіше згадані їх.

Трансмісія ВАЗ 2110, 21102, 2112

Автомобіль ВАЗ 2110, коробка якого значно відрізняється від раніше випущених моделей, характеризується деякими змінами. Перше: побільшало зчеплення, а картер оснащений отвором для вентиляції сапуна картера, для монтажу стартера з кріпленням на кшталт двошпилькового. Картер коробки передач автомобіля оснащений своїм кронштейном із специфічним кріпленням зчеплення. Характеризується 4 основними отворами: три для прикріплення троса зчеплення, 1 як опора силового пристрою. На поверхні картера знаходяться 2 довгасті ребра жорсткості, що відрізняються міцністю. Завдяки цьому можна працювати з потужним двигуном. Зручність полягає в тому, що можна заміряти рівень олії всередині картера за допомогою мірної лінійки.

Первинний вал автомобіля виглядає як профіль зубів конічної форми на другій передачі. Це допомагає знизити основне навантаження на синхронізатор. Зручно: вали можуть бути взаємозамінні. У поверхні задньої кришки картера немає звичних отворів для сапуна, вони не можуть бути взаємозамінними. Щодо вторинного валу, то він виглядає ширше в середній частині, всередині знаходиться наскрізний канал. По ньому йде масло до кріпильних деталей (шестірень і підшипників). Шестеренка змінна, вона посаджена на спеціальні штифти.

Трансмісія автомобіля ВАЗ 2110 виконана конструктивно в одному корпусі. Цей вузол поєднує в собі і зчеплення та коробку передач. До складу її входить також і привід передніх коліс та об&єднані з нею головна передача та диференціал.

Тюнінг ВАЗ → Розпірка передніх стійок. Чи варто ставити, плюси та мінуси.

Думаю ставити чи ні, що зміниться підкажіть плз)

У мене розпірка стоїть. Ділюсь відчуттями. Те, що машина буде стояти мертве в поворотах. трохи збільшено, але все ж таки ефект є. Входив якось у поворот 45 градусів приблизно. Швидкість була близько 85 км/год. Було моторошно, але машина втрималася досить впевнено. Якось розпірку знімав. Спробував увійти в поворот 90 градусів на 50 км/год за звичкою. Ефект відчув. Краще з розпіркою.Те, що виведе склянку другою на додачу, якщо стоїть розпірка, не зовсім правда. У серпні потрапляв в аварію. Довелося тягнути ліве колесо на роботі на місце. Стояла розпірка. На праву частину це ніяк не позначилося.Більший ефект я звичайно відчуваю від неї, коли на швидкості вище 70 з ряду в ряд пербудовуюсь. Це так. До того ж розпірка дозволить довше кузову не деформуватися під власним тягарем. Так що особливих мінусів не бачу собі. У планах ще задню поставити.

поставив газ. масло коябу на стікові нові опори і розпірку карб, говорили машина вгору підніметься. боявся але вона не піднялася, взагалі задоволений тепер зовсім інакше стало.

Вибираємо ВАЗ-2112 на вторинному ринку

Вибирати є з чого майже 4 500 машин на даний момент із середнім цінником під 130 тис Однак, крім проблем із залізом та ходовою, вас можуть чекати й інші неприємності у вигляді заплямленої історії експлуатації.

Ось, наприклад, авто 2004 року з пробігом 112 тис. км продавець віддає за 45 тис. :

Машина в відмінному стані, пише господар, але те, що показав звіт.ru, зіграло не на користь ВАЗу:

Обмеження на реєстрацію в ДІБДР, скручений пробіг, одне ДТП та ще й утилізація загалом, не наш варіант. Проте, поки ми готували матеріал, машина пішла іншому покупцеві.

 • Виправлені заводські помилки в калібрування холодного пуску;
 • Поліпшено динаміку та еластичність за рахунок коригування ТВС та УОЗ;
 • Оптимізований момент, що крутить, на всьому діапазоні оборотів;
 • Істотне збільшення тяги на низах;
 • Двигун працює більш м&яко;
 • Педаль газу реагує на натискання без затримок.

Для водія ці зміни виражаються в більш комфортному водінні, впевнених обгонах та передбачуваній поведінці машини в цілому.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS