Установка задніх електросклопід’ємників на Priora

Склопідйомники ГРАНАТ ВАЗ 2170, 2171, 2172 Priora на задні двері

День Години роботи Перерва
понеділок 09:00. 19:30
вівторок 09:00. 19:00
Середа 09:00. 19:00
четвер 09:00. 19:00
п’ятниця 09:00. 19:00
субота 09:00. 17:00
неділя 09:00. 15:00

Час вказаний для регіону: Україна, Харків

Установка стеклоподъемников ФОРВАРД на ВАЗ-2170 в задние двери

терміни повернення

установка, задніх, електросклопід, ємників

Подробная установка заднего стеклоподъемника на приору

ФОТОінструкція по установці електросклопідйомників “ГРАНАТ” в передні двері ВАЗ-2170 Priora Перед початком робіт необхідно ознайомитися з інструкцією по експлуатації автомобіля і додатково встановленого обладнання і з’ясувати можливість відключення акумулятора, так як це може вплинути на роботу бортового комп’ютера, налаштування аудіо апаратури та інших пристроїв.

Якщо акумулятор відключити не можна, рекомендується на час монтажних робіт видалити запобіжники ланцюгів, до яких підключаються електросклопідйомники і освітлення салону автомобіля.

Установка задних СТЕКЛОПОДЪЁМНИКОВ НА ПРИОРУ/ ПОДРОБНАЯ УСТАНОВКА/ТЕПЕРЬ АКВАРИУМ/

Піднімаємо скло в верхнє положення, і фіксуємо від самовільного опускання.

Починаємо з демонтажу штатного механізму. Гайки з шайбами ​​необхідно зберегти.

Виймаємо з дверей штатний стеклопод’емник.

Далі заводимо механізм в двері через верхнє монтажне вікно.

Кріпимо рейку склопідіймача в нижньому отворі штатним кріпленням.

Подаємо напругу 12 В на мотор і переводимо каретку навпаки технологічного вікна, сомещаем зі Стеклодержателі.

Закріплюємо скло до каретки штатними болтами.

Включенням перевіряємо що скло під час підйому і опускання НЕ перекошує, регулюємо при необхідності.

Скло не повинно виходити з напрямних, має переміщатися без ривків і заїдань. У разі невиконання цієї вимоги, необхідно послабити кріплення склопідіймача до стінки двері, злегка повернути весь механізм в ту або іншу сторону і затягнути попередньо кріпильними деталями. Після повторної перевірки і виконання даних вимог остаточно затягнути кріпильні деталі.

З порожнини двері, через отвір в стійці, простягаємо двожильний провід по салону до місця розташування перемикачів. Вставляємо контакти в корпус, контакти на іншому кінці дроту з’єднуємо з електродвигуном склопідіймача.

Корпуси з проводками з’єднуємо з перемикачами. Виконуємо з’єднання відповідно до схеми підключення ліфта:

Приєднуємо акумулятор. Включаємо габаритні вогні автомобіля, при цьому повинна включитися підсвічування перемикача ліфта.

Пробним включенням перевіряємо працездатність склопідіймача.

Встановлюємо на місце оббивку двері. Ставимо декоративні заглушки в отвори від ручок штатних стеклопод’ѐмніков в оббивках дверей і закріплюємо їх зажимами.

Порядок зняття задніх склопідйомників

В першу чергу потрібно з’ясувати, як зняти галявину з дверей салону машини, і зробити це. Також приготуйте ключі з головкою на «10» і «8». Тепер можна починати сам процес розбору задніх склопідйомників.

 • Зафіксувати скла задніх дверей, отримати доступ до болтів прикріплення скла. За допомогою ключа на «10» вивернути ці болти.
 • Ключем з головкою на «8» відвернути три елементи кріплення ЕСП до дверей.
 • Ключем на «10» відкрутити дві гайки кріплення направляючої склопідіймача.
 • Зняти сам ЕСП.

Установка задніх склопідйомників проводиться строго в зворотній послідовності.

Коли встановлю¹те необхідно врахувати, що, виставляючи заклепки на обшивку двері, потрібно забезпечити її надійність і захист. Пиловологозахисні плівка не повинна мати складок і розривів. Все, що встановлюється, має бути в ідеальному стані. Провід «маси» потрібно під’єднати до акумуляторної батареї. Після цього слід провести повну ініціацію електронної системи.

Установка або заміна стеклопод’емника не складе труднощів для будь-якого власника машини Priora, але для правильної установки цього вузла необхідно набратися терпіння і приготувати необхідний набір ключів.

Комплект ЕСП завжди має в наявності керівництво, де докладно описана послідовність роботи по установці приладу.

Важливо знати, як зняти клеми від АКБ. Наявний комплект проводів потрібно зібрати в загальний джгут для підключення до мережі машини. На зворотному боці блоку запобіжників слід знайти штатний отвір і вставити в нього колодку джгута проводів. Далі все за планом.

Установка задніх склопідйомників на автомобіль Priora

Панель управління знаходиться на ручці салону

Стеклопод’емник на Priora служить для підняття або опускання стекол в салоні автомобіля. Встановлюються механізм всередину дверей машини або в спеціальний підрамник, або шляхом прикріплення до корпусу авто.

 • привід (об’єднаний блок двигуна, черв’ячна, левередж);
 • механізм підйому стекол;
 • блок керування.

Загальна характеристика

Для підняття і опускання стекол використовуються електричні склопідйомники. Щоб опустити скло, потрібно натиснути на клавішу модуля в водійських дверей до клацання. Закриваючи вікна, кнопку необхідно підняти. На задніх дверях автомобіля Priora встановлені ручки для опускання і підйому стекол. Задні скла в машині не опускаються до кінця. так сконструйована дана модель. Потрібно пам’ятати про це, інакше можна зламати ручку склопідіймача.

 • тросикові;
 • рейкові;
 • Планкові.

Надійніше і якісніше рейкові. Установка проводиться в наявні отвори.

Моторчик може бути вітчизняного або імпортного виробництва. Природно, від виробника буде залежати і якість роботи ЕСП:

 • ступінь шуму;
 • швидкість підйому і опускання;
 • працездатність в різних кліматичних умовах.

Priora має електросклопідйомники, якими водій керує при включеному запалюванні і недовгий час після його виключення. Даний спосіб підключення ЕСП не завжди раціональний. Багато автолюбителів переробляють електросклопідйомники для роботи без запалювання.

При відключенні запалення в машині ВАЗ 2170 Priora електросклопідйомники можна використовувати недовгі 10-30 секунд. Якщо за цей короткий час відкрити двері в авто, то ЕСП вже не будуть працювати.

Є старий перевірений метод використання підйомників без запалювання: в реле ЕСП вставляється перемичка. Але в автомобілі Priora неможливо управляти склопідйомниками таким способом. Під панелькой в ​​салоні є автоблокування управління електропакетом, але контролер склопакета не зможе перебувати в режимі очікування, буде велике навантаження на акумулятор і великий струм витоку енергії. Акумуляторна батарея не впорається з навантаженням і вийде з ладу.

В просвіті дроти потрібно встановити звичайну кнопку з діодом без штифта. Управління склопідйомниками без запалювання буде доступно протягом цих же 10-30 секунд. Якщо часу не вистачає, досить натиснути цю кнопку двічі.

Чому не працює стеклопод’емник на Priora? Причин достатньо: перегоріли запобіжник, погане з’єднання проводів, відмова самого електричного двигуна. Як тільки причина неробочого стану ЕСП виявлена, може бути здійснений ремонт. Для цього потрібно грамотно здійснити демонтаж вузла.

Особливості та схема електроредуктори

Електросхема ЕСП Priora відрізняється від схеми попередніх моделей ВАЗ. Даний автомобіль не має блоку склопідйомників. Управляє механізмом контролер. При використанні приладу не потрібно тривалий час утримувати кнопку для абсолютного відкриття або закриття скла. Кнопка є датчиком для електроблока, який отримує інформацію про роботу ЕСП.

Можна говорити і про специфіку подачі живлення до електрода в електричній схемі. Багатофункціональний провід бере участь в передачі енергії підігріву і одночасно в управлінні дзеркалами. Цей провід виконує роль «плюса» або «мінуса» в залежності від того, яку функцію він виконує. Керує всіма значеннями даного проводу контролер єлектропакета.

Найчастіше ушкодження виникають в самому електроблоці, наприклад, вигорають мікросхеми керуючих блоку. Причина цього. недоліки роботи фахівців заводу-виготовлювача, недосконалість системи електроблока, його виробничі недоробки. Про проблему сигналізує переривчаста робота склопідйомників.

Починати шукати несправності можна з перевірки якості роботи замка блокування задньої або передньої дверей. При непрацюючому замку перевіряти потрібно наявність «мінуса». Поєднавши лампу контролю з корпусом машини, включіть стеклопод’емник. Підключіть цю ж лампочку до плюсового проводу і повторіть все, що виконали раніше. Всі висновки потрібно піддати перевірці, використовуючи даний метод. Якщо тестування пройшло вдало і лампочка загоряється, тоді і сам електричний блок управління склопідйомниками справний. Шукати причину потрібно в проводці: можливий злам дроти на двері, несправний електропривод. Перевірка буде виникла проблема з підключенням лампочки контролю між пучками електроприводу.

Включивши підйомник, потрібно переконатися, що лампа загорілася. значить, несправність в електричному приводі. Якщо лампочка не горить, є облом дроти. Якщо з’ясувалося, що електроблок несправний, тоді шукати причину потрібно при перевірці проводів: чи немає замикання проводів між собою або на корпус. В іншому випадку це заводський брак.

Деякі фахівці рекомендують встановити на Ладу Priora доводчик склопідйомників, причому зробити це можна своїми власними силами.

Установка задніх склопідйомників на Priora норму

Всім доброго дня. Нарешті добрався я до цього дня і вирішив встановити задні склопідйомники. Для установки нам понадобітся2 шт. склопідіймача

2 шт. штекера для кнопки (я використовував роз’єм живлення флоппі-дисковода він підходить один в один там в роз’ємі 4 дроти а в кнопці три контакту, з цього з роз’єму один провід з ламелькой виймаємо-он стане в нагоді пізніше)

блок управління склопідйомниками від повного люкса.і купа проводів.

Підключав все по штатному.Первим справою встановлюємо склопідйомники на свої места.Далее переходимо до підключення кнопки задньої двері.На кнопці є 3 контакта1 контакт пітаніе2 контакт це масса3 контакт це загальний проводзатем простягаємо два дроти з контакту 1 і 3 до блоку комфорту який знаходиться під панеллю

Це роз’єм в який Коннект дроти від задніх кнопок.Сюда якраз і знадобляться вийняті раніше проводки, на фото видно один вже вставлений на місце і поруч порожня клітинка-туди другий. Провід ведемо від контакту 1 кожної кнопки

На другому фото видно як я підключив загальний провід від кнопок (контакт 3 кожної кнопки, з’єднуються один з одним) Особливий не морочився, зачистив проводок виходить з контролера і навісив на нього.

На фото-кнопки обох дверей повністю підключені. Так, контакт 2 кнопки-маса.

Далі ми переходимо до підключення моторів склопідйомники.

Виймаємо з контролера силовий роз’єм і бачимо в ньому два порожніх места.Туда вставляємо ламелькі від еврораз’ёма автомагнітоли.надо 2 шт. Так, не забуваємо перед тим як пхати туди КЛЕМКО потрібно вийняти фіксатор блокуючий довільному випаданню клем з роз’єму інакше воно туди не лезет.І туди ж потрібно буде протягнути по одному дроту від кожного мотора склопідйомників і робимо скручування на ламелькі від еврораз’ёма. На фото видно як я підключив по одному проводу моторів

Але це тільки по одному дроту від кожного мотора. За другим підключаємо до гнізда на водійську і пасажирську двері, якщо відкрутити поріг то видно білий роз’єм в ньому товстий червоний з синім до нього прімативаем другий провід

Аналогічно з пасажирськими дверима тільки там провід червоний з черним.Провода від кнопок і від моторів простягав уздовж штатної проводки.

Ну ось і все на цьому. Результатом задоволений все працює на ура. Єдине що після установки блоку управління склопідйомниками від люкса перестала працювати штатна сігналізація.Думаю потрібно буде перепрограміровать емобілайзер. Всім удачі на дорогах.

Установка задніх електросклопідємників на LADA Vesta

В даний час АВТОВАЗ ставить задні електросклопідйомники (ЕСП) на LADA Vesta тільки в комплектаціях Comfort Image і Luxe. Власники більш простих версій автомобіля можуть встановити їх своїми руками. Розглянемо особливості цього доопрацювання.

установка

Схема кріплення склопідіймача в дверях Вести:

Зняття і установка стеклопод’емника (процес аналогічний для механічного і електричного):

 • Зняти розпірку з осі ручки.
 • Відкрутити на 2-3 обороту два болти кріплення держателя скла до повзуна.
 • Підняти скло і зафіксувати скотчем.
 • Вивернути 2 гайки кріплення направляючої склопідіймача.
 • Вивернути 3 гайки кріплення механізму стеклопод’емника до дверей і зняти його.
 • Установка склопідіймача виконується в зворотному порядку.

Проводів для задніх ЕСП немає, тому проводку доведеться прокладати самостійно. Виводимо проводу з з водійських дверей. Тут або купуємо клеми мама / тато в дверний роз’єм, або робимо отвори дрилем.

Далі дроти простягаємо під порогом до задніх лівих дверей, а потім під диваном до задніх правих дверей.

Встановлюємо новий блок управління ЕСП і перемикачі ЕСП для задніх пасажирів.

підключення

Загальна схема підключення електросклопідйомників для LADA Vesta:

Схема підключення блоку управління ЕСП водійських дверей (використовуємо 6 клем типу ЛІРА 2.8):

Перевірка роботи задніх електросклопідємників:

А вам доводилося самому встановлювати задні ЕСП на Весту? З якими труднощами зіткнулися? Нагадаємо, раніше ми розповідали, як на Весту встановити доводчик стекол.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть CtrlEnter.

Як зняти механізм переднього стеклопод’емника в зборі

Насамперед необхідно виконати таку процедуру, як зняття обшивки передніх дверей. Після цього відкручуємо два болти кріплення скла до кронштейну на підйомнику. Болти будуть доступні тільки в тому випадку, коли скло піднято вгору. Наочно це показано на фото нижче.

Щоб під час виконання цього ремонту, скло не падало вниз, необхідно його зафіксувати, підставивши або підклавши що-небудь між ним і внутрішньою частиною двері. Далі можна відкручувати все гайки кріплення ліфта.

Кріпиться даний механізм в декількох місцях:

 • зверху, в місці фіксації скла, а також трохи вище в самому кутку конструкції
 • знизу також в кутку
 • і ближче до центру двері в місці установки моторчика. там три гайки

Потім від’єднуємо штекер з проводами харчування, просто з невеликим зусиллям потягнувши за обидва кінці в сторони.

Далі опускаємо конструкцію таким чином, щоб мотор здався в спеціальному отворі:

Ось через нього і слід виймати всю конструкцію з дверей, що і буде показано наочно на фото.

І до кінця витягаємо його назовні, щоб уже далі можна було проводити будь-які маніпуляції.

поширені несправності

Механічні поломки можна виявити без запалювання.

Нижче перераховані типові несправності, пов’язані з механікою:

 • знос зубів на шестерні пристрою;
 • западання щитка;
 • дефектний тросовий механізм може розтягнутися або зіпсуватися, а в подальшому при експлуатації зіскочить з напрямних роликів;
 • заклинювання механізмів через окислення рухомих частин;
 • знос підшипника редуктора.

Механічні дефекти пристрою

Серед електричних причин, чому не працює стеклопод’емник на Priora, можна виділити наступні:

 • Якщо не працюють всі чотири стеклопод’емника, то в першу чергу слід перевірити запобіжник з номером F31. Він розташований в монтажному блоці управління електроживленням. Якщо елемент згорів в результаті короткого замикання, його слід замінити. При цьому бажано перевірити всю проводку.
 • Звісно або западання щіток моторчика електроприводу. Це відбувається через перегрів графітових щіток, плавиться гніздо з пластика, в якому вони знаходяться. Таким чином, щітки прилипають до свого гнізда і втрачають рухливість.
 • Відсутність напруги на клемах електродвигуна. Причиною може бути обрив ланцюга. Поломку потрібно шукати в реле або блоці управління. Крім того, слід почистити контакти.

Монтажний блок запобіжників

Якщо несправний сам механізм, що піднімає скла, то його потрібно поміняти.

замість введення

Механізми для підняття стекол (або, використовуючи більш звичне слово, «склопідйомники»), як випливає з самої назви, призначені для підняття / опускання стекол.

В даному варіанті мається на увазі електричний склопідйомник (хоча в ряді моделей для задніх стекол передбачені лише механічні), тобто маніпуляції з бічними стеклами виробляються за рахунок використання електричної енергії.

Це зручно і практично, створює додатковий Comfort для водія і пасажирів. Приємно відзначити, що вітчизняні виробники приділили цим показником належну увагу.

Характеристика блоку управління склопідйомниками на Lada Priora, ремонт і заміна

Власникам автомобілів деколи доводиться стикатися з ситуацією, коли не працюють склопідйомники. На LADA Priora в конструкції відсутній блок управління склопідйомниками. У статті розглядається влаштування склопідйомників Пріори, основні їх несправності і дається інструкція по ремонту.

Перевірка якості роботи

Встановлений стеклопод’емник слід перевірити на якість установки і працездатність пристрою. Скло повинні закриватися щільно, без зазорів і перекосів. Якщо виявлені перераховані дефекти, потрібно послабити гвинти, якими кріпиться обойма скла до повзуна. Виставляється правильне положення за допомогою овальних отворів в повзунові.

комплектність

Електросклопідйомники R153-02 задній правий

Електросклопідйомники R153-03 задній лівий

Автовласникам однойменної моделі незайвим буде знати про те, що таке установка задніх склопідйомників на Ладу Priora. точніше, мати хоча б загальну інформацію про комплекс робіт, об’єднаних даним поняттям. Постараємося дохідливо описати процес, зазначивши деякі супутні моменти, які, безсумнівно, принесуть практичну користь вітчизняним автолюбителям.

Установка задніх склопідйомників на «Priora» має ряд специфічних особливостей. Але. про все по порядку.

Інструкція по зняттю і установці

Для проведення робіт знадобиться ключ на «10» і пластикові або дерев’яні клини. Важливо знати, як зняти стеклопод’емник на передніх дверях, демонтаж і установка задніх склопідйомників на Priora здійснюються аналогічно.

Процедура складається з наступних дій:

 • В першу чергу з метою безпеки необхідно знеструмити автомобіль, знявши негативну клему з акумуляторної батареї.
 • Далі знімається обшивка дверей.
 • Потім потрібно підняти або опустити скло, щоб був доступ через верхній отвір дверей до болтів, за допомогою яких обойма скла кріпиться до повзуна пристрою. Ці болти слід відкрутити.
 • На наступному етапі, слід підняти скло руками вгору до кінця і закріпити його положення за допомогою приготованих клинів.
 • Потім потрібно від’єднати колодку з джгутом проводів від механізму підйому скла.
 • Після цього викручуються гайки, завдяки яким тримається моторедуктор.
 • Потім викручуються кріпильні гайки направляючої пристрої.
 • Коли все гайки відкручені, стеклопод’емник виймається через технологічний отвір. Знімаючи механізм підйому скла, потрібно стежити, щоб стекла були надійно зафіксовані.
 • Установка пристрою здійснюється в зворотному порядку.

При покупці нового склопідйомними механізму, потрібно звертати увагу на його маркування і підбирати точно такий же.

Склопідйомними механізм LADA 2. Передні двері без обшивки 3. відкручування гайок кріплення моторедуктора

від Admin

Продавцем надаються такі гарантії:

Для легкових і позашляхових автомобілів BMW. гарантію на два роки на весь автомобіль без обмеження по пробігу, відповідно до стандартів виробника Автомобіля BMW AG з моменту першої реєстрації Автомобіля; Термін гарантії на додаткове обладнання, яке не було вироблено і / або встановлено BMW AG, визначається згідно гарантійними умовами виробника і / або фірми, яка виконує установку відповідного устаткування; Зміна власника автомобіля не впливає на гарантійні зобов’язання Продавця щодо Автомобіля, перейдіть ремонт BMW. BMW 1 E87 НІМЕЦЬКИЙ ПРЕМІУМ З ЯПОНСЬКОЇ НАДІЙНІСТЮ?

Гарантія недійсна, якщо: Продавець своєчасно не повідомляє про дефект або не надає можливість негайно усунути дефект, про який повідомив; Автомобіль був перевантажений, неправильно експлуатувався або використовувався для участі в змаганнях або ралі; Автомобіль видозмінений таким чином, який не береться BMW AG; Продавцем не були прийняті до уваги інструкції і правила по експлуатації та обслуговуванню Автомобіля. Ремонт заднього стеклопод’емника LADA Kalina

Гарантія недійсна і витрати не покриваються в разі природного зносу Автомобіля, а також при заміні комплектуючих в разі їх природного зносу (шини, свічки, склоочисники, гальмівні колодки, диски, і т. Д.). Гарантії не покриваються витрати, пов’язані з періодичним обслуговуванням Автомобіля, регулюванням і перевірками, а також з витратами або шкодою, що виникли в результаті простою Автомобіля. Ремонт кнопки склопідіймача LADA Kalina

Гарантія стає недійсною після закінчення терміну, зазначеного в 1-му пункті.

BMW AG зберігає за собою право вносити зміни в деякі пункти гарантійних умов. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших фахівців з питань гарантії.

Продавцем надаються такі гарантії:

Для легкових і позашляхових автомобілів BMW. гарантію на два роки на весь автомобіль без обмеження по пробігу, відповідно до стандартів виробника Автомобіля BMW AG з моменту першої реєстрації Автомобіля; Термін гарантії на додаткове обладнання, яке не було вироблено і / або встановлено BMW AG, визначається згідно гарантійними умовами виробника і / або фірми, яка виконує установку відповідного устаткування; Зміна власника автомобіля не впливає на гарантійні зобов’язання Продавця щодо Автомобіля, на сайті ремонт BMW.

Гарантія недійсна, якщо: Продавець своєчасно не повідомляє про дефект або не надає можливість негайно усунути дефект, про який повідомив; Автомобіль був перевантажений, неправильно експлуатувався або використовувався для участі в змаганнях або ралі; Автомобіль видозмінений таким чином, який не береться BMW AG; Продавцем не були прийняті до уваги інструкції і правила по експлуатації та обслуговуванню Автомобіля.

Гарантія недійсна і витрати не покриваються в разі природного зносу Автомобіля, а також при заміні комплектуючих в разі їх природного зносу (шини, свічки, склоочисники, гальмівні колодки, диски, і т. Д.). Гарантії не покриваються витрати, пов’язані з періодичним обслуговуванням Автомобіля, регулюванням і перевірками, а також з витратами або шкодою, що виникли в результаті простою Автомобіля.

Гарантія стає недійсною після закінчення терміну, зазначеного в 1-му пункті.

BMW AG зберігає за собою право вносити зміни в деякі пункти гарантійних умов. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших фахівців з питань гарантії.

Панель управління знаходиться на ручці салону

Стеклопод’емник на Priora служить для підняття або опускання стекол в салоні автомобіля. Встановлюються механізм всередину дверей машини або в спеціальний підрамник, або шляхом прикріплення до корпусу авто.

привід (об’єднаний блок двигуна, черв’ячна, левередж); механізм підйому стекол; блок керування.

Загальна характеристика

Для підняття і опускання стекол використовуються електричні склопідйомники. Щоб опустити скло, потрібно натиснути на клавішу модуля в водійських дверей до клацання. Закриваючи вікна, кнопку необхідно підняти. На задніх дверях автомобіля Priora встановлені ручки для опускання і підйому стекол. Задні скла в машині не опускаються до кінця. так сконструйована дана модель. Потрібно пам’ятати про це, інакше можна зламати ручку склопідіймача.

Надійніше і якісніше рейкові. Установка проводиться в наявні отвори.

Моторчик може бути вітчизняного або імпортного виробництва. Природно, від виробника буде залежати і якість роботи ЕСП:

ступінь шуму; швидкість підйому і опускання; працездатність в різних кліматичних умовах.

Priora має електросклопідйомники, якими водій керує при включеному запалюванні і недовгий час після його виключення. Даний спосіб підключення ЕСП не завжди раціональний. Багато автолюбителів переробляють електросклопідйомники для роботи без запалювання.

При відключенні запалення в машині ВАЗ 2170 Priora електросклопідйомники можна використовувати недовгі 10-30 секунд. Якщо за цей короткий час відкрити двері в авто, то ЕСП вже не будуть працювати.

Є старий перевірений метод використання підйомників без запалювання: в реле ЕСП вставляється перемичка. Але в автомобілі Priora неможливо управляти склопідйомниками таким способом. Під панелькой в ​​салоні є автоблокування управління електропакетом, але контролер склопакета не зможе перебувати в режимі очікування, буде велике навантаження на акумулятор і великий струм витоку енергії. Акумуляторна батарея не впорається з навантаженням і вийде з ладу.

В просвіті дроти потрібно встановити звичайну кнопку з діодом без штифта. Управління склопідйомниками без запалювання буде доступно протягом цих же 10-30 секунд. Якщо часу не вистачає, досить натиснути цю кнопку двічі.

Чому не працює стеклопод’емник на Priora? Причин достатньо: перегоріли запобіжник, погане з’єднання проводів, відмова самого електричного двигуна. Як тільки причина неробочого стану ЕСП виявлена, може бути здійснений ремонт. Для цього потрібно грамотно здійснити демонтаж вузла.

Порядок зняття задніх склопідйомників

В першу чергу потрібно з’ясувати, як зняти галявину з дверей салону машини, і зробити це. Також приготуйте ключі з головкою на «10» і «8». Тепер можна починати сам процес розбору задніх склопідйомників.

Зафіксувати скла задніх дверей, отримати доступ до болтів прикріплення скла. За допомогою ключа на «10» вивернути ці болти. Ключем з головкою на «8» відвернути три елементи кріплення ЕСП до дверей. Ключем на «10» відкрутити дві гайки кріплення направляючої склопідіймача. Зняти сам ЕСП.

Установка задніх склопідйомників проводиться строго в зворотній послідовності.

Коли встановлю¹те необхідно врахувати, що, виставляючи заклепки на обшивку двері, потрібно забезпечити її надійність і захист. Пиловологозахисні плівка не повинна мати складок і розривів. Все, що встановлюється, має бути в ідеальному стані. Провід «маси» потрібно під’єднати до акумуляторної батареї. Після цього слід провести повну ініціацію електронної системи.

Установка або заміна стеклопод’емника не складе труднощів для будь-якого власника машини Priora, але для правильної установки цього вузла необхідно набратися терпіння і приготувати необхідний набір ключів.

Комплект ЕСП завжди має в наявності керівництво, де докладно описана послідовність роботи по установці приладу.

Важливо знати, як зняти клеми від АКБ. Наявний комплект проводів потрібно зібрати в загальний джгут для підключення до мережі машини. На зворотному боці блоку запобіжників слід знайти штатний отвір і вставити в нього колодку джгута проводів. Далі все за планом.

Особливості та схема електроредуктори

Електросхема ЕСП Priora відрізняється від схеми попередніх моделей ВАЗ. Даний автомобіль не має блоку склопідйомників. Управляє механізмом контролер. При використанні приладу не потрібно тривалий час утримувати кнопку для абсолютного відкриття або закриття скла. Кнопка є датчиком для електроблока, який отримує інформацію про роботу ЕСП.

Можна говорити і про специфіку подачі живлення до електрода в електричній схемі. Багатофункціональний провід бере участь в передачі енергії підігріву і одночасно в управлінні дзеркалами. Цей провід виконує роль «плюса» або «мінуса» в залежності від того, яку функцію він виконує. Керує всіма значеннями даного проводу контролер єлектропакета.

Найчастіше ушкодження виникають в самому електроблоці, наприклад, вигорають мікросхеми керуючих блоку. Причина цього. недоліки роботи фахівців заводу-виготовлювача, недосконалість системи електроблока, його виробничі недоробки. Про проблему сигналізує переривчаста робота склопідйомників.

Починати шукати несправності можна з перевірки якості роботи замка блокування задньої або передньої дверей. При непрацюючому замку перевіряти потрібно наявність «мінуса». Поєднавши лампу контролю з корпусом машини, включіть стеклопод’емник. Підключіть цю ж лампочку до плюсового проводу і повторіть все, що виконали раніше. Всі висновки потрібно піддати перевірці, використовуючи даний метод. Якщо тестування пройшло вдало і лампочка загоряється, тоді і сам електричний блок управління склопідйомниками справний. Шукати причину потрібно в проводці: можливий злам дроти на двері, несправний електропривод. Перевірка буде виникла проблема з підключенням лампочки контролю між пучками електроприводу.

Включивши підйомник, потрібно переконатися, що лампа загорілася. значить, несправність в електричному приводі. Якщо лампочка не горить, є облом дроти. Якщо з’ясувалося, що електроблок несправний, тоді шукати причину потрібно при перевірці проводів: чи немає замикання проводів між собою або на корпус. В іншому випадку це заводський брак.

Деякі фахівці рекомендують встановити на Ладу Priora доводчик склопідйомників, причому зробити це можна своїми власними силами.

Фотозвіт про встановлення електросклопідйомників “ФОРВАРД” в задні двері LADA Priora

Новий фотозвіт про встановлення в задні двері LADA Пріори електричних склопідйомників “ФОРВАРД” підготував наш покупець. Алексашин Олександр В’ячеславович з Москви, в рамках участі в нашій акції.

Так як вже досвідчений в настановних справах, запасся кліпсами для внутрішнього пластика двері, марлевою стрічкою і набором ключів.

Розбираємо двері. На відміну від передніх дверей, задня розбирається ще простіше:. відкручуємо один саморіз в районі ручки відкривання дверей;. відкручуємо два шестикутника в районі кнопки склопідіймача;. відкручуємо фіксатор блокування замка;. і все.

Далі отщелкивали кнопку стеклопод’емника, від’єднуємо штекер і знімаємо пластик оббивки дверей.

Фіксуємо скло марлевою стрічкою і відключаємо клему харчування моторчика склопідіймача.

Переходимо до самого механізму склопідіймача, який закріплений 4 болтами, відкручуємо їх і відкручуємо 2 болта, які з’єднують обойму скла і каретку склопідіймача.

Далі з невеликими труднощами виймаємо механізм склопідіймача, тут трохи складніше його дістати з дверей, ніж з передньої.

Встановлюємо рейковий підйомник “ФОРВАРД”, який дуже легко і просто проходить в двері, так само як і в передні.

Під’єднуємо штекер харчування моторчика, перевіряємо його роботу.

Механізм склопідіймача встановлюємо в штатні отвори. Можна сказати вони самі встають.

Закріплюємо механізм 2-мя болтами з кріпленням скла і закручуємо залишилися 2 гайки самого механізму.

Ще раз перевіряємо роботу склопідіймача, при цьому закріплюємо скло до рейковому механізму.

Встановлюємо на місце пластик оббивки дверей, замінивши пошкоджені кліпси, і “легкими плавними рухами” закріплюємо його, прикрутивши назад саморіз і два шестикутника.

Всі зібрали! Все відмінно працює, краще ніж штатний механізм раз в 500!

Я в захваті від склопідйомників «ФОРВАРД». Весь процес роботи зайняв хвилин 40 на двоє дверей.

Черговий раз ми дякуємо Олександра за підготовку фотозвіту і, в рамках нашої акції, перераховуємо йому обіцяний приз на рахунок мобільного телефону.