Установка фаркопа на Outlander 3

Установка фаркопа Auto-Hak на Mitsubishi Outlander III

установка фаркопа

Mitsubishi Outlander 2015

Незабаром придбав причіп “автос” 3,4 м, під снігохід. Причіп брав без штатних коліс, докупив всесезонку 185/14 / С і відповідні штампування. Це і збільшило кути з’їзду для причепа, і вабило причіп, практично, горизонтально, не довелося опускати кулю.

Далі реєстраційні дії. Пішли в минуле часи, коли для реєстрації авто в Новосибірську потрібно було приїжджати в 6 ранку і дякувати Богові, що ти все встиг пройти за день. Ще, пам’ятаю, страшно дратувало, що держ. мито на номери і свідоцтво про реєстрацію була 400 рублів, а комісія за внесення грошових коштів в два рази більше, 800 рублів. Доводиться визнати, що є таки зміни на краще. Вони все виправили. Приїжджаю в 11 ранку, черга вміщується на тримісному дивані, мито 4500, і комісія, ті ж 800 рублів, вже не дратує як раніше.

Виходить член автоінспекції, оглядає автомобіль і заявляє: “у Вас самовільна зміна конструкції транспортного засобу, ми можемо Вам виписати штраф, за роз’ясненнями щодо подальших дій зверніться до начальства”. Важливий і добродушний капітан пояснив, що для реєстраційних дій необхідно демонтувати ТСУ, пред’явити авто до огляду, зробити висновок про безпеку експлуатації даного авто з даними ТСУ за 15 тир., Перереєструвати авто, і тоді в свідоцтві про реєстрацію, в особливих відмітках з’явиться необхідна карлючка. Мої доводи, що Аут згідно ОТТС сертифікований в Росії для експлуатації з ТСУ і є штатні місця кріплення, фаркопи Bosal сертифіковані, і навіть дядько Вася надав мені копію ліцензії на право встановлювати ТСУ, були залишені без уваги. Я, вже розвертаючись до виходу, роздратовано сказав: “в кінці кінців, я ж не авто, а причіп хотів зареєструвати”; у відповідь чую: “і знову здрастуйте, до причепа претензій немає, просимо в касу”. Отримав номер, штраф не виписали, виїхав.

установка, фаркопа, outlander

Відбувалося це все в листопаді 2016 року, я так і не з’ясував для себе, шлях запропонований капітаном автоінспекції єдино правильний, або є варіанти, або вже нова директива скасовує попередню, не знаю. Про всяк випадок, вожу з собою весь “букет”: копію ОТТС, копію сертифіката Bosal, копію ліцензії установника. На дорогах до мене і причеп даішники особливої ​​експресії не виявляють, що не штрафували жодного разу, спасибі їм, я і заспокоївся.

Установка фаркопа Leader M113. A. MITSUBISHI OUTLANDER (внедорожник) 2012 г.в.

установка, фаркопа, outlander

Якщо, раптом, у кого є інформація з перевірених джерел по піднятою мною темі, поділіться. Заздалегідь вдячний.

установка, фаркопа, outlander