Ubisoft допоможе користувачам Stadia Stadia передати свої покупки на ПК

Ubisoft допоможе користувачам Stadia Stadia передати свої покупки на ПК

Ubisoft

Стадія, злощасна спроба Google на хмарну ігрову службу, закриється в січні. Гравці будуть повернені для всіх своїх апаратних та програмних закупівель, за винятком підписки Stadia Pro. Як виявляється, деякі люди зможуть продовжувати грати в певні ігри в іншому місці. Ubisoft допоможе людям, які придбали його титули на Stadia, щоб перенести свої покупки на ПК.

“Поки Stadia закриється 18 січня 2023 року, ми раді поділитися тим, що зараз працюємо над тим, щоб принести ігри, якими ви володієте на Stadia на ПК через Ubisoft Connec. “Ми будемо більше поділитися щодо конкретних деталей, а також впливу для абонентів Ubisoft.”Google вже закрив магазин Stadia, тож якщо ви думали придбати гру Ubisoft, отримати повернення коштів, а потім отримати доступ до версії ПК безкоштовно, вам не пощастило.

Ubisoft не виявив, коли він запропонує гравцям Stadia доступ до своїх ігор на Ubisoft Connect. Це також не підтвердило, чи зможуть стадійці передати свої дані збереження на ПК. Це означає, що послуга підписки Ubisoft включає функцію збереження хмарного збереження, тому, сподіваємось, компанія може розібратися з способом підтримки прогресу гравців, якщо вони перейдуть на версію ПК.

Поки Stadia закриється 18 січня 2023 року, ми раді поділитися тим, що ми працюємо над тим, щоб принести ігри, якими ви володієте на Stadia на ПК через Ubisoft Connect. Ми маємо більше поділитися щодо конкретних деталей, а також впливу для абонентів Ubisoft пізніше.

– Підтримка Ubisoft (@ubisoftsupport) 30 вересня 2022 року

Хоча це приємний жест від Ubisoft, це може стати невеликим комфортом для деяких із тих, хто насолоджувався подібним до Асассіна Валхалла, Far Cry 6 та Rainbow Six Siege On Stadia. Однією з великих переваг багатьох хмарних ігорних служб, включаючи Stadia, є те, що вони працюють майже на будь.якому комп’ютері, телефоні чи планшеті, доки у вас є гарне підключення до Інтернету. Однак люди, які не мають здібного ігрового ПК.

ubisoft, допоможе, користувачам, stadia, передати, свої

Ubisoft не був відкладений ідеєю хмарних ігор після краху стадіонів. Його канал Ubisoft доступний на Amazon Luna, для одного. “Ми віримо в силу потокових і хмарних ігор, і продовжуватимемо проштовхувати межі, коли вони приносять дивовижні враження до наших гравців, де б вони не були”. сказав Рейс.

Поки Google відмовився від стадіонів, він все одно буде ліцензувати суцільну технологію, що здійснює ігри, іншим компаніям через ініціативу під назвою Immersive Stream для ігор. ATT та Capcom використовували білу версію техніки. Можливо, Ubisoft, чия Одіссея Assassin’s Creed була використана в першому публічному тесті того, що стане стадією, буде зацікавлений у тому, щоб взяти Google на пропозицію.

Всі продукти, рекомендовані Engadget, вибирають наша редакційна команда, незалежна від нашої материнської компанії. Деякі з наших історій включають партнерські посилання. Якщо ви купуєте щось через одне з цих посилань, ми можемо заробити партнерську комісію. Усі правильні під час публікації.

SOURCE

Image:www.engadget.com

ubisoft, допоможе, користувачам, stadia, передати, свої