Невблаганний пошук досконалості історії Цезаря Геріні прекрасні італійські рушниці

Невблаганний пошук досконалості. Історія Геріні Цезаря: прекрасні італійські рушниці

невблаганний, пошук, досконалості, історії, геріні, прекрасні

За дуже короткий період Цезар Геріні стала представляти чудову якість та майстерність у прекрасному світі рушниці. Компанія була розпочата з нуля в 2000 році, коли двоє італійських виробників пістолетів, Джорджіо та Антоніо Геріні, працювали над дядьком у сімейній торгівлі, але розлучили способи створити нове підприємство. Два брати були знайомі з Веслі Лангом, американським соратником з попередніх ділових відносин, і незабаром народився Цезар Геріні.

невблаганний, пошук, досконалості, історії, геріні, прекрасні
невблаганний, пошук, досконалості, історії, геріні, прекрасні

Команда управління об’єднує унікальне поєднання інженерії, виробництва, маркетингу та досвіду продажів, чітко пов’язаних з вишуканими італійськими рушницями. Широкий асортимент продукції Цезаря Геріні створений для вишуканої та вимогливої ​​громадськості, яка не хочуть йти на компромісу щодо зовнішності, довговічності та цінності. Хоча полювання є одним із найстаріших з усіх відомих чоловікові заходи, воно розвинулося. “Інструменти” для полювання, разом з його цілями, з часом вдосконалюються.

Сьогодні Цезар Геріні відомий своєю бездоганною сучасною вогнепальною зброєю, яка поєднує технічні та естетичні особливості з продуктивністю та красою. Мета компанії з їх базою США, розташованою в Кембриджі, штат Меріленд. створити найкращі можливі рушниці за ціною, яка робить придбання хорошою інвестицією. Геріні рушниця. це більше, ніж просто вогнепальна зброя; Кожна рушниця Geerini Guerini розроблена так само красива, як і довговічна.

невблаганний, пошук, досконалості, історії, геріні, прекрасні

У 2014 році, ввівши лінію Invictus, інженери Геріні змогли зробити квантовий стрибок вперед у царині довговічності рушниці. Цей технологічний прогрес ввів у нову серію змагальних рушниць для любителів цільових спорту і нещодавно завершився створенням останнього доповнення, Invictus ix. Це диво краси та виступу. Компанію не дивно робити сміливі та інноваційні кроки.

невблаганний, пошук, досконалості, історії, геріні, прекрасні

Насправді, у 2011 році Цезар Геріні придбав пакет акцій у Fabarm, іншого виробника італійської вогнепальної зброї, який існує з 1900 року, створивши другу за величиною виробничу групу рушниці в Італії. Потім це спільне підприємство винайшло першу в історії бренду рушниці та аксесуарів, присвячених жіночому шутеру, Сірен США. Цілком можливо, найцікавіша річ у історії Цезаря Геріні. це те, що вона лише почалася лише.

Для отримання додаткової інформації про Цезар Геріні США або, щоб побачити повну лінійку прекрасних італійських рушниць, відвідайте Gueriniusa.com або зателефонуйте 410-901-1131.

SOURCE

Image:blog.dupontregistry.com