5-дверний Маруті Сузукі Джимні помічав тестування в Ладахі з Великою Вітарою та Тар

Чутки про Маруті Сузукі Джимні, які офіційно приїжджають в Індію в п’ятидверному вигляді наступного року, стають сильними, з тих пір, як перші зображення тестових мулів стали шпигунськими тестовими пробіжками на індійських дорогах. До цього часу тестові мули були помічені лише під час кочення по міських дорогах у регіоні Національної столиці та навколо нього. Ми отримали свої руки на недавньому зображенні тестового мула Джимі на тесті в зрадницьких географічних умовах Ладаха.

Повідомлення в Instagram, завантаженому “IndianCarfundamentals”, показує, що повністю розгублений Маруті Сузукі Джимні їхав на дорогах Ладаха в Гімалаях. На зображенні ми бачимо, що тестовий мул Джимні супроводжується великою Вітарою та Махіндрою Тар, останній з яких, як відомо, є прямим суперником Джині за його зображення як належного позашляховика для міська аудиторія.

У той. По-перше, п’ятидверний Джимні зберігає позицію, квадратну та вертикальну мову дизайну тридверної моделі, що продається за кордон. Очікується, що ця нова п’ятидверна Джимні отримає ту саму прямокутну решітку з вставками у квадраті, закругленими фарами, металевим переднім бампером та вертикальними та кутовими капотними лініями як тридверна версія.

5-дверний, маруті, сузукі, джимні, помічав

Хоча бічний профіль Маруті Сузукі Джимні не дуже видно на зображенні тут, є деякі основні моменти, які можна побачити, такі як розпродані колеса, вертикальні та вертикальні стовпи та прямокутні віконні панелі. Він отримує ті самі кумедні чорні колеса з сплавів, які зараз є у глобальній версії. Зображення також не розкриває задній профіль п’ятидверного Джимні, але воно продовжить отримувати запасну шину, встановлену задні двері, та прямокутні кластери задньої лампи.

Навіть кабіна випробувальних мулів п’ятидверного Сузукі Джимні видно в одному з шпигунських пострілів, які з’явилися, що показує, що ця нова версія Джимні залишатиметься незмінною зсередини. Цей новий п’ятидверний Джимні продовжуватиме бути з триспілковою багатофункціональною кермом та консоллю старого шкільного інструменту з спеціалізованими корпусами. Він також отримає інформаційно.розважальну систему сенсорного екрану, контроль за кондиціонером у центральній консолі та закруглених вентиляційних отворах. Модель на малюнках також має важіль автоматичної коробки передач.

Працює від бензинового двигуна

Ймовірно, новий п’ятидверний Маруті Сузукі Джимні отримає нове покоління 1.5-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун K15C з розумною гібридною системою виробника автомобілів. Цей двигун буде доступний як з 5-ступінчастою ручною, так і з 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач, і буде претендувати близько 103 к.с. потужності та 136 нм виходу крутного моменту.

Як і глобальна версія, п’ятидверна Джимні також отримає систему Allgrip Suzuki Allgrip на чотири колеса як стандарт у всій лінійці. Завдяки цьому новий Джимн створить свіжий виклик єдиному стилю життя на чотири колеса позашляховика, який зараз доступний, Mahindra thar.

SOURCE

Image:www.cartoq.com