Не всі штати чисті автомобілі в Каліфорнії погоджуються з забороною газового транспорту 2035

Не всі штати чисті автомобілі в Каліфорнії погоджуються з забороною газового транспорту 2035

Міннесота зареєструвалася, щоб дотримуватися жорстких правил чистого автомобіля в Каліфорнії, але це може не прийняти заплановану заборону на бензинові автомобілі Golden State.

Видатні демократи, які підтримали первинне рішення дотримуватися більш жорстких стандартів викидів Каліфорнії, не підтримують заборону на нові автомобілі без пробки, подібно до того, що Каліфорнія має на меті прийняти до 2035 року.

Принаймні, ще не.

Адміністрація губернатора Тома Вальца не виключила подібної заборони, але чиновники, відповідальні за державні регуляторні органи.

штати, автомобілі, погоджуються, забороною, транспорт

Міннесота минулого року оголосила про ініціативу під назвою Clean Cars Minnesota, в якій держава пообіцяла прийняти більш жорсткі правила викидів Каліфорнії, починаючи з модельного року 2025 року. Але Каліфорнія в серпні кодифікувала план, вперше оголошений його губернатором Гевіном Newsom у виконавчому порядку 2020 року-щоб припинити продаж нових автомобілів внутрішнього покупок (за винятком деяких гібридів плагінів) до 2035 року.

Верхній штат Середній Захід наразі не планує слідувати Каліфорнії так далеко. Демократична рамка ставить цілі створення 20% транспортних засобів на Міннесоті Електричні до 2030 року та зменшення викидів, пов’язаних з транспортом, на 80% до 2040 року.

Норвезька федерація автомобілів зимовий тест

Це частково тому. Міннесота є частиною регіону, який також покладається на брудніші джерела енергії сітки. це означає, що EVS зараз не стільки поліпшення викидів над бензином. Хоча це може допомогти спричинити зміну швидшою швидкістю.

Деякі бар’єри для прийняття EV у таких державах, як Міннесота.

Невада та Вірджинія планують прийняти більш жорсткі стандарти викидів Каліфорнії разом з Міннесотою на 2025.й модельному році, а потім. Нью.Мексико на 2026 модельний рік.

Міннесота. не єдиний, хто теплий про можливу заборону. Новий губернатор республіканців Вірджинії Гленн Янгкін назвав ситуацію “смішним” і пообіцяв змінити ситуацію, незважаючи на відгуки генерального прокурора держави.

штати, автомобілі, погоджуються, забороною, транспорт

2022 Audi Q4 E-Tron Sportback

Значна частина випуску полягає в різниці між мандатом Каліфорнії та дорожньою картою до 2035 року, і щойно називали цілями для регулювання на федеральному рівні. Федеральні стандарти адміністрації Байдена щодо викидів TailPipe та економії палива, завершених наприкінці минулого року.S. Флот буде гібридним або повністю електричним, на шляху до цілі для EVS та PHEV складає 50% флоту в 2030 році.

Нью-Йорк, Орегон, Вашингтон та Массачусетс є одними з тих, хто підтвердив плани їхати в олі, і приєднатися до Каліфорнії у припиненні продажів майже всіх нових автомобілів внутрішнього покупок до 2035 року до 2035 року. ніж півдесятка інших держав, ймовірно, незабаром потребують уточнити свою політику.

SOURCE

Image:www.greencarreports.com