Ти сумував за мною невдоволеними міркуваннями

сумував, невдоволеними, міркуваннями

Ти сумував за мною?

Гаразд, назва публікації саркастична. У грандіозній схемі речей мій блог близький до квінтесенції нічого. І все.таки для мене це важливо, і я сподіваюся, що має певне значення для тих, хто його регулярно читає.

сумував, невдоволеними, міркуваннями

Як я написав ad nuuseam, я борюся з напрямком блогу. Я не хочу перетворювати це на політичний блог, блог про старі машини або просто випадкову колекцію фактів. Зважаючи на те, що я не маю інтересу до позашляховиків, пікапів або електромобілів. ні, я маю на увазі. вміст Автомотива просто повинна бути меншою частиною цього блогу вперед, незалежно від того, скільки я вже веду блоги.

Прошу вибачення, якщо здається, що я занадто сильно схиляюся до посилань на те, чому еволюція правдива. Я просто вважаю, що блог Джеррі Койна є дуже цікавим. Я також бажаю десятому, як багато людей стежили.

Сага Z06 закінчилася. (Я знову поховав Леде.) Стівен, власник магазину “відповідальний” ремонту, але насправді не робив їх, повідомляв мені в середу (28.го), що деталі, необхідні для закінчення ремонту, повинні були прибути в четвер.

Ми з чудовою дружиною вирішили дістати все з Z06, який нам потрібен, головне, номерний знак. Ми зробили це рано в четвер вранці. Молодий технологій, що робить ремонт, був впевнений. Дилер Ford, від якого я придбав Mustang визнав, що отримав Z06 того дня, і пообіцяв почати обробляти велику плату, яку мені належить від транзакції.

Я мушу визнати, що у мене не було жодної ностальгії чи шкоду про те, щоб побачити Z06. Вчора було 24 тижні, що автомобіль вперше не зміг почати. Досить було достатньо.

Я повинен подякувати Стівену за його терпіння та наполегливість. Я не терпляча людина, за своєю природою, те, що я продемонстрував, коли я зателефонував дилеру Ford у вівторок і дав їм обережну, бо моя позиція полягала в тому Mustang і мала належну суму, яку мені заборгували якнайшвидше. Вони не погодилися, і вони мали всі важелі. На щастя, кінець саги був набагато ближчим, ніж думав хтось із нас.

Коли Стівен відвідав мене ввечері в четвер, вивозивши заголовки з Z06, він мав на увазі (або, можливо, я неправильно висночую, що General Motor. За винятком кількох іноземних транспортних засобів, я маю лише GM.машини; Ну, поки я не купив Mustang. Я не можу сказати, що слова Стівена були несподіванкою, але вони були розчаруванням.

Не розкриваючи деталей, які не є моїм, щоб поділитися, він розповів мені про свої майбутні бізнес.плани. Ми також обговорили мою одержимість студенткою Gran Turismo Hawk і не тільки запропонував Стівен, щоб допомогти мені знайти його, він запропонував зберігати його у своєму магазині і навіть бути причетним до реставрації/модернізації. До речі, модель 1963 року нещодавно продана на принесенні трейлера всього за 9000, не рахуючи 5% комісії покупців.

Це 90%.95% ймовірно, що я збираюся продати каскаду. Я не хочу конвертованого стільки, скільки я думав, і якщо я не можу залежати від нової машини, щоб бути надійною, то я все.таки я солі. Звичайно, між сумою, яку мені заборгувала за покупку Mustang, і скільки я отримаю за каскаду, я міг би придбати щось доступне, як Gran Turismo Hawk, і мати багато, деякі з яких можна було витратити на машину.

SOURCE

Image:disaffectedmusings.com