Департамент штрафів дорожнього руху Telangana DGP видає роз’яснення

департамент, штраф, дорожнього, руху, telangana, яснення

Telangana DGP заборгував штрафи на дорожній рух Rs. 7000: Уточнення дорожнього поліції Хайдерабад випускає роз’яснення

Департамент поліції в усіх індійських штатах почав покладатися на технольгії, щоб слідкувати за злочинами та порушеннями правління. У різних частинах міста встановлені камери відеоспостереження, щоб перевірити такі порушення. Поряд з цим вони також активно активно працюють на платформах соціальних медіа. Зазвичай поліцейські видають халани на основі фотографій відео про порушення дорожнього правила. Цього разу навколо твіту з’явився в Інтернеті, якщо людина опублікувала скріншот, де він показує, що Telangana DGP (генеральний директор поліції) не очистив його дорожні халани.

департамент, штраф, дорожнього, руху, telangana, яснення

Користувач підліток Малланна опублікував, запитуючи, як влада може попросити людей дотримуватися правил, коли вищі чиновники в самому відділі поліції не дотримуються цього. Відповідно до скріншота, генеральний директор поліції Телангани М Махендар Редді не очистив халани дорожнього руху на суму 6 945 Твіт разом із скріншотом незабаром стало вірусним в Інтернеті, і поліція Телангани незабаром також прийшла з роз’ясненням. За даними Hyderabad Traffic Piolice, всі транспортні засоби, які використовуються в відділі поліції, зареєстровані під назвою DGP Telangana.

Департамент уточнив, що видатні належні або очікувані халани були усунені зацікавленим офіцером. Пост показав скріншот халанів проти транспортного засобу TS 09 PA 1234, який був зареєстрований від імені Telangana dgp. Екрани показують, що автомобіль оштрафували за перевищення швидкості та тонованого скла. Після того, як твіт перейшов у вірус, департамент Державної поліції Телангани виступив із роз’ясненням і заявив, що з 2018 року поліцейські в державі очистили загальну кількість 11 601 очікуваних халанів і сплатили штрафу в розмірі рупій. 28,85,640/- до ДАІ. Не тільки відділ поліції, але навіть Державна транспортна корпорація. TSRTC регулярно сплачує штрафи департаменту.

TSRTC у квітні цього року очистив усі очікувані халани, сплативши 15 рупій. У офіційній заяві зазначається: “Той факт, що ми нав’язуємо халани поліції та інших урядів. Транспортні засоби чітко демонструють, що ми штрафуємо/застосовуємось проти всієї категорії транспортних засобів.”Державна поліція опублікувала офіційну заяву на їхній офіційній сторінці.

департамент, штраф, дорожнього, руху, telangana, яснення

Поліцейські транспортні засоби, що розбиваються, на дорогах індіанців не є рідкісним видовищем. Це не перший раз, ми чуємо таку новину від Телангани. Кілька років тому поліція Хайдерабаду випустила штраф дорожнього руху після того, як журналіст написав фотографію, що припаркується у комісара поліції Toyota Fortuner. Коли соціальні медіа стають частиною нашого життя, поліцейські відділи мають на них активні сторінки. Люди можуть безпосередньо повідомити про будь.яку скаргу в Інтернеті, якщо вони зіткнуться з будь.якими порушеннями, як у цьому випадку.

Хороша річ у цьому методі полягає в тому, що більшість цих сторінок активні та є загальнодоступними. Люди бачать ці посади, і відділ не залишається іншим варіантом, окрім як вжити заходів проти них. Саме це саме і в цьому випадку сталося в цьому випадку. Твіт пройшов настільки вірусний, що Департамент повинен був виступити з офіційною заявою.

SOURCE

Image:www.cartoq.com