2022 Audi Q4 e-tron Q4 e-tron sportback те, що ми знаємо досі

22 Audi Q4 e-tron / Q4 E-tron Sportback

2022, audi, e-tron, sportback

Audi має великі прагнення в розкішному просторі транспортних засобів, а 2022 Q4 E-Tron та S4 E-Tron Sportback позашляховиків подвоїли розмір лінійки EV-Tron, орієнтованої на EV, EV-TON. Менший, ніж позашляховик E-TRON середнього розміру, брати і сестри Q4 сидять на сліді, подібному до компактного кросовера Q5. Усі версії отримують 77.Упаковка акумуляторів 0-кВт та двомоторна установка з двома к.с. з повним приводом. Упаковка акумулятора забезпечує 241 милі дальності водіння на заряд. Моделі Q4 E-TRON піднімаються проти інших компактних електричних позашляховиків, таких як Tesla Model Y, зарядка Volvo C40 та перезарядка XC40.

Що нового для 2022 року?

Q4 E-TRON та Q4 E-Tron Sportback-це абсолютно нові моделі для 2022 року. Вони приєднуються до більших позашляховиків E-Tron та RACHY E-TRON GT Sedan у швидко зростаючій лінійці електричних транспортних засобів Audi.

Ціноутворення та яке купувати

Sportback Premium Plus

Ми дозволимо вам вирішити, чи відповідає звичайний квадрат або стиль Swooper Sportback, але з будь.якою ми рекомендуємо Premium Plus Trim. Ця обробка середнього класу додає підйомник, що працює на живлення, чотиристороннє сидіння, що регулюється потужністю, супутникове радіо SiriusXM, бездротова зарядка смартфонів, вхід без ключів тощо.

EV двигун, потужність та продуктивність

За допомогою електродвигуна, що живить кожну вісь, повнопривідний привід Q4 e-tron та Q4 e-tron Sportback роблять 295 кінських сил. Результат-заявлений нуль до 60-разів з 6.2 секунди. Це не так швидко, як позашляховик Audi Q5, що працює на бензин, але все ще жвавий порівняно з іншими компактними розкішними кросоверами, що працює на газі. Коли ми отримаємо шанс перевірити драйв Q4 e-tron для себе, ми оновимо цю історію з враженнями від водіння та результатами тестування.

на позашляховику q4 e-tron

Діапазон, зарядка та час роботи акумулятора

Q4 e-tron 77.Акумулятор 0-кВт / год забезпечує до 241 миль за заряд. Він також підтримує швидку зарядку до 150 кВт, і, за даними Audi, можна стягувати від п’яти до 80 відсотків всього за 36 хвилин.

Економіка палива та MPGE в реальному світі

Обидва стилі тіла 2022 Q4 E-Tron оцінюються для міста 100 MPGE та 89 MPGE шосе, що схоже на інші кросовери EV розкішних фірм. Після того, як ми зможемо перевірити його на нашому маршруті доріг на 75 миль / год, ми можемо оцінити його ефективність у реальному світі. Для отримання додаткової інформації про економію палива Q4 E-TRON відвідайте веб-сайт EPA.

Інтер’єр, комфорт та вантаж

Як і інші моделі Audi, салон Q4 E-Tron-це технологічна вітрина для останніх та найбільших гаджетів Audi, але він включає в себе кілька унікальних функцій, таких як квозне кермо з сенсорними елементами управління. Хоча концепція Q4 e-tron була показана суворо як чотиримісна, виробнича версія пропонує сидіння для п’яти. Простір пасажирів інтер’єру приблизно такий же, як і газовий Q5, але вантажний простір не такий щедрий.

Різниця автомобіля та водія

Інформаційно.розважальні та зв’язок

Q4 e-tron має останню версію системи MMI Audi. 10.3-дюймовий цифровий датчик є стандартним, і великі 10.1-дюймовий інформаційно-розважальний сенсорний екран під кутом до водія для легшого доступу до різних меню та функцій. Audi також пропонує головний дисплей із функцією доповненої реальності, яка може проектувати інформацію, таку як інструкції з навігації або попередження про сприяння водія в лінійці очей водія.

Як купити та підтримувати машину

Особливості безпеки та сприяння водія

Моделі Q4 E-TRON запасаються великою кількістю функцій технології сприяння водіям, такими як адаптивний круїз-контроль, допомога руху та автоматизоване аварійне гальмування. Для отримання додаткової інформації про результати аварії Q4 e-Tron відвідайте Національну адміністрацію безпеки дорожнього руху (NHTSA) та Інститут страхування для безпеки автомобільних доріг (IIHS). Ключові функції безпеки включають:

  • Стандартне попередження про зіткнення вперед та автоматизоване аварійне гальмування
  • Стандартний моніторинг сліпого плями та попередження про перехресне рухом
  • Доступний адаптивний круїз.контроль

Гарантія та покриття технічного обслуговування

Audi Q4 E-TRON та Q4 E-Tron Sportback запропонують таку ж обмежену та силову гарантію, як і більший позашляховик E-Tron.

SOURCE

Image:www.caranddriver.com