Туро господарі спостерігають за звичками для водіння критики на Tiktok

туро, господарі, спостерігають, звичками, критик

Turo, який дозволяє людям орендувати автомобілі безпосередньо у фізичних осіб, а не на оренду, дозволяє вам контролювати власник автомобіля.

Якщо новини про Герц помилково заарештовували клієнтів, ви відвели оренду автомобіля з традиційних джерел, ви, можливо, вважали Туро як резервний варіант. Проблема полягає в тому, що ваш хост туро може відстежувати вас. і вони навіть можуть сукали ваше водіння в соціальних мережах.

Turo-це послуга для обміну автомобілями однорангових, яка має на меті зробити те, що зробив Airbnb для оренди житла; Користувачі резервують автомобіль із середнього Джо, з усіма взаємодіями, виконаними через інтеейс Туро. І так само, як Airbnb, туро.господарі можуть отримати невеликий анальний щодо того, як ви лікуєте їхні транспортні засоби.

Візьміть господарі Кайла та Джона, Туро, які бігають @drivetheemeraldcoast на Tiktok, наприклад. Ці хости не тільки використовують пристрій для відстеження під назвою Bouncie, щоб вести вкладки на своїх транспортних засобах, але й потім беруть участь у Tiktok, щоб критикувати навички водіння своїх орендарів.

туро, господарі, спостерігають, звичками, критик

Дивіться, у Кайла та Джона є Boxster Porsche, який вони орендують на туро. але вони витрачають багато часу, спостерігаючи за тим, як орендарі використовують свій транспортний засіб, критикуючи їх для швидкого прискорення та жорсткого гальмування. У той час як вони регулярно зазначають, що вони “очікували” цього відбудуться, вони все ще висловлюють здивування, коли люди, які керували спортивним автомобілем, важкою ногою.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

Це тому, що Bouncie, який можна підключити до порту OBDII вашого автомобіля, відстежує ваше місцезнаходження, швидкість, прискорення та гальмування, надсилаючи все це на додаток на телефон хоста.

Це має сенс, чому господарі схильні відстежувати ці речі. Як повідомляє про привід, один хост Turo зміг відновити Tesla Model 3, що орендар розібрав, щоб перевірити придатні деталі, відстежуючи рухи автомобіля.

Туро прямо дозволяє відстежувати пристрої у своїх транспортних засобах. І в більшості випадків господарям не потрібно розкривати, що транспортний засіб, який ви орендуєте, оснащені цими пристроями. H OST, які регулярно беруть участь у соціальних медіа.

З одного боку, я цілком розумію поштовх, щоб хотіти стежити. З іншого. Я одного разу залишився в оренді нерухомості і забув зачинити двері, і господар надіслав мені повідомлення, щоб нагадати мені це зробити. Тому що у нього була камера в будинку. Я отримав пекло з ухилення, і я знаю. Я також був би надзвичайно дивним, щоб пізніше виявити, що ці незнайомці роблять відео про мене згодом.

туро, господарі, спостерігають, звичками, критик

SOURCE

Image:jalopnik.com

туро, господарі, спостерігають, звичками, критик