Тиск у шинах Volkswagen Tiguan. Відключіть і знову підключіть акумулятор автомобіля

Тиск у шинах на Hyundai Creta. як видалити помилку датчиків та TPMS

Коли колеса оптимальні, індикатор низького тиску в шині в шині (TPMS) не світиться на приладовій панелі автомобіля. Однак у деяких випадках він загоряється, навіть якщо тиск є нормальним. Це не може не дратувати, особливо коли гума нормально накачує. У нашій статті сьогодні ми розберемося, як скинути помилку тиску в шинах.

 • аварії в дорозі;
 • передчасний знос гуми;
 • надмірне споживання бензину;
 • перегрівання або прокол шини;
 • втрата повітря через сосок;
 • розібрати колесо на ходу;
 • Надмірне навантаження.

Датчики тиску на Hyundai Greta встановлюються на колесах коліс, а не всередині камери з повітрям. Вони вимірюють окружність шини. У звичайному стані колесо здійснює оборот з однією швидкістю, а з опущеною швидкістю буде різною. Таким чином, система здійснює постійний контроль над рівнем тиску в шинах, додатково перевіряючи ABS.

TPMS працює лише в русі, на стоянці вимірювання не буде проведено. Це не ідеально, тому вам потрібно пам’ятати, що існує ймовірність помилки, яка може досягти 30%.

Коли тиск впаде, на інформаційній панелі водія відображається наступне:

 • лампочка (АА), сигналізація колеса колеса;
 • Ікона у вигляді трикутника сигналів несправностей опіки;
 • Зображення та додатковий напис. «Низький тиск у шинах!”.

Як скинути на Volkswagen tiguan

Датчики тиску Hyundai Creta шин: як зареєструватися та відключити, якщо 5. Натисніть кнопку Fig129660.B або Фіг.129660.C до позиції “послуги”.

Коментарі та думки власників 22

Тиг 9 років. Система непрямого визначення через ABS

Виступ, я вмикаю запалювання, я затискаю ECP і встановлюю дві секунди, все виходить. Потім, коли запалювання повторюється знову, все повторюється. Що я роблю не так?

Я мав його в селі акумулятора в датчику, якщо ви пишете в обличчя

Дякую, я все вирішив, відкинувши свідчення тиску. І так, у мене немає датчиків)))

Я також колись мав цю значок на трасі. Але датчиків тиску немає. Курять і їхали далі. Піктограма зникла))))

У інструкціях, як я це розумію, релігія не дозволяє вам виглядати))) багато машин оснащені системою для моніторингу різниці тиску в шинах на одній осі. Він просто працює з датчиків ABS, вимірюючи швидкість обертання колеса. Коли колесо знижується, його діаметр зменшується і йому потрібно швидше обертатися. Це саме ця система, що повідомляє про цю пентаграму. Вона не знає тиску на колесах, але знає, що один більше, ніж інше.Тепер як позбутися. У меню є розряд, воно поновлює свідчення та записує нові дані з коліс, щодо яких воно буде виміряне в майбутньому. Тож якщо ви зміните колеса, накачайте їх або здійснюєте інші маніпуляції, просто скиньте систему, і все буде добре! Не буде помилкового драматичного, і ви будете тканиною, якщо щось піде не так;)

велике спасибі!) Але як справді російська людина, я дивлюся на інструкцію останньою! Якщо, звичайно, я її не пам’ятаю.

На тигуанах під молодшим 2015 року тиск, оснащений системою управління в колесах через окремі датчики, коли колеса до звичайних без датчиків, ця ікона не гниє. Вихід. поставте датчики. Ось така закладка

Справа в тому, що я змінив колеса на штамповані диски без датчиків, на колеса на литих дисках також без датчиків і така піктограма вийшла

Тільки коли ви змінили розмір кальцію, розмір ставав різним, а датчик повинен бути переобладнаний на комп’ютері ON.борту в налаштуваннях тиску в шинах.

Приблизно через 30 км вимкнеться так само, як і ввімкнено. Система спіймала датчик сусіднього автомобіля, у мене є зима без дисків, кілька разів без причин він насправді активується, а потім засинає. Це також вмикається, коли, наприклад, ви берете комплект для балансування)))))

Я спробую скинути, як це написано в інструкціях. І там ми побачимо)) Ви можете застосувати метод наукового покації))))

Приблизно через 30 км вимкнеться так само, як і ввімкнено. Система спіймала датчик сусіднього автомобіля, у мене є зима без дисків, кілька разів без причин він насправді активується, а потім засинає. Це також вмикається, коли, наприклад, ви берете комплект для балансування)))))

Vryatli міг щось зловити там, як я це розумію, система відсутня на машині.

Автомобіль нещодавно придбано, тому я також не буду брати сказати, чого саме там не вистачає))))))

Ну, якщо датчиків немає, я припускаю, що блок також є, якщо попередній власник підприємництва не вирішив просунути датчики окремо)))))))

Кілька років тому була та сама проблема (у мене немає датчиків тиску), вони вирішили ретельно мити миль ABS

Не завжди причина полягає в тиску, t. до. Вимірюється частота обертання коліс, вона може “лайно” imho. Виглядав, лід.

Ось рішення!. www.Drive2.ru/l/288230376151902086/вам потрібно провести початкове налаштування тиску в шинах після зміни коліс))

Ви не можете зрозуміти оком, манометр, щоб допомогти. Краще покладіть датчики. Одне клацання на кермі збоку і негайно зрозуміло, що знижує.

Чому індикатор TPMS продовжує горіти на приладовій панелі?

тиск, шина, volkswagen, tiguan, знову

Коли індикатор системи управління шинами освітлюється на приладовій панелі вашої машини (TPMS), це зазвичай означає, що тиск повітря в одному або декількох колесах впав нижче очікуваного рівня. Але, на жаль, через особливості цієї системи дуже часто значок низького тиску в шинах освітлюється на охайному помилковому.

По.перше, якщо ваша машина оснащена системою контролю тиску в шинах, важливо пам’ятати, що вона не звільняє вас від регулярного тиску в колесах, а також від огляду стану гуми. Хоча включення індикатора TPMS може бути чудовим попередженням про колесо колеса (система управління тиском у шина.

Volkswagen Tiguan Tire Tire Dates: Адаптація, як зареєструватися. не бачить

Питання досить складне, оскільки причин може бути багато, і кожному з них потрібно перевірити шляхом діагнозу. Виміряє тиск палива на паливну пандус і порівняє отриману вартість із значенням, зазначеним у технічних умовах виробника, а також з показаннями, які датчик тиску палива передає до ECM автомобіля.

 • Одна з шин може мати повільний витік повітря
 • Система може мати внутрішню несправність, яка запобігає правильному функціонуванню
 • Датчик колеса вимагає заміни (у системі управління тиском непрямого/непрямого))

Основна проблема залишилася шляхом підключення датчика тиску в паливній системі. Лише 40 власників автомобілів виконують такий чек, і навіть тоді лише раз на 12 місяців.

Як скинути датчик тиску тигуан в тигуанських шинах як практику роботи сучасних автомобілів, оснащених елементами активного та пасивного захисту водія та пасажирів, є три основні причини, чому індикатор загоряється: є форсунки з подвійним клапан, вони обчислюються таким чином, щоб струмінь палива постачалася на два канали в GBC. Однак додаткові налаштування не будуть потрібні, якщо дані зчитуються за допомогою екрана, який знаходиться безпосередньо в системі управління.

Якщо спрацьована система низького тиску, це сигналізує про відповідну значок на приладовій панелі, а також, залежно від бренду та моделі автомобіля, є повідомлення про це, яке дуже нервує і дратує.

Як обчислити вартість Осаго самостійно? Вибір найвигіднішого страхування:

Місто Назва компанії Адреса Номер телефону Ціна
Москва Північні двигуни Св. Дубнінська, 83 7 499 685-18-21 2500
Срібний слон Св. Пяловська, 7 7 499 488-18-88 3500
Санкт-Петербург Автоматизація Св. Вчитель, 23 7 812 701-02-01 2000
Клінікар Великий Сампсонівський., 61K2 7 812 200-95-63 3000

Помилка подушки безпеки на Volkswagen Tiguan. додаткова інформація

Основна установка системи управління шинами повинна здійснюватися лише після встановлення належного тиску в шини. Американські та європейські вчені провели дослідження, під час якого було встановлено, що більшість водіїв не перевіряють, чи зазвичай колеса перекачуються перед керуванням автомобілем.

 • Піктограма “Перевірка” спалює на приладовій панелі;
 • відсутність реакції на пресування педалі газу;
 • труднощі при перемиканні передач;
 • неможливість включати певну швидкість;
 • На автоматичній коробці передач можна відчути ривки та потрясіння.

Найпоширеніша помилка при діагностуванні коду P0087.це недотримання з діагностичною процедурою, встановленою виробником автомобілів, що призводить до поспішної заміни робочих систем системи. Це спостерігається в автомобілях останнього покоління.

Датчики не вимірюють тиск у шинах, а частота їх обертання та відстані, що проїжджає одним обертанням колеса. Якщо шина знизиться або тиск починає зменшуватися в колесі, колесо зробить більшу швидкість на певній відстані, оскільки чим менший тиск у колесі, тим менше його діаметра.

Основна проблема залишилася шляхом підключення датчика тиску в паливній системі. Таким чином, якщо все робиться відповідно до зазначеного алгоритму, то кинути помилку подушки безпеки абсолютно легко без відвідування спеціалістів з обслуговування.

Причини датчика тиску в шинах

Датчик все одно реагуватиме, незважаючи на те, що окружність колеса змінилася зовсім небагато. У цій ситуації вам потрібно з’ясувати, який механічний розум призвів до цього. Це єдиний спосіб виключення неправильної інтерпретації сигналів, що передаються системою. Це може статися тому, що:

 • гуму недостатньо;
 • Ви встановили ще одне колесо, форма якого, розміри та захисник, відрізняються;
 • “Резерв” був встановлений, з точки зору параметрів, він також відрізняється від інших коліс;
 • була прокол або розрив гуми;
 • На машині є нерівномірне навантаження, внаслідок цього автомобіль спотворювався з однієї сторони;
 • Ви встановили на колесах ланцюги анти.слизу;
 • Було перевантаження однієї з осей; Це трапляється, коли ви їдете на машині вгору по машині або спускайтеся на пагорб, носіть причіп у буксирі.

Система TPMS також дає помилку, коли ви встановили нові колеса або здійснили їх перестановку.

Когда после этих действий появилась ошибка давления в шинах, говорящая о разбалансировке, следует сбросить настройки, а затем установить основные параметры. У цьому випадку контрольний сигнал може залишатися, навіть якщо були обрані основні параметри.

Чому такі проблеми можуть виникнути:

 • Різний тиск у шинах. Якесь колесо недостатньо накачане або навпаки.
 • З’явиться помилка, оскільки поломка системи. Можливо скинути його лише на сотню.
 • Індикатор освітлюється, коли ви працюєте на автомобілі за допомогою спортивного стилю водіння, вирушайте на лід, грунтову дорогу. У той же час, як тільки ви перейдете до асфальтового покриття або починаєте спокійно їздити, помилка зникає.

Як скинути помилку тиску в шинах? По.перше, уявіть, що система TPMS працює нормально, і блискучий індикатор говорить про проблеми в шасі машини. Перше, що вам потрібно зробити. це повільно скинути газ. Ви не можете різко гальмувати, скрутити кермо. Після того, як автомобіль зупиниться, проведіть інспекцію шин, щоб виключити прокол гуми або його розрив. Тоді ви можете перевірити, чи тиск у шинах нормальний.

Зверніть увагу! Система TPMS не завжди покаже помилку тиску в шинах. Наприклад, якщо шини повільно підірваються, система не повідомляє вас про несправність. Таким же чином вона не помітить помилки, якщо тиск у колесах почне швидко падати. Зазвичай це трапляється, якщо є розрив у шинах. Ця особливість системи TPMS пояснюється специфікою ідентифікації та обчислення невідповідностей.

Однак у деяких випадках трапляється, що система TPMS вказує, але шини знаходяться в ідеальному стані. Як скинути помилку тиску в шинах? Ми розуміємо.

Кілька простих способів скинути помилку датчика тиску в шинах

Складна система TPMS в деяких випадках починає працювати неправильно. Зазвичай власники автомобілів спостерігають за наступною картиною: На табло підкреслюється помилка тиску в шинах (шина Недокачана), але насправді все добре з колесом. Ви повинні скинути помилку тиску в шинах. В іншому випадку система TPMS починає працювати неправильно.

Причиною неправильної роботи може бути датчик, який “лопнув”. Цей поломку буде непросто усунути. Як кинути помилку тиску в шинах, якщо датчик спалахує, поки ви чуєте звуковий сигнал, втратите пильність, і вам важко керувати автомобілем? Існує 4 способи усунення цієї несправності.

Щоб скинути помилку, введіть 80 км/год і продовжуйте рухатися ще 15 кілометрів.

Цей метод найпростіший у виконанні. Якщо ваш автомобіль має таку функцію, тоді увімкніть круїз.контроль, щоб швидкість не змінилася. Залежно від моделі вашої машини, випадання помилки тиску в шинах вийде зі швидкістю, що перевищує вказану. Після того, як ви подолаєте відстань 15–20 кілометрів, зберігаючи однакову швидкість 80 км/год, зробіть зупинку. Від’єднайте двигун. Коли ви почнете його знову, помилка тиску в шинах зникне.

Незалежно від того, який тип системного попередження про недостатній тиск використовується. У будь.якому випадку, на кожному колесі вашого автомобіля буде датчик. Іноді це може зажадати перезавантаження сенсорної системи автомобіля. Вивчіть інструкції щодо роботи транспортного засобу. Він містить інформацію про те, як скинути помилку в тиску в шинах. Найчастіше інструкції прописують, яку кнопку натиснути, щоб розрядитися.

Ключ запалювання має бути в замку. Не потрібно запускати машину, просто перетворіть її на “інклюзивну” позицію (“VKL”). Потім натисніть і утримуйте кнопку скидання, яка може бути під кермом. Ми чекаємо, поки індикатор низького тиску вимерти 3 рази. Після цього ви можете зняти кнопку. Ми починаємо машину, вона повинна працювати 20 хвилин. Після цього часу комп’ютер калібрує датчики на колесах. Тепер ви можете заглушити машину.

Підведіть, а потім знову накачайте колеса.

Не вдалося скинути помилку тиску в шинах за допомогою попереднього методу? Тоді ми накачуємо всі шини до 0,2 бар, це такий тиск, який повинен відповідати рекомендаціям виробників автомобілів. Помилка не скинула? Потім повністю знижуємо тиск у шини.

Зніміть клеми акумулятора, а потім підключіть його, щоб скинути помилку.

Кожен автомобіль має комп’ютер, який отримує дані від усіх видів датчиків автомобілів, включаючи датчики системи TPMS. Однак будь.яка електроніка може вийти з ладу. Щоб скинути помилку, вам доведеться перезапустити систему, для якої потрібно вимкнути живлення.

Для цього відкрийте капюшон. Акумулятор розташований у моторному відсіку. Від’єднайте з нього мінус термінал. Для виконання цієї операції використовуйте гайковий ключ. Потім сідайте на сидіння водія, поверніть ключ у положення “на”, але не запускайте машину. Тепер вам потрібно натиснути на сигнал протягом 3 секунд. Це дозволить вам використовувати енергію, яка залишилася в електричній системі машини. Потім ми знову підключимо акумулятор. Таким чином, ви можете скинути помилку.

Що таке служба інспекції Тігуань?

Служба інспекції. це повний діагноз транспортного засобу та проведення робіт, регульованих виробником відповідно до стандартів німецького автомобіля. Служба інспекції проводиться кожні 30 000 км. бігати або раз на 2 роки (залежно від того, що буде раніше).

Після 30 тис. Пробігу замініть моторне масло, масляний фільтр, штепсельну пробку для піддонів, паливо, салон та повітряні фільтри. Рекомендується замінити передні гальмівні прокладки. Через 45 тисяч кілометрів, моторне масло, масляний фільтр, штепсельна вилка з масляного піддону, зміну фільтра салону.

Крапка в роботі

Вся система. це складний пристрій, а іноді дає збій. Найчастіше водії стикаються з такою проблемою-сигнал про низький тиск з’являється на табло, на будь-якому з коліс, хоча насправді все в порядку. Необхідно зняти помилку датчика, інакше система моніторингу тиску в шинах буде працювати неправильно.

Це тимчасові несправності. Як тільки машина відходить від джерела проблеми, все буде відновлено.

Це серйозна проблема, яку потрібно вирішити. Постійно моргаючий індикатор відволікає від руху, а звуковий сигнал дратує і запобігає концентруванню звукового сигналу.

Помилка датчика тиску не рідкість. Зазначається, що власники таких брендів автомобілів, як Ford, Mercedes, Lexus та Kia Sportage, особливо страждають від цього. Але це лише при встановленні не оригінальних пристроїв, у підозрілих автомобільних послугах, в гонитві за дешевою. Як результат, в системі та горі виникає збій, автомобілісти повинні шукати інформацію про те, як видалити ненависну помилку та відновити нормальне функціонування обладнання.

Як виправити помилку

На жаль, загальноприйняті кошти для всіх транспортних засобів не існують. Але все.таки дії водіїв у разі такої проблеми повинні бути приблизно однаковими.

один.Перш за все, необхідно переконатися, що система дійсно дає помилку.

Часто водії обурені індикатором спалювання, думаючи, що з ними все нормально, а датчики тиску зламали, але насправді все зовсім не так.

 • Спочатку вам потрібно візуально оглянути колеса на наявність пошкодження.
 • Якщо нічого не буде виявлено, то варто закликати до встановлення шин, де вони діагностують колеса: вони спробують знайти місце протікання повітря, проводять балансування та накачування шин на ідеальні показники.

Після того, як вам потрібно продовжувати рух з рекомендованою швидкістю не більше 80 км/год. У цьому випадку слід спостерігати за показниками. Щоб сказати, скільки часу потрібно їздити, щоб видалити значок помилки, для кожного автомобіля це власне. Якщо ви слухаєте відгуки автомобілістів, то Mercedes та Kia Sportage потребують більшого періоду часу, ніж Ford та Lexus. Але більше години в будь.якому випадку не повинно проходити.

2.Коли точно встановлено, що похибка датчика тиску присутня, настає час другого етапу. вам потрібно зв’язатися з інструкціями.

Кожен автомобіль та додатково встановлене обладнання повинні мати рекомендації щодо роботи. Вони також вказують на можливі помилки та методи усунення. У більшості випадків вся проблема вирішується за допомогою скидання індикаторів датчика тиску та перезавантаження комп’ютера на дошці.

3.Якщо попередній варіант не допоміг або немає інструкцій з експлуатації, то вам доведеться зв’язатися з автомобільною службою.

Вибираючи компанію, вам потрібно звернути увагу на її репутацію та досвід працівників, у цьому випадку цікавить авто електрик. Спеціаліст повинен мати все необхідне обладнання для діагностики та виправлення помилок. Щоб зняти його, майстер шиття (перепрограми) датчики. Для цього використовуються спеціальні програми. Ви можете спробувати зробити це самостійно, озброївши планшет із встановленим додатком та спеціальними кодами обладнання. Але є шанс повністю зіпсувати.

чотири.Коли нічого не допомогло, невдача не виправлена, і авто електрик радить придбати нові датчики тиску, це приймає рішення: їздити з індикатором, що спалюється, повністю вимкніть систему або придбайте новий набір.

Важливий! Оригінальні датчики дорогі, але служать довгий час. Клони та вживані дешеві, але термін їх роботи не відомий.

Система моніторингу тиску в шинах допомагає безпечно керувати автомобілем. Тому вам потрібно контролювати його справність. Якщо вказано вказівку, все слід перевірити, і якщо в системі виникає збій, і це помилка, то це терміново зняти.

Крапка в роботі

Вся система. це складний пристрій, а іноді дає збій. Найчастіше водії стикаються з такою проблемою-сигнал про низький тиск з’являється на табло, на будь-якому з коліс, хоча насправді все в порядку. Необхідно зняти помилку датчика, інакше система моніторингу тиску в шинах буде працювати неправильно.

Це тимчасові несправності. Як тільки машина відходить від джерела проблеми, все буде відновлено.

Це серйозна проблема, яку потрібно вирішити. Постійно моргаючий індикатор відволікає від руху, а звуковий сигнал дратує і запобігає концентруванню звукового сигналу.

Помилка датчика тиску не рідкість. Зазначається, що власники таких брендів автомобілів, як Ford, Mercedes, Lexus та Kia Sportage, особливо страждають від цього. Але це лише при встановленні не оригінальних пристроїв, у підозрілих автомобільних послугах, в гонитві за дешевою. Як результат, в системі та горі виникає збій, автомобілісти повинні шукати інформацію про те, як видалити ненависну помилку та відновити нормальне функціонування обладнання.

Як виправити помилку

На жаль, загальноприйняті кошти для всіх транспортних засобів не існують. Але все.таки дії водіїв у разі такої проблеми повинні бути приблизно однаковими.

один.Перш за все, необхідно переконатися, що система дійсно дає помилку.

Часто водії обурені індикатором спалювання, думаючи, що з ними все нормально, а датчики тиску зламали, але насправді все зовсім не так.

 • Спочатку вам потрібно візуально оглянути колеса на наявність пошкодження.
 • Якщо нічого не буде виявлено, то варто закликати до встановлення шин, де вони діагностують колеса: вони спробують знайти місце протікання повітря, проводять балансування та накачування шин на ідеальні показники.

Після того, як вам потрібно продовжувати рух з рекомендованою швидкістю не більше 80 км/год. У цьому випадку слід спостерігати за показниками. Щоб сказати, скільки часу потрібно їздити, щоб видалити значок помилки, для кожного автомобіля це власне. Якщо ви слухаєте відгуки автомобілістів, то Mercedes та Kia Sportage потребують більшого періоду часу, ніж Ford та Lexus. Але більше години в будь.якому випадку не повинно проходити.

2.Коли точно встановлено, що похибка датчика тиску присутня, настає час другого етапу. вам потрібно зв’язатися з інструкціями.

Кожен автомобіль та додатково встановлене обладнання повинні мати рекомендації щодо роботи. Вони також вказують на можливі помилки та методи усунення. У більшості випадків вся проблема вирішується за допомогою скидання індикаторів датчика тиску та перезавантаження комп’ютера на дошці.

3.Якщо попередній варіант не допоміг або немає інструкцій з експлуатації, то вам доведеться зв’язатися з автомобільною службою.

Вибираючи компанію, вам потрібно звернути увагу на її репутацію та досвід працівників, у цьому випадку цікавить авто електрик. Спеціаліст повинен мати все необхідне обладнання для діагностики та виправлення помилок. Щоб зняти його, майстер шиття (перепрограми) датчики. Для цього використовуються спеціальні програми. Ви можете спробувати зробити це самостійно, озброївши планшет із встановленим додатком та спеціальними кодами обладнання. Але є шанс повністю зіпсувати.

чотири.Коли нічого не допомогло, невдача не виправлена, і авто електрик радить придбати нові датчики тиску, це приймає рішення: їздити з індикатором, що спалюється, повністю вимкніть систему або придбайте новий набір.

Важливий! Оригінальні датчики дорогі, але служать довгий час. Клони та вживані дешеві, але термін їх роботи не відомий.

Система моніторингу тиску в шинах допомагає безпечно керувати автомобілем. Тому вам потрібно контролювати його справність. Якщо вказано вказівку, все слід перевірити, і якщо в системі виникає збій, і це помилка, то це терміново зняти.

Активація прихованих тигуанських функцій

один.один. (Новий!) ABS (ABS) VW TIGUAN ALORVER OPEROS TO TORSIONS 014, 021 (Restyl, з 2011 року.у. ззаду.Час), 09 (Drestyl, 2008-2011.у.). Посилання на статтю у розділі “Новини”

Оновлення мікропрограмного забезпечення, адаптація DSG 7, DSG 6 Volkswagen Tiguan з метою підвищення гладкості передач, зниження тиску в Мехатроні. Зверніться до блоку управління.J104- Використання тестера тестера в режимі, світлодіод несправно. Вальерка за всіма питаннями пишіть мені, я допоможу розібратися навіть у складних завдань!

Індикатор світильників світильників (для дизельних двигунів)

Сигнальна лампа ременя безпеки 3. Активація систем допомоги в русі (ці функції недоступні для всіх моделей, і їх присутність залежить від версії електронної пошти.Блоки ABS, рульове управління та ворота):

Поради щодо обслуговування

тиск, шина, volkswagen, tiguan, знову

Як тільки проблема буде вирішена, необхідно контролювати стан системи TPMS. Для цього ви повинні дотримуватися простих порад щодо обслуговування.

По.перше, якщо шина потребує заміни серцевини клапана, виберіть серцевину нержавіючої сталі. Мідні стрижні швидко роздутуються. Ядро з нержавіючої сталі. копійка. Але датчик, який з’їв корозію, може коштувати більше тисяч. Отже, купивши ядро ​​з нержавіючої сталі, ви захищаєте датчик тиску на колесі від утворення корозії.

По.друге, завжди тримайте датчик, накручений до стрижня клапана сосків. Це захищає датчик від пошкодження водою, брудом та дорожньою сіллю.

По.третє, якщо можливо, уникайте використання аерозольного фіксації. Це може спричинити проблеми, оскільки фіксуючий склад може потрапити в отвір датчика тиску в шині, що дозволяє йому виміряти тиск. Заличений отвір датчика означає, що він не може виміряти тиск.

Палаючий значок низького тиску в шинах може дратувати і відволікти водія. Також вказівка ​​спалювання може вказувати на несправність у колесах. Але навіть якщо з колесами все добре. Зрештою, якщо запобігання низькому тиску на охайності, ви не отримаєте повідомлення про те, що колесо в машині почало знижуватися.

І це вже впливає на безпеку водія та пасажирів. Тож у ваших інтересах дістатися до дна правди, з’ясовуючи причини, що призвели до того, що на охайності свідчить про низький тиск у шині, що загорівся. Чим швидше ви виправляєте цю проблему, тим швидше ви будете в безпеці знову.

Зараз частота технічного обслуговування скидається.

 • Вимкніть запалювання.
 • Клацніть на кнопку розряду (на малюнку) та утримуйте.
 • Увімкніть запалювання.
 • Відпустіть кнопку скидання (на малюнку).
 • Раз коротко натисніть кнопку для встановлення годин на 20 секунд (на малюнку).
 • Інструкція з технічного обслуговування виходить.

Як скинути тиск помилки в шинах VW?

Як скинути датчик тиску в шинах: 4 способи

Отже, для того, щоб скинути інтервал, ми виконуємо наступну послідовність дій:

 • Увімкніть і вимкніть запалювання. на дисплеї з’явиться машина
 • Клацніть і утримуйте кнопку “0,0” протягом 2 секунд
 • Не випускаючи кнопку “0,0”, увімкніть запалювання
 • Напис “нафтовий земля” повинен з’явитися тоді “скидання інтервалу”