Туарег не починається з гарячого дизеля. Низьке стиснення дизеля.

Платон2

Двигун “не схоплює” вперше, завдяки умовам, які автомобіль стояв у спеку або на сонці на Т. Якщо ви закручуєте стартер довше (3-5 секунд), початок відбувається, але в той же час двигун починає зонувати і “страшно” на трубу. Після відключення стартера ви можете почути тремтіння бензинового насоса, і після цього він починається з половини повороту. Те саме може статися після того, як двигун зупиниться і починати з тієї ж хвилини.

Проблема проявляється лише влітку, і лише в спеку взимку взагалі немає проблем. Влітку, після нічної парковки, вона також почнеться ідеально.

Що вже було зроблено: я змінив АЗС, змінив бензин 92-95, змінив кришку резервуара, перевірена електронна пошта.Магнітний клапан (поруч із поглиначем) відкривається і закривається при 12 В, я перевірив сам поглинач, як слід, перевірив усі трубки (приїжджаючи і виїжджаючи з поглинача).CLEAN.

Проблема, швидше за все, пов’язана з парою палива, що в теплі починають інтенсивно випаровуватися і запобігають нормальному почати DVIG., Але я не знаю, де копати.

Одна з зрозумілих відповідей тут. https: // www.Nn.ru/comminity/auto/hyundai/?do = readthread = 1783687topic_id = 37830056 Коли автомобіль довгий, несправний насос відтягує бензин назад до резервуара, t.E не зберігає тиск у пандусі, тому для його створення потрібен час, насос потрібно змінити. Але це починається з холоду.

туарег, почин, гарячого, дизель

Все це чудово і добре, що є такі фахівці, але.

Питання до колективного розуму: я описую проблему.CAR OK D 2008 1,4 MKPP 45000 запущений не вперше, коли це дуже, коли гаряче на вулиці, а з другого (дуже рідко з 3) з пів-пескою “хвороба” починається після 10-15My простою в спеку. хоча через 8 годин прохолодної ночі все гаразд. 1) Моторний відсік та паливний бак виключали, ТС на температурі двигуна та кількість бензину в резервуарі (навіть відразу після заправки) не залежать від 2) бульбашок, тиск у пандусі, АЗС, прогалин та продуктивність у датчиках, ланцюзі, стартері, акумуляторі, акумуляторі, брудні форсунки, холодні або старі свічки. Не причина, перевірена фіксована замінена 3) тривога? Ні, я намагався, поклав це, а не ставив.4) tech2 всі 0.5) Полтергейст (в машині є значок), що залишилося? Салон, саме він піддається швидкому нагріванню, думаючи, що “кільце хмарного затискача” кільця замку “, зміна клавіш нічого не дала. Чіп зникає (?), Кільце залишається за допомогою наступного: Ключ до замку, увімкнено. Вимкнений. Знову витягнув у замок. Це буде розпочато з половини щуки до будь.якого Т для бічних затискачів, а м’ясні шліфувальні машини не горять і не моргають на приладовій панелі все однаково, щоб “ловити” бліх “? Чому його канал його або кал визначається з другого (рідко з 3) разів і лише в спеку. Я прошу вас не порадити “оцінку” “Twist довше” “” дозволяється 3-4 спроби “” педаль на підлогу “. http: // www.Corsa-клуб.NET/FORUM/INDEX.PHP?Тема = 1518.550.

Доброго дня. Машина не починається вперше, стартер крутить норми, насос трясуться, починається з третього чи четвертого рази, а потім лише після натискання на газ, проблема періодично з’являється, а потім захоплюється вперше, а іноді доводиться Робіть усі ці маніпуляції. Хтось натрапив? Що це таке? Потрібна допомога. Заздалегідь дякую.

І чому тоді проблема лише гаряча?

Відповідь:. Якщо він не утримує зворотний клапан або регулятор тиску, тиск насадки в пандусі швидко падає, а на гарячому двигуні паливо замінюється парою в бензині. Виявляється, класичний пробний проб. https: // www.Fusionguru.ru/forum/viewtopic.PHP?t = 14453

Здається, але не в спеку, все добре. Можливо, в спеку проявляються перші ознаки несправності стартера, тоді вони з’являться на холоді?

Якщо двигун щільно прокручується на гарячому стартері, швидше за все на 90%. Це мертвий стартер. Якщо він перестане скрутитись на гарячому, як холодний, швидше за все. Заміна стартера, але. Проблема може бути в блоці запалювання, коли контактна група блокування запалювання погано розроблена.

Valery Chkalov про стартер, замок запалювання та контактну групу блокування запалювання, але попередньо як яскравість світильників на панелі приладів визначте ящик акумулятора.

Ознаки звільненого акумулятора:

Визначте рівень електроліту та стан заряду в акумуляторах з різьбовою курткою, ви можете відповідно до наступних кольорів:

Рівень електроліту знижується, додайте дистильовану воду 2. Низький заряд, рекомендується зарядити акумулятори 3. Нормальний стан

У акумуляторах з електронним індикатором ступінь заряду визначається кольором блискучого світла:

Заряд у звичайному заряді 2. Заряд середній, зарядка потрібна 3. Зарядка низька, потрібна повна зарядка

Невдача системи запалювання

Двигун може не розпочати негайно, через знос свічок запалювання, несправності котушки або з порушенням з’єднання електричних компонентів. Часто подібна проблема вирішується шляхом заміни свічок та вивчення всіх сполук у системі запалювання.

  • Автомобіль не запускається і не починається вперше, стартер працює
  • Помітні втрати електроенергії із збільшенням споживання палива
  • Невдача потужності видно, коли педаль газу швидко натискається
  • Двигун кіпиться або працює з перервами

Паливна система

Як ми говорили раніше, його пристрій суттєво відрізняється від аналогів бензину. У 60 відсотках випадків (включаючи “Ford” автомобілів) дизель не починається через проблеми в паливній системі. Перше, що могло б бути, це закупорка форсунок. Це відбувається через низькоякісне паливо. Вони не можуть бути очищені самостійно. лише в спеціалізованій службі.

З яких інших причин дизель не розпочався? Звичайно, це фільтри. Необхідно перевірити їх стан.

У паливній системі дизельного двигуна існує два рівні очищення. шорсткі та тонкі.

Останній повинен звернути особливу увагу. Паперова порожнина фільтра, через який паливо проходить на форсунках, здатна затримати частинки розміром до 10 мкм. Ресурс цього елемента становить 8-10 тисяч кілометрів. Якщо ви не дотримуєтесь цих правил, фільтр просто оцінить. Як результат, паливо не ввійде в камеру згоряння, хоча насос надає правильний тиск. Це можна визначити природою руху автомобіля. Якщо збої спостерігаються в динаміці, це означає, що паливо постачається із затримкою. І фільтр засмічував грязюкою. Варто згадати про повітряні елементи.

Вони зберігаються в пластиковому корпусі, ви можете замінити їх власними руками, зміщуючи кріплення та знявши кришку. На фотографії вище показано, як виглядає брудний повітряний фільтр. Через це дизель не починається. Подача кисню припиняється або зменшується до мінімальної позначки. Двигун не вистачає повітря. він розмивається паливом.

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Volkswagen Touareg 1 покоління не запущено

Volkswagen Touareg (1 покоління) 2002-2010.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець заблокований, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Туарега (1 покоління), в яких двигун не запускається взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Touareg з автоматичною коробкою передач, двигун може не запускати, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Touareg з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для вихідних моделей Touareg 2002-2010. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Вода в системі

Звідки воно походить? Це може бути конденсат з танка. Більше того, ця проблема стикається з власниками не тільки вантажівок, але й автомобілів, включаючи Renault Duster. Найбільш активно конденсат утворюється в холодну погоду. Також вода потрапляє в резервуар, вже з пістолета. Ніхто не скасував закони фізики. конденсат також може утворюватися в резервуарах самих АЗС, хоча вони приховані під землею. Як результат, вода потрапляє в резервуар і осідає на шосе. І як відомо, ця рідина не змішується з дизельним паливом. Пенетальна вода може відключити насос високого тиску.

Як вирішити цю проблему? У вантажівках часто встановлюються додаткові фільтри. Паливо, проходячи через них, очищається від домішок. Включаючи сепаратор поглинає конденсат. Він час від часу зливає, відкручуючи спеціальний клапан нижче. Якщо це пасажирська машина, яка використовується в північному регіоні, вона також не зашкодить встановленню сепаратора.

Переваги цього фільтра були оцінені багатьма драйверами. Це справді ефективний пристрій, який може захистити двигун від гідравлічної куртки, і резервуар від внутрішньої корозії. Деякі пристрої оснащені опаленням. Це дає гарантію успішного запуску при температурі до.50 градусів Цельсія. Однак сепараторів без нагріву можна придбати на 7-9 тисяч.

Живлення чхає і кіоски

Автомобіліст часто образливий, а іноді це незрозуміло поведінкою автомобіля по дорозі. Вранці машина починається ідеально, добре їде, набирає температуру. Варто лише датчика для виправлення робочого режиму температури. потеплені кіоски двигуна, жодна сила не може запустити його. Способи вирішення проблем та можливі варіанти несправності наступні.

Транспортний засіб працював у нормі, поки наступна заправка не стане. Як тільки резервуар був заповнений, машина почала виїжджати від АЗС. Після зупинки, попередньо розігрітий дизель почав починати погано, стійко, подальший рух став неможливим.

Ця причина негайно зрозуміла. паливо на АЗС виявилося поганою якості. Його негайно видаляють. Необхідно промити систему, дути все стисненим повітрям. Обов’язково встановіть новий фільтр очищення повітря. Щоб компенсувати витрати, вам потрібно розробити звичку збирати квитанцію про оплату готівкою. Тоді ця компанія є позову через суд.

У присутності хорошого палива, хороша робота автомобіля після звичайного розігрівання для гарячого, він перестає працювати. Потеплений двигун не починається, чхає, поводиться непередбачувано. Найімовірніше, що паливний фільтр був забитий і не вдався. Це необхідно замінити.

Подібні симптоми з’являються, коли забивають фільтр очищення повітря. Двигун затримується від повторного випромінювання повітряної суміші. Деякі власники автомобілів очищають його за допомогою пилососа. Обмежений фільтр може виконувати свої функції протягом певного періоду часу.

Але краще замінити його негайно, при нагріванні двигун повинен отримувати свіже прохолодне повітря.

Дизельний двигун погано запущений. Причина цього. генератор не дає зарядного струму. Пояс підтягується, генератор. Якщо це не допомагає, генератор несправний. Акумулятор буде посаджений, автомобіль не запуститься. Потрібно придбати новий акумулятор.

Тема: Дизель (N/F) “для гарячого“. проблема вирішена

Останнім часом двигун став погано розпочинений. І це з’явилося негайно, раз і постійно постійно. Ні, я довго не закручую стартер, він починається майже відразу, але з кроками, з “розколами”. Симптоми схожі на повітря в паливній системі. Потім стоїть на x.X. І це працює рівномірно. Це також йде нормально. Іноді в простої “здригається”, але рідко. Почав перевіряти паливну систему. знайшов несправний зворотний клапан у подачі. Я думаю, ура, ось він ублюдок. Змінювати. Результат дорівнює нулю, нічого не змінилося. Почав грішити на зворотному клапані у поверненні, що знаходиться всередині тандему. Я не придумав нічого кращого, ніж його змінити. Покладіть новий тандем. Почав починати краще, але все.таки з тим самим “sclismatum”. Це проявляється лише вранці, на першій фабриці. Потім починається з “напів-хір”. І так, все добре, поки воно не зігріється. Після розігрівання двигуна починаються ті самі «танці». Якщо ви стоїте трохи, від 5 хвилин або більше. Все, “rascobas”, коли починається. Дизельного палива в олії немає, помилок моторів немає. Виправлення N/F у 13.й групі показує, що все добре. Насос сухий і під ним сухий. Голова нова, я змінив 8 ткм назад (тягар). Що може бути, я не буду знати. Можливо, хтось так зустрів?

VW PASSAT. AJM 1.9 t di Pd, 1999 (2000), 5 ручної коробки передач, седан, чорний Peugeot 307. 2003.у., 1,6i, 5 мкпп, 5 дверей хетчбек, синій

Благородний перець клубу VW Passat B5! Реєстрація 24.04.2009 Адреса Росія, Санкт.Петербург Вік 37 Повідомлення 7.292

Дякую:
Отримано: 240 Надіслано: 237

Останнім часом двигун став погано розпочинений. І це з’явилося негайно, раз і постійно постійно. Ні, я довго не закручую стартер, він починається майже відразу, але з кроками, з “розколами”. Симптоми схожі на повітря в паливній системі. Потім стоїть на x.X. І це працює рівномірно. Це також йде нормально. Іноді в простої “здригається”, але рідко. Почав перевіряти паливну систему. знайшов несправний зворотний клапан у подачі. Я думаю, ура, ось він ублюдок. Змінювати. Результат дорівнює нулю, нічого не змінилося. Почав грішити на зворотному клапані у поверненні, що знаходиться всередині тандему. Я не придумав нічого кращого, ніж його змінити. Покладіть новий тандем. Почав починати краще, але все.таки з тим самим “sclismatum”. Це проявляється лише вранці, на першій фабриці. Потім починається з “напів-хір”. І так, все добре, поки воно не зігріється. Після розігрівання двигуна починаються ті самі «танці». Якщо ви стоїте трохи, від 5 хвилин або більше. Все, “rascobas”, коли починається. Дизельного палива в олії немає, помилок моторів немає. Виправлення N/F у 13.й групі показує, що все добре. Насос сухий і під ним сухий. Голова нова, я змінив 8 ткм назад (тягар). Що може бути, я не буду знати. Можливо, хтось так зустрів?

Потім починається, тоді ні. Як невелике джерело проблем, можна замаскувати як дорогий ремонт

Незалежно від того, наскільки красиві дорогі машини в хорошому рівні обробки, з віком, їх робота може представити багато проблем. Більше того, це не про машини, які пройшли через кілька рук: діагноз автомобіля навіть від одного власника може спричинити певні труднощі, але також поспішати з заміною всього, і все не варто. Про один такий випадок у історії про майстер-діагноста Дмитро:

Окрім помилки в шинах даних, власник автомобіля також скаржився на проблеми з запуском: автомобіль відмовлявся час від часу починати.

Спочатку вам довелося мати справу з автобусом даних. Це звичайна ситуація для Туарега: волога впала на неізольоване скручування під сидінням водія. Несправність шин була усунена, тепер необхідно було вирішити проблеми запуску, що не завжди демонстрували себе.

За словами власника, автомобіль поводився непередбачувано. Міг спокійно почати протягом дня без проблем. Крім того, важливо розуміти, що неможливість запустити двигун виражалася насамперед відсутністю життя в стартері.

Відтяжне реле не натиснуло. Намагаючись імітувати несправність, відключаючи малюнок, стало зрозуміло, що причина не в ньому. Тут немає контактної групи в її звичному сенсі, але у стартера є естафета, навіть одна. Нестабільна операція втягувальної реле можна пояснити насамперед поганим контактом: коли вона з’являється десь, машина оживає.

Нарешті, після численних включення запалювання, несправність почала з’являтися все частіше. Принаймні, було знайдено деяку схему: можна було збільшити шанси на успішний запуск двигуна лише в тому випадку, якщо ви залишите машину з запалюванням на кілька хвилин. Але яка логіка в цьому?

Відмова від запуску супроводжувалася цілим набором помилок. Вони вказали на відсутність зв’язку ряду блоків з блоком управління двигуном, а також періодичним осіданням напруги мережі на дошці.

Поведінка показників на панелі приладів також була цікавою. На момент прояву “перевірки” “чек” не спалював, а індикатор звітів про несправність освітлювального обладнання, засвіченого на панелі. Тобто блок управління взагалі не брав участь у “житті” автомобіля.

Це може статися або через відсутність з’єднання з блоком управління двигуном, або через відсутність живлення на ньому. Перевірка дротяного джгута в проблемних областях не виявила нічого критичного.

Наступним під підозрою був сам блок. Вода могла б потрапити в неї, що спричинило б тягнення процесів корозії, як результат. зникаючі контакти. Блок управління розташований у моторному відсіку у спеціальній захисній коробці на болтах зриву, які ви просто не можете відкрутити. Це робиться для захисту автомобіля від крадіжок, однак у випадку ремонтних робіт додає певні труднощі.

Близький огляд підрозділу та дротяний джгут, придатний для нього, також не виявив явних проблем. Не було жодних слідів через корозію, а отже, враховуючи витрати на оплату праці, було б найбільш логічно повернутися до неї лише в тому випадку, якщо інших варіантів не залишилось.

Ще одним потенційно проблематичним місцем було кріплення. Можливо, було осідання напруги живлення. Touareg містить проблеми з плюс проводами живлення, які з акумулятора в салоні входять в інженерний простір. іноді вони окислюються від впливу вологи. Але тут все було добре.

Існувала також ймовірність того, що блок управління просто не “бачить” включення запалювання. Але цей варіант також був виключений шляхом перевірки сигналу запалювання в блоці монтажної одиниці.

Усі вирішили досвід

Діагноз сканера одночасно показав спорадичну помилку на терміналі 30. це постійна плюс від акумулятора. Багато споживачів годують від нього, а джерело живлення в монтажному блоці відбувається через естафету. Через пару хвилин були почуті клацання з запалюванням кріпильної одиниці. ввімкнено кілька естафети.

У процесі пошуку “винуватця” одного з них було вивчено та досліджено. Вони виявилися лише тим самим силовим реле терміналу 30. це було уточнено пізніше, коли з’явився час вивчення схем. Схеми. це відмінна допомога в ремонті, але в деяких випадках простіше і простіше покладатися на досвід. Демонтаж реле виявило, що контакти не близькі до кінця.

Внизу контакту помітний горбок, який колись був частиною верхнього контакту. З часом ця частина кипила з верхньої частини і зварена до нижньої. Контакт або з’явився, а потім зник. звідси спорадичні проблеми з початком двигуна.

Проблема такого ремонту полягає в тому, що без досвіду ви іноді можете перекинути половину автомобіля і витратити гроші на заміну зайвих деталей. Насправді, купа помилок може спричинити лише один поганий контакт, який через періодичне відновлення може бути чудово розгублений.

Ми дякуємо ТОВ Аміко (Vitebsk) за допомогу в підготовці матеріалу