Волксваген Поло Седан починає і кріпляє та кіоски. Автоматичні огляди тестовий драйв. Класні машини дивляться в Інтернеті

Ви, мабуть, пишете про знайомих з двору, в цьому випадку, так, краще закрити капюшон і поговорити про жінок, погоду тощо, коли перший поява такої криниці. Чому жінці на Червоній площі неможливо “любити”??Тому що поради Zae.ЮТ! І на цьому форумі величезна кількість розумних, освічених людей з великим досвідом, готовими передати його вам і допомогти вам у важкі часи. Подивіться на пошук, стара кількість інформації, і ви зрозумієте, що причини гори та поруч. це два, можливо, DMRV, можливо, насос, все, що ви хочете. Почніть з елементарної перевірки dtozh (дуже схоже, що він тече), якщо ви зміните все в колі будь.яких грошей, вам потрібно створити діагностику, щоб знати, де копати!!Було посилання. другий https: // passatworld.ru/showthread.PHP?t = 117042 Знайдіть і зверніться до сусідів, я впевнений, що хлопці не стоять осторонь!

VW B3 1.8 RP Mono 1991.житній. GL / VW B5 1.8T ANB, 1999, клімат, шкіра, ксенон і PRRR. Дівчина мій Brunytey/Blue.glazayasuperb 2008/amx/6 pokyshek/193 кобили/так

добрий день.Як і обіцяв, я повідомляю.У мене проблема вранці, і коли машина охолоне і зупиняється.Я помітив, що він зупиняється, тому що він тримає дуже маленькі повороти.Проблема була усунена заміною крапки. Перш ніж змінити dotozh, я перевірив на помилки.Була помилка, тому датчик.

О, забули.Dotozh купив оригінал за 1070r.Не були оригінальними з 250-800R.Хто збирається змінитися, купуйте прокладку для претензії.

Passat B5 2003.ATQ 2.8 30V Автоматична коробка передач повна начинка. Проданий. Поло Седан 2013. Автоматична трансмісія.Поло Седан 2015. Автоматична трансмісія.

Причина 1. Проблеми з стартером

Стартер. це такий маленький електродвигун. Його головне завдання передати необхідне паливо до колінчастого вала для запалювання. Якщо після того, як драйвер перетворює клавішу або натискає відповідну кнопку, нічого не відбувається і відмічено дивне нехарактерне клацання, швидше за все, проблема пов’язана з стартером.

У деяких випадках він починає працювати після декількох спроб запустити двигун з ключа. Якщо стартер несправний, це вплине на швидкість кручення двигуна і сповільниться, хоча акумулятор може мати повний заряд.

Причина 2. Генератор або несправність акумулятора

Несправності, що виникають у генераторі, негативно відображаються на акумуляторі. Він може повністю припинити заряджати акумулятор, що призведе до нездатності стартера.

Якщо акумулятор стара, то в більшості випадків він не має заряду, особливо в холодний сезон. Як показала практика, проблема зазвичай одна річ: або в генераторі, або в акумуляторі.

Помилка P0322: від датчика швидкості двигуна немає сигналу

Volkswagen Polo не починає причин. Automir Yubus Якщо це датчик залу, відключіть джгут, що йде до датчиків колінчастого вала та розподільного вала. Використовуючи цифровий мультиметр, перевірте Power 5 V на датчики.

Як усунути P0322?

Знайдіть датчик розподільного вала колінчастого вала / дистриб’ютора на конкретному автомобілі. Це може бути датчик датчика / вала колінчастого вала; Це може бути котушка / датчик всередині дистриб’ютора; Це може бути навіть дріт, що надходить від котушки до ECU, щоб перевірити систему запалювання.

Після виявлення візуально огляньте роз’єми та проводку. Шукайте подряпини, потертості, голі дроти, опіки або розтоплені пластикові плями.

Виписки з’єднувачів та ретельно огляньте клеми всередині. Подивіться, чи є сажі або зелені відтінки, що вказують на корозію. Якщо вам потрібно очистити клеми, скористайтеся очищувачем електричного контакту та щіткою пензлика. Дайте висохнути і нанесіть електричну мастило в контактні місця клем.

Залежно від автомобіля, найбільш вірогідною причиною P0322 є погані сполуки / замінені частини системи запалювання. Якщо у вас є діагностичний сканер або адаптер ELM327 за допомогою програми крутного моменту, видаліть помилки з пам’яті та ECU, і подивіться, чи повертається P0322. Якщо це не так, швидше за все, проблема пов’язана з з’єднаннями.

Якщо код P0322 повернеться, вам потрібно буде перевірити датчик та пов’язані з цим ланцюги. Наступні кроки будуть визначатися типом датчика: магнітний датчик або датчик на ефекті залу. Зазвичай ви можете визначити, який ваш датчик у вас є, за кількістю проводів, що надходять з нього.

Якщо 3 дроти йдуть від датчика. це датчик залу. Якщо у нього є 2 дроти, це датчик магнітного типу.

Перевірка датчика залу

Якщо це датчик залу, відключіть джгут, що йде до датчиків колінчастого вала та розподільного валу. Використовуючи цифровий мультиметр, перевірте Power 5 V на датчики.

Червоний дріт пристрою. до джерела живлення 5 В, чорного дроту. до маси. Якщо датчик не має 5 вольт, відновіть проводку від ECU до датчика або, можливо, несправного ECU.

Ми допоможемо вам дізнатися витрати та видати політику без переплати з урахуванням знижок для KBM! Вибір найкращої ціни. 50% знижка. Офіційна політика. Економія часу. Дізнайтеся про страхову ціну. Заощадження до 3500 ₽.

Якщо з живленням все добре, перевірте напругу 5 В на кожній схемі сигналу. Червоний дріт пристрою. до сигнального ланцюга датчика, чорний дріт. до маси. Якщо датчик не має 5 вольт, відремонтуйте електропроводку з ECU до датчика або, можливо, несправного ECU.

Якщо все добре, переконайтеся, що у вас є хороший ґрунт на кожному датчику. Підключіть керуючу лампу до “плюс” акумулятора та стрічайте на інший кінець ґрунтового ланцюга, що йде до кожного датчика.

Якщо керуюча лампа не загоряється, це вказує на несправний ланцюг. Якщо світиться лампа, перемістіть електропроводку з джгутом проводів, що йдуть до кожного датчика, щоб побачити, чи спалахує він, вказуючи на переривчастий сугло.

Заміна невдалого паливного насоса

Заміна паливного насоса на седані поло також влетить у копійку. Несправність у цьому підрозділі є однією з поширених причин, чому автомобіль не запускається.

Електричне паливне насос за допомогою системи впорскування насосів на форсустах двигуна, що потрібно для запуску електростанції та руху машини, необхідних для запуску електростанції та руху машини. Служба служби апарату залежить від багатьох критеріїв. Серед них якість палива, отриманого на АЗС, а також кількість бруду, що проникає в систему, відіграє важливу роль. Основні ознаки засмічення насоса, крім того, що двигун не починається, є неприємними звуками в двигуні, що час від часу починає зупинятися.

Принцип роботи бензинового насоса простий. Пристрій використовує спеціальний поплавок, який зі зниженням рівня палива в резервуарі знижується. Потенціометр, що реагує на маневр поплавця, збільшує опір датчика і в той же час знижує напругу на стрілці, що вказує на кількість палива на борту. Чим більше падає напруга, тим ближче позначте “0” на приладовій панелі.

При демонтажі несправного паливного насоса ви повинні знати, що пари бензину містять токсичні речовини, шкідливі для людського організму. Тому рекомендується виконувати роботу на свіжому повітрі.

Послідовність дій для заміни бензинового насоса на седані поло:

  • Ми демонтуємо акумулятор.
  • Вийміть кришку внизу багажника.
  • Щоб відокремити насос від датчика, потрібно відкрутити невелику викрутку, розміщену з боків пристрою.
  • Ми послаблюємо затискачі трубопроводів і видаляємо обидва типи: годування та повернення.
  • Закрийте отвори труб.
  • Відкрутіть блок 3217 спеціальним ключем. Пристрою багато (в регіоні 2000 року !), отже, замість цього ви можете використовувати дерев’яний кілочок і молоток: ми замінюємо кінець “деревини” на обличчя горіха і злегка б’ють молотом.
  • З шиї бака ми отримуємо прокладку та металевий фланець.
  • Від’єднайте газовий насос від затвора багнети та екстракт.
  • З зворотним складанням слід враховувати наступні точки: Перед встановленням нового бензинового насоса герметичне кільце повинно бути зволожене в моторному маслі; Датчик палива не повинен отримувати пошкодження, і він повинен «дивитися» у напрямку трубопроводів.

Оригінальний бренд паливного насоса VAG для седана Polo коштує від 11 000 його коду. 6RF 919 051 D. Задоволення дорого, але це не фільтр!

До речі, паливний фільтр також слід замінити. З ним. так часто починається з насосом, обережно надходять у систему запуску двигуна. Паливний фільтр на німецькому седані, як правило, рекомендується змінювати кожні 30 000 км. Але ця цифра може змінюватися залежно від ступеня блокування елемента.

Якщо в двигуні з’являється нерівномірний гурк. Така річ недорога. Оригінал коштуватиме власнику седана 1500 Аналогічний приклад популярної марки Filtron коштує близько 1000, погоджуйтесь їсти: або купуйте цілий бензиновий насос на понад 10 000, або придбайте паливний фільтр на 1000, що не буде Тільки врятуйте сукупний ресурс, але також збільшуйте його експлуатаційний термін.

В кінці теми “паливо” варто відзначити ще один винуватець проблеми, чому двигун не запущений. Вони є регулятором тиску палива.

Основний план пристрою полягає у підтримці необхідного тиску на форсунках, який змінюється залежно від режиму роботи електростанції.

Тиск не перевіряється: Підключіть манометр між паливним шлангом та пристосуванням, при цьому вимкніть вакуумний дріт. При належній роботі належним чином тиск у системі повинен рости. Якщо цього не відбудеться, то ми змінюємо вакуумний шланг і знову перевіряємо значення манометра. Якщо змін немає, тепер ми знаємо, де похована собака, ми замінюємо регулятор.

Таким чином, основними проблемними областями, завдяки якому німець не запускається, є системи запалювання, впорскування палива та регулювання тиску масла.

Проблеми в електричній частині

Невдача свічок запалювання Volkswagen Polo є найпоширенішою причиною, чому живлення зупиняється. Раніше двигун починає працювати нестабільним, споживання палива збільшується, плавання революцій та динаміка автомобіля погіршується.

Щоб виявити несправність, необхідно відкрутити свічки та візуально оглянути їх. Не повинно бути механічних пошкоджень на хороших свічках, великій гачком чорного або кольорового відтінку. Основні несправності свічок показані на малюнку нижче.

Різні варіанти стану усунення несправності повинні поставити новий набір свічок. У разі їх швидкої невдачі вам слід шукати причину цього. У деяких випадках може знадобитися основний капітальний ремонт електростанції.

Проблеми з датчиками

Автомобіль Volkswagen Polo найчастіше зупиняється через збій наступного датчиків:

Датчик дуже часто не працює періодично, тому двигун може тривалий час працювати, а потім різко зупинятися. Проблеми можливі не тільки з лічильником, але і з його контактами чи дротами. Періодичний розрив сигнального каналу викликає інформацію про інформацію електронним блоком управління, що, в свою чергу, призводить до зупинки двигуна.

Проблеми з датчиками найскладніші для діагностики. Для цих цілей рекомендується використовувати спеціальний сканер або додаток, встановлений на смартфоні або ноутбуці. Порахувавши помилку, вона повинна бути розшифрована і, таким чином, ідентифікуйте несправний датчик. Якщо можливо, пошук датчика, що міститься.

Коментарі та відгуки

Ми виводимо їх з котушки, підключимо до них дроти високої напруги, збираємо їх у пакет і запускаємо стартер. На електродах свічок спалахнули невеликі блискавки. На наступному етапі перевірте котушку, а точніше, напруга, що входить до елемента.

Ви можете зробити це за допомогою тестера або інженерної лампи. Якщо напруга відсутня, то корч, який двигун не запускається, знаходиться в котушці. Несправну частину слід замінити.

Однак можливо, що струм не входить внаслідок поганого з’єднання проводів або банального забруднення. Але якщо напруги все ще немає, то, то слід відвезти машину до комп’ютерної діагностики електронних систем.

За допомогою спеціалізованого обладнання майстер розкриє причину несправності. В основному він з’єднаний з встановленою зубчастою поверхнею стрічки. Ремонт механізму краще довіряти професіоналам.

Щоб опублікувати повідомлення, створіть обліковий запис або увійдіть

Пристрій служить для постачання масла в систему та змащення рухомих частин двигуна. Якщо тиск постійно падає внаслідок зменшення ступеня впорскування або виникнення витоків у самому тілі циліндра або насоса, то елемент повинен бути замінений якнайшвидше новим. Для цього вийміть розпилювач двигуна та злийте масло з мастильної системи. Вийміть панель маховика і відкрутіть двадцять кріплення самого картера.

волксваген, поло, седан, почин

Акуратно стукайте по краях картера гумовим молотком і відключіть деталь. Тоді ми демонтуємо захист зірочки насоса та натягувача пружини в її приводі. Ми відкрутимо болт, кріпляючи натягувач до блоку циліндрів і видалимо компонент. Потім вийміть зірку насоса, обережно відкрутивши болт.

Нарешті, ми відкрутимо ще три гвинти, що тримають корпус насоса, і видалимо деталь. Замість старого ми ставимо новий масляний насос і збираємо все у зворотному порядку. Ми заповнюємо резервуар маслом і перевіряємо, чи працює автомобіль.

Підсумовуючи, ми можемо сказати, що коли двигун запускається і негайно зупиняється, причину цього не так просто ідентифікувати. Проблема цього явища може бути як глибокою в самій машині, так і на його поверхні (достатньо для переміщення проводів).

Тому, якщо простий, доступний для звичайного водія, не принесло результат, проблема не вирішується і постійно повторюється, то тут ви не можете обійтися без служби автомобіля.

Безумовно, нам потрібен професійний підхід та наявність професійних пристроїв.

Волксваген Поло Седан починає і кріпляє та кіоски

Запис запису седана Volkswagen Polo /Polo Sedan /Liftback фіксується

Доброго дня. Polo sedan 2013 Автоматична коробка передач, зупинилася на ходу, вимкнув запалювання, запустив його знову, все працює, що це було? Скажи мені можливі причини.

Так, нічого психічного не буде!

У мене також 13.й рік на машині. Можливо, через свічки. Він поклав NGK, DVIG працював як дизельний двигун з пропусками і періодично давав невдалі збої з вилученням до 300 об / хв поганого запуску гарячого двигуна в теплі. Я купив оригінальний каталог і проблеми зникли. Котушки ніжні і дорогі. Я думаю, перш за все, свічки потрібно перевірити

Свічки тоді тут, і якщо він зупинився, що ви хочете сказати, що всі 4 свічки виходили різко, ну, максимум, якби були свічки, вона торкнулася б!

Руслан Гафілін

Я пам’ятаю кермо на морозі. Автомобіль розігрівся заглушений, почав все заробити. Після промивання двигуна подушка горить. Vasya купив діагностику на місяць, тоді вона знову загоряється. Тоді хтось подивився на когось, код хотів змінити в мозку.

Вага іноді трапляється. Ніхто не знає точної причини. Але є припущення, а саме це глюк охайного, тому що охайність. це другий мозок.

Чорт, і сьогодні у мене сьогодні був радіо.флеш.накопичувач! Радіо співає, диска грає, але флеш.накопичувач не може прочитати. Він вийняв ключ запалювання, зачекав, поки не вийшла панель приладів, увімкнув усі норми. 2 рази такі лайно з інтервалом місяця приблизно. І я вже змінив флеш.накопичувач і зняв радіо, усі норми в термінах. Блін також флеш.накопичувач не всі підходять ((

Валері Конорев

Тема: Починається та кіоски. Помилок немає! Є іскра! Є бензин!

Проблема в цьому: вона починається з гарячого та холодного, і негайно зупиняється. Іноді це починається, іноді ні. Перевірені помилки двигуна Vag-Com №. Бензин потрапляє в циліндри (коли свічки не починають сирі), на свічках є іскра.

Попередня історія: Вчора вранці (1 градус на вулиці), як правило, розпочався з авто.ланцюга, розігрівав, пішов на роботу. На обід (2 градуси на вулиці) він зазвичай почав, ходив по магазинах на роботу, заїхав у три магазини, машина запустилася і їхала, їхала до четвертого магазину і раптом зупинилася по дорозі, ледве зумів повернутись на бік дорога. Я підкорюю, машина починається і зупиняється негайно, і так кілька разів. Залишив машину, пішов пішки. Він подзвонив своєму братові, він приніс ноутбук з адаптером (пройшло близько трьох годин), перевірив. помилок немає. Почав починатися, вже на холоді. та сама історія, почалася лише не кожного разу. Вони подивилися на пояс (зверху, максимально), як нормально, крутяться, щоб він закрутився, він починається нормально, зі статі, як кажуть. Ми вирішили перевірити постачання бензину зняли гумовий шланг із живлення перед пандусом (я зламав трубку рік тому, я поклав гумовий шланг на затискачі). Базин приходить. Вийміть котушку, вставив свічку. Є іскра. З ним не було свічки, тому вони потягнули машину на стоянку. Увечері, після роботи, він взяв свічника, позую. більше не почалося, зняв свічки. сирий, висушений, поставлений, не починається, знову видалений. Сирий. Сушені свічки, що називаються другом, перевірили іскру, лише слабкі. Тісто вже ледве скрушило. Сьогодні я поставив акумулятор акумулятора.

Я піднявся на пошук (перекинув багато тем). Я не знайшов нічого придатного. Ідеї ​​немає. Якщо DPKV або якийсь інший, і навіть щось пов’язане з електриком. Я думаю, що діагностика показує помилки. Dotozh в діагностиці показала температуру теплоносія на 12 градусів (двигун ще не встиг рухатись, він був на 2 градуси на вулиці). Є іскра, є бензин (половина резервуара, потрапляє в циліндри). Я завжди заправляю на Лукоїл, майже завжди на одній АЗС. Іммобілайзер на моїй машині, наскільки я знаю, ні. Його не поставили на американців цього року.

Сьогодні: заряджав акумулятор, почав починатися. Злегка схопив, і це все. Скручений, скручений. Зняв верхню кришку пояса ГРМ, подивився на пояс, скрутив його, все добре. Вийміть котушку з першого циліндра, вставив запасну свічку. Іскра відмінна, я відкрутив свічку з першого циліндра. сирий, дме, вставлений у кінчик. Іскра хороша, вставлена ​​назад. Я завоював. Все порожнє, навіть не намагається забрати. Відчувається, що бензин і іскра постачаються в різний час.

VW Passat B5, 1999.у. (2000 м.G.), один.8T ATW, Автоматична коробка передач (Tiptronic EFP), Sedan, США, WVWMA23B3YP171206. Разом з 05.2011 рік. Вагний ком