Налаштування седана на петлях. Як видалити обшивку на двері на Volkswagen…

Регулювання приводу управління приводом Volkswagen Polo V

Вам знадобиться сталевий стрижень. один. Встановіть важіль управління для коробки передач у нейтральному положенні.

Покладіть муфти блокування механізмів кріплення комутаційних кабелів та вибору передач вперед, у напрямку пунктирних стріл, і зафіксуйте муфти в розблокованих положеннях, повернувши муфти проти годинникової стрілки.

Клацніть на стрижні та вибір передач у напрямку стрілки, поверніть повідку B за годинниковою стрілкою і утопіть його всередину корпусу передач, щоб виправити стебло a.

Зніміть рамку кришки управління важелем коробки передач (див. тут).

Вставте стрижень B відповідного діаметра B в отвори A і B Culis, тим самим фіксуючи важіль управління в коробці передач у нейтральному положенні. В. Переконайтесь, що кабелі вибору та зсуву розташовані в механізмах фіксації без напруги. 7. Поверніть муфти механізмів зупинки (див. Операція 2 вище в цьому підрозділі) за годинниковою стрілкою, поки вона не зупиниться, пружини повернуть муфти у вихідне положення, а кабелі будуть записані в кінчиках. вісім. Поверніть повідку Б (див. Операція 3) до зупинки проти годинникової стрілки, поки не буде висунуто з корпусу механізму зсуву передач із поверненням пружини. У цьому випадку стрижень та вибір передач розблокуються. 9. Вийміть фіксуючий стрижень B з отворів крил (див. Операція 5) та встановіть корпус важеля управління коробкою передач.

Регулювання приводу автоматичної коробки передач

Вам знадобиться ключ xzn mb. один. Встановіть важіль перемикача управління коробкою передач у положення “p”.

Послабте регулюючий болт наконечника кабелю управління передачами. 3. Солодкий селекторний важіль вперед і назад, не передаючи його з положення «Р» в інші позиції. У цьому випадку кабель управління займе оптимальне положення в оболонці.

Перемістіть важіль вибору стрижня в положення “P”, для якого вичавіть важіль, поки він не зупиниться назад у напрямку руху автомобіля.

Щоб переконатися, що режим “P” включений у коробку передач, повісьте передню частину автомобіля і спробуйте скрутити передні колеса: вони не повинні одночасно обертатися в одному напрямку. 5. Затягніть регулюючий болт наконечника кабелю. 6. Перевірте чіткість включення режимів коробки передач у всіх положеннях селектора управління коробкою передач.

Інструкція актуальна для автомобілів Volkswagen Polo з двигунами 1.6 л.: 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 випуск

Проблеми з вхідними дверима на Volkswagen Polo

Volkswagen Polo. це бюджетний автомобіль з надійним тілом, в якому елементи шкіри та дверних механізмів виробляються без надмірностей.

Проста конструкція замків та кріплення дверей забезпечує їх просту заміну та ремонт у випадку зривів своїми руками, а вартість компонентів порівняно з іншими представниками німецької автомобільної промисловості низька.

Під час гарантійної служби нового поло, проблеми з дверима, як правило, не виникають, за винятком незначних дефектів, спричинених різкими температурами в зимовий час. Характерні проблеми можуть з’являтися на третьому році роботи.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Volkswagen Polo Sedan 2012, 105 л. З Авто.звук

Так, приклеєний до супер клею 65 г 0.5 товстих куточків.

Злочинці в передній частині обшивки (язик)

Опис. 50х50, весь подарунок полягає в тому, що маленька річ, вставлена ​​під пластиком в передній частині картки!, Тоді в майбутньому не буде скрипки під час руху, це не зрозуміло, де.

Про який елемент ми говоримо. ви можете більш докладно?

вітання. Питання в тому. Якби я потягнув картки руками на шкіру зняти

, Обшивка трохи не нахилилася? Коли вони зробили відтінок, я побачив, як я потягнув шкіру. І тепер це не зовсім підходить до дверей, тієї частини, що ближче до замка біля скла. Сьогодні я його демонтував і всі кліпи на місці. Але сама обшивка не підходить до дверей. Це можна якось виправити?

Хто скаже номер кліпу дверей

Автомобіль важчий для одного пасажира 10 аркушів вібрів на моїх відчуттях важать кг 20. І їх, мабуть, буде мало.

Все дуже зрозуміло щодо дверей! Дякую! Ми просимо продовження! Як розібрати стелю та стелажі? в мене не виходить…

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Аналогічно, він зламав хрін, який вставляється під пластиком дзеркала коли він фіксує виступаючу обшивку в цьому місці?

Так, те саме сміття з пластиком під дзеркалами. Скажіть, будь ласка, кліпи на дверях. все одно і скільки з них там. Я хочу запастися перед Шумкою. Зазделегідь дякую.

Я зламав один кліп, коли я відкладаю кожух назад, і якийсь хрін на вершині, він стоїть під пластиком, де у вас є)) я буду шукати кліп або замовити

Мене зламали, коли кожух був зламаний на фабриці, я не нахилився, зламав, згинувши цю рукотворну))))))

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка
налаштування, седана, петля, видалити, обшивка
налаштування, седана, петля, видалити, обшивка
налаштування, седана, петля, видалити, обшивка
налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Видалення та встановлення дверей обличчя тіла. Зовнішній. Volkswagen Polo 4

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Двері водія/ поло

 • Автомобіль з ручкою механізму Windowser: Зніміть ручку, див. Відповідна глава далі.
 • Візьміть викрутку під ручку і вичавіть ручку ручки з облицювання.
 • Поверніть гвинти.2/3/4-
 • Щипці для скидання.6-Легайте в обшивці дверних кліпів.
 • Витягніть обшивку з ущільнення відкриття вікна.стрілка-.
 • Виписаний з задньої частини з’єднувачів обшивки.
 • Вийміть кабельну тягу з ручки відкриття дверей і вийміть обшивку.

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Двері з боку пасажира біля водія/поло

 • Автомобіль з ручкою механізму Windowser: Зніміть ручку, див. Відповідна глава далі.
 • Пасти.8- через отвір.2- Ключ із зовнішнім шестикутником.один.пресувати.Стрілка a- і вийміть рукоятку підкладку.9-.стрілка-.
 • Поверніть гвинти.3/4/5-.
 • Щипці для скидання.7- Відпустіть обшивку на дверних кліпах.
 • Витягніть обшивку з ущільнення відкриття вікна.стрілка з-.
 • Виписаний з задньої частини з’єднувачів обшивки.
 • Вийміть кабельну тягу з ручки відкриття дверей і вийміть обшивку.

Примітка: Обшивка задніх бічних дверей видаляється аналогічним чином. Нижні гвинти.5- там відсутні.

Ви тут

Необхідний інструмент: TORX T30, викрутка з плоским лезом.

Від’єднайте дріт від підводного клеми акумулятора.

і візьміть декоративну накладку підлокітника.

і відключіть блок проводки проводів з блоку управління зовнішнім дзеркалами заднього виду.

Відключіть блок проводки проводів з центрального замикаючого вимикача та вийміть підкладку.

і один гвинт виховання оббивки дверей.

Подолавши опір фіксаторів, візьміть оббивку з дверей.

Від’єднайте наконечник і оболонку кабелю від зовнішньої ручки.

і відключіть прокладки проводів проводів від вимикача кришки багажника та з блоку управління Windows.

Від’єднайте блок опіку проводів із замка дверей і зніміть оббивку.

Вийміть пробку технологічного вікна внутрішньої панелі дверей. 17. Встановіть оббивку вхідних дверей у манері видалення.

Налаштування фари та заміна поблизу та високих балків. клубу седанів Volkswagen Polo

Для початку необхідно видалити індикатори повороту, а також рамку, що звертається до радіатора. Далі необхідно знайти багатоконтактну штепсельну вилку з фари, яку ми хочемо видалити.

Він розташований на внутрішній стороні моторного відсіку, так що для цього потрібно буде відкрити кришку капюшони. Цю процедуру проводиться відкручуванням пари болтів. Далі фара трохи подається вперед, що видалить електричний контакт сервоприводу.

У більшості випадків демонтаж вимагає певної сили, яка може пошкодити конструкцію освітлювальних пристроїв.

Тому важливо правильно використовувати інструменти. Для цього потрібно взяти молоток, ручка якого встановлюється між тілом самої фари та амортизатором. Це підніме фари вище.

Вам потрібно підняти до моменту, коли вона вільно рухається в усіх напрямках.

Крім того, вам потрібно пам’ятати, що нижній болт фари зберігається через пружинний затискач, тому не намагайтеся розтягнути його силою.

Після всіх процедур ремонту або профілактики фара встановлюється на місце у зворотному порядку. Крім того, часто, внаслідок таких дій, необхідно відрегулювати фари, які ми зараз детально розглянемо.

Процес регулювання фари

Налаштування фари можна проводити майже в будь.яких умовах.

Єдиними суттєвими вимогами буде наявність плоскої вертикальної стіни, а також повністю горизонтальне виробництво автомобіля. Крім того, вам потрібно зробити машину максимально наближеним до стандартних умов експлуатації. Для цього сідайте на місце водія людини вашої шкіри, а в багажному відділенні залишають лише запасне колесо та стандартний набір інструментів.

Тепер ви можете почати регулювати фари. Відкрийте кришку капота і знайдіть передній щит, на якому розташовані елементи регулювання. Отже, на задній частині всіх фар. два регулятори. Їх розміщення, по відношенню до одного, дзеркала.

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Ми регулюємо фари за допомогою спеціальних гвинтів

Найкраще, якщо у вас є спеціальний пристрій регулювання, інакше вам доведеться намалювати таблицю на стіні, згідно з якою ви можете регулювати світло фари.

Процес роботи полягає в тому, щоб встановити автомобіль перед відповідною рівною стіною на відстані трохи менше п’яти метрів. Після цього увімкнено фари.

Якщо схема світла не збігається з тим, що має відображатися на стіні, відповідно до вимог виробника автомобіля, то необхідно правильно відрегулювати напрямок сяйва. Для цього використовуйте тип викрутки “Philips”, який має тонкий жало.

Це необхідно, щоб гвинти, відповідальні за зміщення світлого променя. Один із гвинтів відповідає за вертикальний рух світлого променя.

Тому, перевіривши його за годинниковою стрілкою, ви можете трохи підняти напрямок фари і прокрутити вниз. нижче. Другий гвинт буде діяти в горизонтальній площині.

Тому вам потрібно скрутити його за годинниковою стрілкою, якщо світло світла повинно зміститися трохи ближче до осі автомобіля. Під час прокрутки проти годинникової стрілки. світло буде зміщене у зворотному напрямку.

Тепер ми дізналися, як регулювати фари на Volkswagen Polo.

Освітлення фари Volkswagen Polo Sedan

Вам знадобиться викрутка з перехресним лезом. один. Перевірте і, якщо необхідно, приведіть тиск повітря в шини до норми.

Встановіть автомобіль, перпендикулярний до гладкої стінки (наприклад, у гаражі) на відстані 3 м. Покладіть навантаження вагою 75 кг на сидіння водія. Позначте екран на стіні, як показано в рисі. нагорі. Поздовжня площина симетрії автомобіля повинна проходити по лінії 0 на екрані. Вертикальні лінії 1 і 2 розташовані на рівній відстані від лінії 0. Відстань A між лініями 1 і 2 повинна бути рівною відстані між центрами найближчих світлих світильників. Завантажте машину збоку, щоб весняні пружини були самостійними. 3. Виміряйте на вашому автомобілі висота центрів фар з землі. Це буде відстань h на екрані. чотири. Встановіть контролер фари фари на панелі приладів до положення, що відповідає навантаженню автомобіля з одним драйвером. 5. Увімкніть ближнє світло 6. Рекомендується регулювати напрямок світла для кожної фари окремо. Закрийте другу фари під час регулювання непрозорим матеріалом.

Так само гвинти регулювання фари для горизонтального B та вертикального А (показані на лівому блоці автомобіля).

Відкрийте капюшон і, обертаючи регулюючі гвинти, відрегулюйте (якщо розташування світлових плям не відповідає шаблону) положення на екрані світла для кожної фари вертикально.

і горизонтально. 9. Фари вважаються відрегульованими, коли верхні межі лівих частин світлих плям збігаються з лінією 4, а вертикальні лінії 1 і 2 проходять через точки перехрестя E1 та E2 горизонтальних та похилих ділянок світлих плям.

Напрямок променя фари туману можна регулювати лише у висоту.

Вставте клавішу TORX T25 і обертаючи регулюючий гвинт у отвір декоративного накладення туманного світла, переконайтесь, що верхні межі світлих плям знаходяться на лінії C (рис. Внизу) або трохи нижче.

Типові несправності вхідних дверей

Найпоширеніший дефект дверей у поло. це знос ущільнювачів. Гумові ущільнення втрачають еластичність з часом, внаслідок чого волога починає потрапляти в проміжок тіла, а двері часто виникають при мінус температурі.

Звук закритих вхідних дверей змінюється, подальша робота з зношеною ущільненням призводить до поломки замка, підняття кріплення та провисаючі двері. Причиною швидкого зносу тюленів є дорожні реагенти та мінус температури.

Щоб уникнути таких проблем, експерти рекомендують герметизацію ущільнювачів з силіконовим мастилом на новому автомобілі та у випадку повного зносу. повна заміна оригіналом.

Ще одна слабка точка вхідних дверей на поло. це фіксатор головного замка. Проявляється стуком, брязкаючи під час руху по нерівній дорозі. Струк виникає через порушення роботи “злоскока” в механізмі замикання, що закриває, воно не падає на місце, послаблюючи саму засувку.

Проблема вирішується за допомогою зйомки пружини зворотного фіксації та її регулювання: “Крекер” засувки повинен вільно рухатися у відкритому положенні для всієї робочої довжини. Така несправність найчастіше виникає з дверима водія, тому якщо під час руху чується приглушений стукіт у салоні, причина, швидше за все, в засуві.

Порушення засувки також може спричинити погане замикання вхідних дверей, коли потрібно поштовх або сила до повного закриття. Це пов’язано з тим, що під час операції засувка зміщується відносно кріплення на 1-2 мм, коли замикаючий штовхач кулаки замку неповна. Вони просто усувають цей дефект: замки затягування кріплення послаблюються, переміщуючи його на відстані 2 мм, і знову затягніть.

Провисання вхідних дверей на Volkswagen Polo спостерігається на п’ятому.шостому році безперервної роботи. Швидкі суглоби зношуються, порушують (слабшають) застібки на тілі. Неможливо запобігти такому захворюванню, тому, купуючи автомобіль з пробігом, увага приділяється геометрії зазорів дверей, стан вузлів навісної структури та кріплення петлі.

Провисання дверей можна легко визначити внутрішніми суглобами на ущільнювачах. є сліди дорожньої грязі, ці місця часто піддаються корозії.

Порив механізму підйому скла призводить до розпущеного закриття скла, яке починає вібрувати під час руху, або до відмови від електричного приводу механізму підйому.

Можлива причина відмови може бути пластиковими направляючими кліпами (один або кілька відразу), які підлягають заміні. Якщо механічні частини лобового скла неушкоджені, без видимих ​​пошкоджень, то сам електричний привід зламається або проводка в ланцюзі зламається.

Видалення вхідних дверей, вишитки на Volkswagen Polo

Щоб працювати над зняттям та встановленням вхідних дверей, вам знадобляться клавіші TOR E8, прості з адаптером на “8” та плоскої викрутки. Перед цим потрібно вимкнути запалювання та вийняти мінусовий термінальний провід до акумуляторів. Для підтримки вхідних дверей під час демонтажу використовується спеціальна підтримка, і за відсутності такого обладнання розміщується гніздо та проста дерев’яна смуга:

 • Виверніть кріпильні болти та вийміть обмежувачі.
 • Вийміть осьові замки на петлі.
 • Розряньте з’єднання електропроводного електричного роз’єму в передній частині дверей.
 • Виберіть три осей на дверних петлях кузова за допомогою удару або спеціальним інструментом (стрілець 1355 В).
 • Вийміть вхідні двері.

Установка (навіс нової двері) здійснюється у зворотному порядку.

Видалення підкладки вхідних дверей для ремонту замка або встановлення додаткового обладнання (підйом вікон, акустика) здійснюється без демонтажу дверей з кузова автомобіля:

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Коли зворотний збір, необхідно звернути увагу на правильне розташування направляючих стрижнів підйомника. кожен кабель повинен точно входити в паз між пелюсткою та обмежувачем направляючого кліпу.

Налаштування світла та незалежне регулювання фари на седані Volkswagen Polo

Дизайн седана Поло пристосована до російських умов експлуатації. Однак, незважаючи на високу надійність, з часом може знадобитися підтримувати освітлювальні пристрої. замінюючи лампочки або регулювати фари. Основні тривожні симптоми включають тьмяне світло головної оптики, а також зміну кута освітлення. Це загрожує наступними проблемами:

 • Слабке освітлення запобігає нормальній оцінці дорожньої ситуації після настання темряви;
 • Занадто високо розташоване легке місце. причина осліплення водіїв, що рухаються в зустрічному напрямку;
 • Неправильна робота правої фари може призвести до зіткнення перешкоди або пішохода.
 • Різний напрямок протік світла. одна фара спрямована вгору, другий. вниз;
 • демонтаж оптичних блоків;
 • використання шин різного розміру;
 • встановлення фари туману;
 • Заміна зношених передніх джерел.

Проблему тьмяного світла можна вирішити шляхом заміни регулярних елементів. Зверніть увагу на номер VIN. автомобілі з вузла Калуга зазвичай оснащені галогенними лампами H4 потужністю 55/60 Вт. В якості заміни використовуються лампочки із збільшенням світлового виходу або лінз Bixenon. Останній варіант кращий. якість освітлення покращиться через купу світла з чіткими межами.

Якщо заміна не взяла очікуваного ефекту, вам слід почати регулювати світло. Процедура не потребуватиме жодної вартості від власника автомобіля, тому краще виконати її перед придбанням нових товарів.

Причини втрати яскравості та аналогів фари

Втрата яскравості може бути пов’язана не тільки з поганим регулюванням фари, але і з відмовою електронних систем автомобіля або акумулятора. Крім того, на інтенсивність світла впливає лампочка, встановлена ​​в блоці FARA, а також додаткові пристрої, розташовані в пристрої.

На седані поло є звичайними фабричними галогенними лампами H4 потужністю 55/60 Вт та робочою напругою 12 В. Не кажучи про те, що цибулини були ідеальними для “державного працівника”, але вони сяють досить добре. Хоча деяких власників седана такої сили, це трапляється, недостатньо.

Для них є інші моделі. світильники з підвищеною світлкою. Їх називають водійськими вогнями. З стандартних світильників вони мають збільшення потоку світла та більша потужність. Такі зразки освітлювальних пристроїв не рекомендуються на звичайних автомобілях, оскільки вони значно перевантажують електричну проводку машини, викликають перегрів фар і значно зменшують термін експлуатації передньої оптики.

Hella фари відомого бренду Hella, які набагато кращі, ніж фабричні зразки седана, зібраного в Калузі, користуються великим попитом у Європі. Тому незадоволене переднє світло власників Volkswagen Polo, які люблять проводити час у гаражі, ви можете порадити кріпильні фари замість звичайного «скляного» седана.

Інший варіант. поставити об’єктив Bixenon на місце лампочки на фабричній фари. Тоді якість освітлення покращиться, і коригування не доведеться здійснювати, оскільки об’єктив забезпечить створення плоскої межі світлого пучка. Однак шлях непростий. Навіть для тих, хто любить «тикнути» під капотом своєї машини.

Останній варіант, який, безумовно, додасть просвіту до освітлювального обладнання. це придбання дорогих л’яких фар з дизайном GTI. З таким елементом, оснащеним ксеноном, Volkswagen Polo, безумовно, затьмарює всіх навколо.

Оновлення виходу освітлення. це хороший урок. Особливо якщо є кошти, які дозволяють їм виконувати. Тим не менш, найпоширеніша складність пов’язана з кутами нахилу. Тому перед тим, як бігти до магазину для нових лампочок, слід відрегулювати освітлювальні пристрої. Можливо, улов в ньому лежить.

Самовигодні фари

Процедура не вимагає великих зусиль. Все, що потрібно.це звичайна викрутка, навіть стіна та трохи вільного часу.

Основні умови для перевірки та регулювання фар. автомобіль повинен бути повністю обладнаний, t.Е. Танк повинен бути заправкою “під очними яблуками”, повний час та “резерв” повинен лежати в багажнику. Важливо, щоб автомобіль стояв на плоскій горизонтальній поверхні. Для того, щоб коригування були більш точними, близькими до реальних умов, необхідно розмістити навантаження в вагою близько 75 кг у салоні або попросити когось сидіти на сидінні водія. Додаткові предмети повинні бути вилучені з автомобіля.

Робота рекомендується лише з галогенними лампами. Якщо на седані Polo встановлюються лампочки для газового розряду, то краще зв’язатися з фахівцями в службі для коригування. За допомогою спеціального обладнання та оптичних стендів вони швидко налаштують фари.

 • Ми під’їжджаємо до стіни на відстані не більше 5 метрів.
 • Ми позначаємо екран на стіні відповідно до вимог німецького виробника.

Туманні вогні на седані поло можуть бути налаштовані лише у висоті. На декоративній підкладці “туманності” є невелика отвір. Ми вставляємо в нього клавішу TORX T25 і перетворюємо спеціальний гвинт, поки верхні межі плям не будуть не займуть бажаного положення.

Ми незалежно активізуємо додаткові функції автомобіля Volkswagen Polo Sedan

Епоха високої технології давно настала. Наука рухається вперед із швидкими темпами, вражаючи своїми чудесами найсексичнішими розумами. Якщо сфера електроніки розвивалася трохи швидше, ніж багато хто звикла бачити, то, мабуть, більшість жителів планети вирушили б на футуристичні машини з гравітаційною подушкою, які часто показані у фантастичних фільмах. Який бензин, яка нафта? Альтернативні джерела електростанцій електростанцій давно б вступили в моду.

Двигун внутрішнього згоряння є основною історичною подією кінця 19 століття, яка дала можливість створити перший у світі автомобіль, що працює на паливі. Саме він склав основу знаменитих винаходів Карла Бенца та інших піонерів автомобільної індустрії.

Сьогодні немислимо представити автомобіль без розвиненої мережі електронних схем, які виконують багато функцій у кабіні «залізного коня». Весь “скелет” будь.якого автомобіля. це хитке переплетення проводів, які, як нерви, покривають кожну частину автомобіля.

Пристрої та програмне забезпечення для активації функцій

Руйнує всіх, хто має електронний блок управління. один із доказів існування сучасних технологій у галузі автомобільної промисловості. Він контролює все: від системи запалювання до рециркуляції вихлопних газів. Підрозділ взаємодіє з іншими електронними ланцюгами: гальмівна система, контроль клімату, передача, анти.крадіжка тощо.D. “Зв’язок” відбувається завдяки спеціальному пристрою. банку. який з’єднує всі блоки разом.

Майже будь.який сучасний автомобіль. це сховище нереалізованих можливостей електроніки, закладеної в ньому. Ви можете розглянути як стандартний “державний працівник”, так і верхній позашляховик. У кожного свої особисті “лосьйони”, які, за допомогою простих маніпуляцій, є досить реалістичними для розкриття. Але яке задоволення ви можете отримати, розширивши коло можливостей вашого автомобіля!

Візьмемо, наприклад, “російський” вольксваген Поло в седані. Німці не повністю розкрили свої картки. Блок управління електроніки зберігає багато секретів, прихованих від очей звичайних автомобілістів.

Профі знає, що головний дилер “чіп”, пов’язаний з демонстрацією функції віддаленого синхронного опущення всіх окулярів у машині, не є єдиним модним “балінгом” седана. Є багато інших додаткових функцій, які, безсумнівно, радуватимуть будь.яку “стать”.

Активацію можна замовити в дилерських засобах. Послуга недорога і не займе багато часу. Поки експерти будуть застебнути грязями для колісних арки, ви можете запитати досвідченого “дядька” “насос” електронну систему, раніше заплативши за замовлення. замовлення.

Інший варіант. запитати добрих друзів, якщо, звичайно, у них є все необхідне, щоб “накачати”. Або якщо ви вирішили порадувати себе, показуючи певну частку талантів та професіоналізму, це буде корисно, перш за все, щоб дізнатися, що буде потрібна організація “Трампа” та які запобіжні заходи вам потрібно вжити перед процедурою. І лише тоді ви можете безпечно ознайомитись зі списком цих самих додаток. Функції, закладені в кишечнику автомобіля.

Почнемо в порядку. Для програмування вам знадобиться спеціальний шнур VCDS. Пристрій був розроблений спеціально для лінії VAG. Чим світово версія програмного забезпечення, тим краще.

У інтернет.магазинах кабель можна придбати за ціною 4000 не дешево, але його достатньо, щоб придбати пристрій один раз, і величезний світ можливостей відкриється перед власником Поло. Кабель дозволяє не тільки діагностувати двигун та інші електронні системи, але й налаштувати додаткові. функції.

Мереживо продається за допомогою програми встановлення та драйвера. Ми встановлюємо на комп’ютері як стандартну програму або пристрій: спочатку ми ставимо саме програмне забезпечення, потім ми підключаємо ноутбук з блоком електроніки автомобіля з кабелем (рожевий роз’єм розташований під кермом з лівого боку) і, нарешті, підключіть водій.

Перш ніж почати створювати «чудеса» з електронікою, вам потрібно запастися ноутбуком, в якому зміни слід відзначити, щоб мати можливість повернути всі параметри до початкового стану.

Слід також розуміти, що встановлення функцій точки та надмірне «копання» в блоці управління не підвищує надійність пристрою, але навпаки, це може спричинити передчасні проблеми з електриком.

Інструкції щодо незалежної активації додаткових. функції

Якщо спрага нових відкриттів все ще сильніша, ніж почуття безпеки вашого автомобіля, то ми вмикаємо запалювання та переходимо до програми.

Перше, що потрібно зробити перед «прошивкою». це перевірити якість з’єднання кабелю та банки.

Ми піднімаємось у розділ “Параметри”, виберете “USB” та натисніть “тест”. Вискакує невелике вікно, в якому система перевіряє всі початкові параметри. Якщо все в порядку, то кожен предмет повинен закінчитися “добре”. Після цього ми наполягаємо, натиснувши кнопку Зберегти в програмі Inteize.

Повертаємось до головного меню. Там потрібно вибрати розділ “Виберіть режим управління”. На першій вкладці, шукаючи кнопку “Центральна електроніка”. Нам це потрібно. Цей розділ містить основні додання. Функції, які можна активувати на седані.

Ремонт Volkswagen Polo: регулювання дверей VW Polo

Перш ніж регулювати кронштейн, ви можете приклеїти стрічку зверху та під нею, щоб не збивати налаштування вертикального положення кронштейна. До речі, фарба дверей витерла-це здається через цю реакцію в купі замку. Ну, останній варіант, ви взагалі нічого не можете зробити, але просто увімкніть музику голосніше.

Регулювання дверей у седані Volkswagen Polo Що робити, якщо замок дверей стукає на седан поло.

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Тим не менш, ви будете спокійніше, якщо зможете усунути все, що відволікає вас від дороги. Замок дверей може бути можливим джерелом шуму у вашому седані поло.

Двері регулюються правильно, якщо у закритому положенні зазор з усіх боків є рівномірним і вона не виступає занадто далеко в або зовні, а його контури збігаються з сусідніми деталями.

Напрямки переміщення ударної собаки дверного замка, щоб відрегулювати положення дверей дверей, що востаннє послаблює болти і відрегулюйте положення ударного собаки дверного замка, щоб регулювати замок дверей на Volkswagen Polo, задню частину Двері були на одному рівні з задніми дверима або елементами тіла.

Автоматичні рекламні дизайн та розробка сайту після закінчення авторських прав, у Росії цей період дорівнює віку, робота переходить у державний скарб.

Ремонт Volkswagen Polo: регулювання дверей VW Polo

Перш ніж регулювати кронштейн, ви можете приклеїти стрічку зверху та під нею, щоб не збивати налаштування вертикального положення кронштейна. До речі, фарба дверей витерла-це здається через цю реакцію в купі замку. Ну, останній варіант, ви взагалі нічого не можете зробити, але просто увімкніть музику голосніше.

Регулювання дверей у седані Volkswagen Polo Що робити, якщо замок дверей стукає на седан поло.

Опубліковано автором Gena, звичайно. Саме він більшість інших членів сім’ї проводить час у машині. Людина, яка не характерна для даного автомобіля у вашому седані поло, надзвичайно рідко навряд чи почує багато звуків та стороннього шуму.

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Тим не менш, ви будете спокійніше, якщо зможете усунути все, що відволікає вас від дороги. Замок дверей може бути можливим джерелом шуму у вашому седані поло.

Двері регулюються правильно, якщо у закритому положенні зазор з усіх боків є рівномірним і вона не виступає занадто далеко в або зовні, а його контури збігаються з сусідніми деталями.

Напрямки переміщення ударної собаки дверного замка, щоб відрегулювати положення дверей дверей, що востаннє послаблює болти і відрегулюйте положення ударного собаки дверного замка, щоб регулювати замок дверей на Volkswagen Polo, задню частину Двері були на одному рівні з задніми дверима або елементами тіла.

Автоматичні рекламні дизайн та розробка сайту після закінчення авторських прав, у Росії цей період дорівнює віку, робота переходить у державний скарб.

Ремонт Volkswagen Polo: регулювання дверей VW Polo

Перш ніж регулювати кронштейн, ви можете приклеїти стрічку зверху та під нею, щоб не збивати налаштування вертикального положення кронштейна. До речі, фарба дверей витерла-це здається через цю реакцію в купі замку. Ну, останній варіант, ви взагалі нічого не можете зробити, але просто увімкніть музику голосніше.

Регулювання дверей у седані Volkswagen Polo Що робити, якщо замок дверей стукає на седан поло.

Опубліковано автором Gena, звичайно. Саме він більшість інших членів сім’ї проводить час у машині. Людина, яка не характерна для даного автомобіля у вашому седані поло, надзвичайно рідко навряд чи почує багато звуків та стороннього шуму.

налаштування, седана, петля, видалити, обшивка

Тим не менш, ви будете спокійніше, якщо зможете усунути все, що відволікає вас від дороги. Замок дверей може бути можливим джерелом шуму у вашому седані поло.

Двері регулюються правильно, якщо у закритому положенні зазор з усіх боків є рівномірним і вона не виступає занадто далеко в або зовні, а його контури збігаються з сусідніми деталями.

Напрямки переміщення ударної собаки дверного замка, щоб відрегулювати положення дверей дверей, що востаннє послаблює болти і відрегулюйте положення ударного собаки дверного замка, щоб регулювати замок дверей на Volkswagen Polo, задню частину Двері були на одному рівні з задніми дверима або елементами тіла.

Автоматичні рекламні дизайн та розробка сайту після закінчення авторських прав, у Росії цей період дорівнює віку, робота переходить у державний скарб.