Volkswagen Turan не починає гаряче. Причини, чому дизельний двигун…

Чому дизель погано починається з гарячого? Список причин

Дизельний двигун заслужено популярний серед автомобілістів. Надійність його систем надзвичайно висока. З своєчасними замінами компонентів та механізмів, які були знесені через старіння матеріалів, живлення працює протягом дуже тривалого періоду.

Ймовірність несподіваного невдачі відповідальних деталей надзвичайно мала, спонтанні невдачі провідних систем дуже рідкісні. Як правило, це похідні дефекту, що розвиваються тривалий час.

Відмова гарячого двигуна

Причини, чому дизельний двигун не починається гарячим, не настільки різноманітним, як одиниці силових карбюраторів. Більше 70% випадків труднощів запуску нагрітого дизеля виникають через проблеми в паливній системі, що складається з таких пристроїв:

 • очищувач повітря;
 • Ручний насос (це стосується старих дизельних двигунів);
 • форсунки, розпилювачі;
 • TNVD;
 • тонкі фільтри, попереднє очищення дизельного палива;
 • Регулятор швидкості колінчастого вала;
 • Паливо.

У дизельному двигуні постійно працюючі насадки, плунжери, розпилювачі розробляються. З часом пружини втрачають свою еластичність. Через старіння, вплив високотемпературних ущільнювачів, герметичні манжети стають менш еластичними, щільність і герметичність порушуються. Паливні трубопроводи забиваються через низькоякісне паливо. Це тягне за собою несправність усієї системи.

Вимкнення фабричної регуляції, рівномірне подача точних обсягів суміші, кутів інтенсивності, початковий тиск піднімаючих голки на форсунках, найменший оборот колінчастого вала під час холостого ходу призводить до збільшення споживання дизельного палива, постійного диму витрачені гази. Часто складний початок нагрітого дизельного двигуна відбувається через такі пов’язані фактори:

Дизельські несправності, видимі назовні, методи їх усунення показані в таблиці:

Гаряча рухова поведінка Причина несправності Метод усунення
Жорсткий.до розігрітого мотора. Двигун зупиняється, перебої в роботі. Термінність енергосистеми була порушена. Перевірте жорсткість, затягніть трубки, фіксуйте пристрої.
Живлення чхає, зупиняється, без тяги. Фільтри палива забиті. Мити, змінити.
Гарячий двигун не починається, крутний момент на валу недостатній. Несправність. Вийміть вузол, замініть усі зношені деталі.
Мотор працює з ривком, з недостатньою потужністю. Інформуючі фільтри забиті. Чисті, промийте, замініть.
Вихлоп. це димчаста, відсутність тяги двигуна. Просунуті вікна для дме в рукавах циліндрів. Чистий.
Труднощі з нагрітою двигуном, працюють переривчастими. Налаштування насадок збитий. Знімки пристосовуються до підставки.
Чорний витрачений гази, двигун працює з перебоями. Кут впорскування палива знімається вниз. Відрегулюйте установку кута.
Нерівномірна робота живлення, надмірно задимлене вироблення газів, почуті нетипові звуки металевих тонів. TNVD REIKI не коригуються. Налаштуйте рівномірне постачання дизельного палива, регулювання стелажів приносить у чергу.
Колінчастий вал обертається занадто швидко, двигун. Частота регулятора частоти обертання. Перевірте регулятор, ремонтуйте, налаштуйте всі параметри.
Нормальна тяга не розвивається, масло очищувача повітря темна. Очищувач повітря забивало. Змініть масло, промийте фільтр.елемент.

Пара плунжера зношена

Поширена причина складного гарячого запуску дизельного двигуна. це знос роботи паливного насоса високого тиску. Потеплений дизель не запускається в таких випадках через знос пари плунжера.

Якщо гарячий дизельний двигун не запускається, то несправність можна виявити наступним чином. Необхідно охолонути задню частину паливного насоса високого тиску.

Для цього ви можете налити воду на висоту. Також доцільно покрити паливний насос мокрою ганчіркою. Успішний запуск дизельного двигуна після таких маніпуляцій означатиме, що причиною поганого запуску дизельного двигуна є сильний знос пари плунжера.

Додатковими причинами також можуть бути старіння сальника або зламану втулку насоса валу. Такі несправності вказують на те, що в паливному насосі відбувається витік повітря. За цих умов частина не в змозі створити необхідний тиск у плунжері. Це означає, що для відновлення паливного насоса потрібно, що передбачає заміну втулки на східній та вал.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Для діагностики зазначеної несправності форсунки відкручені з блоку циліндрів (до н.е.). Якщо дизельний інжектор вологі, то проблема очевидна. Аналогічно, ви можете відкрутити свічки розжарювання.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Основна причина

Як правило, головна причина того, що двигун запускається і негайно зупиняється, або взагалі не починається, це несправність регулятора холостого ходу. Це особливо проявляється на домашніх автомобілях.

Як можна діагностувати несправність регулятора холостого ходу:

 • Ви зупинилися на 5 хвилин, після тривалої поїздки, звичайно, двигун гарячий. Після цього ви намагаєтесь запустити двигун, і двигун не запускається і не починається, і негайно зупиняється. Навіть якщо двигун запустився, то звичайний холостий хід не піддається негайно, а лише після того, як ніхто не натискає на педаль газу.
 • Така ж ситуація може виникнути на холодному двигуні. Двигун починається і зупиняється негайно з першого разу, а з вдруге він працює нормально.
 • Який би двигун, гарячий чи холодний, він починається лише з газової педалі газу.
 • Ситуація така ж, як і в пункті 3, але педаль прискорювача повинна постійно зберігатися, поки двигун не зігріється або автомобіль не почав їздити.
 • Ви різко гальмували, і машина раптово зупинилася, коли повторно розпочавшись, холостий хід знаходиться в межах нормального діапазону.
 • Водіння холостого режиму в межах високих меж від 1500 до 2000 обертів і лише після нахилу вони переходять у звичайні значення. Тому, якщо ваш автомобіль запуститься і негайно зупиняється, спробуйте негайно вимити вузол дросельної заслінки та регулятор холостого ходу. Якщо це не допомогло, просто замініть RXX, і це все.

Несправність інжектора

Наступна причина того, що двигун запускається і зупиняється негайно, це несправність інжектора. Оскільки більшість сучасних автомобілів забезпечують систему вприскування примусового палива, ця несправність дуже поширена.

Що не слід дозволити при роботі автомобілів інжектора:

 • Не відключайте акумулятор, коли двигун працює.
 • Спробуйте грати якомога менше з освітленням, і справді максимально обережним, обробляйте харчування. Автомобілі інжектора дуже чутливі до таких маніпуляцій.
 • Намагайтеся не вимикати масу на машині. Хоча я вимикаю масу в машині взимку, якщо я не їду довго, і поки що я не помітив дискомфорту в експлуатації, хоча багато експертів кажуть, що можна стерти інформацію в комп’ютер. Я просто намагаюся працювати в холостому ходу до 3 хвилин під час запуску двигуна.
 • Автомобілі інжектора не дуже люблять заряджання пристроїв, оскільки коли вони використовуються, напруга значно стрибає, і комп’ютер може вигорити.
 • Якщо нейтралізатор надається в дизайні автомобіля, тоді намагайтеся не запускати машину з буксирування або натисканням з пагорба, оскільки утворюється не спалене паливо, яке потрапляє в нейтралізатор, може бути спонтанним.
 • Не дозволяйте воді в інжекторі, це суворо протипоказано. Для цього вчасно змініть фільтри палива, заповніть бензин високої якості.
 • Якщо на машині встановлюються L. зонд і нейтралізатор, то подумайте, чи варто ризикувати за допомогою етичного бензину. Використовуючи такий бензин l. зонд, крім того, що він сам може швидко зламатися, він передасть не правильні дані до ECU, вказуючи на велику кількість кисню, і це, м’яко кажучи, не є Дуже добре, оскільки це може призвести до перегріву місцевого двигуна.

Отже, ми знову повертаємось до нашої проблеми, двигун починається і негайно зупиняється або взагалі не починається.

Re: Що може бути, якби гаряче іноді починається дуже погано?

Простіше, але його потрібно розповсюджувати до певних поворотів, і це іноді занадто жорстко для поганого акумулятора, особливо з не новим стартером.

І як ви уявляєте, щоб це розійшло стартера. Зрештою, з кожною секундою під час прокручування по стартеру Акамулятор сидить, як швидкість стартера, навпаки, падає. Нормальний непрофробний.безпотужний двигун достатньо, а 100 обертів \ хв для початку))))))

Темний дим

Якщо двигун важко запустити, а чорний дим надходить з вихлопної труби, це вказує на неправильну роботу форсунок, а саме їх розпилювального палива. Це робиться з надлишком, через що деяке паливо не встигає спалити і вилетіти, як кажуть “у трубі”.

Система має два механізми. Це ATVD і TNND. Перший елемент часто виходить з ладу, оскільки його пристрій є складнішим, ніж елемент другого. Насос не може дати бажаний тиск у паливній системі, тому дизель не починається або важко запустити. Рух супроводжується “чханням” (наче автомобілю не вистачає палива). Варто зазначити, що до паливного насоса піднімається пояс. Він може зламати або літати. Перш за все, ми перевіряємо привід ременя. Перевірте запобіжники паливної системи (які переходять до насоса). Один з них може вигоріти. Часто це трапляється з коротким замиканням. Досвідчені автомобілісти консультують завжди носити з ними набір резервних запобіжників.

Паливо та зима

Особливо часто дизельний двигун запускається в осінній зимовий період, коли температура повітря різко падає, а «арктичне» паливо ще не з’явилося на АЗС. Як результат, літо “дизельне паливо” просто замерзає. При низьких температурах він кристалізується і перетворюється на парафін, який забивають на паливні шосе та фільтри.

volkswagen, turan, почин, гаряче, чому

Подальший рух з таким фільтром, як на фотографії вище, просто неможливий. У деяких автомобілях нагріті фільтр. Але він економить лише при запуску. Через пару секунд автомобіль знову зупиняється. Дуже важко розігріти весь резервуар із замороженим паливом. Не всі машини мають попередній нагрівач. Яка різниця між літом та зимовим паливом? У присутності добавок, які знижують поріг парафінізації при низьких температурах. Щоб проблема не знайшла вас зненацька, перед настанням холодної погоди, отримайте добавку в дизельне паливо. Досвідчені автомобілісти рекомендують не залишати машину з половиною порожнім танком. Протягом ночі на стінах утворюється рідина та вода, що утворюються. Вона теж не впливає на початок двигуна найкращим чином. Взимку спробуйте зберегти більше половини. Більше того, керування порожнім танком часто вбиває насос. Це стосується не лише дизельного, але і для бензинових автомобілів.

Як запобігти складному початку двигуна

Перш за все, необхідно змінити тип палива відповідно до часу року, в якому ви плануєте керувати автомобілем. Немає нічого, що в парках військової техніки, але, як відомо, вона в основному обладнана дизелями, які передаються зимовим та літнім режимом роботи близько місяця.

Окрім заміни палива, нафта також змінюється, оскільки в дизельних автомобілях вона швидко втрачає мастила. Необхідно також контролювати якість використовуваного палива та напруженості системи охолодження: бідне «дизельне паливо» призводить до швидкого засмічення паливних фільтрів, а вода з паливної суміші може повністю відключити паливо високого тиску, що загрожує серйозними витратами на ремонт для ремонту.

Під час сезонного обслуговування також варто стежити за рівнем стиснення, оскільки завдяки надмірно низьким показникам двигун може припинити починати. Також рекомендується змінити сяйво розжарювання або, якщо це неможливо, принаймні очистити від вуглецю та масляних плям (якщо такі є). Якщо дизель не запускається на холод, то причини можуть бути дуже різноманітними, а іноді ця проблема дозволяє визначити або навіть запобігти серйозними несправністю.

Правильний запуск дизельного двигуна в холодну погоду

Варто зазначити, що іноді причиною труднощів запуску дизельного двигуна є банальне незнання того, як правильно запустити цей тип двигуна в холодну погоду, що з часом може призвести до розбиття індивідуальних механізмів двигуна.

У будь.якому випадку, перш ніж приступити до запуску двигуна в морозі. На деяких двигунах цей процес супроводжується певними кліками. Перший клацання з’являється при повороті ключа запалювання, що вказує на початок зігрівання сяйва, а другий (через 10 секунд) говорить про їх відключення. Повторюючи цю процедуру, ви можете розпочати запуск двигуна.

Нові статті

 • Автомобіль зупинився на ходу і не починається: 6 можливих причин цього явища
 • Чому несправність двигуна в машині освітлюється?. Основні причини

Повітря в паливі

Як не дивно, але через цей дизель поганий. Причини. наявність повітряної пробки. Як відомо, повітря та паливо подаються до циліндрів дизельного двигуна окремо. І якщо в системі утворилася «пробка», пропорції підготовки суміші будуть порушені. Двигун схопить і негайно засунувся.

Кисень в паливному насосі потрапляє через пошкодження паливної лінії. Огляньте місця для кріплення та стан самих труб. Наявність тріщин і потоків палива на них неприйнятна. Це може спричинити зайвий витік повітря. Через це дизельний двигун не в змозі нормально працювати. Як усунути проблему? Повітряна пробка видаляється, відкривши спеціальний похилий клапан на фільтрі.

Покоління Volkswagen Touran 1 не розпочато

Volkswagen Touran (1 покоління) 2003-2007.

По.перше, ми проаналізуємо етапи нормального початку двигуна за допомогою ключа запалювання.

Основні варіанти автомобіля де.енергетичні, рульовий стовпець блокується, режим паркування активний

Підключення до акумулятора, включення приладової панелі, активація деяких електричних систем (аксесуарів)

Активація всіх систем електриків, що підключаються до ECU, розблокуючи кермо

Запуск стартера, запуск двигуна, автоматичне повернення клавіш у положенні 2 (увімкнено) після запуску

Розглянемо можливі електричні та механічні несправності Турана (1 покоління), в яких двигун не запущений взимку чи влітку, враховуючи попередні події.

Щоб краще почути звуки машини та правильно діагностувати проблему під час запуску, відкрийте капюшон і не закривайте двері водія.

Перелік можливих ситуацій з несправністю, в яких процедура запуску двигуна не досягає обертання стартера.

Акумулятор відключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони могли літати, забруднювати або окислюватися, щоб джерело живлення від акумулятора не відбувався.

Акумулятор повністю сів. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Ланцюг потужності стартера зламана. Перевірте дроти, стартерні та реле запобіжники, чи правильно закваска підключений до акумулятора, окислювані та спалені контакти, замерзла тягова реле замерна від вологи.

Стартер не працює. Ремонт (носіння пензлів та колектора) або заміна стартера.

Автоматична коробка передач стоїть у режимі DRAM (Drive) або R (Back Bear). На моделях Volkswagen Touran з автоматичною коробкою передач, двигун може не запустити, якщо після включення запалювання поле не переноситься в режим P (паркування) (паркування).

Педаль зчеплення недостатньо натиснута. На моделях з механічною коробкою передач, проблема може виникнути через недостатньо стиснуту зчеплення. Клацніть до кінця на педалі зчеплення та повторіть запуск двигуна.

Ремені безпеки не кріпиться. Моделі Volkswagen Touran з ременями безпеки не почнуться, поки ремені безпеки не будуть одягнені на водія та передній пасажир.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, напередодні було машина чи миття двигуна

Вода, що падає під капот. Вода або волога входили в електричні елементи систем двигунів, що призвело до закриття. Вийміть накопичення вологи з клем акумулятора, високопостійних проводів свічки запалювання, з блоку запобіжників та інших контактів.

Під час сильного дощу вода також може потрапити в моторний відсік і спричинити несправності в роботі систем, відповідальних за запуск двигуна.

Несправність в блоці управління електронною одиницею. Контакти в механізмі запалювання можуть бути розплавлені, необхідно діагностувати справність замка замка та огляд клавіш запалювання.

Запобіжник запалювання вигоріло, перевірте його в блоці запобіжника та відповідний електричний ланцюг для скелі.

Охайність не горить, електричне обладнання не працює, стартер не крутиться, автомобіль припаркований біля сміттєвого резервуара або сміттєзвалища побутових відходів

Гризуни могли піднятися в теплий відсік двигуна, і, шукаючи вихід або їжу, вони посипали проводку в зоні акумулятора або стартера, перевірити цілісність дротів під капотом.

Перелік можливих ситуацій з несправностями, при яких стартер обертається, але двигун не починається.

Акумулятор погано підключений. Перевірте дроти та клеми акумулятора, вони можуть послабити або літати, забруднювати або окислювати.

Акумулятор сильно виписаний. Спробуйте сигналізувати і увімкнути фари, і якщо звук тихий, а світло тьмяне, це вказує на виписаний акумулятор. Підзарядьте акумулятор, ви можете запалити акумулятор з іншої машини, замінити її новою (зателефонуйте на послугу з доставкою акумулятора на місце).

Погана якість нафти. Якщо вулиця суворий мороз, то стара чи не все сезонне моторне масло може значно потовщитися при негативних температурах, що ускладнює запуск стартера для приведення механізмів двигуна. Розігріти машину в теплому гаражі з подальшим зміною олії.

Напередодні напередодні була в охайність

Свіжо закладений бензин/дизель не містить зимових добавок та фруктів у паливній лінії, газового насоса чи іншого місця і не входить до двигуна. Зазвичай це відбувається після заправки на іншій АЗС (не в тому, що зазвичай є). У той же час, не потрібно, щоб заправка газу відбулася вчора або просто, в резервуарі, решта бензин не змішується з новим, а старий витрачається спочатку і лише тоді новий.

Бензин з іншим октановим номером. Для моделей випуску Touran 2003-2007. Рекомендується налити бренд AI-95 з бензиновим двигуном з бензиновим двигуном. Бензин не відповідає характеристикам з більшим або меншим октановим числом, може гірше ігнорувати іскру свічок, посилює ситуацію двигуна, починаючи з сильного морозу.

Охайно загоріло вогонь, функціонування бензинового насоса не чути, клацання естафети Tanososa можна почути, стартер крутиться активно

Несправний бензиновий насос, його фільтр був забитий через погану якості (брудне) паливо, внаслідок такої роботи він може перегріватися та розбитися.

Відсутність бензину в резервуарі. Іноді відсутність палива викликається отриманим витоком, шланг палива пролетіла або пошкоджено іншу паливну шосе, подивіться на датчик рівня палива, огляньте автомобіль під ним плям та калюж.

Охайно загорівся, газовий насос не чувається

Несправна реле розслаблення. Реле паливного насоса забезпечує подачу та припинення джерела живлення газового насоса в команді ECU, насос не накачує, а бензин у паливній пандусі немає. Перевірте наявність реле газового насоса і, якщо це необхідно, замініть.

Пара плунжера зношена

volkswagen, turan, почин, гаряче, чому

Поширена причина складного гарячого запуску дизельного двигуна. це знос роботи паливного насоса високого тиску. Потеплений дизель не запускається в таких випадках через знос пари плунжера.

Якщо гарячий дизельний двигун не запускається, то несправність можна виявити наступним чином. Необхідно охолонути задню частину паливного насоса високого тиску.

Для цього ви можете налити воду на висоту. Також доцільно покрити паливний насос мокрою ганчіркою. Успішний запуск дизельного двигуна після таких маніпуляцій означатиме, що причиною поганого запуску дизельного двигуна є сильний знос пари плунжера.

Додатковими причинами також можуть бути старіння сальника або зламану втулку насоса валу. Такі несправності вказують на те, що в паливному насосі відбувається витік повітря. За цих умов частина не в змозі створити необхідний тиск у плунжері. Це означає, що для відновлення паливного насоса потрібно, що передбачає заміну втулки на східній та вал.

volkswagen, turan, почин, гаряче, чому
volkswagen, turan, почин, гаряче, чому

Стартер і акумулятор

Більшість проблем запуску виникають через знос цих двох елементів. Зрештою, саме на них двигун запускається “на холод” та “на гарячому”. Якщо ваші дизельні причини можуть бути у виписаному акумуляторі. Останнє, як дизельне паливо, також боїться низьких температур. Він може втратити до 20 відсотків своєї потужності протягом ночі. Це вже критичний показник. Як результат, навіть новий Renault Duster буде неможливо запустити. Яке вирішення проблеми? Є лише один вихід. заряджаючи «посаджену» акумулятор. Ви можете зробити це декількома способами. Найшвидший варіант. “освітлення”. Використовуючи “крокодили”, ви підключаєтесь до клем акумулятора справного автомобіля та запускайте двигун. Однак метод є досить небезпечним, насамперед для самої акумулятора.

Другий, безпечніший спосіб.використовувати так.зведені підсилювачі. Останнім часом вони стали дуже популярними серед автомобілістів. Booster. це невелика акумулятор (порівнянна з розмірами банку живлення для мобільних телефонів), яка протягом 30 секунд може видавати високий пусковий струм в режимі Boost (звідси назва). Цей акумулятор 12 вольт і підходить для більшості автомобілів та мікроавтобусів з обсягом двигуна до 4 літрів. Однак практика показує, що високоякісна «бустер» здатна запустити навіть двигун вантажівки. Єдиним недоліком такого акумулятора є ціна. Це порівняно з вартістю трьох хороших свинцевих батарей.

Третій спосіб. заряджання на стаціонарному Zh. Це найбезпечніше, але повільний шлях. Зрештою, щоб відновити зарядку, втрачену на 20 відсотків, пристрою знадобиться щонайменше 30 хвилин часу.

Що стосується початку, вони також провалюються. Можливо, термінал пристрою погано примикає до пристрою, або приводна передача зношена, яка входить у гачок з короною маховика. У будь.якому випадку, ви можете визначити несправність “на вух”. Стартер видасть інші звуки під час роботи.

Дизельні форсунки не тісні

Наступною причиною, чому дизель погано розпочинається гарячим. це відсутність тісності форсунок. Після зупинки двигуна частина палива продовжує переходити через насадки в камеру згоряння дизельного двигуна. Надлишок палива запобігає подальшому запуску гарячого дизеля.

Вологі свічки означатимуть, що форсунки проходять дизельне паливо після зупинки двигуна. У таких умовах спробуйте запустити дизельний двигун, відкривши раніше дросель. Це скине тиск у робочій камері. Для усунення несправності може знадобитися ремонт або заміна форсунок новими. Йому дозволяється переповнювати паливо і через знос герметичного кільця насадки.

Датчики не вдалося

Дизель може погано починатися з гарячого внаслідок несправності датчика температури теплоносія в системі охолодження. Якщо датчик контролю температури охолоджуючої рідини надає ECU неправильні значення або виходить з ладу, то блок управління неправильно регулює подачу палива.

Порушення в експлуатації датчика підйому голки насадки призводить до того, що кут впорскування порушується. Крім того, варто перевірити справність датчика тиску в паливній пандусі.

Найчастіші причини, чому дизельний двигун погано запущений на гарячому. Крім того, гарячий дизельний двигун може не починатися внаслідок несправностей, які безпосередньо пов’язані з приводом паливного насоса високого тиску.

Чому стартер повертається нормально, але двигун не схоплює, він не починається. Основні причини несправності, перевірка систем подачі палива, запалювання. Підказки.

Важко запустити карбюратор, інжектор та дизельний двигун на Hot. Основні несправності: перегрівання карбюратора, датчиків, насадок, паливних насосів.

Причини труднощів запустити холодний двигун. Список помилок. Що потрібно перевірити на діагностику та більш точне визначення проблеми.

Причини складного “холодного” запуску дизельного двигуна. Стиснення, свічки розжарювання, дизельні форсунки, паливні насоси, парафін або вода в паливній системі.

Машина не запущена після заміни ременя часу, ланцюгів часу або іншої роботи з приводом механізму, що відводить газ. Основні причини, рекомендації.

Чому летить свічки запалювання на двигунах інжектора та карбюратора: основні причини мокрих свічок. Як висушити свічки та запустити мотор, поради.