Тестова галерея 2022 Audi Q3 S Лінія Daily Consumer Guide The Daily Consumer

2022, audi, daily, consumer, guide

2022 р. Audi Q3 S у Chronos Grey Metallic (варіант кольору 595)

Audi Q3 S Line 45 TFSI Quattro

Милі проїхали: 402

Використовуване пальне: 17.2 галони

Картка звіту про CG Оцінки карт з доповіддю отримуються з консенсусу оцінок тестового водія. Усі оцінки проти інших транспортних засобів в одному класі. Цінна оцінка призначена для оцінювання конкретного рівня обрізки і може не відображати враження посібника споживачів про всю лінійку моделі.Великий високий комфортВеликі високі оцінки комфорту призначені лише для передніх сидінь. “Великий” рейтинг на основі чоловічого тестера вагою приблизно 350 фунтів, “високий” рейтинг на основі 6’6 “-тестер чоловічої статі 6’6”.Приводка

Економія палива в реальному світі: 23.4 миль / год

Мікс водіння: 55% міста, 45% шосе

Економіка палива, охарактеризована EPA: 21/28/24 (MPG City/Achway/Комбінована)

Тип палива: звичайний газ

Базова ціна: 38 700 (не враховуючи 1195 заряду призначення)

Варіанти на тестовому транспортному засобі: спеціальна фарба (595), пакет Premium Plus (3000), технологічний пакет (2700), 19-дюймові сплави (800), кредитна скринька (250)

Ціна як перевірена: 47 040

Швидкі хіти

Велике: ціноутворення на преміальний автомобіль на рівні, стандартний повнопривідний привід, універсальність вантажів

Добре: пасажирський простір для субкомпактного кросовера

Не так добре: більшість високотехнологічних функцій безпеки є необов’язковими, динаміка водіння, макет управління

CG каже:

2022 Audi Q3 додає стандартне сповіщення про сліпого місця, попередження заднього перехресного руху та датчики паркування до базової преміум-моделі. Premium Plus Trim отримує стандартну камеру Topview. Q3. це преміальний субкомпакт кросовер.позашляховик, який був перероблений на 2019 рік. Єдиний потяг енергетики. це турбонаддув 2.0-літровий 4-циліндровий двигун, пов’язаний з 8-ступінчастим авто із стандартним повним приводом. У 40 версіях TFSI цей двигун розробляє 184 кінські сили, тоді як 45 TFSI викладає 228. Доступні функції включають попередження про зіткнення та пом’якшення, сповіщення про сліпого місця, попередження заднього перехресного руху, попередження про відмову від руху, камера Topview та Assist Park Assist. Нинішнє покоління Q3 пропонує більше місця, потужності та обладнання, ніж попередній Q3, що робить його сильним суперником у субкомпактному сегменті субкомпакту конкурентного преміум-класу преміум-класу.

Ми розглядаємо Q3 як класний, ефективний преміальний транспортний засіб, який пропонує корисну корисність розкішного перехрестя та все, що вважається-доступні за розумними цінами. Q3 напрочуд просторий, враховуючи свій зменшений слід, і добре підходить для великих і високих водіїв.

Як і в більшості Audis, кабіна Q3-це стильна справа, що поєднує чистий сучасний дизайн з високоякісними матеріалами. Деякі драйвери виявили цифровий інтеейс Q3 складнішим, ніж потрібно було, але з часом акліматизували систему. У цьому класі ми також рекомендуємо відмінний Genesis GV70. але запропонуйте вам також надати Audi серйозний вигляд.

SOURCE

Image:blog.consumerguide.com