Tata Sumo з відреставрованим зовнішнім виглядом виглядає надзвичайно добре

tata, sumo, зовнішнім, виглядом, виглядає, надзвичайно

Відновлений Tata Sumo MUV з індивідуальним інтер’єром виглядає красиво [відео]

Tata Sumo. знаковий транспортний засіб, і він займає особливе місце в історії автомобіля Індії. Сумо спочатку був запущений у 1994 році і швидко став популярним серед покупців. Виробник зміг продати близько 1 одиниць сумо всього за три роки. Tata Sumo була популярною серед клієнтів своєю просторою каютою і без дурниць. Протягом багатьох років Тата приносив зміни до Сумо, перш ніж припинити його з ринку через жорсткі норми викидів та норми безпеки. Альт, MUV вже не доступний на ринку, є багато власників автомобілів, які все ще користуються ним. Тут у нас є один такий власник Тата Сумо, який отримав його старий MUV повністю відновлений.

tata, sumo, зовнішнім, виглядом, виглядає, надзвичайно

Відео поділяли автокраунки, які працювали над цим конкретним тата.сумо. Сумо не був у великому стані, коли він прибув до майстерні. Автомобіль був офінально старим і мав проблеми з іржею. Власник сумо мав багато спогадів з транспортним засобом, і це була одна з причин, чому не могла відпустити транспортний засіб. На майстерні робота над сумо розпочалася з видалення всіх панелей, таких як передня решітка, фари, бампер та хвостові світильники. Протягом багатьох років у машині було кілька вм’ятин та розмитників, і багато панелей теж почали іржавих.

tata, sumo, зовнішнім, виглядом, виглядає, надзвичайно

Семінар почав фіксувати вм’ятини за допомогою машини для зняття вм’ятини. Поки деякі з них працювали над вм’ятинами, інші перевіряли проблеми іржі. Деякі металеві панелі на тілі, і флора іржавіла. Це було зафіксовано зварюванням нового металу після видалення іржавої порції. Після того, як іржавих панелей були закріплені разом з вм’ятинами, на сумо наносили тонкий шар шпаклівки. Пізніше надлишку видаляли за допомогою шліфувальної машини, і це дало машині дуже рівномірний вигляд. Після того, як шпаклівка наносили та шліфували, верхня половина машини отримала до нього темний кольоровий праймер.

Після обговорення з власником було вирішено, що машина буде закінчена в подвійному тоні. Верхня половина сумо була б намальована в іскровому чорному, а нижня половина отримає срібний відтінок. Потім сумо був доставлений до кабінки фарби і повністю пофарбований у чорний та сріблястий подвійний відтінок. Будка фарби допомагає їм досягти дуже навіть подивитися на машину і, таким чином, робить її схожим на абсолютно новий транспортний засіб. Після того, як машина вийшла з фарби, робота для інтер’єрів розпочалася. Автомобіль мав на них сидіння з тканинними сидіннями. Фари, хвостові світильники та передня решітка були замінені пізнішими версіями Tata Sumo.

Приладова панель та сидіння були зняті та на замовлення кришку сидіння з підлокітником для передніх двох пасажирів. Сидіння другого ряду залишаються типом лавки, але вони також постачаються з на замовлення кришками сидіння. Вкладиш на даху та стовпи були загорнуті в чорний м’який дотик матеріал. Дах отримує в них Galaxy Starlight, і на приладній панелі встановлюються навколишні світильники. Інформаційна панель та рульове управління. всі пофарбовані в чорний колір, і вона також отримує систему розповіді про марку з сенсорним екраном та колеса з сплавів. Готовий продукт виглядає надзвичайно акуратно, і майстерня надала цьому знаковому MUV нову оренду життя.

SOURCE

tata, sumo, зовнішнім, виглядом, виглядає, надзвичайно

Image:www.cartoq.com