2023 р. Ducati Multistrada V4 Rally робить їзди на далекі відстані цікавими

І навряд чи залишатиме вас на межі без газу в необхідний час.

Ви можете зробити подібні речі на своєму багатокласному ралі V4, але ви, мабуть, просто їдете до кав’ярні.

2023, ducati, multistrada, rally, робить, їзди

Слухай, я збираюся впустити тебе в таємницю-на далекі мотоциклічні мотоциклі. Мало того, що це повільніше, ніж їздити на машині, але це нудно і боляче, лише короткі моменти бути приголомшливими, незважаючи на те, що Еван Макгрегор ти повірив би. Але що робити, якщо був велосипед, який міг би взяти частину висмоктування з цієї ситуації?

Ducati вважає, що існує, ввівши його новий мітинг Multistrada V4, який зосереджений на їзді на далекі відстані. Серед змін, які Ducati внесла до свого найбільш технологічно розвиненого дорожнього велосипеда,-це гігант-асп 7.9-галонний алюмінієвий паливний бак. Серйозно, це дерьмування газу. Насправді майже 50 кілограмів, що може зробити переміщення велосипеда з невеликою швидкістю трохи білки, але також повинно забезпечити епічний круїзний діапазон.

Інші зміни включають нову технологію “розширена дезактивація циліндрів”. Дезактивація циліндрів не нова на велосипедах. Навіть великі, німі крейсери з повітряним охолодженням, такі як індійський начальник (німий, що означає простий, не обов’язково погано), можуть закрити задній циліндр на зупинці, щоб скоротити вживання палива, викиди та, що найголовніше, кількість тепла, що кидається вершник. Ducati йде далі, дозволяючи задньому банку циліндрів Multi V4 закриватися під час круїзу, більше схожий на дезактивацію циліндрів на автомобілі. Це означає менше тепла, очевидно, але йти від 1100 куб. До 550 куб.9 галонів газу йдуть ще далі.

Це не велика краса, але це, мабуть, найдосконаліший мотоцикл у продажу сьогодні.

Ducati також хотів зробити Multi V4 Rally більш здатним їхати куди завгодно, тому він додав додатковий зазор (вибачте коротких вершників, можливо, придбайте замість цього Harley Panam ?), новий режим дросельної заслінки, призначений для позашляхового використання та більш широких кілочок для ніг з гумовими вставками. Напівактивна підвіска Skyhook також отримує автоматичну систему вирівнювання, тому незалежно від того, скільки лайно (або пасажира) на велосипеді, багаторазова їзда на відповідній висоті та без попереднього керування зворотним граблі.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

2023, ducati, multistrada, rally, робить, їзди

Решта речей, які роблять Multistrada V4 S, мабуть, найкращим велосипедом у продажу зараз усі палиці навколо. Це означає, що у вас все ще є адаптивний круїз-контроль, попередження про сліпу, худорляй, а також контроль над тягою, управління колісами тощо. Серйозно, мульти V4 майже досить розумний, щоб зробити вас сніданком.

Мульти V4 Rally буде продаватися в Північній Америці лише в одному ароматі, і це повністю обладнано алюмінієвим багажем, нагрітими сидіннями та русами, і, звичайно, всіма електроніками, яку ви могли коли.небудь попросити. Ціноутворення починається з 31 495 у США для Ducati Red; Якщо ви хочете його чорним кольором, додайте 500. Шукайте його у дилерів, починаючи з травня 2023 року.

SOURCE

Image:jalopnik.com