Нью -Йорк скопіює Закон про чисті машини Каліфорнії

Нью.Йорк скопіює Закон про чисті машини Каліфорнії

Держава дасть вам 2000 знижок на придбання автомобіля без викидів.

Наприкінці серпня Каліфорнія успішно прийняла Закон про чисті автомобілі II, який забороняє продаж усіх автомобілів льоду до 2035 року. Нові норми надійдуть поетапно, при цьому 35% усіх транспортних засобів повинні бути 100% без викидів на викиди до 2026 року. Це збільшиться до 51% у 2028 році, 68% у 2030 році, а потім нарешті на 100% у 2035 році.

Положення про викиди в Каліфорнії. це план, який використовували багато штатів у минулому. Як ми прогнозували, інші штати, швидше за все, будуть слідувати слідами Каліфорнії, і Нью.Йорк нещодавно став першим. Варто зазначити, що Нью.Йорк все ще повинен пройти різні кроки і що це не що інше, як заява про наміри на цьому етапі.

Губернатор Кеті Хочул відзначив недавній Національний тиждень електричного тижня, доручивши державному департаменту охорони навколишнього середовища вжити необхідних заходів, щоб пройти до нульового викидів до 2035 року.

йорк, скоп, закон, машини

“Нью-Йорк-національний лідер клімату та економічну електростанцію, і ми використовуємо свої сили, щоб допомогти стимулювати інновації та впровадження транспортних засобів з нульовою емісією у великих масштабах”,-сказав губернатор Хочул. “З стійкими державними та федеральними інвестиціями наші дії стимулюють нью.йоркців, органів місцевого самоврядування та підприємства, щоб здійснити перехід до електромобілів. Ми керуємо переходом Нью.Йорка до очищення транспорту вперед, і сьогоднішнє оголошення принесе користь нашому клімату та здоров’ю наших громад для наступних поколінь.Що

У Нью-Йорку вже є правила, щоб до 2035 р. Принципово важливо, що вони імітують встановлену часову шкалу для Каліфорнії.

Також потрібні нові стандарти забруднюючих речовин для модельних років.

йорк, скоп, закон, машини

За словами губернатора, скорочення викидів забезпечить значні переваги якості повітря для багатьох громадських громад Нью.Йорка. Ці громадські громадські громади, які включають чорний, корінний та кольорові люди з низьким рівнем доходу, часто розташовані поруч із транзитними маршрутами з великим рухом, де забруднення є найвищим.

“Губернатор Хочул демонструє свою постійну прихильність до успішної реалізації Закону про клімат та забезпечення того, щоб усі нью.йоркчани отримали користь від дій держави щодо подолання змін клімату. DEC буде продовжувати працювати під її керівництвом, щоб швидко видавати цей регламент та досягти чергової віхи в переході від викопних палив, щоб більше людей, підприємства та уряди матимуть варіанти ZEV для задоволення своїх потреб та допомоги вдосконалити здоров’я своїх громад, “зазначає комісар департаменту охорони навколишнього середовища та співголова Ради з питань кліматичних дій, Василь Сеггос.

йорк, скоп, закон, машини

Тяжкість

йорк, скоп, закон, машини

Тяжкість

Щоб досягти цієї мети, Нью.Йорк витратить понад 1 мільярд на різні ініціативи, включаючи знижки на придбання та стягнення інфраструктурних грантів. Держава також відкладає 5.75 мільйонів на придбання або оренду урядового флоту та встановлення станцій зарядки електромобілів та підживлення водню. Департамент поліції Нью-Йорка був одним із перших, хто включив флот Ford Mustang Mach-ES у свій існуючий флот транспортного засобу.

Ще 10 мільйонів було виділено, щоб забезпечити знижки на продаж у розмірі 2000, які можуть бути поєднані з знижкою 7500 від федерального уряду завдяки Закону про зменшення інфляції. Теоретично, нью.йоркчанина зможе отримати 9 500 від штату та федерального уряду при покупці Nissan Leaf, що призведе до ціни базової моделі приблизно до 20 000.

Департамент охорони навколишнього середовища тепер швидко розпочне процес прийняття нового формату, встановленого Каліфорнією, який включає в себе просвітницьку службу, період публічних коментарів та громадські слухання пізніше цього року.

йорк, скоп, закон, машини

NYPD News/

SOURCE

Image:carbuzz.com