Auto News Gasgoo

Gasgoo Daily: Угода Calb Inks для проекту другого етапного проекту батареї Ченду

На вересень. 29, китайський виробник живлення Calb Co., ТОВ. (“Calb”) уклав угоду на другий етап проекту своєї бази акумуляторів з енергетики та енергоносії в місті Ченду, столиці провінції Сичуань, внаслідок чого накопичувальна річна виробнича потужність 50 ГВт.год для бази Calb Chengdu.

Lynk Co починає передпродаж Lynk Co 09 EM-P PHEV

На вересень. 29, Lynk Co розпочав передпродаж нової повнорозмірної флагманської гібридної моделі позашляховика, Lynk Co 09 EM-P. Представна ціна Юанханг А.М. та Юаньханг Прем’єр.міністра (“Юанханг”. китайський пінінь) становить 358 000 юанів (49 750) та 378 000 юанів (52,530) відповідно.

Шанхай поки що розгортає 820 000 нових енергетичних транспортних засобів

auto, news, gasgoo

У Шанхаї на сьогоднішній день розміщується близько 820 000 нових енергетичних транспортних засобів (NEVS) і побудував 588 000 зарядних палець, згідно з повідомленням на “Шанхай Фабу”, урядовому рахунку Шанхаю Шанхай.

Вулінг позашляховика Xingchi починається з 56 800 юанів

Saic-GM-Wuling побачив свою абсолютно нову модель позашляховиків під логотипом срібла Wuling, Wuling Xingchi, потрапив на ринок на вересні. 28. Виходячи з шести рівнів оздоблення, він коштує від 56 800 юанів і 86 800 юанів (7 890-12,060).

Перші 80 MAFU MIFA паливні елементи MPV від SAIC Maxus були введені в експлуатацію в Шанхаї через Xiangdao Chuxing, платформу мобільності Mobility Motor, згідно з прес.релізом, виданим Saic Maxus сьогодні.

Китайський автовиробник, який також є партнером з автоматизаторів Huawei, Seres Group, оголосив про проект оновлення нового енергетичного транспортного засобу (NEV) у новій області Ліанцзян Chongqing 29 вересня.

Китайський запуск електричного транспортного засобу Leapmotor офіційно поставив свою останню флагманську модель C01, на ринок 28 вересня.

auto, news, gasgoo

Nio оголосив на вересні. 29 через його.подібний обліковий запис Weibo запуск своєї першої німецької станції Swap Battery, що відзначає частину підготовки, щоб привезти свої транспортні засоби в цю країну.

28 вересня Changan Automobile підписав договір стратегічного співробітництва з місцевими органами влади нової області Ліанцзян Чонгкінга для створення проекту технології Changan та довгострокового розвідувального проекту в цьому районі.

На вересень. 28, Гаваль, позашляхова марка Great Wall Motor (“GWM”), поставила на ринок третього покоління H6 DHT-Fev на ринок як свою першу модель енергетичного транспортного засобу (NEV).

28 вересня китайський постачальник автономних водійських рішень Deeproute досяг стратегічної співпраці з лабораторією штучного інтелекту та цифрової економіки Гуандун (Шеньчжень) (“Лабораторія Гуанмінга” коротко) для сприяння розвитку та застосуванню автономних технологій водіння L4.

На вересень. 28, Jiangxi ganfeng lithium co., ТОВ. (“Ganfeng Lithium”), один з провідних світових виробників літію батареї, підписав рамкову угоду про стратегічне співробітництво з муніципальним урядом міста Ічун, провінції Цзянсі для будівництва бази виробництва літій-іонів та відповідних підтримуючих проектів промислової ланцюга.

Gasgoo не лише пропонує своєчасні новини та глибоке розуміння про індустрію China, але й допомагає у бізнес.з’єднанні та розширенні для постачальників та покупців за допомогою декількох каналів та методів. Покупця: Покупця-підтримка@Gasgoo.Сервіс ComseLer: Продавець-підтримка@Gasgoo.com

Всі права захищені. Не відтворюйте, копіюйте та використовуйте вміст редакції без дозволу. Зв’яжіться з нами: autonews@gasgoo.com

auto, news, gasgoo

SOURCE

Image:autonews.gasgoo.com