Немає часу померти Астон Мартін DB5 піднімає 3.2 мільйони на аукціоні

“Немає часу помертиАстон Мартін DB5 піднімає 3.2 мільйони на аукціоні

Один із восьми автомобілів трюк DB5 з остаточного облігації Даніеля Крейга був проданий на 60.річному благодійному аукціоні на U U.K.

померти, астон, март, піднімає, мільйони

  • Один з восьми автомобілів.трюків Aston Martin DB5, побудованих для фільму про Джеймса Бонда 2021 року, немає часу, щоб померти 28 вересня на понад 3 мільйони.
  • Продаж очолив благодійний аукціон Крісті, що відбувся на честь 60 років фільмів про Джеймса Бонда.
  • Доходи від продажу DB5 надходять до довіри принца та підтримки благодійного фонду принца Уельсу.K.

Можливо, він взяв на себе банківський рахунок про лиходія облігацій, але кожна копійка 3 209 773.17, витрачений на цей автомобіль Aston Martin DB5, збирається на благодійність. Aston Martin побудував вісім версій DB5 для фільму про Бонда 2021 року, що не вмирає, кожен з яких служив конкретній меті в реалізації фільму до життя. Кожен автомобіль PROP однозначно модифікований, і саме цей автомобіль із обертовими номерними знаками, висувними фарами, кулеметами, що спливають, та бомбардувальниками стрільби.

У нас був шанс проїхати частину часу, щоб померти автомобілями трюк навколо знаменитого британського сірника Сільверстоун до виходу фільму. Висновок? Як і більшість незаконних речей, нерегульовані фільмові машини-це радісно весело, а також фантастичні для їзди-навіть якщо вони не є вуличними законними. Усі кошти від продажу DB5 були передані на благодійну організацію принца, яка допомагає молодим людям у Британії у віці від 11 до 30 років, а також благодійному фонду принца Уельсу на підтримку колишніх службовців британських розвідувальних агентств та спец.

DB5, можливо, отримав найвищу пропозицію вечора, але це був не єдиний проданий автомобіль облігації. Всього на аукціоні було продано три Астони, всі були використані в найкоротші терміни, щоб померти. Також було продано автомобіль Тімоті Далтона 007 на вибір: 1981 Aston Martin V8 Vantage, як автомобіль, який використовується у фільмі Бонда 1987 року, живі денні світильники були повернені у вигідній формі у новітньому фільмі та принесли 692,046 на аукціоні. Гроші, отримані від аукціону V8;.

Третій Aston Prode був одним із 25 видань DBS Superleggera 007, створених Астоном для відсвяткування включення Суперлеггера в знакову франшизу. У DBS є табличка, в комплекті з травленими підписами актриси Лашани Лінч, яка проїхала машину у фільмі, а також від продюсерів Майкла Г. Вілсон та Барбара Брокколі. Видання DBS Superleggera 007 продано за 442 909, коли всі виручки надходять до Королівського фонду принца та принцеси Уельської.

Цей вміст імпортується з опитування. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

Цей вміст імпортується з OpenWeb. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

SOURCE

Image:www.caranddriver.com