Tesla підбирає повідомлення про доставку

Tesla каже, що він створив рекордні 365 923 автомобілі по своїх заводів у Китаї, Німеччині та США протягом третього кварталу (Q3) 2022 року.

Провідний у світі виробник EV заявив, що він зробив 345 988 модель 3 та моделі Y транспортних засобів та 19 935 моделей S та Model X Model понад Q3.

Поставки Tesla Bumper Q3 стрибають на 41 відсоток протягом чверті двох результатів 2022 року, на який сильно вплинуло фактори, включаючи корчі ланцюга поставок та оновлення на фабриці Giga Shanghai.

Цей виробництво також збільшився на 54 відсотки на виробництві протягом Q3 2021 року.

Окрім виробництва 365 923 EVS між 1 липня по 30 вересня, Tesla каже, що він доставив 343 830. це означає, що він побудував на 22 000 більше автомобілів, ніж він ставив у руки клієнта.

tesla

Компанія посилається на поточні проблеми зі своїми логістичними та транспортними домовленостями. на даний момент це глобальна проблема. і сказала.

“Історично, що наші обсяги доставки перекосили до кінця кожного кварталу через регіональну партічну будівлю автомобілів”. сказала компанія.

«Оскільки наші обсяги виробництва продовжують зростати, це стає все більш складним для забезпечення транспортних потужностей транспортних засобів та за розумну вартість протягом цих пікових логістичних тижнів.

«У Q3 ми почали переходити до більш рівномірної суміші будівель транспортних засобів щотижня, що призвело до збільшення автомобілів на транзиті в кінці кварталу.

«Ці машини були замовлені та будуть доставлені клієнтам після прибуття до місця призначення.”

tesla

Через (де ще?), Елон Маск відповів на запитання, просивши його розширити ці прибульці з доставкою.

«Розгладження божевільної хвилі доставки в кінці чверті, щоб зменшити прискорені витрати, полегшуючи стрес для команди Tesla. Прагнення до більш стійких поставок внутрішньо чверть “,-сказав він.

«Досвід клієнтів страждає, коли відбувається поспіх на кінець кварталу. Стійкий, як вона йде. це правильний хід.”

Tesla додає, що опублікує свої фінансові результати за третій квартал 2022 року після закриття ринку в середу, 19 жовтня.

tesla

Австралія

Tesla домінує. Цього року він доставив 8054 автомобілі до кінця серпня, що становить 55 відсотків від загальної кількості ЕВ.

Ми очікуємо сплеску продажів для Tesla в Австралії в останніх частинах 2022 року. з заводом Шанхай, який постачає наш ринок гарячим.

Tesla Inc. Голова Робін Денхолм, австралійця, який колись працював у Telstra, нещодавно сказала, що “не буде здивована”, якщо кількість Тесласів на місцевих дорогах подвоїлася до кінця цього року.

Пані Денхольм, як повідомляється, заявила на саміті з чистої енергії в Сіднеї в липні, що “зараз у нас на дорогах Австралії понад 26 500 Тесласів, а імпульс там”.

“Я особисто не здивувався б, якби ми подвоїли це число до кінця року”. заявила пані Денхольм.

Подвоєння існуючого флоту до кінця року було б чудовим, враховуючи, що він доставив менше 5000 автомобілів у першій половині 2022 року через розправи на заводі під час оновлень.

Однак він доставив ще 3397 автомобілів австралійцям у серпні, і попит залишається сильним. серпень. це місяць запуску моделі Y.

Шанхай вже має найвищу заявлену встановлену річну потужність будь.якого заводу Tesla, який, за його словами, здатний робити на північ від 750 000 автомобілів на рік, порівняно з 650 000 у Каліфорнії та близько 250 000 кожна для Берліна та Техасу.

SOURCE

Image:www.carexpert.com.au