Maruti Omni, модифікований у дрейфу, виглядає круто

maruti, omni, модифікований, дрейф

00 Модель Maruti Omni фургон зі смаком модифіковано в дрейфу [відео]

Maruti Omni. це транспортний засіб, який був доступний для продажу на індійському ринку десятиліттями. Більшість людей, які читають цю статтю. Деякі з вас, можливо, навіть володіли ним роками. Він використовувався як народний рушник, а також товар для малого бізнесу. Maruti Omni навіть був представлений у багатьох фільмах як транспортні засоби, якими користуються викрадачі. Через більш жорсткі норми викидів та безпеки Маруті довелося припинити Omni з ринку. Є ще кілька прикладів доглянутого фургона Maruti Omni в Індії, і крім цього, є розділ покупців, які почали її змінювати. Тут у нас є одна така Маруті Омні, яка була модифікована у дрейфу.

Відео було завантажено мотографією Gokz на їхній канал YouTube. У цьому відео власник Maruti Omni розповідає про всі модифікації, які він зробив з машиною. Власник придбав використовувану модель 2000 Maruti Omni і почав над цим працювати. Більшість модифікації цього Omni робили лише власником. Він згадує, що завжди хотів побудувати машину в своєму гаражі. Він бачив багато модифікованих Маруті омні з Керали і хотів, щоб його версія відрізнялася від інших. Ось так він закінчився концепцією дрейфу.

Maruti Omni. це влучний транспортний засіб для цього проекту, оскільки це транспортний засіб на задньому колесі. Власник опустив підвіску на цьому OMNI, і після цього він зварив задні двері та хвостові ворота на омні з тілом. Після того, як все було приєднано, він прибереться з тілом фургона після B.стовпа. Він просто не рубував задню частину. Після подрібнення тилу, щоб отримати вантажівку, як форма. Власник розмістив металеві бруски та аркуші для посилення тіла. Він згадує, що це автомобіль проекту, і саме тому він хотів, щоб він виглядав як належна дрейфна вантажівка.

На передній частині конструкція фургона Omni залишалася такою ж. Щоб досягти опущеної позиції спереду, він встановив задній бампер з тата нано. Пластиковий бампер ABS пропонував йому бажаний вигляд, не порушуючи крок. Ліжко ззаду було повністю рівним, і в кінці його розміщено величезний спойлер. Це дає йому належну дрейфу, як, наприклад, подивіться на нього. Колесо знову відіграє вирішальну роль у вигляді машини. На передній частині отримують 12.дюймові легкосплавні колеса, а ззаду отримують ширші сталеві ободи. Обидва колеса пофарбовані білими.

maruti, omni, модифікований, дрейф

Одне з перших речей, про які ви помітили б про це Omni. це його фарбова робота. Весь автомобіль був намальований власником у майстерні біля його будинку. Приходячи до двигуна, власник встановив новий повітряний повітря, витяжки прямого труби та паливні лінії були перероблені, оскільки це був старий транспортний засіб. Він планує здійснити обмін двигуном у цьому транспортному засобі в майбутньому. Робота, виконана на цій машині, може виглядати не дуже акуратно, але концепція дрейфу вантажів. Це автомобіль проекту, і ми сподіваємось побачити більше мод у цьому транспортному засобі в майбутньому.

SOURCE

maruti, omni, модифікований, дрейф

Image:www.cartoq.com