Тест 2023 Kia Sportage Hybrid Ex Daily Consumer Guide The Daily Consumer

2023 Kia Sportage Hybrid Ex у Vesta Blue

23 KIA SPORTAGE HYBRID EX AWD

Милі проїхали: 159

Використовуване паливо: 4.7 галонів

Картка звіту про CG Оцінки карт з доповіддю отримуються з консенсусу оцінок тестового водія. Усі оцінки проти інших транспортних засобів в одному класі. Цінна оцінка призначена для оцінювання конкретного рівня обрізки і може не відображати враження посібника споживачів про всю лінійку моделі.Великий високий комфортВеликі високі оцінки комфорту призначені лише для передніх сидінь. “Великий” рейтинг на основі чоловічого тестера вагою приблизно 350 фунтів, “високий” рейтинг на основі 6’6 “-тестер чоловічої статі 6’6”.Приводка

Економія палива в реальному світі: 33.8 миль / год

Мікс водіння: 50% місто, 50% шосе

Економія палива, охарактеризована EPA: 38/38/38 (місто, шосе, комбінована)

Тип палива: звичайний газ

Базова ціна: 30 990 (не враховуючи 1215 заряду призначення)

Параметри на тестовому транспортному засобі: екс.пакет преміум.класу (1500), килимки для килимів (150)

Ціна як перевірена: 33 860

Швидкі хіти

Добре: простора та функціональна кабіна, вишукана їзда та обробка

Не так добре: авангардна стиль не для всіх

Деймон Белл:

Повний перероблення для 2023 року приносить Kia Sportage його перші в історії гібридні та гібридні силові агрегатки. Ми протестували гібридну модель EX середньої лінії, оснащену пакетом EX Premium. Мене зачаровано його приємним поводженням з водіння, бадьорим газовим/електроприводом на 226 к.с. та щедрим рівнем стандартного обладнання. Я не можу сказати, що мені абсолютно комфортно з зовнішнім стилем. я трохи дивуюсь передніми кінцями, в яких фари пересилюються денними вогнями та іншими елементами дизайну. але я думаю, що зовнішній вигляд спорту зростає Я.

тест, 2023, sportage, hybrid, daily

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

І інтер’єр Sportage відмінний. утримуючи нетрадиційну зовнішність, він має прикольні дизайнерські штрихи, такі як незвично форми, що витягують двері та вентиляційні отвори, але я вважав, що макет управління є ергономічно приємним загалом. Мені також сподобалась тонка смуга віртуальних кнопок, чутливих до сенсорної чутливості. І пасажирська кімната, і вантажний простір вражають для відносно охайних зовнішніх розмірів Sportage. я мав кращу кімнату для ніг у задніх сидіннях Sportage, ніж я в Lexus LX 600. Оббивка “Syntex” Faux-Secther мала висококласний вигляд, а атмосфера була додатково посилена стандартним повністю цифровим кластером, 12.3-дюймовий інформаційно-розважальний сенсорний екран, рульове колесо з нагрітою шкірою та передні сидіння з підігрівом. За останні пару років я керував багатьма компактними позашляховиками з мейнстріму, які наблизилися (або навіть перевершили) позначку 40 тис.

тест, 2023, sportage, hybrid, daily

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Джон Біл:

Тепер, коли Kia має гібридну версію свого компактного позашляховика Sportage, як він поводиться? Газ/електростанція забезпечує ефективно прискорення по місту. Це також легко круїзує шосе. але дещо голосно. Чуйність 6-ступінчастої автоматичної коробки передач досить хороша. Цей драйвер записав 33.97 миль / год після того, як провів 94 милі-з 31 відсотками в експлуатації типу міста-на випробувальному транспортному засобі.

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Що стосується динаміки на дорозі, спортс-23 поводиться легко, з трохи худими в кутах, і він комфортно їздить. Однак гальмування страждає від трохи млявістю, яка часто страждає на гібриди, оскільки вони фіксують енергію для регенерації акумуляторів під час зупинок.

Пасажири знайдуть більший транспортний засіб нового покоління дуже просторим в обох рядах сидіння. Є вражаюча задня кімната для ніг і хороший зал навіть під люком, коли це обладнано. Задні сидіння мають деяке регулювання спинки.

тест, 2023, sportage, hybrid, daily

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Нові розміри Sportage також впливають на вантажну зону. Це просторе і доступно через широкий отвір для дверей. Сидіння 60/40-розсилки складаються майже плоскі. Під підлогою навколо запасної шини є якийсь незахищений бонус.

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Що стосується оточення, то колишня поставляється з пеорованою оббивкою синтексу, яка має приємний вигляд і відчуття. М’які поверхні прикрашають верхній штрих, підлокітники, дверні центри та вершини вхідних дверей. Уніфіковані екрани для управління керуванням та інформаційними ресурсами мають передовий високотехнологічний вигляд, але в них немає нічого грізного. Аудіо введення легко зробити на сенсорному екрані. Кліматичний контроль існує на окремому сенсорному екрані, але з зручними фізичними ручками для вибору температури.

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Зберігання кабіни. це все гаразд. У рукавичці є пристойний розмір, але консольна коробка невелика; Передні двері S-скромні, а задні S-ледь тримають пляшки; Мітки зустрічаються за обома передніми сидіннями; і гачки мішків проростають з передніх сидінь. Власники чашок надаються в консолі та відкладеному центральному підлокітнику.

Загалом, Hybrid Ex 2023 Sportage здається хорошою ціною.

тест, 2023, sportage, hybrid, daily

2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Kia sportage hybrid ex gallery

Клацніть нижче для збільшених зображень.

2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid EX 2023 Kia Sportage Hybrid Ex 2023 Kia Sportage Hybrid Ex

Источник

Image:blog.consumerguide.com