Continental та Aeye приєднатися до Ecosystem Drive SIM

Зараз LiDAR на дальньому діапазоні компаній підтримується в Drive SIM, надаючи технологію інтелектуальної зондування за допомогою фізично заснованої платформи.

Автономні датчики транспортного засобу вимагають такого ж суворого випробування та перевірки, як і сама машина, і одна імітаційна платформа вирішує завдання.

Global Tier-1 постачальника континентального та програмного визначається виробником Lidar Aeye оголосив на цьому тижні в Nvidia GTC, що вони перенесуть свою інтелектуальну модель датчика Lidar в NVIDIA Drive SIM. Компанії є останніми, які приєднаються до великої екосистеми виробників датчиків, використовуючи хмарну моделювання платформи NVIDIA, на основі розвитку технологій NVIDIA.

Continental пропонує повний набір камер, радарів та ультразвукових датчиків, а також його нещодавно запущений Flash Lidar, деякі з яких включені в платформу розвитку автономного транспортного засобу Nvidia Hyperion.

continental, aeye, ecosystem, drive

Минулого року Continental та Aeye оголосили про співпрацю, в якій постачальник Tier-1 використовуватиме архітектуру, визначену програмним забезпеченням Lidar для створення датчика дальнього дальності. Тепер компанії сприяють цій моделі датчика для керування SIM, допомагаючи привести своє бачення в галузь.

continental, aeye, ecosystem, drive

Drive SIM побудований на платформі NVIDIA Omniverse для підключення та створення спеціальних 3D.трубопроводів, забезпечуючи фізично цифрові середовища.близнюки для розробки та підтвердження автономних транспортних засобів. Drive SIM відкритий та модульний. користувачі можуть створювати власні розширення або вибирати з багатої бібліотеки датчиків плагінів від Partners Ecosystem.

Окрім надання моделей датчиків, партнери використовують платформу для підтвердження власних архітектурних датчиків.

Приєднуючись до цієї багатої спільноти користувачів Drive SIM, Continental та Aeye тепер можуть швидко імітувати корпуси краю в різних умовах для перевірки та перевірки продуктивності Lidar.

Лідар на всі сезони

AEYE та Continental створюють HRL 131, високоефективну, довгий діапазон LIDAR як для пасажирських автомобілів, так і для комерційних транспортних засобів, які програмні, що налаштовуються і можуть адаптуватися до різних середовищ водіння.

Модельований континентальний датчик Lidar Continental HRL131, побудований на платформі інтелектуальної чутливості Aeye 4Sight, працює в Nvidia Drive Sim.

За допомогою Drive SIM розробники можуть відтворювати перешкоди з їх точними фізичними властивостями та розміщувати їх у складних середовищах автомобільних доріг. Вони можуть визначити, які режими продуктивності LIDAR підходять для обраного додатку на основі невизначеностей, що переживаються в певному сценарії.

Після ідентифікації та налаштування режими продуктивності можуть бути активовані на льоту за допомогою зовнішніх сигналів, таких як швидкість, розташування або навіть крок транспортного засобу, які можуть змінюватися з умовами завантаження, варіаціями тиску шини та режимами підвіски.

Можливість імітувати характеристики продуктивності моделі, визначеної програмним забезпеченням, додає ще більшої гнучкості для керування SIM, ще більше прискорює надійну автономну розробку транспортних засобів.

“. “” Це надійний інструмент для галузі для навчання, тестування та підтвердження безпечних рішень для самостійного керування “”

Источник

Image:blogs.nvidia.com