Привабливість та майбутнє ручної коробки передач

привабливість, майбутнє, ручної, коробка, передача

Тепер ви можете запитати мене, який вініл має відношення до трьох педалей, але я впевнений, що ви отримуєте натяк на мій намір співвіднести музичні тенденції з автомобілями з переломлення.

привабливість, майбутнє, ручної, коробка, передача

На відміну від виробників вінілових рекордів, що підвищують виробництво, щоб задовольнити вибухонебезпечний попит, виробники спортивних автомобілів очищаються від традиційних приводів. То чому посібник 599 GTB продається майже втричі перевищує ціну еквівалентного F1 або чому GT3 Touring, що командує такою здоровенною премією над його колегою PDK, який, як правило, швидше і більш технологічно просунута? Чи повинен я також згадати, що такі види передач були оплаченими варіантами, коли нові?

Згідно з U.S. Агентство охорони навколишнього середовища, 35% автомобілів на продаж у U.S. мав ручні передачі в 1980 році, але до 2022 року він знизився до 1%.

Маючи лише 18% американських водіїв, які навіть можуть впоратися з палицею, очевидно, що виробники автомобілів повинні адаптуватися до попиту на ринку, але тут ми не дискутуємо про те, чому Volvo не пропонує своїх седанів Premium Family з ручною коробкою передач, але враховуючи Те, що останній коня, що проходить, з знаковим перемикачем із закритим перемикачем, згорнувшись моденською фабрикою майже десятиліття тому, безумовно, антикліматичний. Для запису, для цього читає Ferrari Cognoscenti, це був не F430 або 599 ГТБ, а навіть 612 Scaglietti, але досить цікаво останнім посібником Ferrari був послушним V8 Каліфорнія. Lamborghini-ще один правопорушник з рівними можливостями серед інших, причому 2014 рік Галлардо-лебедя пісні їх чудової 6-ступінчастої коробки передач Graziano.

То чому ж така привабливість і попит на цю архаїчну технологію? Це ностальгія, залучення водія, класний фактор, рідкість тощо.? Можливо, це все вищезазначене і в жодному конкретному порядку. Якщо хтось стверджує, що головним фактором переваги є контроль, то я прошу відрізнятися, оскільки передача подвійної зчеплення або навіть автоматизована послідовна коробка передач, яка підходить до більшості високопродуктивних автомобілів сьогодні, забезпечує кращий контроль при адекватному використанні, із змінами передач в мілісекунд і просто швидше з цього приводу.

Ще один цікавий факт полягає в тому, що, на відміну від природних аспіраційних двигунів, які більше не зможуть задовольнити суворіші та суворіші екологічні відповідності, автомобілі з ручними передачами мають менші викиди. Тепер, будьмо чесними, жоден захисник автомобільного або досвідченого любителя автомобілів, що працюють на внутрішньому згорянні. Автомобільні компанії більше не відображають бачення харизматичних людей або автомобільних піонерів, а скоріше контролюються бухгалтерами, акціонерами та радами директорів, мотивованими підсумками ефективності.

Яке майбутнє ручної коробки передач? На жаль, оскільки ми швидко рухаємось до повної електрифікації, виробників не вистачає, щоб виробники переоцінили свої пропозиції та захопити аудиторію їхніх палиць. Деякі виробники автомобілів, такі як Porsche, BMW, VW, GM, Ford та кілька інших з Японії, співчувають тенденції і все ще зберігають ручну коробку передач у своїх портфелях, хоча і в вибраних моделях та мінімальних кількостях.

привабливість, майбутнє, ручної, коробка, передача

На сфері гіперкара ми все ще можемо знайти деяких виробників бутиків, таких як Гордон Мюррей Автомотив із його чесною спробою побудувати чистий ручний чистокровний t.50, і Koenigsegg Швеції, щоб запропонувати пам’ятний варіант CC8. Передача CC850-це дійсно унікальний підхід під назвою Система зсуву Engage (ESS), ця трансмісія багато співвідношення базується на передачі швидкості легкої швидкості Jesko і дозволяє здійснювати як ручне, так і автоматичне зміщення. У ручному режимі ESS має шість швидкостей і педаль зчеплення; Але ESS також можна вводити в автоматичний режим, де він має дев’ять швидкостей і зміна самостійно. Є ці приклади останньою породою? Цілком можливо.

У спільноті колекціонера цінності більшості спортивних автомобілів з 80.х і раніше, за винятком кількох не страждають від такої диверсифікації передачі, а невідповідність цінностей у сучасних суперкарах (і не настільки супер) проти автоматизованих ті, хто проходить ще більше, коли роки проходять. Я не люблю майбутніх прогнозів на ринку, але в інвестиційних інвестиціях “Youngtimers”, атмосферна V12 зі зміною палиць, особливо, безумовно, буде сидіти у верхній частині харчового ланцюга.

Так, як і видалення LP з рукава за допомогою сліпучого мистецтва, покладіть на верхівку прекрасного поворотного столу, встановіть стилус і чекайте, коли ця тепла тріщина передує цьому рідкісному досвіді, існує певна романтика та з’єднання З ритуалом проходження передач спортивної машини, залучаючи педаль зчеплення та відчуваючи точну клацання дії замальованого перемикача. І поки ти на ньому, не проти, що ти внизуєш коробку передач Synchromes. Дуже скоро ви зможете стверджувати, що ви володієте втраченим мистецтвом водіння!

Источник

Image:blog.dupontregistry.com