Porsche Vision GT Spyder-це гіперкар 1 300 к.с. з одним сидінням і без даху

Виробники автомобілів, що будують прохолодні концепції і ніколи не вкладають їх у виробництво, має бути одним з найбільших розчарувань любителів автомобілів у всьому світі. Але іноді є застереження до цього поняття, і це зазвичай у формі бачення Gran Turismo серії понять, що виникли внаслідок партнерства між поліфонією цифровою. Виробник ігрових серій Gran Turismo. та різні виробники.

Ця ініціатива призвела до деяких крутих і шалених цифрових гіперкарів від кожного бренду від Audi до Lamborghini, Porsche до Jaguar, і навіть дивні кулі, такі як Дайхацу, Пейгот та Хонда. Подумайте про автовиробника, і вони, швидше за все, зробили концепцію GT Vision, навіть Сузукі зробив досить погану. Але Porsche тепер підняв кришку на своєму другому баченні Gran Turismo. буквально і образно. З Vision Gt Spyder.

porsche, vision, spyder-це, гіперкар

Porsche

Porsche

Без даху, без даху, варіант Vision Gran Turismo з минулого року, Vision GT Spyder знімає дах і розміщує водія на найкращому сидінні в будинку. Єдине місце в будинку.

Цікаво, що Porsche не робив офіційного оголошення, крім своїх платформ спільноти та YouTube, рекламуючи Vision GT Spyder як відкриту концепцію для цифрового світу. Хороша новина полягає в тому, що майже кожен може керувати одним. За умови, що ви володієте копією Gran Turismo 7 і зачекайте до 29 вересня, коли вона додається до гри.

porsche, vision, spyder-це, гіперкар

Porsche

Що стосується технічних характеристик, ми припускаємо, що він відображає оригінальну концепцію. Це робить його повністю електричним гіперкару. Подумайте, Porsche Taycan Turbo S набрав до 11. з 1300 кінськими силами від системи приводу на повному колесі. Якщо його характеристики відображають купе, він потрапить на 60 миль / год у 2.1 секунди. Звичайно, це все теоретично, оскільки машина не існує, і Porsche, здавалося б, не має наміру витягнути McLaren Solus GT та вводити концепцію відеоігор у виробництво.

Візуально ключовою відмінністю є відсутність даху. Натомість транспортний засіб лівого приводу має тонкий екран у стилі дефлектора перед водієм та аеродинамічною козом з ними.

porsche, vision, spyder-це, гіперкар

Porsche

porsche, vision, spyder-це, гіперкар

Porsche

Сміливий ліврея Porsche з гоночною смугою над вершиною того, що колись була пасажирська сторона кабіни, і сміливі букви Porsche виглядають фантастично, і автомобіль, схоже, має за замовчуванням 72.дюймовий, прикрашений з кожного боку. кивок на рік, в якому була побудована перша модель Porsche RS у вигляді 911 Carrera Rs 2.7. Це може альтернативно представляти рік, коли Фердинанд “Пором” Porsche встановив студію F. Porsche Design Arm для проектів поза сценою моторного руху.

Крім цього, мало що відомо, але ми, швидше за все, з’ясумо, чи є якісь інші основні зміни в найближчому тижні до його офіційного запуску в грі. Поки цей автомобіль не досягне виробництва в реальному світі, шанси на електричний ореол та наступник 918 Spyder високі. Зрештою, наступник 718 Cayman/Boxster буде електричним, а Porsche все ще намагається ввести Формулу 1 на основі нових правил, які принесуть користь розвитку ЕВ.

porsche, vision, spyder-це, гіперкар

Porsche

Источник

Image:carbuzz.com