Management Ford Shuffles шукає нову глобальну керівник ланцюга поставок

ДЕТРОЙТ. Ford реструктурує свої операції з розробки автомобілів та ланцюгів поставок, перетворюючи декількох керівників через кілька днів після оголошення, що він створить до 45 000 транспортних засобів з відсутніми частинами через дефіцит.

Дірборн, штат Мічиган, автовиробник дав деяким керівникам нові ролі і заявив, що його головний фінансовий директор почне переробити операції з ланцюгів поставок, поки не буде найнято нового начальника глобальної закупівлі.

Зміни надходять до часу глибокої зміни для Ford та автоіндустрії, яка вже більше століття заробляла на життя, продаючи транспортні засоби, що працюють на нафту. Компанія планує до 2030 року половину глобального виробництва бути електромобілями, але, як і її основні конкуренти, Ford повинен буде продовжувати продавати транспортні засоби, що спалюють газ, для фінансування масового переходу.

На початку цього року генеральний директор Джим Фарлі розділив компанію на два одиниці, Ford Model E для розробки електромобілів та Ford Blue для обробки внутрішніх автомобілів, вантажівок та позашляховиків.

На початку четверга Форд оголосив, що фінансовий директор Джон Лоулер здійснить макіяж своїх операцій з ланцюгів поставок, поки компанія не знайде нового начальника ланцюга поставок.

management, ford, shuffles, шукає, нову, глобальну

Колишній головний операційний директор Ліза Дрейк, тепер віце.президент з індустріалізації EV, бере на себе виробничу інженерію, оскільки Ford планує виробляти EVS зі швидкістю 2 мільйони на рік до кінця 2026 року.

Компанія також оголосила двох нових найманих наймань із Hewlett-Packard та Google для розробки програмного забезпечення та систем допомоги водіям.

“Розробка та масштабування наступного покоління транспортних засобів, визначених програмним та програмним забезпеченням, вимагає іншого фокусу та поєднання талантів від виконаної команди Ford“,-заявив Фарлі в повідомленні.

Форд раніше оголосив, що Hau Thai-Tang, колишній керівник розробки та закупівлі продукції, вийде на пенсію. 1 після більш ніж 34 років з компанією. Він оголосив у четвер, що Дейв Філіпе, віце.президент обладнання транспортних засобів, вийде на пенсію.

Директор з дослідження керівництва Електронна електронна мобільність Сем Абульсамід сказав, що Фарлі змінює людей, які наймають Ford, коли він приєднується до інших автовиробників у розробці нових транспортних засобів, які з часом можна змінити з оновленнями програмного забезпечення. “Клієнти люблять отримувати нові функції, додані протягом життя автомобіля”. сказав він. «Промисловість це подобається, оскільки вони бачать потенціал для нових потоків доходів.”

Але ця зміна потребує іншого мислення, ніж люди, які звикли розвивати транспортні засоби, які не змінюються роками, поки не вийде наступна версія, сказав він.

Форд, за його словами, напевно, буде відчувати нестабільність на деякий час, оскільки відбудеться великі зміни. “Їм потрібно найняти багатьох людей з різними наборами навичок”. сказав він.

У понеділок Форд виявив, що дефіцит деталей збереже багато своїх найприбутковіших транспортних засобів, що сидять на партіях, які чекають повністю зібраного. Проблема змусила автовиробника скоротити прогноз заробітку третього кварталу. Компанія також була розбита проблемами з виготовленням нових транспортних засобів та високою гарантією претензій.

Форд також заявив у понеділок, що витрати, пов’язані з інфляцією, за третій квартал, були приблизно на 1 мільярд вище того, що він планував.

Минулого місяця компанія відпустила 3000 працівників білого коміра, щоб скоротити витрати та допомогти здійснити тривалий перехід від транспортних засобів внутрішнього згоряння до тих, що живиться на батареї.

Уряди по всьому світу наполягають на тому. Такі компанії, як Ford, оркестрють завищення своїх підприємств для згоряння протягом декількох років, навіть якщо вони все ще генерують готівку для фінансування розвитку електромобілів.

Акції Ford впали трохи менше 1% у четвер, коли ширші ринки зменшилися. Акції знизилися на 38% за рік.

Источник

management, ford, shuffles, шукає, нову, глобальну

Image:www.autoblog.com