2023 Honda HR-V EX-L Огляд інтер’єру Civic Civic означає цивілізований

Такі монстри, як новий Cadillac Escalade-V, можуть домінувати в заголовках позашляховиків (та норми прибутку), але, безумовно, найбільш плідна ніша для позашляховика-це сегмент кросовера Baby Crossover. Такі приклади, як HR-V першого покоління, Hyundai Kona та Jeep Renegade народилися з платформ субкомпактного седана та хетчбека, але останній раунд дитячих CUV (наприклад, це 2023 Honda HR-V) наближається до сегмента з трохи більше амбіцій. і відповідне підвищення цін.

На відміну від свого попередника, який, по суті, підходив до ходу, новий HR-V 2023 HR-V тісно пов’язаний з більшим громадянським (дивним способом подивитися на нього, ні?) з деякими шматочками та шматочками з останнього CR-V, кинутого на добру міру. HR-V не тільки переносить деякі стилістичні елементи нового інтер’єру Civic, він також отримав оновлення якості матеріалів, придатності та обробки. Зникли жорсткі пластикові двері та некрасиві ходожі з вентиляційних отворів та плівки. На їхньому місці ми отримуємо матеріали з м’яким дотиком та варіацію вентиляційного вентиляційного вентиляційного вентиляційного отвору Civic Civic. Ще одна його варіація є в новому CR-V.

2023, honda, hr-v, ex-l, огляд
2023, honda, hr-v, ex-l, огляд

Попередній інтер’єр HR-V був досить приємним для сегмента, коли він дебютував на модельному році 2016 року, а з точки зору матеріалів являв собою чіткий крок від скромного пристосування. Зрештою, це було довго в зубі, тим більше, що все більше конкурентів з’явилися з більш цікавими конструкціями та значно кращими інформаційними системами. Перепроектування покращується на все, майже в рівній мірі. Інформаційна система ділиться з Civic, тобто нижчі оздоблення отримують 7-дюймовий сенсорний екран, що підтримується кнопками ярлика фізичних меню (і так, ручкою гучності), а EX-L отримує більший 9-дюймовий екран, який скасовує більшість Ці фізичні кнопки та замінюють їх піктограмами меню, які залишаються стикованими внизу екрана. Ці кнопки, реальні та віртуальні, а також інші вдосконалення інтеейсу означає, що в новому HR-V є менше меню та назад. Це здається менш схильним до повільних відповідей та збоїв. Однак одна з можливих проблем: відсутність обрізки гастролей (цей EX-L настільки ж завантажений, як і новий HR-V) означає, що більше немає можливості для інтегрованої GPS-навігації. Вам знадобиться ваш смартфон та функціональний сигнал комірки.

2023, honda, hr-v, ex-l, огляд
2023, honda, hr-v, ex-l, огляд

Існує деякі недоліки міграції громадянської платформи. Одним із найулюбленіших партій HR-V (все одно тут) була система “Чарівне сидіння”, яку вона успадкувала від придатності. Це дозволило здійснити кілька конфігурацій та низьку, справді складну площу задню вантажу. Вони, на жаль, були загублені в переході, тому задній відступ сидіння HR-V складається лише до того, злегка вбудованого кута, який є універсальним для невеликих люків та кросовер Шлях до спини сидіння). Кінцевий результат не зовсім рівний, але він досить рівний, ми гадаємо. Моделі з двома приводами навіть отримують близько 2 кубічних футів загального обсягу вантажів.

Зміна більш звичайної, пов’язаної з громадянською платформою від Fit Fit також робить порівняння місця на задньому сидінні трохи головою подряпин. Характеристики кажуть, що у старого HR-V було більше задньої частини для ніг, але це трохи оманливо. Це старе “магічне сидіння” сиділо вище з землі, створивши більш схожого на крісло сидіння, яке забезпечило дивовижну кількість ноги, навіть якщо ваші коліна насправді були досить близькими до сидінь попереду. Новий має більше місця між рядами, але нижчий до землі. Ось чому розміри на папері є крихітними, але є більше відчуття просторості та більш фактичного місця для дитячих сидінь, що спрямовані. Заднє сидіння теж ширше, хоча якщо ви регулярно вкладаєте трьох людей в курсі, щось зовсім більше в порядку. подумайте про паспорт чи пілот, а не те, що закінчується.V.

Загалом, це приємна серія оновлень, яка встигає покращити досвід, не дозволяючи ціні від того, щоб занадто далеко відштовхуватися від 30 000 бар’єрів. Наш тестер, все-в-в, зателефонував до 30 590. Зазвичай ми очікуємо певного перекриття між ними, але, можливо, Хонда вирішила, що швидше підштовхне тих, хто дивиться на добре обладнаний HR-V у його більшому (і вигіднішому) братах.

Image:www.autoblog.com