Electrify America N Gormal Now Outchany Campail для спонсорів Національного електричного тижня їзди

Electrify America сьогодні оголосила, що “нормально зараз”, його бренд нейтральна кампанія з освіти та поінформованості з нульовою емісією (ZEV) спонсорує відібрані події та проїзд по всій країні під час Національного електричного тижня (23 вересня. 2 жовтня 2022 р.) Четвертий рік поспіль. Завдяки фінансуванню програм, присвячених обізнаності та освіті EV, кампанія “Normal Now” підтримує 30 загальних подій по всій країні.

11-й щорічний Національний тиждень Electric-це загальнонаціональне святкування для підвищення обізнаності про безліч переваг загально електричного та гібридного транспорту. Під час заходів Ride and Drive, які доступні як особистості, так і в Інтернеті цього року, відвідувачі зможуть випробувати електромобіль (EV), поговорити з місцевими водіями EV та дізнатися про привілеї переходу на електрику.

electrify, america, gormal, outchany, campail, спонсорів

‘Електричний транспорт. це не лише майбутнє. Це зараз. сказав Місті Меі, директор стратегії бренду та інтегрований маркетинг, Electrify America. ‘Electrify America з гордістю знову співпрацює з Національним драйвовим тижнем, щоб допомогти людям поінформовуватися та схвильувати перехід на спосіб життя електричного транспорту.

30 подій, спонсорованих компанією Electrify America Nethrally “Normal Now”, складаються з 6 подій у Каліфорнії та 24 події по всій території U.S. У штатах, включаючи Колорадо, штат Коннектикут, Флорида, Гаваї, Індіана, Луїзіана, Мен, Міннесота, Міссісіпі, Міссурі, Нью.Джерсі, Нью.Йорк, Північна Кароліна, Огайо, Пенсільванія, Род.Айленд, Південна Кароліна, Теннессі, штат Вісконсінванія, штат Південна Кароліна, Теннессі, штат Вісконсінсіна.

“Інтерес до електромобілів постійно зростає з року в рік, і найкращий спосіб дізнатися про них. випробувати життя EV для себе”. сказав Джоел Левін, виконавчий директор Plug в Америці, національного організатора Electric Week Organizer. “Наші події Національного приводу електричного тижня є важливим способом подальшого нормалізації ЕВ, і ми вдячні електрифікувати Америку за їх чотири роки підтримки нашої місії.

electrify, america, gormal, outchany, campail, спонсорів

У рамках своїх інвестицій у освіту та обізнаність ZEV, Electrify America. найбільша мережа швидкої зарядки відкритої постійного струму в U U.S розпочав кампанію “Normal Now” у 2019 році, щоб допомогти запровадити EVS споживачам, які, можливо, не знають або ніколи не думали зробити перехід на електрику. Щоб дізнатися більше про звичайну зараз кампанію та отримати доступ до додаткової інформації та ресурсів, відвідайте https: // normalnow.com/.

Брати участь у Національному драйвовому електричному тижні

Трендові новини

Щоб переглянути повний перелік подій громади, що проводяться протягом Національного електричного тижня, або дізнатися більше про те, як долучитися до місцевих ініціатив, відвідайте https: // driveelectricweek.org/.

Про Electrify America

Источник

Image:www.conceptcarz.com