Дражнив BMW, працюючи над рідкісною класикою з Кітом

Модельєр та фанатик BMW Ronnie Fieg має ще один спеціальний проект у творах.

У жовтні 2020 року BMW створив більше реклами для BMW M4, ввівши змагання з обмеженим тиражем M4 X Kith. Розроблений у співпраці з засновником модного лейблу Ронні Фієгом, було зроблено лише 150 одиниць, все, що містить спеціальні штрихи, що включали унікальний BMW-круглий, спеціальний логотип Kith з M Tricolor Strikes та прекрасні сидіння з мериносами з мериносами з більшою кількістю M Триколорні акценти. Ronnie Fieg-це масивний фанат BMW і навіть мав одноразовий E30 M3, введений в експлуатацію на його ім’я, а також одноразову концепцію M4 Kith, яка передувала обмеженому виданні. Тепер ентузіаст Біммера дражнив нову співпрацю зі своїм улюбленим автовиробником, але на чому воно буде засноване на?

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

ronniefieg/Instagram

Важко сказати, який новий проект Fieg з BMW буде засновано на тому, що і його початкова публікація в Instagram, і його інтерв’ю з журналом BMW M не дають жодних підказок, але одна річ майже певна. Автомобіль буде або червоним, або чорним. Кожен з колекційних BMW Fieg пофарбований у будь-який з двох відтінків, і кожен дуже затребуваний. Розмовляючи з BMW M Magazine, Fieg виявив, що йому належить два E24 M6s, e30 M3, e30 m3 evo, конвертований e30 m3, 850 csi, m760li та три примірники змагань M4 x kith. Ми підозрюємо, що його нова співпраця буде такою ж рідкісною і чудовою, як ці машини, і другий тизер із засновника Кіта пропонує саме це.

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

Bmw m

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

Bmw m

Fieg опублікував початковий тизер у вівторок, не даючи підказок, але потім інший наступний наступний день із простим підписом “Розділ II” та крупним зображенням Кітеля Кіта про те, що, здається, є класичним BMW 2002, або, можливо, навіть навіть раніше 1602. Тому що Фег згадує, що у його інтерв’ю є “дуже спеціальна модель”, яка відновлюється ” Bmw m, Можна подумати, що це може бути турбо 2002 року, перший автомобіль з турбонаддувом BMW, але грилі не відповідають. Як би там не було, здається, що другий проект Fieg з BMW може бути реставрацією у вені його Kith E30 M3, а не обмеженим виданням на основі поточного продукту BMW або BMW M. Яким би не був план для проекту, увага Фіга до деталей та гарантії якості, що це буде фантастично і красиво закінчено.

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

Bmw m

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

Bmw m

В майбутньому дизайнер міг би дуже добре охопити нові епохи електрифікованих автомобілів BMW M, внаслідок чого ще одне спеціальне видання на основі сучасного автомобіля. Коли він перевірив, як він почувається щодо електрифікації, Фіг сказав: “Я люблю бачити, як розвивається BMW і куди йде бренд. Я думаю, доки досвід водіння ніколи не порушується, бренд, як BMW, може бути тим, хто веде нас у майбутнє.Що

дражнив, працюючи, рідкісною, класикою

Bmw m

Пов’язані машини

Себастьян стрибнув прямо на робоче місце після середньої школи. Різні покликання в продажах, логістиці та управлінні проектами допомогли йому купувати та змінити кілька автомобілів протягом багатьох років, тоді. Але в 2019 році прибула можливість приєднатися. Спочатку обробляючи огляди нових автомобілів, його любов до технічної допомоги призвела до написання детальних публікацій блогу про різні аспекти догляду за автомобілями та власності. В даний час він обробляє новини про пошук, пишу та редагування, а також управління соціальними медіа та уточнення патентного Лінго. У вільний час він або читає, керує, або прагне зібрати більше деталей BMW для платформ E82 та E9X.

Источник

Image:carbuzz.com