Sve Oletha отримує S54 прямо шість потужностей

oletha, отримує, прямо, шість, потужностей

V8 Олета вже була приголомшливою. підготуйтеся, щоб хотіти ще більше

Від Matt Bird / п’ятниця, 30 вересня 2022 р

oletha, отримує, прямо, шість, потужностей

Oletha. це машина, яку ми хотіли б побудувати BMW”. це те, як Smit Engineering, Brothers Kaess та Willem описують свою ручну роботу. “Некомпромісний синтез найбільшого дизайну, інженерних та гоночних досягнень BMW.”Ви, мабуть, пам’ятаєте оригінальний автомобіль, що працює на V8, який керував pH на початку цього року. Зараз у SVE є ще один варіант двигуна, який можна запропонувати, дещо інший візьміть на «любовну лист до BMW нашого дитинства», прояв наших спогадів та мрій.”

oletha, отримує, прямо, шість, потужностей

Ну, ми говоримо новий двигун. Як і S65 в оригінальній Оленті, остання силова установка. це ще одна BMW Classic. S54 Прямий шість. Це було б звільнити, насправді, для будь.якого проекту на честь BMW не мати в якийсь момент N/A шість; SVE каже, що цей автомобіль призначений “для клієнтів з витонченим шануванням та оцінкою знакових шестициліндрових двигунів BMW.”

oletha, отримує, прямо, шість, потужностей

Однак це не просто обмін двигуном.4 V8. Хоча S54 почав життя як 3.2, для Олети він вирощений до 3.4 літри; Що було 343 к.с. в E46 M3 зараз знаходиться в області 400 к.с. що приємно. Збільшення потужності, що проводиться, ще не пояснено, але підроблені внутрішні (кривошип, поршні, стрижні) та чудовий звук вуглецю (і виглядають) дуже перспективно. Незалежно від того, чи було це нудно чи погладжували до більшого розміру, SVE каже, що Олета все ще обертається до 8000 об / хв; Це також говорить про те, що “шум індукції автоспорту домінує над слуховим досвідом”. Це буде з ручною коробкою передач, не забувайте.

Насправді все, що зробило V8 Oletha таким дивовижним досвідом. “Кожна секунда на сидінні водія була радістю”. вважав наш огляд. повинен перенести на пряму шість. Розподіл ваги 50:50 зберігається навіть на 50 кг менше, а організм все ще виготовлений з вуглецю. Єдина відмінність від S65 до S54. це нова конструкція для капота. Ви дійсно не хотіли б, щоб вони щось з цього приволили, якщо абсолютно не потрібно.

3.4-літрова Олета дебютувала в контур Audrain Newport на Род-Айленді. Коли компанія переїхала з SoCal до Нешвілла, штат Теннессі, виробництво триває на автомобілях клієнтів, тому, мабуть, доставка починається ще занадто довго.

Kaesssmit сказав про останнє творіння: “Зновуючи останні розробки в інженерних та виробничих технологіях з механічними шедеврами минулого, ми вважаємо не знайдіть нас сперечатися з цим твердженням. Змушує задуматися, що вони можуть спробувати далі, насправді. Старий S85 5.0-litre v10 з посібником було б досить весело, правда?

SOURCE

Image:www.pistonheads.com