Rover 200 R8 сарай тижня

rover, сарай, тижня

MK2 був першим автомобілем, запущеним нещодавно приватизованим Rover. це показало

Від Тоні Міддхерст / п’ятниця, 30 вересня 2022 р

Не так багато людей називають своїх собак Ровер у ці дні, але це справедливо, що більше кількох ферсів буде називати цього тижня Rover собакою. Вони будуть правильно сказати, що про це 214, хоча? Якими б не були ваші думки щодо британських продуктів Leyland, те, на що ви дивитесь тут,-це хетчбек з одномістами на 43 000 миль, не маючи великих тривожних помилок в історії MOT. Крім того, ви можете поставити під сумнів свою останню подушку на подушці на полиці, що вона приверне багато уваги на будь.якому місцевому автомобільному шоу, особливо якщо ви живете в Мідленді.

Це MK2 ‘R8’ Rover 200. Перший чотиридверний салон SD3 1984-89 рр. Стано був другим спільним підприємством між Британським Лейландом та Хондою, першим-це тріумфне визнання. Розмір мудро, він сидів між маестро та Монтего, але він був врізаний у позиційну нішу, ніж вони обоє.

Наш MK2 був доступний з 1989 по 1997 рік, хоча технічно його замінив більш знайомий люк R3 у 1995 році. Була також чотиридверна версія салону, 400, хоча 200 були люком з п’ятьма дверима, і це було великим кроком для новоприватизованої групи Rover. Було б завищенням сказати, що він перетворив образ Ровера з капелюха Боулера на бейсбол на ніч, але це, безумовно.

rover, сарай, тижня

Це була пристойна маленька машина. ніж гідно, насправді. Це змусило сучасних суперників, таких як ескорт та Астра, відчували себе вчорашнім чіп.папером і проїхали досить добре для того, яка машина? Журнал, щоб зробити 200 його автомобіль 1990 року. Версія купе була виразно елегантною, а двигуни були хорошими. 1.6-літровий бензин був одиницею Honda, 1.8-літровий і 1.9-літрові дизелі були Xuds з PSA та 1.4-літровий 16-клапанний бензин був дебютантом для Rover, про який ви, можливо, чули: k-серії. Завдяки низькій вазі 5-дверей (1,065 кг) вас ніколи не принижувало виступу з 95 к.с.4 двигун, з 11 секунд 0-60 разів і шасі, яке було досить рідким, щоб дозволити вам використовувати всі продуктивність більшу частину часу.

Враховуючи низький пробіг нашого сараю, ви дивуєтесь, чи була змінена прокладка головки. Хоча в рекламі нам не сказано, чи приходить вона з оформленням документів, ви хочете подумати, що єдиний власник сказав би так все, що стосується обслуговування. Якщо прокладка не була зроблена, ну, це може зробити її однією з останніх у країні, якщо не у світі, щоб керувати оригінальним предметом, тож там є якийсь палеонтологічний інтерес.

Автомобіль, очевидно, трохи продається, оскільки оголошення постачальника говорить, що вона щойно пройшла свою мот, хоча це було в травні. Цей звіт принесло першу згадку про корозію, що злегка впливає на передній підрамник та задню підвіску. Це прикро, але навряд чи дивно, що з віком автомобіля та оподаткування погоди Британії. Єдиним консультацією на попередньому тесті 2021 року була гума гальма, що носив гладку. Звичайно, це завжди допомагає робити в середньому лише 2000 миль на рік, решта часу автомобіля, імовірно, проводила в гаражі, що мріє про відкриту дорогу.

Риммери все ще підтримують такі автомобілі, і вони вважають, що у них більшість предметів на складі, тому тримати його, як тільки іржа буде вилучена, не повинно бути проблемою. Частини не будуть дорогими, 14.дюймові шини, безумовно, не є, і ви можете очікувати показників MPG у великому податку на транспортні засоби високого 30.х років у розмірі 170 фунтів стерлінгів. Проблеми найкраще не мати аварії в одному, але на менше 70 з цих 214.х років на британських дорогах цей приклад, безумовно, варто було б заощадити навіть на 1500 фунтів стерлінгів.

У сім’ї сараю є собака, до речі. Вони дістали його від села коваль. Коли сарай повернувся додому, він зробив болт за двері. Тут весь тиждень тощо.

rover, сарай, тижня

SOURCE

Image:www.pistonheads.com

rover, сарай, тижня