Cadillac Lyriq отримує відкликання зупинки продажу для Dash Display Glitch

Це спрацьовує, відкривши двері в дуже специфічний час, і його можна тимчасово вирішити, вимкнувши машину та знову ввімкнено.

Приблизно 60 відсотків тиску Cadillac Lyriq займають екран, за моєю ненауковою оцінкою. Якщо 33-дюймовий дисплей темніє, то це досить значна проблема. На цьому тижні General Motors визнав таку проблему з електричним позашляховиком розкішного бренду.

Це програмне забезпечення, яке може бути спрацьоване, відкривши двері під час завантаження автомобіля або закриття анімації, поки вона припаркована, повідомляє GM Authority. Це може призвести до порожнього екрану, який можна виправити лише шляхом силового велосипеда транспортного засобу. Дисплей DASH від Lyriq містить як інструментальні та інформаційні функції, так що це велика справа, коли він виходить.

Бачачи, як GM ще не доставив дуже багато ліриків, це відкликання. це невелике, що охоплює лише 186 автомобілів. У моделі також було тимчасово розміщено зупинку.

cadillac, lyriq, отримує, зупинки, dash, display

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, 16 власників подали скарги на цю помилку. На жаль, це не те, що може бути схильне до повітря. Власникам Lyriq доведеться принести свої транспортні засоби для обслуговування, щоб технічні працівники могли встановити патч. Повідомлення повинні вийти на відповідні сторони 7 листопада.

Стилі, що починаються з 29 шару вгору з падінням Jachs NY. на 60% знижки. Сорочки починаються з 29, а з промо.кодом ви можете вилікувати цілий шарувати.

cadillac, lyriq, отримує, зупинки, dash, display

Синхронозначна система мого Ford Fiesta має проблему, коли зрідка медіа просто не буде грати без очевидних причин, а вимкнення машини і не завжди все правильно налаштовує. Це дратує, але, принаймні, мені не потрібно покладатися на цей центральний екран як резервну камеру; ні для того, щоб перевірити, як швидко я йду, ані свого розрахункового діапазону. Ви б сподівалися, що, коли кожен автовиробник стає все більш залежним від програмного забезпечення та дисплеїв, вони б більше піклувалися про те, щоб забезпечити все надійне. Як не дивно, сталося навпаки. Автомобілі стали дуже схожими на відеоігри таким чином.

SOURCE

cadillac, lyriq, отримує, зупинки, dash, display

Image:jalopnik.com

cadillac, lyriq, отримує, зупинки, dash, display