Hyundai пропонує 170 комплект безпеки власникам легких у видуманні автомобілів

Hyundai пропонує 170 комплект безпеки власникам простих моделей

Tiktok популяризував техніку вторгнення в транспортні засоби Hyundai та Kia, і тепер автовиробник пропонує допомогу, але це не звільняється для власників.

hyundai, пропонує, комплект, безпеки, власникам
  • Сотні транспортних засобів Hyundai та Kia були викрадені цього року завдяки популярним відео в соціальних мережах, які показують, як легко командувати певними моделями, які використовують традиційний ключ і не мають іммобілізера двигуна.
  • Новий комплект безпеки буде доступний з сьогоднішнього дня на 170. Очікується, що очікується, що власники Hyundai також заплатять за встановлення, що може коштувати до 500. Kia не пропонує подібного набору безпеки, але пропонує безкоштовні замки для керма.
  • Про це питання було подано багато класових позовів, які почали набувати популярності в Мілуокі наприкінці минулого року.

Hyundai розробив 170 рішення для тих, хто не вкрав свій транспортний засіб. Транспортні засоби Hyundai та Kia в останні місяці були цілями злодіїв автомобілів, тому що це неймовірно легко, і злодії діляться відеороликами в соціальних мережах. Площа крадіжок настільки поганий, що в середньому шість транспортних засобів Hyundai щодня викрадаються просто в Мілуокі, повідомляє місцева станція новин WTMJ.

про проблему

Загальнонаціональна висип крадіжок стала настільки погано, що Hyundai нарешті придумав рішення. Новий комплект проти крадіжок Hyundai, розроблений у партнерстві з Compustar, тепер доступний. Комплект включає як перемикач вбивства, так і тривогу. Hyundai повідомив автомобільні новини, що комплект буде доступний у всіх своїх 820 дилерів у U.S. і знадобиться близько двох з половиною годин, щоб встановити. Hyundai також працює над виправленням програмного забезпечення для цього питання.

Оновлення програмного забезпечення також працює

Прес.секретар Hyundai Іра Габріель описала систему як “набір безпеки датчика скла, який спрямований на метод входу, який використовується злодіями, щоб прорватися в ці транспортні засоби.”Він сказав, що клієнти можуть отримати їх у дилерів Hyundai або в авторизованих установках Compustar в U.S. Він також сказав, що оновлення Hyundai для програмного забезпечення “для подальшого забезпечення цих цільових транспортних засобів” має бути доступним для деяких транспортних засобів Hyundai у першій половині 2023 року з іншими, які слідують пізніше.

Очікується, що власники транспортних засобів заплатять за встановлення набору, який може коштувати до 500, за словами юриста, який працює над одним із багатьох позовів про заняття проти Hyundai з цього питання. Автомобільні новини зазначили, що у 14 штатах подано 15 різних костюмів. У судових процесах просять грошові збитки, а Hyundai відкликають постраждалі моделі, оскільки автовиробник не встановив іммобілізатори двигуна як стандартне обладнання до листопада 2021 року. Протягом останнього десятиліття Hyundai пропонував викрадені послуги автомобілів для автомобілів, оснащених Bluelink. Підключена технологія може знаходити, уповільнити або іммобілізувати викрадений транспортний засіб, але це не робить транспортний засіб менш легким для крадіжки в першу чергу.

Величезні шипи в крадіжках автомобіля

Тенденція крадіжок Кіаса та Хундайса розпочалася в Мілуокі в грудні 2021 року, але поширилася по всій країні. Одна юридична фірма, яка працює над одним із класових позовів. це MLG, в якому сказано, що на 346.відсоткові крадіжки обох брендів у Шарлотті, штат Північна Кароліна, і що, за даними поліції в Санкт.Петербурзі, штат Флорида, більше ніж більше 40 відсотків усіх крадіжок автомобілів були моделі Kia та Hyundai. Усі транспортні засоби KIA 2011-2021 рр. Та 2015. 2021 рр. Hyundai транспортні засоби (наприклад, акцент, зображений вгорі 2016 року), оснащені стандартними ключовими запалюваннями, у яких не вистачає іммобілайзера двигуна, вразливі до крадіжки. Транспортні засоби з кнопковою кнопкою не впливають.

Kia ще не пропонує комплект проти крадіжок, але видає безкоштовні замки керма власникам. Hyundai також роздає кілька безкоштовних замків. Власники, які хочуть придбати нову систему, повинні мати можливість отримати її через дилерів після сьогодні (1 жовтня) або, каже Hyundai, вони можуть звернутися.

Цей вміст імпортується з OpenWeb. Можливо, ви зможете знайти той самий вміст в іншому форматі, або ви можете знайти більше інформації, на їхньому веб.сайті.

SOURCE

Image:www.caranddriver.com