2024 Audi Q6 rs e-tron Spy Shots гарячий електричний позашляховик сходить

24 Audi Q6 RS E-TRON SPY STHOTS: гарячий електричний позашляховик формується

Audi Q6 e-tron ще не розкривається, але вже гаряча версія Audi Sport перевіряється в публічному погляді.

Прототип в наших останніх шпигунських знімках, що нещодавно спіймав тестування на Німечальній іподромі Nürburgring, призначений для очікуваної версії RS Q6 e-Tron, транспортного засобу, який, ймовірно, піде назвою Q6 RS E-Tron. Audi Sport вже пропонує електричний транспортний засіб у вигляді RS E-Tron GT.

Прототип може виглядати як попередні тестери, які ми бачили для звичайного Q6 e-tron, але є нова фронт-фасція, яка займається тим, що, здається, є бічними впусками з активними жалюзі. Також є розширений спойлер губ, бічні спідниці та задня фасція з можливим вставкою дифузора.

2024, audi, e-tron, shots, гарячий

2024 Audi Q6 rs e-tron Spy Shots. Кредит на

Знижена підвіска та оновлений пакет колеса та шин також виділяють останній прототип з попередніх тестерів. А яскраво.червоні гальмівні супорти, які можна побачити тут, також є загальним елементом дизайну, розміщеним на автомобілях Audi RS.

Q6 e-tron-це повністю електричний позашляховик за розміром до Q5. Він розробляється разом із електричним Macan Porsche на новій платформі Volkswagen Group EV, відомою як The PPE, яка обіцяє технологію 800 вольт і понад 300 миль діапазону.

Очікується, що Q6 E-TRON матиме акумулятор 100 кВт / год та подвійне моторне силовий привід з приблизно 469 к.с. і 590 фунтів-футів крутного моменту. Версія RS повинна мати щось ближче до 600 к.с., хоча це буде через подвійну або тримоторну систему незрозуміло.

2024, audi, e-tron, shots, гарячий

2024 Audi Q6 rs e-tron Spy Shots. Кредит на

Цього року повинен був розкрити Q6 e-Tron. Версія RS повинна запустити пізніше в 2023 році. Audi також працює над більш купе-подібним Q6 Sportback E-Tron, і цей стиль тіла повинен отримати лікування RS.

Виробництво асортименту Q6 E-TRON буде оброблятися на заводі Audi в Інгольштадті, Німеччина, який був підготовлений до виробництва транспортних засобів на основі ЗІЗ, а також батареї.

Audi має амбітні плани щодо EVS, оскільки автовиробник має на меті мати 20 у своєму складі ще в 2025 році. Він вже запустив E-Tron, E-Tron GT та Q4 E-Tron, і незабаром додасть Q6 e-Tron, а також A6 E-Tron. Очікується, що в 2024 році очікується, що заміна A8 буде розкрита і розпочне продаж у 2025 році. За 2026 року Ауді заявив, що запустить лише EVS.

SOURCE

Image:www.motorauthority.com