Субару врегулювання акумулятора остаточна інформація про слухання

Субару врегулювання акумулятора остаточна інформація про слухання

Акція класу стверджує, що акумулятор Subaru стікає від помилок програмного забезпечення, а також зливає заміни.

Акція класу стверджує, що акумулятор Subaru стікає від помилок програмного забезпечення, а також зливає заміни.

2 жовтня 2022 р Слухання остаточного затвердження врегулювання акумуляторів Subaru наближається після того, як Subaru погодився врегулювати позов про дію в класі, який стверджує, що помилки програмного забезпечення спричиняють стік акумулятор.

У позові акумулятора Subaru стверджується, що акумулятор стікає через мережу контролера (CAN), яка покладається на електричний струм, коли транспортний засіб використовується.

Система CAN повинна спати, коли транспортний засіб вимкнено, але помилки програмного забезпечення нібито заважають сну банку. Це нібито, що зливає акумулятор та кожен замінний акумулятор.

Позивачі кажуть, що заміна акумуляторів Subaru є марною, оскільки ті самі несправні батареї використовуються як заміни.

Позивачі також стверджують, що Subaru повинен припинити продавати транспортні засоби та замінити або купувати ці транспортні засоби.

  • 2015-2020 Subaru Outback
  • 2015-2020 Subaru Forester
  • 2015-2020 Спадщина Subaru
  • 2015-2020 Subaru WRX
  • 2019-2020 підйом Subaru

Кілька позовних позовів про клас, включаючи Дален V. Subaru і Tomasian V. Subaru, консолідувались у судові процеси з відповідальності за зливання акумуляторів Subaru.

Subaru заперечує всі звинувачення в позові про акумулятор батареї, і каже, що він вирішив влаштуватися заощадити гроші за рахунок судових процесів.

Угода про врегулювання зливання акумуляторів Subaru

Навіть незважаючи на те, що позов про дії класу стверджує, що заміна акумуляторів нічого не робить для вирішення проблеми з зливою акумулятор Дата транспортного засобу.

Це не допоможе певним клієнтам, оскільки пропозиція вже закінчилася на старих транспортних засобах.

субару, врегулювання, акумулятора, остаточна, інформація

“Розширення гарантій” для заміни перших акумуляторів також обмежується першим власником/орендарем транспортного засобу.

Ці транспортні засоби, що обслуговують понад п’ять років або 60 000 миль. І навіть тоді клієнт все одно застрягть, плативши 50% від першої вартості заміни акумулятора.

Для наступних заміни акумуляторів за межами оригіналу Subaru покриє 100% витрат на заміну акумулятора до періоду п’яти років або 60 000 миль (залежно від того, що буде першим) з дати обслуговування транспортного засобу.

Subaru також покриє 80% витрат на заміну до періоду до семи років або 84 000 миль, або заплатить 60% витрат до періоду восьми років або 100 000 миль.

У поселенні йдеться про те, що покриття або замінне покриття акумулятор.”

Можливо також, що власник може отримати принаймні часткове повернення коштів.

Якщо раніше не було відшкодовано ремонт, відшкодування грошових коштів може бути доступним, якщо ви сплатили поза витратами на заміну акумулятора, тестування акумулятора та діагностику, проведені дилером Subaru. Також може бути можливим отримати відшкодування за буксирування послуг, пов’язаних із дренованим акумулятором.

Переваги врегулювання акумуляторів Subaru будуть змінюватися залежно від віку та пробігу транспортного засобу, тому власник може дивитися на покриття більшості витрат на акумулятор. Крім того, багато чого буде залежати від того, скільки разів замінили акумулятор.

субару, врегулювання, акумулятора, остаточна, інформація

Слухання остаточного затвердження врегулювання акумулятора Subaru. 29 листопада 2022 року. Однак клієнти, яким не подобаються умови врегулювання, можуть виключити себе до терміну 5 листопада. Крім того, термін заперечення проти врегулювання також становить 5 листопада 2022 року.

Відповідно до Угоди про врегулювання акумуляторів Subaru, 13 названих позивачів отримають 4000 кожна, а адвокати, які представляють цих власників, отримають понад 4 мільйони.

субару, врегулювання, акумулятора, остаточна, інформація

Поселення акумуляторів Subaru було досягнуто в U.S. Районний суд для району Нью.Джерсі: в: Re: Судова відповідальність за зливання акумуляторів Subaru.

Позивачі представлені Мазі Слейтер Кац Фріман, ТОВ, ТОВ «Саудер Шелкопф» та ТОВ «Жирар Шарп».

SOURCE

Image:www.carcomplaints.com