2022 Міні Електричне рішуче видання в Малайзії повної галереї 232 км діапазон EV унікальний стиль від

22 Mini Electric Resolute Edition в Малайзії. повна галерея; 232 км діапазон EV; унікальний стиль; від RM198K

Минулого місяця ми повідомили про наявність Mini Electric Resolute Edition в Малайзії, і зараз ми приносимо вам повну галерею нового варіанту Cooper SE. За словами Міні Малайзії, обмежені одиниці Resolute Edition, яке дебютував у лютому, доступні для придбання тут за ціною RM197 934 на дорозі без страхування.

Фактори запитів на поточні стимули EV і включають стандартну дворічну, необмежену гарантію на прольоту. З чотирирічним розширеним гарантією та пакетом послуг це коштуватиме 203,264 RM, що на 5330 RM більше RM330. Порівняно з звичайним Cooper SE, Resolute Edition коштує додаткових RM RM.

Premium nets вам кілька унікальних стилів дотиків, як повстанська зелена зовнішня фарба, орієнтована на спогади про Connaught Green, який використовується на Austin 1100, автомобілі, розробленому з входом від Alec Issigonis, чоловіка за оригінальним міні.

Цей відтінок раніше був зарезервований для моделей John Cooper Works, а на рішучому виданні він супроводжується дахом та бічними дзеркалами, пофарбованими в перцевий білий для контрасту. Ви також знайдете кілька рішучих бронзових акцентів на зовнішній стороні, включаючи околиці фари, передню решітку, задні задні ліхтарі, бічні витяжки, а також ручки дверей та задніх дверей.

Тим часом, смуги на капоті мають паралельні лінії з кольоровим градієнтом, який переходить від світлого до темного відтінку золота, і додатково підкреслюється «рішучим» сценарієм. Цей дизайнерський сигнал також видно на підвіконнях дверей, тоді як завершені штрихи включають значок моделі, логотипи бренду та фінішер талії у фортепіано чорному, а також 17-дюймові колеса з двоколірними сплавами.

Переміщуючись всередину, звичайна оббивка шкіряної оббивки Cooper SE у вуглецевому чорному була замінена комбінованою тканиною/шкіряною в чорній перлі/легкій картці для яскравішого вигляду. Нагадування про те, що ви перебуваєте в рішучому виданні, можна побачити на нижній частині, розмовляючи про шкіряне спортивне рульове колесо Nappa, тоді.

2022, міні, малайзії, діапазон, унікальний, стиль

2022, міні, малайзії, діапазон, унікальний, стиль

2022, міні, малайзії, діапазон, унікальний, стиль

2022, міні, малайзії, діапазон, унікальний, стиль

Електричний силовий агрегат, знайдений у рішучому виданні, ідентичний Cooper SE, з переднім електричним двигуном, що забезпечує 184 к.с. (181 к.с. або 135 кВт) та 270 Нм крутного моменту. Це дозволяє отримати 0-100 км/год 7.3 секунди і максимальна швидкість 150 км/год.

Електродвигун витягує живлення з 32.Літій-іонний акумулятор 6-кВт / год (28.9 кВт / год використовується), що добре для діапазону до 232 км після стандарту WLTP. Для зарядки є 11-кВт-бортовий зарядний пристрій змінного струму (з’єднання 2 типу), який повністю заряджає акумулятор у 2.5 годин, в той час як при швидкій зарядці постійного струму (з’єднання CCS2) до 50 кВт, за 36 хвилин можливий стан заряду 10-80% стану.

Що стосується решти специфікацій, то Resolute Edition імітує підтягнуту базовий автомобіль з адаптивними світлодіодними фарами, ключовим входом та запуском, двозонним кліматичним контролем, дзеркалами з автоматичним затемненням, Park Assist, головою дисплея, п’ять дюйм цифровий кластер інструментів, 8.8-дюймова міні-навігаційна система сенсорного екрану з Apple Carplay, 12-динамічною звуковою системою Harman Kardon, бездротовим зарядним пристроєм QI, зворотною камерою, шістьма подушками безпеки та пакетом заїзду (AEB, LDW).

SOURCE

Image:paultan.org