Астон Мартін DB7 Загато помітив

астон, март, загато, помітив

Ультра-рідкісний, правий привід Zagato ще досить особливий через 20 років.

By cam tait / понеділок, 3 жовтня 2022 р

астон, март, загато, помітив

Чи є там більш студія дизайну, ніж Zagato, ніж Zagato? Його максимуми є винятковими. Подумайте Aston Martin DB4 GT Zagato, Alfa Romeo Tz3 Stradale і, принаймні, на очі, Ferrari 575 GTZ. Але тоді є подібні до Bentley Continental GTZ та Lamborghini 5-95, машини, так, е-е. Нагадуйте вам про певного німецького виробника автомобілів пізно?

Тоді дизайнерський будинок Marmite, але, як фанбой Загато, я відчуваю, що я обов’язок показати найсайєрам, що для кожного хитрого перепроектування є справді чудовий фрагмент автомобільного стилю. І це (своєрідно, я визнаю) захоплення домом Z все почалося з машини, яку ми маємо тут: Aston Martin DB7 Zagato. Цілком можливо, втілення поляризуючого дизайну, але я б сперечався, старіє досить витончено.

Давайте поглянемо на це, DB7, напевно, потребував трохи джазу до приїзду версії Zagato. Хоча початковий дизайн Ian callum був дуже гарним, DB7 був по суті спеціальним. Він ґрунтувався на старілих Jaguar XJS, задні ліхтарі були вирвані з Mazda 323 F, а шматочки внутрішніх справ вийшли прямо з Ford Scorpio. Звичайно, це виглядало як Aston Martin, але DB7, особливо ранні приклади, був далеким від виступу DB9 та V8, який би слідував через кілька років.

Щоб допомогти ввести невеликий гламур назад у марку, Астон закликав свого старого Чума Загато випустити обмежений купе на основі DB7. Після неймовірно квадратного v8 Zagato з середини 1980-х, варіант DB7 прийме кричущий вигляд, натхненний приголомшливим DB4 GT Z 1960-х. Ультра-ширина решітка повернулася, домінуючи на передній частині автомобіля, разом із тріо вентиляційних отворів біля основи бампера, що служить кивком на початковий DB4 GT. Задній кінець був повністю перероблений новими круглими задніми ліхтарями та невеликим спойлером завантаження. Незалежно від того, ви любите зміни чи ні, я впевнений, що ми можемо погодитися, що все виглядає краще з подвійним дахом міхура.

Зважаючи на те, що він запущений у 2002 році, DB7 вже зазнав певних значних змін, зокрема введення 6.0-літровий природний аспірація V12. Він був злегка модернізований для DB7 Zagato, потужність зростала від 420 к.с. до 435 к.с. Довжина та колісна база також були значно коротшими, ніж звичайний DB7, в результаті чого було заощадження 59 кг. Хоча це все ще був GT по душі, ви могли принаймні спектакати його з шестиступінчастою ручною коробкою передач. На щастя, машина, яку ми маємо тут, має саме це.

Було виготовлено лише 99 прикладів купе, з яких лише 59 прийшли в правій руці, що робить цей конкретний автомобіль рідкісною знахідкою. Срібна обробка вольфраму, безумовно. Розкішний. Звичайно, Z значок Z певні наказують премію в розмірі 265 000 фунтів стерлінгів, але для цього фанат Загато вважає, що це варто кожної копійки. Отже, що ми думаємо тоді? Астон Мартін Класика, або Zagato Risfire?

Двигун: 5,935cc v12Transmission: 6-ступінчастий посібник, Драйвка заднього колеса (HP): 435@6000rpmtorque (lb ft): 400@5000rpmmpg: n/aco2: n/ayear Зареєстровано: 2004 р. /Ayours за: 265 000 фунтів стерлінгів

SOURCE

Image:www.pistonheads.com

астон, март, загато, помітив