Розкрита Renault R5 Turbo 3E

У тому ж ключі, що і моделі Porsche Taycan Turbo, R5 Turbo 3E-це повністю електричний автомобіль, який посилається на неіснуючі турбокомпресори з історичних причин.

розкрита, renault, turbo

За словами Renault, Turbo 3E призначений для дрейфу, і як такі мають два електродвигуни, по одному для кожного з задніх коліс, генеруючи загалом 280 кВт і 700 нм.

Кажуть, що невелика літій-іонна акумуляторна акумулятор 42 кВт / год хороша для “декількох кіл або бурхливої ​​гімхани”, і підказує ваги лише на 520 кг.

У поєднанні з трубчастим шасі, затвердженою FIA рулоною кліткою, плоским кузовам і тілом, яке важить всього 980 кг.5 секунд і вдарив максимальну швидкість 200 км/год.

розкрита, renault, turbo

Говорячи про гімхани, Turbo 3E поставляється з 50-градусним кутом рульового управління, щоб полегшити уникнення перешкод. Щоб допомогти водіям перейти на вірусну, на зовнішній частині та всередині кабіни є десять точок кріплення камери.

З його величезним заднім крилом, присіданням та широкими, аргами з квадратами входили все концепція Renault R5 Turbo 3E-4.01 м завдовжки, 2.Шириною 02 м, 1.32 м заввишки і має 2.54.метрова колісна база.

Він їде на 19-дюймові колеса з 225/35 шинами спереду, а 20-дюймові диски з’єднуються до 325/25 гуми ззаду.

розкрита, renault, turbo

Автовиробник каже, що деякі елементи ретро.стилізації R5 Turbo 3E мають функціональні цілі, включаючи «вхід повітря» у капелюсі, в якому розміщується розетка, а передні бампера охолоджують двигуни та забезпечують пониження.

Тим часом передній і задній рожевий, синій та жовтий світлодіод.

Подібні сучасні інтерпретації також присутні в салоні, яка включає 10 цифрових екранів на тире, а не 10 аналогових циферблатів, які були присутні в Turbo 2.

розкрита, renault, turbo

розкрита, renault, turbo

Будучи транспортним транспортним засобом, Turbo 3E оснащений рульовим колесом та сидіннями відра з вуглецевого волокна від Sabelt та вертикальним важелем гальмової руки.

Щоб трохи полегшити настрій автомобіля, концепція поставляється з плюшевим ведмедем на ім’я Дрифті, в той час як одна з рожевих вікон з оргскла прикрашена наклейкою “La Vie en Rose”.

The Renault R5 Turbo 3E дебютує в елегантному шоу Chantilly Arts Show 25 вересня, перш ніж з’явитися на Паризькому автосалоні в середині жовтня.

розкрита, renault, turbo

розкрита, renault, turbo

Французький автовиробник планує поїхати лише до 2030 року в Європі. На додаток до Zoe та Megane e-Tech люків, Renault підтвердив, що буде виробнича версія прототипу ретро 5.

Незрозуміло, наскільки спільним є R5 Turbo 3E спільного з майбутнім виробництвом 5.

Источник

Image:www.carexpert.com.au