12 перероблених автомобілів, які ви, напевно, забули, існували

Деякі з цих ребаджів, про які ви, напевно, забули. І з поважної причини теж.

Відновлення транспортних засобів завжди було простим способом для великих автовиробників заробляти гроші. І хоча вони стали кращими в цьому, в минулі роки були більше. Скажемо. кричущий. Добре, давайте просто назвемо це, що це таке: вони навіть не намагалися. Моделі були практично однаковими, крім деяких вогнів, решітки або оздоблення.

Багато з цих моделей продовжували забути і переходити до історії автомобілів, тому що вони просто не були хорошими. Або були рівними нудними. Це кілька з тих забутих котеджів.

перероблених, автомобілів, забули, існували

Mazda navajo

Ви, мабуть, не змогли б знайти один із них для продажу зараз, якби ви спробували подивитися. Зроблений лише на три роки (1991-94), Mazda поїхав до Форда за першу пропозицію позашляховиків у U.S. Форд відповів, дозволяючи японському бренду використовувати Sporter Sport, поки він був перейменований як Навахо. Мазда сказав спасибі, накинув на іншу решітку, деякі фари та задні ліхтарі і назвав це день.Це було практично ідентично провіднику, навіть використовуючи той самий двигун. Це було настільки ідентично, що Мазда навіть не турбувала його надати власне кермо; Написи Mazda кинули на регулярне рульове колесо Ford. Дивно, але моторна тенденція отримала назву Navajo. це вантажівка року в 1991 році.

Навахо був скинутий у 1994 році для чергового ребаджу, данина.

Екватор Suzuki

Спроба надати бренд, який був на життєзабезпеченні, якісь потрібні продажі, Suzuki підійшов. Результатом цього стала Екватор, перероблений кордон Nissan, який якось виграв 4-х 4-х 4-х 4X4 року Петерсена в 2009 році. Екватор був припинений у 2012 році.

Ісузу Асендера

Ви можете собі уявити, як автовиробник, який продає ребадж ребадж? Ось що сталося, коли боротьба Ісузу пішла до своїх корпоративних оверлордів GM для позашляховика. Результатом цього сполучення стало Ассера. Хоча це правда, що платформа GMT360 GM.платформи GM отримала як п’ять різних версій, аспект здається найсумнішим з усіх через відсутність зусиль. Асценент по суті був посланцем GMC з іншою решіткою та без руху, як посланник.

Це пропонували з тим самим вибором двигуна i6 або V8, що і посланник, і навіть прийшов у стандартних і розширених версіях. Асендер тривав напрочуд довго на ринку, що працював з 2002 року, коли він був введений як заміна як для родео, так і для аксіом, до 2012 року, коли його припинили.

перероблених, автомобілів, забули, існували

Oldsmobile cutlass

Acura slx

Скажімо, ви хотіли більш розкішного війська Ісузу, але те, що запропонував Ісузу, було недостатньо плюшевим. Потім ви поїхали до Акури, як вони допоможуть вам. Бренд не мав власного позашляховика, тому Acura поїхав до Ісузу, щоб позичити війська.

Поки він був проданий з 1995 року, поки його не замінили MDX у 1999 році, продажі страждали від ’96 далі. Деякі кажуть, що це пов’язано з проблемами перекидання, який Іссузу мав після того, як споживчі звіти оцінили військовий “неприйнятний” через ризик перекидання.

Hyundai Entourage

Цей незвичний тим, що це зворотний ребер; материнська компанія, що відновлює щось свою дочірню. Це було б як Ford відновити Лінкольна для продажу. У продажу з 2006 по 2009 рік антурадж не був на ринку довго. Антураж був першим тріщинами Hyundai на сегменті мікроавтобуса. Не маючи власного фургона, щоб продати, Hyundai поїхав до Kia, який продавав фургон Sedona в U.S. з 2006 року. На інших ринках цей фургон був відомий як карнавал.

Лінкольн Зефір

З втратою Lincoln LS V6 у середині 00.х, Лінкольн потребував седана V6 рівня входу, щоб зайняти своє місце. У Ford було кілька своїх автомобілів на платформі CD3, розроблених Mazda, а саме Ford Fusion. Це було основою для Лінкольна Зефіра. Хоча деякі можуть сказати, що вони “тісно пов’язані”, я називаю бика. Це бейдж. У той. Вони навіть поділили однакові кермо та кліматичні елементи.

перероблених, автомобілів, забули, існували

Lancia Thema

Подивіться на цю картину вище і скажи мені, що ти бачиш. На перший погляд, ви здогадаєтесь про Chrysler 300? Ви помиляєтесь. Подивіться ближче, і ви помітите євро та є євро та невеликим значком Лансії над решіткою. Те, що ви бачите тут. це одне з найменших реконів коли.небудь, Лансія Тема. Так, я знаю, він ніколи не продавався в U.S, але Chrysler 300 був.

Lancia переробляв Chrysler 300, зокрема на ринки лівих рук Європи. Практично нічого не було зроблено, щоб відрізнити його від звичайного Chrysler 300. Окрім значків Lancia на передній, задній, кермі та екрану Speedo, це все Chrysler 300. Єдине, що унікальне в ньому, було доступно 3.0-літровий дизель V6.

Isuzu I-серія

Ще один транспортний засіб із сумних останніх днів Ісузу, що продають автомобілі, серія Isuzu I була третьою триплетами GM’S GMT355 Pickups Pickups. Це було ідентично в усіх відношеннях до каньйону Chevy Colorado/GMC, окрім деяких значків Ісузу. Поки Chevy та GMC пішли з фактичними назвами для своїх пікапів, Ісузу пішов з буквено-цифровою моделлю, яка позначала розмір двигуна: база I-280 живлялася від 2.8-літровий i4; I-290-ті роки працювали на 2.9-літровий i4 (.1 літр різниці отримав 10 додаткових кінських сил.); I-350s мав 3.5-літровий прямий п’ять; I-370 працював від 3.7-літровий прямий п’ять.

Поки він був проданий з 2005-08 років, продажі смоктали. Я не міг скласти статтю для неї, але, як кажуть, автомобільні новини повідомили, що з початку його виробництва було продано лише 1377.

Источник

Image:jalopnik.com