Рівіан нарешті може продати автомобілі в Канаді

Рівіан нарешті може продати автомобілі в Канаді

Цього тижня Рівіан потрапила в певні проблеми після того, як було оголошено, що американський виробник EV не зміг забезпечити права на продаж автомобілів у Канаді. Ці початкові звіти були неправильними, оскільки транспорту Канади потребували лише додаткової інформації, перш ніж надати Рівіану права на імпорт та продавати автомобілі в Канаді.

Це велика новина для бренду, яка зазнала надзвичайно важких 2021 та 2022 років. Як і багато інших виробників, це зазнавали дефіциту напівпровідника, в результаті чого затримки виробництва. Минулого року Рівіан сподівався побудувати та доставити 1000 транспортних засобів. Цього року він хоче вдарити 25 000 одиниць, і ці останні події є свідченням того, що Рівіан на шляху. Це не застосовуватиметься для продажу в Канаді, якби у нього не було запасів.

рівіан, нарешті, може, продати, автомобілі, канаді

Рівіан

Як тільки завод Рівіана працює на повну потужність, він зможе виробляти 200 000 транспортних засобів на рік. Виробник ще довгий шлях від цієї цілі, оскільки, як очікується, дефіцит напівпровідника лише в кінці 2023 року.

До цього часу Рівіан наполегливо працює над тим, щоб задовольнити 90 000 бронювання, які він наразі має для ринків США та Канади. На сьогоднішній день фігура 90 000 є стабільною. Були непідтверджені повідомлення про те, що Рівіан втрачає тисячі застережень після недавнього підвищення цін, але замовлення розгорнулися після того, як було виявлено, що R1 дебютував незабаром.

Рівіан також вийшов із шляху, щоб допомогти власникам бронювання отримати 7500 податкових знижок, до яких жоден із його транспортних засобів не може бути підданий діяльності згідно з новим Законом про зменшення інфляції.

рівіан, нарешті, може, продати, автомобілі, канаді

Рівіан

Рівіан оприлюднив наприкінці минулого року, коли компанія зробила свій перший великий стук. Компанія оцінювалася в понад 77 мільярдів, але документи, які вона повинна була подати, виявила, що вона втратила 1 мільярд протягом першої половини 2021 року.

Варто пам’ятати, що Рівіан розпочав виробництво та поставки лише у вересні 2021 року, а це означає, що він мав нульовий дохід. Рівіан у кращому стані, але все ще не застрахована від сучасного економічного клімату. У середині липня він оголосив, що припиняє наймати нових працівників і що звільнення неминучі.

рівіан, нарешті, може, продати, автомобілі, канаді

Рівіан

Ці звільнення повинні були підтримувати компанію фінансово стабільною, і тактика, здавалося б, спрацювала, оскільки тут ми є місяцями, і Рівіан офіційно почне експортувати до Канади.

Успіх Рівіана за останні два роки був достатньо, щоб справити враження на найстаріший бренд у бізнесі. Нещодавно Mercedes-Benz та Rivian підписали меморандум про взаєморозуміння, щоб розробити абсолютно новий електричний фургон, з чим є Рівіан.

Amazon була одним з найдавніших інвесторів.ревізії, і вона вилила мільйони в компанію з розумінням того, що вона створить тисячі фургонів з доставки EV для відомого інтернет.магазину.

рівіан, нарешті, може, продати, автомобілі, канаді

Рівіан

SOURCE

Image:carbuzz.com