2023 RAM 2500 Важкий дебют дебютує новим позашляховим пакетом

23 Ram 2500 Важкий дебют дебютує новим позашляховим пакетом

Пробившись між оцінками Laramie та Power Wagon, New Ram Heavy Duty 2500 Rebel може похвалитися позашляховими оновленнями, подібними до легких 1500 повстанців.

Відгуки редактор / автомобілі

Антуан Гудвін здобув свої автомобільні знання старомодним способом, перетворивши гайкові ключі на проїжджій частині та підбираючи квитки на швидкість. Від технології Drivetrain та продуктивності до Audio Audio Audio та Tech Cabin, якщо це на колесах, Антуан знає.

Незалежно від того, де я перебуваю у світі, я завжди можу сказати, що настав час Державному ярмарку Техасу, коли автовиробники починають розкочувати свої блискучі нові важкі вантажівки. На початку цього тижня це був новий Chevy Silverado HD. Сьогодні приєднується до Barnyard Blitz-новий повстанець з важким режимом RAM 2500 RAM 2500, що потрапить у лінійку HD Ram, трохи нижче класу Power Wagon з встановленою позашляховою оновленням.

2500 повстанців буде запропоновано в конфігурації кабіни екіпажу з 6-футовим, 4-дюймовим полем. Пікап має подібну стиль до 2500 силових фургонів, але з чорними значками, специфічними для повстанців, унікальним висячком Mopar Sport Performance та обладнанням, схожим на світлому RAM 1500 Rebel.

Його 20-дюймові колеса-це стандартне обладнання, як і агресивні 33-дюймові шин повстанців. Покупці, які шукають більше сканувального рухового складу, знайдуть додаткові 18-ті роки, що приєднуються до аркуша замовлення після запуску. Департамент підвіски укомплектовано пружинною пружиною котушки Рама, але доступна необов’язкова підвіска задньої повітря. Тяга доповнена стандартною електронною задньою шафкою та заднім диференціалом з обмеженим ковзанням. Тим часом ковзання 2500 повстанців захищає корпус передачі від скель та інших перешкод на стежці.

Міцний 2023 баран 2500 HD Rebel дебют

Важкі повстанці відповідають стандартним з Рамом 6.4-літровий Hemi V8 у парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач 8HP75. Цей бензиновий двигун має техніку дезактивації циліндрів, щоб сприяти підвищенню економіки шосе та робить 410 кінських сил і 429 фунтів футів крутного моменту. Оснащення Hemi V8 також розблокує необов’язкову фабрику повстанців, встановлену на 12 000 фунтів Warn Warn, яка містить унікальну лінію FairLead та Synthetic, яка чинить опір вихованню та розбиття.

Непокірні типи, які шукають трохи більше бурчання, повинні звернутися до необов’язкових 6.7-літровий Cummins Standard-Outut Turbo Diesel. Цей вбудований шестициліндровий виводи з великим переміщення. Який би двигун ви не вибрали, великі повноваження 2500 повстанців оцінюються за 16 870 фунтів буксирної ємності або 3140 фунтів корисного навантаження.

2023, 2500, важкий, дебют

Стандартне обладнання включає 20-дюймові колеса, з 33-дюймовими позашляховими шинами.

Всередині водії знайдуть три різні варіанти оббивки.- тканина, шкіра брістоля та повна натура плюс шкіра.- з конфігураціями сидіння на лавці та. Інформаційна панель Rebel може бути оснащена доступним 12-дюймовим безкаркасним цифровим датчиком та 12-дюймовим інформаційним екраном RAM. Стандартна 360-градусна система об’ємних камер має вигляд вперед, який сприяє уникненню перешкод для бездоріжжя та поданням причепа, який відображає обидві сторони причепа під час буксирування.

Необов’язкове цифрове дзеркало заднього виду також має власний режим буксирування. Решта наявних набору варіантів допомоги водія округлюється адаптивним круїзом, повномасштабним попередженням про зіткнення вперед, допомоги руху, моніторинг сліпих плям, попередження заднього поперечного шляху та автоматичні фари.

Після дебюту до Техасів цього тижня, 2023 Ram Heavy Duty 2500 Rebel надійде в продаж у по всій країні пізніше цього року (четвертий квартал 2022) за запропонованою початковою ціною 68 940, включаючи 1895 плата за призначення.

SOURCE

Image:www.cnet.com