Тести AAA показують межі автоматичного аварійного гальмування Келлі Блакитна книга

Тести AAA показують межі автоматичного аварійного гальмування

Це відповідь на здорову глузду, але все-таки інженерна проблема для автомобільної промисловості та гарне нагадування для водіїв. Системи автоматичного аварійного гальмування (AEB) запобігають лише збоям на низьких швидкостях, згідно з AAA.

Автоматичне аварійне гальмування зараз поширене

Системи намагаються уникати або мінімізувати аварії, сильно гальмуючи транспортний засіб, коли вони виявляють людину або предмет перед ним. Вони не вимагаються законодавством, але вони є стандартними або необов’язковими майже на кожному автомобілі, що продається в Америці. Майже кожен автовиробник підписав заставу, обіцяючи включити їх до вересня. 1, 2022 р., І вони значною мірою добре підробили своє слово.

Але системи не працюють з усією швидкістю.

Поки що обмежене тестування

Америка має два агенції, що випробовують аварії-одне, що керує федеральним урядом, а інша групою автомобільних компаній.

Національне управління безпеки дорожнього руху федерального уряду (NHTSA) не перевіряє системи в кожному автомобілі. Він провів лише кілька попередніх тестів, щоб вивчити, як це може їх оцінити. Ці тести відбулися при 20 миль / год.

Страховий інститут безпеки автомобільних доріг (IIHS) запустив більш надійну програму тестування. Він випробовує здатність AEB Systems зупинити автомобіль від 25 миль / год, щоб уникнути удару об’єкта на проїжджій частині.

AAA: Більшість аварій трапляються з більшою швидкістю

AAA, однак, виявив ці тести неадекватними.

показують, авар, гальмування, келлі, блакитна

Дослідження агентства встановили, що “три типи аварій відповідають за 79 відсотків травм.”Вони включають збої заднього кінця, 90-градусний кут” T-Bone “, що виходить з ладу, і виходить з ладу, коли транспортний засіб перетворюється по стежці іншого автомобіля.

Серед цих аварій, AAA каже: «60% трапляються на дорогах з обмеженнями швидкості 30-45 миль / год.”

Отже, AAA прагнув відновити їх з більшою швидкістю, ніж NHTSA, або IIHS, як правило, тестів.

Змішані результати

Хороша новина? Автомобілі виступили досить добре в тестах зіткнення заднього кінця. У кожному випадку транспортні засоби попередили водія про можливу аварію та знизили швидкість автомобіля, щоб зробити вплив менш серйозним.

Вони не всі були рівними.

Навіть при 40 миль / год RAV4 вдалося уникнути краху заднього кінця в чотирьох із п’яти тестів. Цікаво, що це лише знизило свою швидкість на 7.9 миль / год на п’яту. Провідник знизив свою швидкість в середньому 31.8 миль / год, що призводить до незначних пошкоджень щоразу.

На іншому кінці шкали рівнодення знизило свою швидкість в середньому 17.5 миль / год. достатньо, щоб зменшити тяжкість аварії, але ніколи не уникайте цього.

Погана новина? У T-кістках та поворотних зіткнень жоден із тестових автомобілів не попередив водія або активізував гальма.

AAA завершився окремими рекомендаціями для людей, які проектують машини, та тих, хто їх керує.

Автовиробники, повідомляє агентство, “повинні вдосконалити системи AEB для надання допомоги водіям у сценаріях аварій на основі перехрестя” і повинні створити системи стандартними для кожної марки та моделі.

Тим часом водії не повинні довіряти машині, щоб уникнути аварій. Натомість, AAA каже, ми “повинні визнати обмеження системи AEB і залишатися зайнятими, коли за кермом.”

SOURCE

Image:www.kbb.com