Renault R5 Turbo 3E – це психоделічний електричний дрейфінг RESTOMOD

Вшановуючи 50 років з моменту впровадження Renault 5, Turbo 3E робить 375 електричних кінських сил і призначений для створення вірусних дрейфуючих відео.

renault, turbo, психоделічний, електричний, дрейф

renault, turbo, психоделічний, електричний, дрейф

  • Renault R5 Turbo 3E використовує тіло знакового Renault 5 Turbo з 1970.х років і поєднує його з електричним силовим агрегатом.
  • 42.Акумулятор 0-кВт / год живить два електродвигуни, загальний вихід 375 кінських сил і 516 фунтів-футів крутного моменту.
  • Робота з тілом дико перебільшена високим заднім крилом та запаморочливою жовтою та фіолетовою лівією.

Renault готовий відродити 5 табличку, яка прикрашала бестселера автовиробника в 1970.х та на початку 1980.х. на новій електричній хетчбеку, яка відбулася в 2024 році та переглянута концепцією, показаною в 2021 році. Цього року також відзначається п’ять десятиліть з моменту вступу Renault 5, а французький бренд відзначався на початку цього року вигадливою, але стильною концепцією 5 діамантів. Тепер Renault пішов ще в дивію з R5 Turbo 3E, електричним дрейфним автомобілем, який переробляє знакову легенду Renault 5 Turbo Rally і бере натхнення з ретро відеоігри.

Форма тіла Turbo 3E залишається лояльною до первісного 5 турбо, але деталі були повністю переглянуті. Вміст повітряного повітря сітчасто замінюється парою протоків NACA, які спливають у пишному відтінку жовтого кольору, тоді. Фари та задні ліхтарі замінюються на тонкі світлодіодні смужки, а на передньому бампері встановлені чотири квадратні піксельні туманні фари на передній бампер. Передній кінець також включає три прямокутні жовті отвори та фіолетові гачки, встановлені над виступаючим переднім спліттером.

Незважаючи на класичну кузовну роботу, Turbo 3E є повністю електричним під ним, з літій-іонним акумулятором 42 кВт / год подає два електродвигуни, кожен з яких живить одне заднє колесо. Загальний вихід-375 кінських сил і 516 фунтів-футів крутного моменту, що дозволяє психоделічному рестомоду вдарити 62 миль / год у 3.5 секунд на шляху до максимальної швидкості 124 миль / год відповідно до Renault.

На основі трубчастого шасі з затвердженою FIA кліткою та виготовленою з вуглецевого волокна, R5 Turbo 3E важить у 2161 фунта, з 1146 фунтами, що надходить від акумулятора. Renault стверджує, що акумулятор може забезпечити достатню кількість соку для “декількох кіл”, але не враховує, чи це круги навколо Speedway Martinsville на півмилі Наска або майже 13-милі Nürburgring Nordschleife.

Поряд із водінням доріжок, Renault передбачає, що Turbo 3E бере участь у Гімхані, змагання з випробування в часі, що передбачає дрейфу, стрибки та інші маневри в стилі ралі. 3E постачається з режимом дрейфу, з 62-миль / год, триває 3.9 секунд у цій обстановці. Трипкі фіолетовий та підслівник Turbo 3E також, здається, явно натхненні машинами дрейфу, які Кен Блок використовував для того, щоб зробити гімхана популярною на YouTube. Renault, безумовно, мав на увазі вірусність в Інтернеті під час проектування Turbo 3E, вписуючи його з 10 точками кріплення для камер на внутрішній та зовнішній вигляд, і світлодіодні світильники спалахують, поки автомобіль дрейфує.

Інтер’єр усіма більш жовтими та фіолетовими акцентами, а Renault працював з Sabelt на сидіннях відра з вуглецевого волокна, захисними джгутами та кермом. Важіль ручного русла стоїть високий, закликаючи водія викликати дим-дрейф, а кластер датчика складається з 10 цифрових екранів із надихнутим відео-гри графіку. Підлога виготовлена ​​з Чорної пробки, тоді як приладна панель та панелі дверей драпіруються. Renault також химерно включає в кабіну плюшевого ведмедика під назвою “Drifty”, нібито “розслабитися та комфортуючи пасажирів, переповнені м’язом шоу.автомобіля.”

Стильні реноти

R5 Turbo 3E дебютує на змаганнях з вишуканих мистецтв Chantilly 2022 року 25 вересня. У типовому моді 2022 р. Renault також видасть колекцію NFT на основі транспортного засобу, але ми більше зацікавлені в тому, що ми сподіваємось, що R5 Turbo 3E спалюють велику кількість гуми найближчим часом.

Источник

Image:www.caranddriver.com